Aktualności

Kto będzie marszałkiem Senatu?

Kto będzie marszałkiem Senatu?

Kto będzie marszałkiem Senatu?

Foto: Marcin Obara / PAP | Video: Fakty TVN
Dwa dni po wyborach żadna partia oficjalnie nawet nie przedstawiła swojego kandydata na marszałka Senatu. Sytuacja jest taka, że nie wiadomo, kto ma większość. Politycy PiS nie chcą przyznać, że ją stracili. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Pierwsze zeznania pracownic Teatru Bagatela

  Pierwsze zeznania pracownic Teatru Bagatela

  Pierwsze kobiety, które oskarżają dyrektora Teatru Bagatela o molestowanie seksualne, zeznawały we wtorek w krakowskiej prokuraturze. Dyrektor Henryk Jacek Schoen jest na urlopie, a Teatr Bagatela nie przestaje grać. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tekturowy czołg i żołnierze. MON zawiadamia prokuraturę

  Tekturowy czołg i żołnierze. MON zawiadamia prokuraturę

  Tekturowy czołg samozwańczej Lotnej Brygady Opozycji wyjechał na ulice Warszawy dziesiątego listopada. Miał to być happening wymierzony w "republikę banasiową". Zdjęcie czołgu jadącego za żołnierzami warty honorowej wywołało oburzenie i reakcje polityków. Ministerstwo Obrony Narodowej złożyło w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji

  Pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji

  We wtorek o godzinie 12 rozpoczęło się pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji. Otworzył je marszałek senior Antoni Macierewicz. Orędzie wygłosił prezydent Andrzej Duda. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • 47-latek śmiertelnie postrzelony podczas polowania

  47-latek śmiertelnie postrzelony podczas polowania

  Podczas polowania w miejscowości Pobłocie Małe śmiertelnie postrzelono mężczyznę. 47-latek był uczestnikiem polowania i pełnił funkcję naganiacza. Na miejscu pracuje prokuratura oraz policja w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sztuka, którą napisało samo życie

  Sztuka, którą napisało samo życie

  To sztuka o osobach zaginionych i dramatach ich rodzin, a inspiracją były prawdziwe historie. Poznański Teatr Nowy przygotował przedstawienie "Chciałbym nie być", w którym zwraca uwagę na ogromny problem społeczny. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protest przed polską ambasadą w Kijowie. Chodzi o zatrzymanie Ihora Mazura

  Protest przed polską ambasadą w Kijowie. Chodzi o zatrzymanie Ihora Mazura

  Polska Straż Graniczna, na podstawie wniosku Rosji, zatrzymała obywatela Ukrainy - Ihora Mazura, weterana walk w Donbasie, współpracownika ukraińskiego rzecznika praw obywatelskich. Minister Spraw Zagranicznych Jacek Czaputowicz poinformował, że polskie władze konsularne wyjaśniają ze stroną ukraińską powody wpisania Mazura na listę poszukiwanych. W sobotę wieczorem przed ambasadą RP w Kijowie przeciw temu zatrzymaniu protestowało kilkadziesiąt osób. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Z taksometrem, ale bez licencji

  Z taksometrem, ale bez licencji

  Pewien kierowca z Wrocławia bardzo chciał być taksówkarzem, ale takim bez nadmiernych obciążeń, więc taksometr bez legalizacji kupił od złomiarzy. Chciał też zainwestować w kasę fiskalną, aby było "bardziej realistycznie". Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Białostocki problem z radarami

  Białostocki problem z radarami

  Fotoradary w Białymstoku nic nie dają, bo miasto od czasu zmiany przepisów z nich nie korzysta. W mieście zrobiło się niebezpiecznie, bo piraci drogowi czują się bezkarni. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowy rząd PiS

  Nowy rząd PiS

  Poznaliśmy skład nowego rządu. Większość resortów będzie kierowanych przez dotychczasowych ministrów. Jest jednak i kilka nowości. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Agencja Wywiadu rekrutuje. Oficjalnie

  Agencja Wywiadu rekrutuje. Oficjalnie

  Gdyby ktoś chciał zostać Jamesem Bondem, to właśnie ma szansę. Agencja Wywiadu rekrutuje agentów i to rekrutuje oficjalnie. Nie chodzi o żadne donoszenie, chodzi o normalną pracę. W ramach nowej strategii wywiad wychodzi frontem do klienta i otwiera stoisko na studenckich targach pracy. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 i w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Specjalny dodatek dla policjantów

  Specjalny dodatek dla policjantów

  Policyjni związkowcy pochwalili się specjalnym dodatkiem, który dostają funkcjonariusze spędzający jesienią i zimą co najmniej cztery godziny dziennie w terenie. Dodatek ten przeznaczony jest na tak zwany posiłek regeneracyjny i wynosi dziennie 2 złote i 71 groszy. Co można za to kupić? Odpowiedź na to pytanie w materiale Macieja Mazura w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kobiety oskarżające dyrektora zostaną przesłuchane

  Kobiety oskarżające dyrektora zostaną przesłuchane

  Dyrektor Teatru Bagatela idzie na urlop. Wszystko po oskarżeniach, jakie formułują wobec niego pracujące w teatrze kobiety, a tych jest już 16. Dyrektor miał dopuszczać się wobec nich mobbingu i molestowania, a teraz utrudniać prace tym, którzy udzielili im w sprawie wsparcia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix