Aktualności

Premier ogłosił plan na walkę z epidemią

Premier ogłosił plan na walkę z epidemią

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
W walce z pandemią premier ogłosił program "sto dni solidarności". Oznacza to, że wkrótce zostaną otwarte galerie handlowe, ale na tym praktycznie koniec. Dzieci jeszcze długo nie wrócą do szkół. Ferie będą, ale inne niż dotąd. Co dokładnie ogłosił rząd? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Decyzja nuncjatury w sprawie biskupa Szkodonia

  Decyzja nuncjatury w sprawie biskupa Szkodonia

  Nuncjatura Apostolska nie uznała winy oskarżanego o molestowanie seksualne nieletniej biskupa Jana Szkodonia. Postępowanie w nuncjaturze zostało wszczęte po artykule "Zły dotyk biskupa z Krakowa", opublikowanym przez "Gazetę Wyborczą". Do molestowania nastolatki, które opisano w publikacji, miało dochodzić przed laty. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jarosława Kostkowskiego.

  czytaj więcej »
 • Syn szefa NIK usłyszał zarzuty

  Syn szefa NIK usłyszał zarzuty

  Prokuratura Regionalna w Białymstoku poinformowała w sobotę, że syn szefa NIK Jakub Banaś oraz jego żona Agnieszka usłyszeli po siedem zarzutów. Z kolei dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Krakowie Tadeusz G. usłyszał sześć zarzutów. Wobec całej trójki zastosowano poręczenie majątkowe oraz dozór policji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Oficjalne rozpoczęcie igrzysk w Tokio

  Oficjalne rozpoczęcie igrzysk w Tokio

  Igrzyska w Tokio wystartowały. Święto sportu odbywa się w dobie pandemii. Więcej o ceremonii otwarcia, obecnych na niej gościach i o tym, co czeka polską reprezentację w najbliższych dniach materiale Moniki Krajewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Amerykański głos w w sprawie ustawy anty-TVN

  Amerykański głos w w sprawie ustawy anty-TVN

  Kolejny amerykański polityk zabiera głos w sprawie wolności polskich mediów i zagrożeń dla amerykańskich inwestycji w Polsce. Doradca sekretarza stanu Derek Chollet spotkał się w Warszawie z wiceministrem spraw zagranicznych, któremu przekazał opinię Waszyngtonu co do stanu wolności mediów w naszym kraju. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jak PiS walczy z nepotyzmem?

  Jak PiS walczy z nepotyzmem?

  13 osób straciło pracę w spółkach Skarbu Państwa po przyjęciu przez Prawo i Sprawiedliwość specjalnej uchwały o zwalczaniu nepotyzmu. Tymczasem Polskie Stronnictwo Ludowe namierzyło blisko 400 tak zwanych "tłustych kotów" związanych z PiS zasiadających w państwowych spółkach. O wielkich zwolnieniach i o tym, co z nich zostało, dziś w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Minister Czarnek obroniony

  Minister Czarnek obroniony

  Sejm odrzucił w środę wieczorem wniosek o wotum nieufności dla ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka. Głosowanie poprzedziła burzliwa dyskusja. Za poparciem wniosku głosowało 205 posłów, przeciw 236 posłów, a siedmiu wstrzymało się od głosu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ruszają igrzyska

  Ruszają igrzyska

  Wioska olimpijska, czyli bańka w sercu Tokio, to jedna z najdroższych olimpijskich inwestycji. Nie jest łatwo tam się dostać - na każdym kroku trzeba przestrzegać surowych restrykcji. Jak wygląda rzeczywistość sportowców tuż przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich w Tokio? O tym dziś w materiale Moniki Krajewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kiedy Sejm zajmie się ustawą anty-TVN?

  Kiedy Sejm zajmie się ustawą anty-TVN?

  Sejm zajmie się poselskim projektem nowelizacji Ustawy o radiofonii i telewizji dopiero 11 sierpnia - zapowiedział wicemarszałek Sejmu i szef klubu PiS Ryszard Terlecki. Wcześniej politycy partii rządzącej zapowiadali, że stanie się to już w środę, 21 lipca. Skąd taka zmiana? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Niebezpieczny spacer

  Niebezpieczny spacer

  Mężczyzna z trzyletnią córką spacerował po falochronie na plaży w Dziwnowie. Tłumaczył, że "to jego dziecko i może robić co chce". Więcej na ten temat dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • PSL publikuje listę "tłustych kotów"

  PSL publikuje listę "tłustych kotów"

  Przedstawiciele Polskiego Stronnictwa Ludowego zaprezentowali na wtorkowej konferencji prasowej w Sejmie listę "tłustych kotów", czyli osób związanych z Prawem i Sprawiedliwością lub też ich rodzin, którzy w spółkach Skarbu Państwa lub spółkach córkach Skarbu Państwa zasiadają w zarządach lub radach nadzorczych. Przekazali, że na liście znalazło się 357 nazwisk. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Podwyżki cen gazu i prądu na horyzoncie

  Podwyżki cen gazu i prądu na horyzoncie

  Ostatnio wzrosły ceny paliw na stacjach benzynowych. Od 1 sierpnia więcej zapłacimy też za gaz, a w tle majaczy podwyżka cen energii. To perspektywa raczej niewesoła. Więcej na ten temat materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • PiS nie rezygnuje z projektu ustawy anty-TVN

  PiS nie rezygnuje z projektu ustawy anty-TVN

  Mimo krytyki płynącej nawet ze strony Porozumienia Jarosława Gowina Prawo i Sprawiedliwość nie rezygnuje z projektu ustawy anty-TVN. Sejm może zająć się nim już na najbliższym posiedzeniu. Możliwe, że do projektu zostaną wprowadzone poprawki. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Niedzielna akcja szczepień

  Niedzielna akcja szczepień

  W niedzielę w wielu miejscowościach przed kościołami stanęły plenerowe punkty szczepień. Samorządy liczą na to, że uda się wykorzystać autorytet Kościoła i dzięki takim inicjatywom zachęcić wszystkich niezdecydowanych do przyjęcia szczepionki na COVID-19. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Bez żadnych skrupułów bierzecie i narzekacie"

  "Bez żadnych skrupułów bierzecie i narzekacie"

  Marszałek Sejmu Elżbieta Witek spotkała się w sobotę z mieszkańcami Otynia. W trakcie prezentacji założeń Polskiego Ładu grupa osób zakłócała jej wystąpienie. - Bez żadnych skrupułów bierzecie i narzekacie - odpowiedziała protestującym wyborcom. Politycy od lewa do prawa krytykują wypowiedź marszałek. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nastolatkowie i alkohol

  Nastolatkowie i alkohol

  W organizmie nastolatka z Kościana w Wielkopolsce wykryto 4 promile alkoholu. Ten chłopiec w ostatnim czasie w Polsce nie był jedynym pijanym nastolatkiem, który wymagał pomocy medycznej. Dlaczego dzieci sięgają po alkohol i dlaczego rodzice w czasie wakacji powinni być szczególnie czujni? O tym dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix