Aktualności

Niebezpieczny spacer

Niebezpieczny spacer

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Mężczyzna z trzyletnią córką spacerował po falochronie na plaży w Dziwnowie. Tłumaczył, że "to jego dziecko i może robić co chce". Więcej na ten temat dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Co dalej w sprawie Turowa?

  Co dalej w sprawie Turowa?

  Premier Mateusz Morawiecki ocenia, że ciężko będzie porozumieć się w sprawie Turowa przed wyborami w Czechach. Zdaniem premiera Czesi kierują się logiką wyborczą, a jest to "logika pozbawiona gotowości do porozumienia". Podobnego zdania jest prezydencki minister Andrzej Dera. Z kolei zdaniem opozycji polski rząd prowadzi "festiwal obrażania" politycznych sojuszników. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wybory parlamentarne w Niemczech

  Wybory parlamentarne w Niemczech

  W niedzielę o godzinie 8 w Niemczech rozpoczęły się wybory do Bundestagu. Obywatele wybiorą nowy parlament, który wskaże następcę Angeli Merkel. W przedwyborczych sondażach socjaldemokraci nieznacznie wyprzedzają chadeków. Na trzecim miejscu z kolei plasują się Zieloni. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • #UwolnićPoczobuta

  #UwolnićPoczobuta

  W sobotę mija pół roku od zatrzymania na Białorusi dziennikarza Andrzeja Poczobuta. Z tego powodu Fundacja Grand Press zorganizowała akcję solidarności, która polega na informowaniu o sytuacji dziennikarza oraz o jego zatrzymaniu. Do akcji przyłączyło się wiele polskich redakcji. Na godzinę 20:30 przed Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie zaplanowany jest specjalny wiec. Akcja ma ponadto zwrócić też uwagę na los innych więźniów politycznych na Białorusi. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Młodzież protestuje w obronie klimatu

  Młodzież protestuje w obronie klimatu

  W piątek setki tysięcy młodych osób na całym świecie, także w Polsce, protestowało w obronie klimatu. Domagają się przede wszystkim natychmiastowych działań zmierzających do ograniczenia zmian klimatycznych. O Młodzieżowym Strajku Klimatycznym dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Akcje wsparcia dla TVN24

  Akcje wsparcia dla TVN24

  Stacja TVN24 na odnowienie koncesji czekała 594 dni. Decyzja o jej nadaniu zapadła na cztery dni przed wygaśnięciem poprzedniej. Nie byłoby to możliwe bez ogromnego wsparcia społecznego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kryzys na granicy i presja na rząd

  Kryzys na granicy i presja na rząd

  Kryzys migracyjny na granicy polsko-białoruskiej wywołany przez reżim Łukaszenki to obecnie temat numer jeden dla organizacji pomocowych i humanitarnych. Ich przedstawiciele między innymi domagają się od rządu szybkiej pomocy dla migrantów. Komisja Europejska natomiast chce, by na granicy z Białorusią pojawili się oficerowie Frontexu. O szczegółach dziś w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Budka i Siemoniak na dywaniku u Tuska

  Budka i Siemoniak na dywaniku u Tuska

  W środę Borys Budka i Tomasz Siemoniak "oddali się do dyspozycji" lidera PO Donalda Tuska. Ma to mieć związek z ich udziałem w urodzinach znanego dziennikarza Roberta Mazurka. W imprezie uczestniczyli również inni politycy, w tym obozu władzy. W dodatku impreza zbiegła się w czasie z posiedzeniem Sejmu, kiedy prezes NIK Marian Banaś przedstawiał informację posłom. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Walka o drugą szansę

  Walka o drugą szansę

  Matka 10-latka, który poszedł na komisariat, by przerwać domowe piekło, chce teraz odzyskać dzieci. Kacper i jego brat są obecnie w rodzinie zastępczej. Ojczym dzieci przebywa w areszcie. Więcej na ten temat dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dwugłos w sprawie porozumienia

  Dwugłos w sprawie porozumienia

  Minister zdrowia Adam Niedzielski w środę rano poinformował o porozumieniu z ratownikami medycznymi. Porozumienie jest podpisane zarówno przez przedstawicieli komitetu protestującego, jak i przez stronę pracodawców. Jednak protest w "białym miasteczku 2.0" trwa dalej, a ratownicy medyczni podkreślają, że porozumienie zostało podpisane tylko z częścią środowiska. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Czy homoseksualizm jest zaraźliwy?

  Czy homoseksualizm jest zaraźliwy?

  Czy można zarazić się homoseksualizmem? Ojciec prezydenta, profesor nauk technicznych, Jan Tadeusz Duda twierdzi, że tak. W rzeczywistości orientacja seksualna nie jest zaraźliwa. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kopalnia w Turowie pracuje dalej

  Kopalnia w Turowie pracuje dalej

  Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej poinformował w poniedziałek, że ze względu na niezaprzestanie wydobycia węgla brunatnego w kopalni Turów Polska została zobowiązana do zapłaty na rzecz Komisji Europejskiej kary pieniężnej w wysokości 500 tysięcy euro dziennie. Premier Mateusz Morawiecki ocenił, że decyzja TSUE jest "błędna i absolutnie arbitralna", i dodał, że rząd nie wstrzyma działalności kopalni Turów. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zmarły trzy osoby przy polsko-białoruskiej granicy

  Zmarły trzy osoby przy polsko-białoruskiej granicy

  Na skutek hipotermii, wycieńczenia zmarły co najmniej trzy osoby, które przekroczyły granicę Polski z Białorusią - potwierdził w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki. Zdaniem szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego białoruskie władze "są zaangażowane w proceder handlu ludźmi". Kryzys na granicy polsko-białoruskiej trwa od początku sierpnia. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix