Aktualności

Nowe nagrania w sprawie Srebrnej

Nowe nagrania w sprawie Srebrnej

Nowe nagrania w sprawie Srebrnej

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Nowe taśmy zaprzeczają twierdzeniom Jarosława Kaczyńskiego, że między nim a biznesem Srebrnej jest mur - podaje wtorkowa "Gazeta Wyborcza". Dziennik publikuje stenogram i nagranie z rozmowy austriackiego biznesmena Geralda Birgfellnera z Kazimierzem Kujdą, szefem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska, byłym prezesem spółki Srebrna. - Cały czas musiałem chodzić do prezesa Kaczyńskiego, rozmawiać, żeby się zgodził - mówi Kujda w opublikowanej rozmowie o czasach, kiedy kierował spółką. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
zbych1rych

Ryszard Kujda za sama przynależność do SB winien być pozbawiony stanowiska w NFOŚ, a on piastuje to stanowisko już 2 razy w latach 205-207 i 2015 - 2019 . Jak on może układać się z deweloperem , kiedy występuje w imieniu żony i jest zatrudniony w NFOŚ. to standarty białoruskie , azjatyckie a nie w państwie demokratycznym

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Pan Józef "od psów beznadziejnych"

    Pan Józef "od psów beznadziejnych"

    Nie siedźcie w domu, zajmijcie się psami - radzi pan Józef, wolontariusz krakowskiego schroniska. Dlaczego nazywany jest Józefem "od psów beznadziejnych"? Odpowiedź na to pytanie w dzisiejszym materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Jakie będą obostrzenia w galeriach handlowych?

    Jakie będą obostrzenia w galeriach handlowych?

    Od 28 listopada sklepy w galeriach handlowych będą czynne. Na tę informację czekali i handlowcy i klienci, którzy mogą ruszyć na świąteczne zakupy, ale tłumów w galeriach nie będzie. Więcej na temat obostrzeń, jakie będą obowiązywały w placówkach handlowych od soboty, w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Mieszkańcy wspomagają oddziały covidowe

    Mieszkańcy wspomagają oddziały covidowe

    Mieszkańcy Kłodzka inwestują w oddział covidowy. Potrzebne jest dosłownie wszystko, bo wydatki na przebudowę, śluzy i zabezpieczenia czyszczą konta szpitali błyskawicznie. Podobne akcje ruszyły w innych polskich miastach. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Koniec z kolejkami karetek przed szpitalami?

    Koniec z kolejkami karetek przed szpitalami?

    Ministerstwo Zdrowia zapowiada, że kolejki karetek przed szpitalami się skończą. Ma to nastąpić dzięki temu, że ratownicy w karetce będą mogli przetestować pacjenta pod kątem zakażenia koronawirusem. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Miękiszon", czyli Ziobro kontra Morawiecki

    "Miękiszon", czyli Ziobro kontra Morawiecki

    Zbigniew Ziobro powiedział na środowej konferencji prasowej, że w negocjacjach z Unią Europejską należy być twardym, a nie "miękiszonem". Negocjacje w imieniu Polski prowadzi premier Mateusz Morawiecki. Czy te słowa ministra były kierowane do jego szefa? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Problemy polskich hoteli i restauracji

    Problemy polskich hoteli i restauracji

    W kancelarii premiera ważą się losy każdego, kto żyje w Polsce z turystyki. W ferie zimowe stoki narciarskie mają być otwarte, a co z hotelarzami i restauratorami? Im minister zdrowia mówi wyraźne "nie". Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Protest taksówkarzy

    Protest taksówkarzy

    Taksówkarze w całym kraju mówią "dość" i upominają się o wsparcie rządu. Jak mówią, bez pomocy nie przetrwają. Więcej o proteście taksówkarzy dziś w "Faktach" TVN w materiale Dariusza Łapińskiego.

    czytaj więcej »
   • Szpital Narodowy świeci pustkami

    Szpital Narodowy świeci pustkami

    Szpital Narodowy, czyli szpital tymczasowy na Stadionie Narodowym, został otwarty, ale prawie w ogóle nie przyjmuje pacjentów. Opozycja pyta, po co rząd w takim razie przeznacza na Szpital Narodowy ogromne kwoty. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Zespół pocovidowy zagraża dzieciom

    Zespół pocovidowy zagraża dzieciom

    NIe tylko koronawirus, ale zespół pocovidowy zagraża dzieciom. Lekarze biją na alarm - coraz więcej małych pacjentów trafia do szpitali w ciężkim stanie. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Nieudane przekształcenie

    Nieudane przekształcenie

    Nie będzie szpitala covidowego w Korfantowie. To decyzja wojewody opolskiego. Kto zapłaci za nieudane przekształcenie? O tym dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Co z sezonem narciarskim?

    Co z sezonem narciarskim?

    W poniedziałek na wirtualnym spotkaniu przedstawicieli branży narciarskiej z wicepremierem Jarosławem Gowinem padło zapewnienie, że wyciągi narciarskie ruszą w nadchodzącym sezonie zimowym, ale w reżimie sanitarnym. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pytania o szpital na Stadionie Narodowym

    Pytania o szpital na Stadionie Narodowym

    Stadion Narodowy to pierwszy szpital tymczasowy uruchomiony w Polsce. Docelowo ma się w nim znaleźć 1200 łóżek dla pacjentów covidowych. Na razie jest ich kilkaset i są przeznaczone dla pacjentów "w lżejszym stanie". Funkcjonowanie szpitala na Stadionie Narodowym wywołuje sporo pytań. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Premier ogłosił plan na walkę z epidemią

    Premier ogłosił plan na walkę z epidemią

    W walce z pandemią premier ogłosił program "sto dni solidarności". Oznacza to, że wkrótce zostaną otwarte galerie handlowe, ale na tym praktycznie koniec. Dzieci jeszcze długo nie wrócą do szkół. Ferie będą, ale inne niż dotąd. Co dokładnie ogłosił rząd? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN.

    czytaj więcej »
   tvnpix