Aktualności

O psychiatrii dziecięcej w "białym miasteczku 2.0"

O psychiatrii dziecięcej w "białym miasteczku 2.0"

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Psychiatria dziecięca umiera - to główne przesłanie z trzeciego dnia "białego miasteczka 2.0" w pobliżu kancelarii premiera. Więcej na ten temat dziś w materiale Magdy Łucyan w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Absurd na poznańskim parkingu

  Absurd na poznańskim parkingu

  Władze poznańskiej spółdzielni mieszkaniowej postanowiły uporządkować parkowanie na swoim terenie i oznaczyły znakami drogowymi wszystkie zatoki parkingowe. Jaka była intencja autorów pomysłu? O tym dziś w materiale Macieja Mazura w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sejm za budową muru na granicy z Białorusią

  Sejm za budową muru na granicy z Białorusią

  Sejm w czwartek uchwalił ustawę dotyczącą budowy zapory na granicy z Białorusią. Za głosowało 274 posłów. Ustawą zajmie się teraz Senat. Szacowany koszt budowy "zapory" to miliard 615 milionów złotych. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Znany ratownik ciężko ranny

  Znany ratownik ciężko ranny

  Pomagał innym, a teraz sam potrzebuje pomocy. Ratownik medyczny Marcin Borkowski - znany jako Borkoś - został ranny w wypadku, gdy jechał na ratunek innym. Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zmiany w rządzie

  Zmiany w rządzie

  Kamil Bortniczuk będzie ministrem, a Łukasz Mejza wiceministrem sportu - poinformował prezes PiS Jarosław Kaczyński. W sejmowych kuluarach pojawiają się też pytania o rządową funkcję samego prezesa PiS. Kamil Bortniczuk jest obecnie posłem klubu PiS. Wcześniej był związany z Porozumieniem Jarosława Gowina, które w sierpniu opuściło Zjednoczoną Prawicę. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Na granicy polsko-białoruskiej ma powstać mur

  Na granicy polsko-białoruskiej ma powstać mur

  Sejm w środę ma zająć się projektem ustawy o budowie zabezpieczenia granicy Polski z Białorusią. Jak wyjaśnił we wtorek szef MSWiA Mariusz Kamiński, projekt zakłada stworzenie "solidnej, wysokiej zapory, wyposażonej również w system monitoringu oraz detekcji ruchu" na granicy polsko-białoruskiej. Na cel budowy zabezpieczono 500 milionów złotych. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rachunek w sporze z Czechami wciąż rośnie

  Rachunek w sporze z Czechami wciąż rośnie

  Na liczniku kary za niewstrzymanie wydobycia w kopalni Turów jest już ponad 11 milionów euro. Komisja Europejska zapowiada, że wkrótce poprosi o przelew. Negocjacje z Czechami utknęły, bo po wyborach okazało się, że partia premiera Andreja Babisza nieznacznie przegrała z największą partią opozycyjną. Utworzenie nowego rządu w Pradze potrwa. Do tego czasu, jeśli Polska nie będzie płacić kar, to KE może potrącić karę z funduszy unijnych. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Niezaszczepieni chorują i umierają

  Niezaszczepieni chorują i umierają

  W szpitalu w Białej Podlaskiej pacjentów cały czas przybywa. Nic dziwnego - w gminie wiejskiej Biała Podlaska tylko 37 procent mieszkańców zostało w pełni zaszczepionych. Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tłumy na prounijnej manifestacji w Warszawie

  Tłumy na prounijnej manifestacji w Warszawie

  W Warszawie na placu Zamkowym w niedzielę odbyła się główna manifestacja w obronie obecności Polski w Unii Europejskiej i przeciwko czwartkowemu orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego kierowanego przez Julię Przyłebską. Na manifestacji zgromadziły się tłumy osób, w tym także młodych ludzi. Do manifestacji wezwał lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Kolendy-Zaleskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Psychiatria dziecięca w kryzysie

  Psychiatria dziecięca w kryzysie

  Miejsc w szpitalach brakuje, warunki są dramatyczne, lekarze odchodzą z pracy, a pacjentów przybywa. Psychiatria dziecięca w Polsce jest w dramatycznym stanie - podkreślali w debacie TVN24 rodzice małych pacjentów, lekarze i pracownicy fundacji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Prounijne manifestacje w Polsce

  Prounijne manifestacje w Polsce

  Tysiące osób wyszło w niedzielę na ulice w obronie obecności Polski w Unii Europejskiej. Manifestacje odbyły się w wielu miastach - Wrocławiu, Katowicach, Krakowie czy Poznaniu. Główny protest jest zaplanowany na godzinę 18 na Placu Zamkowym w Warszawie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zwycięstwo prawicowej koalicji SPOLU w Czechach

  Zwycięstwo prawicowej koalicji SPOLU w Czechach

  W sobotę zakończyły się dwudniowe wybory parlamentarne w Czechach. Z niewielką przewagą wybory wygrała prawicowa koalicja SPOLU. Na drugim miejscu uplasowała się patia Ano - urzędującego premiera Andreja Babisza. Trzecie miejsce przypadło koalicji Czeskiej Partii Piratów i ruchu STAN. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Policja zatrzymała kredę

  Policja zatrzymała kredę

  Czy dzieci mogą rysować kredą na chodniku? Zasadniczo tak, aczkolwiek nie wszędzie, a już na pewno nie przed siedzibą PiS w Krakowie. Rysowanie tam skończyło się interwencją policji i zatrzymaniem kredy do badań kryminalistycznych. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Marian Banaś i tajemnicze nagranie

  Marian Banaś i tajemnicze nagranie

  Nagrałem taśmę i jeśli coś mi się stanie, to niewygodne dla rządzących fakty ujrzą światło dzienne - oświadczył prezes Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś. Jednocześnie dodał, że jest "przygotowany na każdą ewentualność". Prokuratura chce, żeby Sejm uchylił immunitet Mariana Banasia. Więcej na ten temat dziś w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Opinie po wyroku TK

  Opinie po wyroku TK

  Trybunał Konstytucyjny w czwartek uznał, że niektóre zapisy Traktatu o Unii Europejskiej są w określonym zakresie niezgodne z polską konstytucją. Decyzję Trybunału w piątek komentowali politycy opozycji, którzy uważają, że wyrok ten jest krokiem w kierunku polexitu. Politycy obozu rządzącego zaprzeczają - ich zdaniem nie chodzi o polexit. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix