Aktualności

Nowe nagrania w sprawie Srebrnej

Nowe nagrania w sprawie Srebrnej

Nowe nagrania w sprawie Srebrnej

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Nowe taśmy zaprzeczają twierdzeniom Jarosława Kaczyńskiego, że między nim a biznesem Srebrnej jest mur - podaje wtorkowa "Gazeta Wyborcza". Dziennik publikuje stenogram i nagranie z rozmowy austriackiego biznesmena Geralda Birgfellnera z Kazimierzem Kujdą, szefem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, byłym prezesem spółki Srebrna. - Cały czas musiałem chodzić do prezesa Kaczyńskiego, rozmawiać, żeby się zgodził - mówi Kujda w opublikowanej rozmowie o czasach, kiedy kierował spółką. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
zbych1rych

Ryszard Kujda za sama przynależność do SB winien być pozbawiony stanowiska w NFOŚ, a on piastuje to stanowisko już 2 razy w latach 205-207 i 2015 - 2019 . Jak on może układać się z deweloperem , kiedy występuje w imieniu żony i jest zatrudniony w NFOŚ. to standarty białoruskie , azjatyckie a nie w państwie demokratycznym

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Wstrząsająca zbrodnia w Ząbkowicach Śląskich

    Wstrząsająca zbrodnia w Ząbkowicach Śląskich

    W nocy z niedzieli na poniedziałek 18-latek wszedł na dach i wykonał telefon na policję z informacją, że ktoś zamordował jego rodziców. Kilka godzin później chłopak był już podejrzany o dokonanie zbrodni. Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusz Łapińskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • WADA wydała decyzje w sprawie Rosji

    WADA wydała decyzje w sprawie Rosji

    Rosyjskie reprezentacje zostały wykluczona z największych imprez sportowych. Chodzi o letnie igrzyska olimpijskie w Tokio, zimowe w Pekinie oraz piłkarski mundial w Katarze. Zakaz udziału w tych najbardziej prestiżowych imprezach sportowych nałożyła na Federację Rosyjską Światowa Agencja Antydopingowa. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Erupcja wulkanu w Nowej Zelandii

    Erupcja wulkanu w Nowej Zelandii

    Co najmniej pięć osób nie żyje w wyniku erupcji wulkanu White w Nowej Zelandii. Policja poinformowała, że ofiar może być znaczniej więcej. Jak przekazała premier Jacinda Ardern, w czasie wybuchu w pobliżu krateru mogło znajdować się około 100 osób. Jednocześnie podkreśliła, że jest za wcześnie, by móc podać szczegółowe dane. Służby prowadzą akcję ratunkową. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Nowe informacje w sprawie katastrofy w Szczyrku

    Nowe informacje w sprawie katastrofy w Szczyrku

    Prokuratura Okręgowa w Bielsku-Białej prowadzi śledztwo w sprawie katastrofy w Szczyrku. Wskutek wybuchu gazu zawalił się trzypiętrowy dom. Zginęło osiem osób, w tym czworo dzieci. Jak poinformowała prokuratura, istnieje związek pomiędzy wybuchem gazu, a pracami budowlanymi prowadzonymi pod ulicą Leszczyńską. Na miejscu zdarzenia nadal prowadzone są oględziny. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Gdy gaz zaczął się ulatniać, chcieli zatamować go kurtkami

    Gdy gaz zaczął się ulatniać, chcieli zatamować go kurtkami

    W Głowience w powiecie krośnieńskim robotnicy przypadkowo rozszczelnili gazociąg. Zamiast wezwać od razu pogotowie gazownicze próbowali oni zatamować wyciek gazu kurtkami - bezskutecznie, bo ciśnienie było za duże. Zauważyli to okoliczni mieszkańcy. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pierwszy raz taka terapia w Polsce. To przełom?

    Pierwszy raz taka terapia w Polsce. To przełom?

    Lekarze z Kliniki Hematologii i Transplantologii Szpiku Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przeprowadzili po raz pierwszy w Polsce terapię CAR-T u pacjenta z chłoniakiem złośliwym. Polega ona na modyfikacji genetycznej limfocytów T tak, aby rozpoznawały one i niszczyły komórki rakowe. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00

    czytaj więcej »
   • Eluwina, alternatywko? "Ja już nie używam"

    Eluwina, alternatywko? "Ja już nie używam"

    O miano Młodzieżowego Słowa Roku konkurowały takie określenia jak "eluwina", "jesieniara" oraz "alternatywka". O objaśnienia poprosiliśmy młodych ekspertów. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

    czytaj więcej »
   • Trwa "weekend cudów"

    Trwa "weekend cudów"

    Docierają do tych, którzy o pomoc nie proszą, do osób starszych i rodzin osób niepełnosprawnych. Mowa o paczkach, które docierają do potrzebujących podczas "weekendu cudów" Szlachetnej Paczki. Więcej na ten temat dziś w materiale Marii Mikołajewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Debata prawyborcza w PO

    Debata prawyborcza w PO

    Małgorzata Kidawa-Błońska kontra Jacek Jaśkowiak. Kto z nich stanie naprzeciwko Andrzeja Dudy w walce o fotel prezydencki? Przekonamy się już niebawem. W sobotę wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska i prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak przekonywali do swoich kandydatur i odpowiadali na pytania dotyczące najbardziej ważkich kwestii. Decyzja o tym, kto z ramienia PO wystartuje w majowych wyborach prezydenckich, ma zapaść 14 grudnia. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pytania o zarobki Stanisława Karczewskiego

    Pytania o zarobki Stanisława Karczewskiego

    Dziennikarz portalu tvn24.pl wziął pod lupę pracę Stanisława Karczewskiego na stanowisku lekarza. Marszałek Karczewski przez ponad sześć lat zarobił ponad 400 tysięcy złotych. Problem w tym, że przebywał wówczas na bezpłatnym urlopie. Jak się z tego tłumaczy? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Arlety Zalewskiej.

    czytaj więcej »
   • Śledztwo w sprawie tragedii w Szczyrku

    Śledztwo w sprawie tragedii w Szczyrku

    Śledztwo w sprawie katastrofy w Szczyrku. Według prokuratorów do eksplozji i pożaru doszło najprawdopodobniej po uszkodzeniu gazociągu podczas robót wykonywanych przez zewnętrzną firmę. W wyniku eksplozji zginęło osiem osób. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Szczyrk nie może otrząsnąć się po tragedii

    Szczyrk nie może otrząsnąć się po tragedii

    Szczyrk nie może otrząsnąć się po tragedii. Wybuch gazu spowodował, że w środę wieczorem zawalił się dom z mieszkańcami w środku: wielopokoleniową rodziną. Wśród ofiar są cztery osoby dorosłe i czworo dzieci. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix