Aktualności

"Miękiszon", czyli Ziobro kontra Morawiecki

"Miękiszon", czyli Ziobro kontra Morawiecki

Foto: tvn24 | Video: tvn24
Zbigniew Ziobro powiedział na środowej konferencji prasowej, że w negocjacjach z Unią Europejską należy być twardym, a nie "miękiszonem". Negocjacje w imieniu Polski prowadzi premier Mateusz Morawiecki. Czy te słowa ministra były kierowane do jego szefa? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Co dalej z obostrzeniami?

  Co dalej z obostrzeniami?

  W czwartek mają zostać ogłoszone decyzje co do dalszego obowiązywania obostrzeń w gospodarce. Według nieoficjalnych informacji dla wielu branż zostaną przedłużone. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19.

  czytaj więcej »
 • "Żądamy, panie Morawiecki, odmrożenia"

  "Żądamy, panie Morawiecki, odmrożenia"

  Pomimo decyzji rządu o przedłużeniu obostrzeń do 31 stycznia część przedsiębiorców otworzyło swoje działalności w drugiej połowie miesiąca. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że na początku ostatniego tygodnia stycznia będą podane informacje dotyczące obowiązujących w kolejnych tygodniach obostrzeń. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jak rząd zareaguje na otwieranie biznesów?

  Jak rząd zareaguje na otwieranie biznesów?

  Coraz więcej biznesów otwiera się mimo wciąż obowiązujących restrykcji. Również w tej sprawie odbywało się posiedzenie sztabu kryzysowego rządu. Przedsiębiorcy twierdzą, że otwierając się walczą o przetrwanie. Więcej na ten temat w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zbliża się 29. Finał WOŚP

  Zbliża się 29. Finał WOŚP

  Zbliża się 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak mówi Jerzy Owsiak - dzieje się bardzo dużo. Więcej na temat przygotowań, zabranych pieniędzy i finale w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jak przygotować się do szczepienia?

  Jak przygotować się do szczepienia?

  W poniedziałek mają ruszyć szczepienia osób powyżej 70. roku życia. Dlatego eksperci przygotowali garść wskazówek dla seniorów. Radzą między innymi, żeby przed szczepieniem zjeść śniadanie, nie zapomnieć o codziennych lekach, odpowiednio się ubrać i punktualnie stawić się w punkcie szczepień. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kluby otwierane mimo obostrzeń

  Kluby otwierane mimo obostrzeń

  Właściciele klubów tanecznych otworzyli swoje lokale dla imprezowiczów. Przedsiębiorcy tłumaczą, że nie mieli innego wyboru. Eksperci ostrzegają jednak, że bez solidnego przygotowania i opracowania procedur bezpieczeństwa nie zapobiegniemy błyskawicznemu wzrostowi zakażeń. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowy sposób zapisów na szczepienia

  Nowy sposób zapisów na szczepienia

  Terminy szczepień dla seniorów znikały błyskawicznie. Czy można więc jeszcze znaleźć wolne miejsce, i czy rejestracja za pośrednictwem wiadomości SMS ułatwi znalezienie terminu? Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Komentarze po słowach prezydenta

  Komentarze po słowach prezydenta

  Wypowiedzi prezydenta Andrzeja Dudy w programie "Sprawdzam" w TVN24 dotycząca prokuratorów, którzy zostali przeniesieni do odległych jednostek, wywołała falę komentarzy. Słowa prezydenta pokazują, że nie rozumie on, na czym polega właściwa kontrola władzy - ocenia przewodniczący Platformy Obywatelskiej Borys Budka. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Gdzie staną nowe fotoradary?

  Gdzie staną nowe fotoradary?

  Nowe fotoradary, odcinkowe pomiary prędkości czy urządzenia monitorujące wjazd na czerwonym świetle - to wszystko wkrótce pojawi się na polskich drogach. Gdzie i kiedy staną nowe urządzenia? O tym dziś w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przygotowania do szczepienia seniorów

  Przygotowania do szczepienia seniorów

  Przychodnie i gminy przygotowują się do podania pierwszej dawki szczepionki seniorom powyżej 80 roku życia. Szpitale podają drugą dawkę lekarzom. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Beata Morawiec wygrywa w II instancji

  Beata Morawiec wygrywa w II instancji

  Sędzia Beata Morawiec wygrała w drugiej instancji ze Zbigniewem Ziobro, którego pozwała o naruszenie dóbr osobistych. Minister sprawiedliwości ma przeprosić za komunikat sprzed trzech lat, który sugerował, że Beata Morawiec jest zamieszana w aferę korupcyjną. Musi też wpłacić 12 tysięcy złotych na Fundację Dom Sędziego Seniora. Wyrok jest prawomocny, ale resort zapowiada skargę kasacyjną. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix