Aktualności

Napięcie na granicy nie ustaje

Napięcie na granicy nie ustaje

Foto: policja | Video: Fakty TVN
Choć obozowisko przy przejściu granicznym Kuźnica-Bruzgi zniknęło, nie ustają próby nielegalnego przekraczania granicy z Białorusi do Polski. Policyjne radiowozy zostały uszkodzone kamieniami, którymi, jak podaje podlaska policja, migranci obrzucali funkcjonariuszy i żołnierzy. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Wariant omikron budzi niepokój

  Wariant omikron budzi niepokój

  Japonia zamyka granice dla obcokrajowców, kolejne kraje wykrywają przypadki nowego wariantu omikron i wprowadzają kwarantannę dla osób wracających z Afryki. Nowe zasady wkrótce będą obowiązywać też w Polsce. Więcej na ten temat dziś w materiale Moniki Krajewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co dalej w sprawie Łukasza Mejzy?

  Co dalej w sprawie Łukasza Mejzy?

  Nie ustają pytania w sprawie wiceministra sportu Łukasza Mejzy. Według doniesień Wirtualnej Polski jego firma miała proponować rodzicom chorych dzieci niesprawdzoną terapię, która miała leczyć nawet najpoważniejsze przypadłości. Wśród opozycji słychać głosy o konieczności dymisji wiceministra, a premier Mateusz Morawiecki przyznaje, że sprawa Mejzy będzie przedmiotem bardzo szczegółowych wyjaśnień. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ciąża a COVID-19

  Ciąża a COVID-19

  Szczepienia kobiet w ciąży są nie tylko bezpieczne, ale są wskazane - przekonują lekarze. Nieprzyjęcie szczepionki na COVID-19 może być groźne zarówno dla matki, jak i dla dziecka. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Opozycja do PiS: jesteście tchórzami

  Opozycja do PiS: jesteście tchórzami

  Wiele europejskich państw zaostrza restrykcje w walce z COVID-19. Rząd Zjednoczonej Prawicy, pomimo faktu, że w naszym kraju szczyt zachorowań jeszcze nie nadszedł, wciąż nie decyduje się na modyfikacje obowiązujących obostrzeń. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wariant Omikron niepokoi

  Wariant Omikron niepokoi

  Nowa mutacja koronawirusa niepokoi naukowców, bo wariant nazwany Omikronem może być trudniejszy do zatrzymania przez szczepionki. Omikron mógł już dotrzeć do Niemiec i Czech. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pytania o przyszłość Łukasza Mejzy

  Pytania o przyszłość Łukasza Mejzy

  Jeszcze zanim pełnił funkcję wiceministra, Łukasz Mejza miał stać na czele firmy próbującej zarabiać na nieuleczalnie chorych dzieciach, proponując im eksperymentalną terapię w Meksyku. Po ujawnieniu sprawy przez dziennikarzy Wirtualnej Polski, wiceminister wydał oświadczenie, w którym między innymi twierdził, że jego firma nie wystawiła żadnej faktury. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ostrzeżenie dla prokurator

  Ostrzeżenie dla prokurator

  Najpierw mail, a potem SMS - w obu ostrzeżenie firmy Apple o możliwym cyberataku przez służby państwa na telefon prokurator Ewy Wrzosek. Wszystko skazuje na to, że chodzi o słynny system inwigilacji Pegasus. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowy wariant koronawirusa budzi niepokój

  Nowy wariant koronawirusa budzi niepokój

  W Botswanie zidentyfikowano nowy wariant koronawirusa - B.1.1529. Mnogość jego kolców i potencjał do mutacji wywołują poważne zaniepokojenie brytyjskich naukowców. W związku z wykryciem nowego wariantu wirusa Komisja Europejska rekomenduje wstrzymanie lotów z południa Afryki. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tony niechcianych ubrań na pustyni

  Tony niechcianych ubrań na pustyni

  Setki tysięcy ton niechcianych ubrań na środku pustyni w Chile - to właśnie tam trafiają ubrania, które się nie sprzedały w Europie i Stanach Zjednoczonych. O prawdziwej cenie szybkiej mody dziś w materiale Magdy Łucyan w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Możliwe obostrzenia regionalne?

  Możliwe obostrzenia regionalne?

  Ministerstwo Zdrowia odnotowało w czwartek 28 128 nowych przypadków zakażenia koronawirusem oraz 497 zgonów z powodu COVID-19. Wiele szpitali jest już na granicy wydolności, dlatego lekarze nieustanie apelują o dodatkowe obostrzenia. Zdaniem profesora Andrzeja Horbana, przewodniczącego Rady Medycznej przy premierze, obostrzenia będą konieczne w miejscach, gdzie jest najwięcej zakażeń. Rząd jednak wciąż nie zdecydował się na restrykcje. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Małopolska kurator oświaty kontra "Dziady"

  Małopolska kurator oświaty kontra "Dziady"

  Haniebne, antypolskie - takich słów używa małopolska kurator oświaty Barbara Nowak, gdy mówi o "Dziadach" w Teatrze Słowackiego. Odradza szkołom wybieranie się na ten spektakl. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Fałszerzy certyfikatów zatrzymani

  Fałszerzy certyfikatów zatrzymani

  Nawet pięć lat więzienia grozi za posługiwanie się fałszywymi certyfikatami o zaszczepieniu na COVID-19. Policja zatrzymała 11 osób, które fałszowały takie certyfikaty i je kupowały. Więcej na ten temat w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ceny w Polsce wciąż rosną

  Ceny w Polsce wciąż rosną

  Ceny w Polsce rosną. Wszystko przez inflację - największą od ponad 20 lat. Opozycja wzywa premiera do pilnych działań. Rząd zapowiada tarczę antyinflacyjną. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Złoty wciąż słabnie

  Złoty wciąż słabnie

  W poniedziałek przed południem kurs franka przekroczył poziom 4,5 złotego. Oznacza to, że dla frankowiczów rata kredytu może znacząco wzrosnąć. Więcej na ten temat dziś w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix