Aktualności

Premier interweniował. I będą pociągi

Premier interweniował. I będą pociągi

Premier interweniował. I będą pociągi

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Spółka Przewozy Regionalne jednak zorganizuje dodatkowe połączenia dalekobieżne w związku z festiwalem Pol'and'Rock, który odbędzie się 1-3 sierpnia. Wcześniej Przewozy Regionalne nie chciały tego zrobić, ale nabrały chęci po interwencji premiera Mateusza Morawieckiego. Więcej na ten temat dziś w materiale Macieja Mazura w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Autor: Maciej Mazur / Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Wakacyjny zakwit sinic

  Wakacyjny zakwit sinic

  Czerwone flagi na gdańskich plażach to znak, że wakacyjną telenowelę pod tytułem "sinice atakują" czas zacząć. Czy zakwit sinic da się ograniczyć, a przede wszystkimi - przewidzieć, gdzie się pojawią? Odpowiedzi na te pytania dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jana Błaszkowskiego.

  czytaj więcej »
 • Poprawka w sprawie 500 plus dla niepełnosprawnych przyjęta

  Poprawka w sprawie 500 plus dla niepełnosprawnych przyjęta

  Poprawka opozycji w sprawie dodatku 500 plus dla osób niepełnosprawnych została przyjęta przez Sejm. Chodzi o zniesienie progu dochodowego, od jakiego można pobierać świadczenie. W głosowaniu udziału nie wzięła część posłów Prawa i Sprawiedliwości. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dziewiąta doba poszukiwań Dawida Żukowskiego

  Dziewiąta doba poszukiwań Dawida Żukowskiego

  Nowe nagrania z wideorejestratorów i kamer monitoringu. Trwa dziewiąty dzień poszukiwań 5-letniego Dawida Żukowskiego. Służby cały czas zabezpieczają dowody, przesłuchują świadków i nie przerywają akcji. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Lewica razem na wybory

  Lewica razem na wybory

  Lewica jednoczy się przed wyborami do Sejmu i Senatu. SLD, Wiosna i Razem wystartują razem na jednej liście. Co to oznacza dla pozostałych partii opozycyjnych? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Druga młodość rosyjskiej aplikacji

  Druga młodość rosyjskiej aplikacji

  Wiele osób chce wiedzieć, jak będzie wyglądało za kilkadziesiąt lat. Jednak zamiast spojrzeć na dziadków, woli zrobić to mobilnie. Więcej o aplikacji z Rosji i o ostrzeżeniach Ministerstwa Cyfryzacji w dzisiejszym materiale Pawła Płuski w "Faktów" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nicolsonova zamiast Szydło

  Nicolsonova zamiast Szydło

  Nie Beata Szydło, a Lucia Nicholsonova została szefową Komisji Zatrudnia i Spraw Socjalnych w Parlamencie Europejskim. Po dwóch porażkach byłej premier - frakcja Europejskich Konserwatystów i Reformatorów zdecydowała się postawić na kogoś innego. Kandydatura przeszła bez żadnych problemów. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Opozycja zdecydowała

  Opozycja zdecydowała

  Schetyna abdykował z pozycji lidera opozycji - mówi Włodzimierz Czarzasty. Słowa lidera SLD to następstwo decyzji Platformy Obywatelskiej, która poinformowała, że do jesiennych wyborów parlamentarnych wystartuje Koalicja Obywatelska złożona z PO, Nowoczesnej, Inicjatywy Polska, samorządowców i - jak mówił Grzegorz Schetyna - zwykłych obywateli. W czwartek wieczorem mają się odbyć rozmowy między SLD, Wiosną i partią Razem. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wiceminister uspokaja, pacjenci się martwią

  Wiceminister uspokaja, pacjenci się martwią

  Nie ma zagrożenia ciągłości terapii u pacjentów z powodu braku leków - uspokaja Maciej Miłkowski, wiceminister zdrowia, ale aptekarze mówią wprost - leków brakuje. Kiedy skończą się problemy z ich dostępnością? To pytanie zadaje sobie coraz więcej pacjentów. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tropy i domysły w sprawie zaginięcia Dawida

  Tropy i domysły w sprawie zaginięcia Dawida

  Tysiące przeszukanych hektarów, setki policjantów i sąsiadów zaangażowanych w akcję. To już siódma doba poszukiwań 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego. Jednak nie ma ani dziecka, ani żadnego śladu po nim. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • 50 lat od startu misji Apollo 11

  50 lat od startu misji Apollo 11

  50 lat temu z przylądka Canaveral na Florydzie wystartowała misja Apollo 11 z trzema astronautami na pokładzie. Byli to Neil Armstrong, Buzz Aldrin i Michael Collins. Cztery dni później miało miejsce pierwsze lądowanie człowieka na Księżycu. Buzz Aldrin stwierdził, że powinniśmy się wstydzić, że po 50 latach nie przebiliśmy tamtego kosmicznego wyczynu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Policja: nie ma jeszcze wyników ekspertyz w sprawie zaginięcia Dawida

  Policja: nie ma jeszcze wyników ekspertyz w sprawie zaginięcia Dawida

  Poszukiwania 5-letniego Dawida Żukowskiego wciąż trwają - podkreślił we wtorek rzecznik KSP komisarz Sylwester Marczak. Komentując doniesienia mediów na temat znalezionych śladów, powiedział, że nie ma jeszcze wyników ekspertyz. Co stało się z 5-letnim Dawidem z Grodziska Mazowieckiego? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Beata Szydło drugi raz przegrała głosowanie w PE

  Beata Szydło drugi raz przegrała głosowanie w PE

  Beata Szydło ponownie nie została wybrana na stanowisko szefowej komisji zatrudnienia i spraw społecznych w Parlamencie Europejskim. Była jedyną kandydatką. Członkowie komisji z innych frakcji mówią, że ECR powinna rozważyć wystawienie innego kandydata. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix