Aktualności

Oficjalne rozpoczęcie igrzysk w Tokio

Oficjalne rozpoczęcie igrzysk w Tokio

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Igrzyska w Tokio wystartowały. Święto sportu odbywa się w dobie pandemii. Więcej o ceremonii otwarcia, obecnych na niej gościach i o tym, co czeka polską reprezentację w najbliższych dniach materiale Moniki Krajewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Dwugłos w sprawie porozumienia

  Dwugłos w sprawie porozumienia

  Minister zdrowia Adam Niedzielski w środę rano poinformował o porozumieniu z ratownikami medycznymi. Porozumienie jest podpisane zarówno przez przedstawicieli komitetu protestującego, jak i przez stronę pracodawców. Jednak protest w "białym miasteczku 2.0" trwa dalej, a ratownicy medyczni podkreślają, że porozumienie zostało podpisane tylko z częścią środowiska. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Czy homoseksualizm jest zaraźliwy?

  Czy homoseksualizm jest zaraźliwy?

  Czy można zarazić się homoseksualizmem? Ojciec prezydenta, profesor nauk technicznych, Jan Tadeusz Duda twierdzi, że tak. W rzeczywistości orientacja seksualna nie jest zaraźliwa. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kopalnia w Turowie pracuje dalej

  Kopalnia w Turowie pracuje dalej

  Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej poinformował w poniedziałek, że ze względu na niezaprzestanie wydobycia węgla brunatnego w kopalni Turów Polska została zobowiązana do zapłaty na rzecz Komisji Europejskiej kary pieniężnej w wysokości 500 tysięcy euro dziennie. Premier Mateusz Morawiecki ocenił, że decyzja TSUE jest "błędna i absolutnie arbitralna", i dodał, że rząd nie wstrzyma działalności kopalni Turów. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zmarły trzy osoby przy polsko-białoruskiej granicy

  Zmarły trzy osoby przy polsko-białoruskiej granicy

  Na skutek hipotermii, wycieńczenia zmarły co najmniej trzy osoby, które przekroczyły granicę Polski z Białorusią - potwierdził w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki. Zdaniem szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego białoruskie władze "są zaangażowane w proceder handlu ludźmi". Kryzys na granicy polsko-białoruskiej trwa od początku sierpnia. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kolejny protest policjantów

  Kolejny protest policjantów

  Policjanci już nie tylko odmawiają wystawiania mandatów, ale zaczynają masowo chodzić na zwolnienia lekarskie. To inna forma protestu niż w przypadku "psiej grypy" sprzed trzech lat. Teraz związek oskarżany jest o zdradę interesów mundurowych, a za protestem stoi tajemnicza grupa działająca na komunikatorze Telegram. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Politycy reagują na propozycję Tuska

  Politycy reagują na propozycję Tuska

  Donald Tusk proponuje wprowadzenie specjalnego przepisu do konstytucji, zgodnie z którym wypowiedzenie umowy międzynarodowej odbywałoby się się większością dwóch trzecich. Premier Mateusz Morawiecki nie wyklucza, by nad takim pomysłem się zastanowić. Ponadto do propozycji odniósł się polityk PiS Jarosław Sellin. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Odszkodowanie za brak znieczulenia

  Odszkodowanie za brak znieczulenia

  200 tysięcy złotych - taką kwotę odszkodowania ma otrzymać pacjentka, którą w wyniku błędu zoperowano bez znieczulenia. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Donald Tusk: Kaczyński chce polexitu

  Donald Tusk: Kaczyński chce polexitu

  W sobotę odbyła się konwencja Platformy Obywatelskiej. Najgorętszym tematem było członkostwo Polski w UE. Donald Tusk powiedział, że on wie, że Jarosław Kaczyński i PiS chcą wyprowadzić Polskę z UE. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ceny gazu w górę

  Ceny gazu w górę

  To będzie kolejna podwyżka, którą wkrótce zobaczymy na rachunkach. Ceny gazu pójdą w górę. Nowe taryfy już zostały zatwierdzone. Więcej na ten temat w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ciąg dalszy afery mailowej

  Ciąg dalszy afery mailowej

  Jeśli premier rzeczywiście podpisał dokument z datą wsteczną, to poświadczył nieprawdę, za co grozi nawet więzienie - alarmuje opozycja, powołując się na kolejne maile ujawnione w tak zwanej aferze mailowej. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pytania o szczepienie uczniów

  Pytania o szczepienie uczniów

  Liczba nowych zakażeń w Polsce rośnie. Z 10 osób, które zmarły ostatniej doby, osiem było niezaszczepionych. Dlatego tak ważne są szczepienia również w szkołach. Jednak minister edukacji problemów koronawirusa w szkołach nie widzi. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protest pracowników ochrony zdrowia trwa

  Protest pracowników ochrony zdrowia trwa

  Protestujący przedstawiciele środowisk medycznych na rozmowy trójstronne się nie wybierają. Piszą list do premiera i do prezesa PiS-u i niezmiennie domagają się rozmów w Mateuszem Morawieckim. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Wybory kopertowe" na forum Sejmu

  "Wybory kopertowe" na forum Sejmu

  Prezes NIK Marian Banaś na wniosek opozycji przedstawił w Sejmie informację o kontroli w sprawie organizacji tzw. wyborów kopertowych. Ocena przygotowania głosowania była jednoznacznie negatywna. Posłowie PiS opuścili salę plenarną. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix