Aktualności

Protest pracowników ochrony zdrowia trwa

Protest pracowników ochrony zdrowia trwa

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Protestujący przedstawiciele środowisk medycznych na rozmowy trójstronne się nie wybierają. Piszą list do premiera i do prezesa PiS-u i niezmiennie domagają się rozmów w Mateuszem Morawieckim. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Rośnie liczba nowych zakażeń koronawirusem

  Rośnie liczba nowych zakażeń koronawirusem

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało w czwartek o 5592 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Resort przekazał też, że zmarło 46 osób chorych na COVID-19. Najgorsza sytuacja jest na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu, gdzie władze powiekszają bazę łózek dla pacjentów covidowych. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szukają domu dla 8-miesięcznego chłopca

  Szukają domu dla 8-miesięcznego chłopca

  Marcin ma 8. miesięcy i dochodzi do siebie po tym, jak otarł się o śmierć. Matka chłopca jednak zrzekła się praw rodzicielskich, dlatego lekarze z Łodzi szukają dla dziecka nowego domu. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Niemcy chcą wzmocnić granicę z Polską

  Niemcy chcą wzmocnić granicę z Polską

  W Niemczech trwa debata o ewentualnym wzmocnieniu kontroli na granicy z Polską. Omawiane możliwe rozwiązania to między innymi częstsze wyrywkowe kontrole w terenie przygranicznym oraz tymczasowe kontrole na granicy. Zaostrzenia przepisów domagają się przedstawiciele służb porządkowych. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Czwarta fala w Polsce przyspiesza

  Czwarta fala w Polsce przyspiesza

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało we wtorek o 3931 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Lekarze z niepokojem patrzą w przyszłość, bo obawiają się sparaliżowanych oddziałów szpitalnych. Dlatego cały czas zachęcają do szczepień. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Marian Banaś uderza w rząd

  Marian Banaś uderza w rząd

  Marian Banaś powiedział, że dysponuje oświadczeniami osób, na których śledczy mieli wymuszać fałszywe zeznania przeciwko niemu. Jego zdaniem to sprawa, która wymaga powołania komisji śledczej. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ceny paliw wciąż rosną

  Ceny paliw wciąż rosną

  Paliwo drożeje i będzie drożeć. Prezes partii rządzącej zapowiada, że rząd akcyzy nie obniży. Jak zapewnia Jarosław Kaczyński - pieniądze z akcyzy są potrzebne na programy społeczne. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Podwodni złomiarze na Bałtyku

  Podwodni złomiarze na Bałtyku

  Tego na Bałtyku jeszcze nie widziano. Podwodni złomiarze wycinają z wraków fragmenty wyposażenia z metali kolorowych. Bez skrupułów i bez refleksji niszczą podwodne zabytki. Więcej na ten temat w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Absurd na poznańskim parkingu

  Absurd na poznańskim parkingu

  Władze poznańskiej spółdzielni mieszkaniowej postanowiły uporządkować parkowanie na swoim terenie i oznaczyły znakami drogowymi wszystkie zatoki parkingowe. Jaka była intencja autorów pomysłu? O tym dziś w materiale Macieja Mazura w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sejm za budową muru na granicy z Białorusią

  Sejm za budową muru na granicy z Białorusią

  Sejm w czwartek uchwalił ustawę dotyczącą budowy zapory na granicy z Białorusią. Za głosowało 274 posłów. Ustawą zajmie się teraz Senat. Szacowany koszt budowy "zapory" to miliard 615 milionów złotych. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Znany ratownik ciężko ranny

  Znany ratownik ciężko ranny

  Pomagał innym, a teraz sam potrzebuje pomocy. Ratownik medyczny Marcin Borkowski - znany jako Borkoś - został ranny w wypadku, gdy jechał na ratunek innym. Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zmiany w rządzie

  Zmiany w rządzie

  Kamil Bortniczuk będzie ministrem, a Łukasz Mejza wiceministrem sportu - poinformował prezes PiS Jarosław Kaczyński. W sejmowych kuluarach pojawiają się też pytania o rządową funkcję samego prezesa PiS. Kamil Bortniczuk jest obecnie posłem klubu PiS. Wcześniej był związany z Porozumieniem Jarosława Gowina, które w sierpniu opuściło Zjednoczoną Prawicę. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix