Aktualności

"Mamy rosnącą falę epidemii"

"Mamy rosnącą falę epidemii"

"Mamy rosnącą falę epidemii"

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę o ponad 10 tysiącach nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Ministerstwo alarmuje, że mamy do czynienia z "rosnącą falą epidemii". Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Koniec z kolejkami karetek przed szpitalami?

  Koniec z kolejkami karetek przed szpitalami?

  Ministerstwo Zdrowia zapowiada, że kolejki karetek przed szpitalami się skończą. Ma to nastąpić dzięki temu, że ratownicy w karetce będą mogli przetestować pacjenta pod kątem zakażenia koronawirusem. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Miękiszon", czyli Ziobro kontra Morawiecki

  "Miękiszon", czyli Ziobro kontra Morawiecki

  Zbigniew Ziobro powiedział na środowej konferencji prasowej, że w negocjacjach z Unią Europejską należy być twardym, a nie "miękiszonem". Negocjacje w imieniu Polski prowadzi premier Mateusz Morawiecki. Czy te słowa ministra były kierowane do jego szefa? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Problemy polskich hoteli i restauracji

  Problemy polskich hoteli i restauracji

  W kancelarii premiera ważą się losy każdego, kto żyje w Polsce z turystyki. W ferie zimowe stoki narciarskie mają być otwarte, a co z hotelarzami i restauratorami? Im minister zdrowia mówi wyraźne "nie". Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protest taksówkarzy

  Protest taksówkarzy

  Taksówkarze w całym kraju mówią "dość" i upominają się o wsparcie rządu. Jak mówią, bez pomocy nie przetrwają. Więcej o proteście taksówkarzy dziś w "Faktach" TVN w materiale Dariusza Łapińskiego.

  czytaj więcej »
 • Szpital Narodowy świeci pustkami

  Szpital Narodowy świeci pustkami

  Szpital Narodowy, czyli szpital tymczasowy na Stadionie Narodowym, został otwarty, ale prawie w ogóle nie przyjmuje pacjentów. Opozycja pyta, po co rząd w takim razie przeznacza na Szpital Narodowy ogromne kwoty. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zespół pocovidowy zagraża dzieciom

  Zespół pocovidowy zagraża dzieciom

  NIe tylko koronawirus, ale zespół pocovidowy zagraża dzieciom. Lekarze biją na alarm - coraz więcej małych pacjentów trafia do szpitali w ciężkim stanie. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nieudane przekształcenie

  Nieudane przekształcenie

  Nie będzie szpitala covidowego w Korfantowie. To decyzja wojewody opolskiego. Kto zapłaci za nieudane przekształcenie? O tym dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co z sezonem narciarskim?

  Co z sezonem narciarskim?

  W poniedziałek na wirtualnym spotkaniu przedstawicieli branży narciarskiej z wicepremierem Jarosławem Gowinem padło zapewnienie, że wyciągi narciarskie ruszą w nadchodzącym sezonie zimowym, ale w reżimie sanitarnym. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pytania o szpital na Stadionie Narodowym

  Pytania o szpital na Stadionie Narodowym

  Stadion Narodowy to pierwszy szpital tymczasowy uruchomiony w Polsce. Docelowo ma się w nim znaleźć 1200 łóżek dla pacjentów covidowych. Na razie jest ich kilkaset i są przeznaczone dla pacjentów "w lżejszym stanie". Funkcjonowanie szpitala na Stadionie Narodowym wywołuje sporo pytań. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Premier ogłosił plan na walkę z epidemią

  Premier ogłosił plan na walkę z epidemią

  W walce z pandemią premier ogłosił program "sto dni solidarności". Oznacza to, że wkrótce zostaną otwarte galerie handlowe, ale na tym praktycznie koniec. Dzieci jeszcze długo nie wrócą do szkół. Ferie będą, ale inne niż dotąd. Co dokładnie ogłosił rząd? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN.

  czytaj więcej »
 • Kwarantanna na cmentarzu

  Kwarantanna na cmentarzu

  Władze Lipna szukały miejsca dla osób na kwarantannie i znalazły. W budynku na cmentarzu komunalnym. Władze miasta twierdzą, że to najlepsza możliwa decyzja. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Młodzi ludzie ścigani przez policję

  Młodzi ludzie ścigani przez policję

  Nastolatkowie nachodzeni w domach, w szkole, straszeni sądem, albo zatrzymywani przez policję. Wszystko z powodu udziału w protestach. Czego policja uczy młodych? Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Stres medyków. Silniejszy podczas epidemii

  Stres medyków. Silniejszy podczas epidemii

  Zawody medyczne zawsze były stresujące, ale warunki pracy podczas pandemii COVID-19 sprawiają, że pracownikom medycznym jest jeszcze trudniej. Sami przyznają, że źle to na nich wpływa, kiedy umierają "ludzie, którzy nie powinni umierać". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix