Aktualności

Niebezpieczny spacer

Niebezpieczny spacer

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Mężczyzna z trzyletnią córką spacerował po falochronie na plaży w Dziwnowie. Tłumaczył, że "to jego dziecko i może robić co chce". Więcej na ten temat dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Kogo obejmie obowiązek szczepień na COVID-19?

  Obowiązkowe szczepienia na COVID-19 nie tylko dla lekarzy? Profesor Andrzej Horban, główny doradca premiera do spraw związanych z pandemią COVID-19 i przewodniczący Rady Medycznej, w czwartek w TVN24 stwierdził, że rząd jest blisko wydania zalecenia szczepień obowiązkowych. - Na pewno myślimy o pracownikach ochrony zdrowia, zwłaszcza wszystkich, którzy mają kontakt z pacjentem - przekazał profesor Horban. Wymienił także kilka innych grup zawodowych, które mogłyby zostać objęte obowiązkowymi szczepieniami. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zarzuty w sprawie pseudohodowli

  Zarzuty w sprawie pseudohodowli

  38-latka, która prowadziła fermę lisów na futra, nie tylko brutalnie zabijała zwierzęta, ale część z ponad 200 lisów też zagłodziła. Prokuratura Monice O. postawiła zarzuty, grozi jej pięć lat więzienia. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jakub Banaś o swoim zatrzymaniu

  Jakub Banaś o swoim zatrzymaniu

  Syn prezesa NIK Jakub Banaś w środę był gościem TVN24. W programie "Jeden na jeden" odniósł się miedzy innymi do swojego zatrzymania przez CBA. W zatrzymaniu Banaś widzi "mocny kontekst polityczny". Jak twierdzi, zatrzymanie ma związek z wnioskiem o uchylenie immunitetu szefowi NIK Marianowi Banasiowi. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ustawa anty-TVN przyjęta przez komisję

  Ustawa anty-TVN przyjęta przez komisję

  Sejmowa Komisja Kultury i Środków Przekazu zajęła się we wtorek projektem ustawy anty-TVN. Przyjęta została poprawka Kukiz'15 o tym, że spółek koncesjonariuszy nie mogą przejąć spółki z bezpośrednim lub pośrednim udziałem Skarbu Państwa. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kierowca próbował potrącić pieszych

  Kierowca próbował potrącić pieszych

  Policja zatrzymała 26-latka, który szalał samochodem na ulicach Radymna. Może usłyszeć bardzo poważne zarzuty, być może nawet usiłowania zabójstwa. Kierujący bmw próbował potrącić pieszych na parkingu, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Gdzie ustawy o Polskim Ładzie?

  Gdzie ustawy o Polskim Ładzie?

  Od kilku tygodniu politycy PiS objeżdżający Polskę promują Polski Ład. Porozumienie sprzeciwia się podnoszeniu podatków dla przedsiębiorców, co właśnie zakłada ten program. Premier Mateusz Morawiecki w poniedziałek w Gdańsku podkreślił, że dalsze oczekiwanie na zgodę "nie ma sensu i trwa za długo". Wciąż jednak nie ma żadnych projektów ustaw, które wprowadziłyby Polski Ład. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Bezpłatne badania profilaktyczne dla osób 40 plus

  Bezpłatne badania profilaktyczne dla osób 40 plus

  Miesiąc temu rząd rozpoczął kampanię zachęcającą osoby powyżej 40. roku życia do wykonania badań profilaktycznych. W miastach organizowane są między innymi pikniki profilaktyczne, podczas których można zbadać swoje ciśnienie lub poziom cukru. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Policja szuka zaginionej 42-latki

  Policja szuka zaginionej 42-latki

  Wciąż trwają poszukiwania 42-letniej Moniki Wilgorskiej-Stanewicz. Kobieta 9 lipca 2021 roku wyszła z domu i od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Jej auto znaleziono kilka dni temu w stawie w Zawierciu. Prokuratura wszczęła śledztwo pod kątem nieumyślnego spowodowania śmierci. W sprawie zaginięcia pani Moniki przesłuchano jej partnera. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Decyzja nuncjatury w sprawie biskupa Szkodonia

  Decyzja nuncjatury w sprawie biskupa Szkodonia

  Nuncjatura Apostolska nie uznała winy oskarżanego o molestowanie seksualne nieletniej biskupa Jana Szkodonia. Postępowanie w nuncjaturze zostało wszczęte po artykule "Zły dotyk biskupa z Krakowa", opublikowanym przez "Gazetę Wyborczą". Do molestowania nastolatki, które opisano w publikacji, miało dochodzić przed laty. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jarosława Kostkowskiego.

  czytaj więcej »
 • Syn szefa NIK usłyszał zarzuty

  Syn szefa NIK usłyszał zarzuty

  Prokuratura Regionalna w Białymstoku poinformowała w sobotę, że syn szefa NIK Jakub Banaś oraz jego żona Agnieszka usłyszeli po siedem zarzutów. Z kolei dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Krakowie Tadeusz G. usłyszał sześć zarzutów. Wobec całej trójki zastosowano poręczenie majątkowe oraz dozór policji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Oficjalne rozpoczęcie igrzysk w Tokio

  Oficjalne rozpoczęcie igrzysk w Tokio

  Igrzyska w Tokio wystartowały. Święto sportu odbywa się w dobie pandemii. Więcej o ceremonii otwarcia, obecnych na niej gościach i o tym, co czeka polską reprezentację w najbliższych dniach materiale Moniki Krajewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Amerykański głos w w sprawie ustawy anty-TVN

  Amerykański głos w w sprawie ustawy anty-TVN

  Kolejny amerykański polityk zabiera głos w sprawie wolności polskich mediów i zagrożeń dla amerykańskich inwestycji w Polsce. Doradca sekretarza stanu Derek Chollet spotkał się w Warszawie z wiceministrem spraw zagranicznych, któremu przekazał opinię Waszyngtonu co do stanu wolności mediów w naszym kraju. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jak PiS walczy z nepotyzmem?

  Jak PiS walczy z nepotyzmem?

  13 osób straciło pracę w spółkach Skarbu Państwa po przyjęciu przez Prawo i Sprawiedliwość specjalnej uchwały o zwalczaniu nepotyzmu. Tymczasem Polskie Stronnictwo Ludowe namierzyło blisko 400 tak zwanych "tłustych kotów" związanych z PiS zasiadających w państwowych spółkach. O wielkich zwolnieniach i o tym, co z nich zostało, dziś w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Minister Czarnek obroniony

  Minister Czarnek obroniony

  Sejm odrzucił w środę wieczorem wniosek o wotum nieufności dla ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka. Głosowanie poprzedziła burzliwa dyskusja. Za poparciem wniosku głosowało 205 posłów, przeciw 236 posłów, a siedmiu wstrzymało się od głosu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix