Aktualności

PiS kusi PSL? Politycy zaprzeczają

PiS kusi PSL? Politycy zaprzeczają

PiS kusi PSL? Politycy zaprzeczają

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Przy okazji rekonstrukcji rządu i niesnasek w łonie Zjednoczonej Prawicy, pojawiły się spekulacje, że PiS sonduje możliwość zbudowania koalicji rządzącej z PSL. Czołowi politycy obu partii zaprzeczają, aby tak było, ale są też głosy szeregowych polityków, że PSL powinien rządzić wspólnie z PiS. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Przełomowa operacja

  Przełomowa operacja

  W Szpitalu Bródnowskim w Warszawie odbył się eksperymentalna operacja, pierwsza tego rodzaju na świecie. Pacjentka cierpi na zanik wieloukładowy, więc lekarze zdecydowali się na terapię genową. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pytania o dymisję Zbigniewa Ziobry

  Pytania o dymisję Zbigniewa Ziobry

  Kryzys z Zjednoczonej Prawicy trwa. Coraz głośniej mówi się o tym, że minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zostanie zmuszony od odejścia z rządu. Czy PiS jest gotowe na rząd mniejszościowy? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Spowiedź "agenta Tomka" i komentarze polityków

  Spowiedź "agenta Tomka" i komentarze polityków

  "Agent Tomek", czyli były agent CBA Tomasz Kaczmarek, ujawnił kulisy kolejnych operacji Centralnego Biura Antykorupcyjnego sprzed wielu lat. Sprawa byłej posłanki Platformy Obywatelskiej Beaty Sawickiej czy zatrzymanie Weroniki Marczuk wstrząsnęły opinią publiczną. Teraz Tomasz Kaczmarek mówi, że sprawy były ustawiane na polecenie jego ówczesnych szefów: Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Wszystko to zostało ujawnione w sobotnim reportażu "Superwizjera" TVN. W niedzielę sprawę skomentowali politycy opozycji i obozu rządzącego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Prezydent zawetuje "piątkę dla zwierząt"?

  Prezydent zawetuje "piątkę dla zwierząt"?

  Sejm uchwalił nowelizację ustawy o ochronie zwierząt, tak zwaną "piątkę dla zwierząt", w której jest także kontrowersyjny zakaz hodowli zwierząt futerkowych. Ustawą zajmie się teraz Senat. Prezydent Andrzej Duda podczas niedzielnych dożynek przed Pałacem Prezydenckim powiedział, że decydując o ewentualnym podpisaniu "piątki dla zwierząt", będzie miał na uwadze także "byt i jakość życia polskich rolników". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kłopoty polskich lotnisk

  Kłopoty polskich lotnisk

  Polskie regionalne lotniska z powodu pandemii mają poważne kłopoty. Brak lotów i pasażerów odbija się na ich kondycji finansowej. Rząd obiecywał pomoc, ale dotąd nie wypłacono ani złotówki. Więcej na ten temat w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kryzys w obozie władzy

  Kryzys w obozie władzy

  Co dalej ze Zjednoczoną Prawicą? Koalicja rządząca znajduje się w kryzysie. Pojawiają się głosy o dymisjach w rządzie, a nawet o przyspieszonych wyborach. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szczepionkowy deficyt

  Szczepionkowy deficyt

  Minister zdrowia oświadczył, że seniorzy mogą już zgłaszać się do przychodni i szczepić przeciwko grypie. Problem polega jednak na tym, że nie ma czym. Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Praktycznie koalicja nie istnieje"

  "Praktycznie koalicja nie istnieje"

  Po głosowaniu w sprawie "piątki dla zwierząt" perspektywa rządu mniejszościowego, a nawet wcześniejszych wyborów, staje się coraz bardziej realna. Przeciw głosowali wszyscy posłowie Solidarnej Polski - ze Zbigniewem Ziobro na czele - a wstrzymali się posłowie Porozumienia Jarosława Gowina. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "To jest ustawa o kaście panów"

  "To jest ustawa o kaście panów"

  Poprawki Prawa i Sprawiedliwości do projektu ustawy, która zyskała miano "ustawy o bezkarności" zdaniem opozycji nie rozwiązują problemu. Posłowie zajmowali się ustawą, w której znajduje się przepis, który mówi o tym, że nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Słowo księdza przeciw słowu kardynała

  Słowo księdza przeciw słowu kardynała

  Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski mówi, że kardynał Stanisław Dziwisz wiedział o przypadkach pedofilii wśród duchownych i nic z tym nie zrobił. Tymczasem kardynał Dziwisz stanowczo zaprzecza. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Spór o "piątkę dla zwierząt"

  Spór o "piątkę dla zwierząt"

  Zapowiedziany projekt ustawy przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego o ochronie zwierząt budzi duży sprzeciw branży rolniczej. Według organizacji rolniczych ograniczenie uboju rytualnego doprowadzi branżę do upadku. Po drugiej stronie są argumenty obrońców praw zwierząt, którzy twierdzą, że regulacje prawne zaproponowane w ustawie ustawy są konieczne. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jak będzie wyglądał nowy rok akademicki?

  Jak będzie wyglądał nowy rok akademicki?

  Trochę zdalnie, trochę stacjonarnie - to nowa mieszanka studencka na zbliżający się rok akademicki. Jak będą wyglądać zajęcia w dobie epidemii COVID-19? Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • CBA w domu Sławomira Nowaka

  CBA w domu Sławomira Nowaka

  Luksusowy samochód i gotówkę, głównie waluty obce, o wartości ponad 4 milionów złotych zabezpieczyło Centralne Biuro Antykorupcyjne w sprawie byłego ministra transportu Sławomira Nowaka. Według służby majątek miał pochodzić z działalności przestępczej. Sławomir Nowak usłyszał zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, żądania i przyjmowania korzyści osobistych w zamian za udzielanie kontraktów na budowę i remont dróg na Ukrainie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Najgorsze jeszcze nie jest za nami"

  "Najgorsze jeszcze nie jest za nami"

  WHO bije na alarm. W ciągu jednej doby odnotowano najwyższy przyrost zakażeń SARS-CoV-2 od początku pandemii. O tym, czy Polska na mapie koronawirusa jest zieloną wyspą, w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix