Aktualności

Naukowcy zbadali powikłania po przejściu COVID-19

Naukowcy zbadali powikłania po przejściu COVID-19

Foto: tvn24 | Video: tvn24
Depresja, stany lękowe, bezsenność, demencja, udary. Z takimi powikłaniami zmaga się ponad 1/3 pacjentów, którzy przeszli COVID-19. Tak wynika z najnowszych badań, przeprowadzonych przez naukowców z Oxfordu. Więcej na ten temat w materiale Moniki Krajewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Jak PiS informuje o wynegocjowanych funduszach?

  Jak PiS informuje o wynegocjowanych funduszach?

  W Polsce zawisły bilbordy, które informują o wynegocjowanych w Brukseli pieniądzach. To, co się zgadza, to kwota. To, czego brakuje, to informacja, że środki pochodzą Unii. Więcej na ten temat w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Nieopisana historia polskiej przestępczości"

  "Nieopisana historia polskiej przestępczości"

  Przestępcza fortuna, wielkie afery, niejasne powiązania ze światem polityki oraz wieloletnia bezkarność - to świat, w którym obraca się bohater reportażu "Superwizjera". Od prawie 40 lat Jan L. jest jednym z najbardziej tajemniczych polskich przestępców, chociaż jest multimilionerem, a jego nazwisko przewija się w najgłośniejszych aferach ostatnich lat. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polacy ruszyli na wypoczynek

  Polacy ruszyli na wypoczynek

  To nic, że pogoda w kratkę. To nic, że to weekend tylko z jednym noclegiem. Polacy masowo ruszyli w Polskę, bo od 8 maja mogą legalnie zatrzymać się w hotelu. Więcej na ten temat w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Słowa prezydenta o RPO

  Słowa prezydenta o RPO

  - Jeżeli polski Rzecznik Praw Obywatelskich wygłasza wobec wspólnoty międzynarodowej opinie na temat swojego kraju niepodparte żadnymi obiektywnymi faktami, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, a stanowią element walki politycznej, to muszę powiedzieć, że mam poważne wątpliwości co do jego rzeczywistych kwalifikacji – powiedział 4 maja prezydent Andrzej Duda. Dodał, że słowa RPO są jego zdaniem "antypolskie" i z "punktu widzenia polskiego antypaństwowe". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Strzały na warszawskim Gocławiu

  Strzały na warszawskim Gocławiu

  Policja zatrzymała w piątek mężczyznę, który rzucił się z nożem na policjantów w pobliżu pralni na Gocławiu w Warszawie. Podczas interwencji padły strzały. W środku pralni było ciało jednej osoby. Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Hotele się otwierają

  Hotele się otwierają

  W sobotę hotele zostaną otwarte dla gości, ale z limitem połowy miejsc i na razie ze śniadaniami tylko do pokoi. Czy branża się cieszy? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Atak nożownika w Brzezinach

  Atak nożownika w Brzezinach

  Mieszkaniec Brzezin zginał, kiedy próbował zatrzymać uciekającego złodzieja. Został przez niego ugodzony nożem. Zaatakowany mężczyzna był znany i lubiany w mieście. O Brzezinach w żałobie dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sprawa sędziego Wróbla odroczona

  Sprawa sędziego Wróbla odroczona

  Nieuznawana przez Sąd Najwyższy Izba Dyscyplinarna w czwartek - po dwóch godzinach posiedzenia - odroczyła bez terminu dalsze rozpatrywanie wniosku o uchylenie immunitetu sędziemu izby karnej Sądu Najwyższego Włodzimierzowi Wróblowi. Wniosek o uchylenie sędziemu immunitetu złożyła Prokuratura Krajowa. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Chory na COVID-19 poszedł się zaszczepić

  Chory na COVID-19 poszedł się zaszczepić

  Ze szpitala w Łomży wyszedł pacjent chory na COVID-19, żeby móc się zaszczepić przeciwko tej chorobie. Nie chciał przegapić terminu. Więcej na temat osób, które zachorowały na COVID-19 i chcą się zaszczepić, dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Komentarze po głosowaniu

  Komentarze po głosowaniu

  We wtorek Sejm wyraził zgodę na ratyfikację unijnego funduszu odbudowy. Ustawa w tej sprawie trafi do Senatu. Głosowanie w izbie niższej pokazało, że rząd Prawa i Sprawiedliwości utracił większość - tak stwierdził lider PO Borys Budka. Lewica jest oskarżana przez PO i PSL o wyłamanie się z szeregów opozycji. Lewica broni swojej decyzji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pierwszy dzień egzaminów maturalnych

  Pierwszy dzień egzaminów maturalnych

  Maturzyści rozpoczęli serię egzaminów od zmierzenia się z językiem polskim. Do egzaminu dojrzałości musieli przygotowywać się bardziej samodzielnie niż zwykle, gdyż stacjonarne nauczanie zostało uniemożliwione przez pandemię COVID-19. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rząd luzuje część obostrzeń

  Rząd luzuje część obostrzeń

  Edukacja, handel, kultura i kult religijny - tych czterech obszarów dotyczy kolejny etap rządowego planu luzowania obostrzeń i odmrażania gospodarki w maju. Od wtorku przestają obowiązywać kolejne restrykcje. Do funkcjonowania powrócą między innymi galerie handlowe, galerie sztuki czy muzea. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Obchody 3 maja

  Obchody 3 maja

  Na uroczyste obchody 230. rocznicy uchwalenia konstytucji 3 maja do Warszawy przyjechali prezydenci Ukrainy, Litwy, Łotwy i Estonii. Na obchodach nie zabrakło wątków współczesnych. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Odra coraz groźniejsza

  Odra coraz groźniejsza

  UNICEF ostrzega, że na świecie odnotowuje się coraz więcej przypadków odry wśród dzieci. W Polsce coraz więcej jest dzieci, które nie są na odrę zaszczepione. Odra jest wielokrotnie bardziej zakaźna niż COVID-19. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix