Aktualności

Nowe nagrania w sprawie Srebrnej

Nowe nagrania w sprawie Srebrnej

Nowe nagrania w sprawie Srebrnej

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Nowe taśmy zaprzeczają twierdzeniom Jarosława Kaczyńskiego, że między nim a biznesem Srebrnej jest mur - podaje wtorkowa "Gazeta Wyborcza". Dziennik publikuje stenogram i nagranie z rozmowy austriackiego biznesmena Geralda Birgfellnera z Kazimierzem Kujdą, szefem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, byłym prezesem spółki Srebrna. - Cały czas musiałem chodzić do prezesa Kaczyńskiego, rozmawiać, żeby się zgodził - mówi Kujda w opublikowanej rozmowie o czasach, kiedy kierował spółką. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
zbych1rych

Ryszard Kujda za sama przynależność do SB winien być pozbawiony stanowiska w NFOŚ, a on piastuje to stanowisko już 2 razy w latach 205-207 i 2015 - 2019 . Jak on może układać się z deweloperem , kiedy występuje w imieniu żony i jest zatrudniony w NFOŚ. to standarty białoruskie , azjatyckie a nie w państwie demokratycznym

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Ochojska: badajcie się. Jak najczęściej

    Ochojska: badajcie się. Jak najczęściej

    Janina Ochojska przyznała, że nie badała się od trzech lat. W trosce o drugiego człowieka zapomniała pomyśleć o sobie. Jej wyznanie o tym, że cierpi na nowotwór piersi, obiegło portale internetowe. Być może tym gestem zrobiła dla innych kobiet więcej, niż kiedykolwiek wcześniej. Mimo choroby nie zmienia planów i startuje do europarlamentu. Ochojska dziękuje za słowa wsparcia, a jednocześnie apeluje do wszystkich, żeby się badać. Jak najczęściej. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Bomba, bomba", czyli jak nie rozluźniać atmosfery na lotnisku

    "Bomba, bomba", czyli jak nie rozluźniać atmosfery na lotnisku

    Pewien pasażer lotu z Wrocławia do Londynu postanowił nieco rozluźnić atmosferę podczas odprawy i opowiedział wszystkim dowcip, w którym padło słowo "bomba". Dowcip nie spodobał się strażnikom, którzy zapytali pana, czy na pewno powiedział to, co powiedział? Na co on powtórzył "bomba, bomba". No to teraz wszyscy się pośmiejemy - uznali strażnicy i pana z kolejki zwinęli. Więcej podobnych historii w "Rankingu Mazura" w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15 w TVN24.

    czytaj więcej »
   • Eko jajka coraz modniejsze

    Eko jajka coraz modniejsze

    Przed świętami w kwestii jajek coś się zmienia. Liczy się już nie tylko cena i wielkość jaj, ale przede wszystkim to, w jakich warunkach żyły kury. Ponad 80 procent Polaków chce lepszego losu dla kur. Producenci będą musieli się dostosować. Więcej w materiale Pawła Płuski dla "Faktów" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • PiS chce zmienić ustawę o SN. Wątpliwości opozycji

    PiS chce zmienić ustawę o SN. Wątpliwości opozycji

    PiS złożył projekt nowelizacji ustawy o Sądzie Najwyższym. Byłaby to już ósma nowelizacja tej ustawy. W opisie na stronie sejmowej czytamy, że dotyczy on "regulacji związanych z obsadzaniem stanowisk w Sądzie Najwyższym, postępowaniami nominacyjnymi na stanowiska sędziowskie, uchyleniami immunitetu sędziowskiego albo prokuratorskiego oraz właściwością izb Sądu Najwyższego". Opozycja dostrzega w niej pewne zagrożenia. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Cena już nie najważniejsza. Czym się kierujemy?

    Cena już nie najważniejsza. Czym się kierujemy?

    Symbol świąt, znak i tradycja. W tym roku jaja są wyjątkowo tanie, ale to już nie jest decydujący czynnik. Teraz ważniejsze jest to, czy jaja pochodzą z chowu klatkowego, czy tak zwanych chowów alternatywnych. Więcej o tym, czym kierujemy się podczas zakupu jaj w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Notre Dame do odbudowy. Katedrę badają śledczy

    Notre Dame do odbudowy. Katedrę badają śledczy

    Już prawie miliard euro udało się zebrać na odbudowę katedry Notre Dame. Pożar wybuchł w budynku w poniedziałkowy wieczór. Do katedry po raz pierwszy weszli policyjni śledczy - a architekci i historycy sztuki już spierają się o to, jak odbudować Notre Dame po gigantycznym pożarze. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Odbudujemy katedrę Notre Dame jeszcze piękniejszą"

    "Odbudujemy katedrę Notre Dame jeszcze piękniejszą"

    Prezydent Francji Emmanuel Macron zapowiedział we wtorek w transmitowanym na żywo orędziu do narodu, że zniszczona w wyniku pożaru paryska katedra Notre Dame zostanie odbudowana w ciągu pięciu lat. Podziękował strażakom i osobom oferującym wsparcie w odbudowie. Więcej dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Nauczyciele przed MEN

    Nauczyciele przed MEN

    Przed budynkiem MEN zebrało się w środę kilka tysięcy pracowników placówek oświatowych: przedszkoli, szkół podstawowych i liceów. Przynieśli ze sobą transparenty z napisami: "Nasza godność, nasza przyszłość", "Kto oświatę w Polsce psuje, ten na pałę zasługuje", "Edukacja moją pasją", i "Pracujemy z powołania, strajkujemy dla godności". Więcej dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Spór o logotyp "Solidarności"

    Spór o logotyp "Solidarności"

    Władze NSZZ "Solidarność" wycofały Europejskiemu Centrum Solidarności w Gdańsku zgodę na używanie znaku graficznego związku, z wyjątkiem znajdującej się w siedzibie ECS wystawy stałej. Dla władz Gdańska samo pismo i motywy za nim stojące są niezrozumiałe. Więcej dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Seria pytań w sprawie pieniędzy z OFE

    Seria pytań w sprawie pieniędzy z OFE

    Premier mówi o likwidacji Otwartych Funduszy Emerytalnych. Co to oznacza dla osób, które odkładały swoje oszczędności w ramach tego filaru? Czym dokładnie rożni się odkładanie pieniędzy w IKE lub w ZUS? Na te i inne pytania odpowiemy dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • W czwartek spotkanie rząd-nauczyciele

    W czwartek spotkanie rząd-nauczyciele

    Jeszcze rano premier mówił o okrągłym stole z nauczycielami po świętach. Jednak ZNP zawnioskowało o posiedzenie Rady Dialogu Społecznego w najbliższy czwartek. Szef KPRM zaproszenie przyjął. Co podczas tych rozmów uda się uzgodnić? Między innymi o tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix