Aktualności

Kto będzie marszałkiem Senatu?

Kto będzie marszałkiem Senatu?

Kto będzie marszałkiem Senatu?

Foto: Marcin Obara / PAP | Video: Fakty TVN
Dwa dni po wyborach żadna partia oficjalnie nawet nie przedstawiła swojego kandydata na marszałka Senatu. Sytuacja jest taka, że nie wiadomo, kto ma większość. Politycy PiS nie chcą przyznać, że ją stracili. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • "Sasin jest znaczkiem pocztowym za 70 milionów złotych"

  "Sasin jest znaczkiem pocztowym za 70 milionów złotych"

  W czwartek wieczorem Sejm zajmował się wnioskiem Koalicji Obywatelskiej o wotum nieufności dla wicepremiera, ministra aktywów państwowych Jacka Sasina. Wniosek został odrzucony, jednak poprzedziła go burzliwa debata w parlamencie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szumowski: sprawa "stricte polityczna"

  Szumowski: sprawa "stricte polityczna"

  Minister zdrowia Łukasz Szumowski zapewnia, że nigdy nie nadzorował NCBiR-u i nie wydawał żadnych decyzji, które ingerowały w wydawanie środków ani w funkcjonowanie tej instytucji. - Cała sprawa jest ewidentnie, stricte polityczna. Cały czas mówię i powtarzam, wszystko było transparentne, nigdy nie wykonywałem żadnych czynności nadzorczych wobec NCBiR-u - tłumaczy minister. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • 70 milionów złotych za wybory, których nie było

  70 milionów złotych za wybory, których nie było

  Wybory, które nie odbyły się w maju, kosztowały Pocztę Polską prawie 70 milionów złotych. Dziennikarz portalu tvn24.pl dotarł do dowodów i pokazał faktury. My pytamy w Sejmie o odpowiedzialność polityczną. Opozycja domaga się dymisji ministra aktywów państwowych Jacka Sasina. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kolejny etap znoszenia obostrzeń

  Kolejny etap znoszenia obostrzeń

  W środę premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Piotr Gliński i minister zdrowia Łukasz Szumowski podali informacje o nowych etapach znoszenia obostrzeń - od 30 maja i od 6 czerwca. To między innymi zniesienie obowiązku zasłaniania ust i nosa przede wszystkim tam, gdzie można zachować dystans 2 metrów od innych osób. Obowiązek ten wciąż będzie istniał między innymi w sklepach i kinach. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Policja i prawnik Ordo Iuris przesłuchiwali studentów

  Policja i prawnik Ordo Iuris przesłuchiwali studentów

  Studenci Uniwersytetu Śląskiego przesłuchiwani przez policję i prawnika Ordo Iuris. Jaką zbrodnię popełnili studenci? Poskarżyli się na wykładowczynię, że prowadzi homofobiczne wykłady. Uczelnia mówi o naruszeniu autonomii, prawnicy łapią się za głowę. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Walka z koronawirusem w przedszkolach i żłobkach

  Walka z koronawirusem w przedszkolach i żłobkach

  W Polsce wciąż wykrywa się nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Chociaż żłobki i przedszkola mogą być znów otwarte, to wiele samorządów ma wątpliwości. Przedszkole w Nisku postanowiło zainstalować bramkę, która spryskuje dzieci płynem dezynfekującym. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szkoły otwarte, klasy puste

  Szkoły otwarte, klasy puste

  Szkoły podstawowe zostały otwarte dla klas 1-3, ale świecą pustkami. Tęsknota za szkołą przegrywa ze strachem przed koronawirusem. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Małgorzata Manowska ma być nową pierwszą prezes SN

  Małgorzata Manowska ma być nową pierwszą prezes SN

  Prezydent Andrzej Duda zdecydował o powołaniu Małgorzaty Manowskiej na stanowisko pierwszego prezesa Sądu Najwyższego. W sobotę Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego wybrało 5 kandydatów na tę funkcję. Najwięcej głosów - bo aż 50 - uzyskał Włodzimierz Wróbel. Małgorzata Manowska otrzymała o połowę mniej głosów. Są już pierwsze komentarze. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Jego spotkania są lepsze niż nasze"

  "Jego spotkania są lepsze niż nasze"

  Dla jednych odległości zalecane, dla innych nakazane. Dla jednych dwumetrowy dystans, dla innych bliski kontakt z wyborcami. Kampanijna rzeczywistość wzbudza wiele emocji. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sąsiedzka pomoc

  Sąsiedzka pomoc

  Pani Oli zawalił się stary dom, ale na pomoc ruszyli sąsiedzi, którzy postanowili zbudować nowy dla kobiety i jej dziecka. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jarosława Kostkowskiego.

  czytaj więcej »
 • Zła sytuacja w Ameryce Południowej

  Zła sytuacja w Ameryce Południowej

  WHO alarmuje, że nowym epicentrum pandemii koronawirusa stała się Ameryka Południowa. Na świecie odnotowano już około 5 milionów 300 tysięcy przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix