Aktualności

Psychiatria dziecięca w kryzysie

Psychiatria dziecięca w kryzysie

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Miejsc w szpitalach brakuje, warunki są dramatyczne, lekarze odchodzą z pracy, a pacjentów przybywa. Psychiatria dziecięca w Polsce jest w dramatycznym stanie - podkreślali w debacie TVN24 rodzice małych pacjentów, lekarze i pracownicy fundacji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Rząd zapowiedział nowe obostrzenia

  Rząd zapowiedział nowe obostrzenia

  W poniedziałek w Polsce z powodu COVID-19 zmarło więcej osób niż normalnie zasiada posłów na sali plenarnej. To obrazowe porównanie, ale pokazuje skalę z jaką niemal każdego dnia mierzą się lekarze. We wtorek Ministerstwo Zdrowia ogłosiło nowe restrykcje. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pytania o transakcję Iwony Morawieckiej

  Pytania o transakcję Iwony Morawieckiej

  Nie milkną pytania w sprawie sprzedaży nieruchomości przez Iwonę Morawiecką. Jak ustaliły TVN24 i tvn24.pl, żona premiera zarobiła ponad 14 milionów złotych na sprzedaży działek we Wrocławiu. Morawieccy teren kupili w 2002 roku od Kościoła za 700 tysięcy złotych. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Koronawirus groźny także dla dzieci

  Koronawirus groźny także dla dzieci

  Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega, że w czwartej fali COVID-19 atakuje dzieci równie ostro jak dorosłych. Widać to także w polskich szpitalach, które przyjmują coraz więcej najmłodszych. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Lewica chce obowiązkowych szczepień

  Lewica chce obowiązkowych szczepień

  Lewica w niedzielę ogłosiła projekt ustawy, który wprowadzałaby obowiązek szczepień przeciwko COVID-19 dla dorosłych. Wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki w poniedziałek w rozmowie z dziennikarzami zapowiedział, że jego partia projektu nie poprze. Także po stronie opozycji nie widać entuzjazmu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Komentarze po "The Warsaw Summit"

  Komentarze po "The Warsaw Summit"

  Spotkanie "The Warsaw Summit" już przeszło do historii ze względu na listę gości. To bez wątpienia sojusznicy Jarosława Kaczyńskiego, który - jak twierdzi - właśnie z nimi chce naprawiać Unię. Więcej na ten temat w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wgrali z COVID-19, walczą o zdrowie

  Wgrali z COVID-19, walczą o zdrowie

  Walka o życie i jego jakość nie skończyła się dla nich wraz z odłączeniem od respiratora. Pacjenci z ośrodków rehabilitacyjnych w Jaroszowcu i Głuchołazach zmagają się z COVID-19 do dziś. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • PiS chce zmieniać Europę

  PiS chce zmieniać Europę

  PiS wzięło na siebie rolę gospodarza spotkania liderów partii nacjonalistyczno-populistycznych w Europie. Lista gości jest krótka, ale nie zabrakło takich nazwisk jak Viktor Orban i Marine Le Pen. To z nimi Jarosław Kaczyński chce zmieniać Unię. Więcej na ten temat w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Smog zabija Polaków. Dzieci są bardzo narażone

  Smog zabija Polaków. Dzieci są bardzo narażone

  Pięć minut - tyle potrzebują najdrobniejsze pyły, by dostać się do naszego krwioobiegu i zacząć niszczyć napotkane narządy. Smog zabija blisko 40 tysięcy Polaków rocznie. Może się też przyczyniać do nowotworów mózgu. Więcej na ten temat w materiale Magdy Łucyan w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Bogurodzica" odśpiewana przez radnych

  "Bogurodzica" odśpiewana przez radnych

  W Starym Sączu radni podejmowali decyzję w sprawie uchylenia uchwały anty-LGBT. W trakcie dyskusji jedna z radnych wstała i zaczęła śpiewać "Bogurodzicę", następnie przyłączyli się do niej inni radni. Więcej na ten temat dziś w materiale Macieja Mazura w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ponad pół tysiąca zgonów z powodu COVID-19

  Ponad pół tysiąca zgonów z powodu COVID-19

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek o 27356 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Resort przekazał też, że zmarły 502 osoby chorujące na COVID-19. Lekarze wciąż podkreślają, że na oddziałach covidowych są niemal wyłącznie osoby niezaszczepione. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Opozycja drąży temat Łukasza Mejzy

  Opozycja drąży temat Łukasza Mejzy

  W przestrzeni publicznej padają pytania o przeszłość i przyszłość wiceministra sportu Łukasza Mejzy. To poseł, który do niedawna był niezrzeszony, ale potem przystąpił do obozu rządzącego. Na jaw wychodzą kolejne bulwersujące fakty z jego życia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ceny wciąż rosną

  Ceny wciąż rosną

  Inflacja w Polsce przyspiesza. Ma to bezpośredni wpływ na codzienne życie Polaków, którzy dotkliwie odczuwają drożyznę podczas zakupów. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix