Aktualności

Koszmarny wypadek na Dolnym Śląsku

Koszmarny wypadek na Dolnym Śląsku

Koszmarny wypadek na Dolnym Śląsku

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Podczas wyprzedzania na łuku drogi kierowca stracił panowanie nad samochodem i zjechał do rowu. Siła uderzenia była tak duża, że 25-latek wyleciał z samochodu i z ogromnym impetem uderzył w pobocze po drugiej stronie drogi. Więcej na ten dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Roberta Jałochy.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Co zrobiły służby w sprawie Mariana Banasia?

  Co zrobiły służby w sprawie Mariana Banasia?

  Hotel na godziny w kamienicy należącej do prezesa Najwyższej Izby Kontroli i ludzie z półświatka, którym wynajmowana była krakowska nieruchomość - to wszystko ustalenia dziennikarzy programu "Superwizjer" TVN24. Czy służby specjalne zrobiły to co powinny i prześwietliły Mariana Banasia, zanim otrzymywał on kolejne nominacje? Więcej na temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

  czytaj więcej »
 • Pogróżki pod adresem Katarzyny Lubnauer

  Pogróżki pod adresem Katarzyny Lubnauer

  Pod adresem szefowej Nowoczesnej Katarzyny Lubnauer skierowano mailowo anonimowe pogróżki. W poniedziałek Centrum Informacyjne Sejmu poinformowało, że "funkcjonariusz Straży Marszałkowskiej, z 19-letnim stażem, został zatrzymany przez Policję w związku z zawiadomieniem dotyczącym kierowania gróźb karalnych pod adresem jednej z osób publicznych". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Upadek turystycznego giganta

  Upadek turystycznego giganta

  Najstarsze na świecie biuro podróży Thomas Cook ogłosiło upadłość. Ocenia się, że wycieczki turystyczne i pobyty wypoczynkowe wykupiło w nim ponad 600 tysięcy osób na całym świecie, w tym 150 tysięcy Brytyjczyków, których trzeba będzie przewieźć do kraju. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Laserem w śmigłowiec LPR

  Laserem w śmigłowiec LPR

  W Warszawie ktoś zieloną wiązką światła strzelał do załogi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego i trafił prosto w znajdującego się na pokładzie helikoptera lekarza. Teraz mężczyzna ma problemy ze wzrokiem. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przyznano Złote Lwy

  Przyznano Złote Lwy

  "Obywatel Jones" Agnieszki Holland laureatem Złotych Lwów na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Srebrnego lwa za reżyserię filmu "Ikar. Legenda Mietka Kosza" otrzymał Maciej Pieprzyca. Jury konkursu głównego uhonorowało również Dawida Ogrodnika w kategorii "główna rola męska". Więcej na temat nagród dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Konwencje wyborcze PiS i KO

  Konwencje wyborcze PiS i KO

  W Jeleniej Górze odbyła się regionalna konwencja Koalicji Obywatelskiej z udziałem przewodniczącego PO Grzegorza Schetyny. Natomiast w Krakowie odbyła się konwencja wyborcza PiS z udziałem prezesa Jarosława Kaczyńskiego. Obydwaj liderzy dużo wagi przywiązywali do kwestii gospodarczych. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Komentarze po reportażu "Superwizjera"

  Komentarze po reportażu "Superwizjera"

  Dziennikarz "Superwizjera" TVN Bertold Kittel w swoim reportażu "Pancerny Marian i pokoje na godziny" wskazał na wątpliwości dotyczące oświadczenia majątkowego obecnego prezesa NIK. Jak tę sprawę komentują politycy? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowe karetki pogotowia stoją bezczynnie

  Nowe karetki pogotowia stoją bezczynnie

  Mają dwa lata, aktualne przeglądy i ubezpieczenie. Od 10 miesięcy 10 karetek wrocławskiego pogotowia stoi bezczynnie na parkingu. Prokuratura bada sprawę, ponieważ karetki są zarejestrowane jako samochody ważące do 3,5 tony, a rzekomo ważą więcej. Ten temat dziś w materiale Roberta Jałochy w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • 500 minus dla przedsiębiorców?

  500 minus dla przedsiębiorców?

  Na sobotniej konwencji PiS premier Mateusz Morawiecki przedstawił założenia koncepcji "500 złotych dla drobnych przedsiębiorców". Polegałoby to na tym, że przedsiębiorcy osiągający nie więcej niż 6 tysięcy złotych dochodu i 10 tysięcy złotych przychodu miesięcznie płaciliby składkę ZUS mniejszą o około 500 złotych. Pomysł ma już swoich krytyków. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dyskryminacja w toalecie? Kto płaci 50 groszy, a kto złotówkę?

  Dyskryminacja w toalecie? Kto płaci 50 groszy, a kto złotówkę?

  Dyskryminacja w toaletach publicznych w Krakowie! Oburzony mieszkaniec miasta poskarżył się w urzędzie miasta. Chodzi o to, że za korzystanie z damskiej toalety zawsze płaci się złotówkę, a w męskiej wystarczy zapłacić pięćdziesiąt groszy, o ile tylko do załatwienia potrzeby wystarczy pisuar. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Sprzeciw młodych. O co im chodzi?

  Sprzeciw młodych. O co im chodzi?

  Młodzi ludzie na całym świecie wyszli na ulice, by wyrazić swój sprzeciw wobec bierności władz. Młodzieżowy Strajk Klimatyczny ma na celu ukierunkowanie polityki na walkę ze zmianami klimatycznymi. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co wiedział Kostecki?

  Co wiedział Kostecki?

  Portal Onet napisał w środę, że zmarły w celi bokser Dawid Kostecki "wprost sugerował, że w agencjach towarzyskich mogli być nagrywani politycy". Tymi politykami miały być osoby związane z PiS. Prokuratura Krajowa podkreśla, że nie zabezpieczono żadnych takich nagrań. Dawid Kostecki zmarł 2 sierpnia nad ranem w celi Aresztu Śledczego Warszawa-Białołęka. Były pięściarz miał się powiesić w łóżku na pętli z prześcieradła. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zatrzymany transport zabawek z Chin. Wykryto w nich ftalany

  Zatrzymany transport zabawek z Chin. Wykryto w nich ftalany

  Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w Białymstoku zatrzymali transport ponad dwóch tysięcy zabawek z Chin. Po przeprowadzonej kontroli w lalkach oraz figurkach zwierząt wykryto niebezpieczne dla zdrowia związki chemiczne: ftalany. Zabawki sprowadzała jedna z podlaskich firm. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Stosunek do Kościoła ważny w kampanii wyborczej

  Stosunek do Kościoła ważny w kampanii wyborczej

  Jarosław Kaczyński kreuje się w kampanii wyborczej na obrońcę Kościoła. Postawił się on w tej roli pomimo skandali pedofilskich, które wstrząsają Kościołem katolickim. Z kolei Lewica podkreśla, że Kościół nie powinien być traktowany przez państwo wyjątkowo. Więcej na temat tego, jak partie polityczne we współczesnej Polsce podchodzą do Kościoła, dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ciemne chmury nad festiwalem w Gdyni

  Ciemne chmury nad festiwalem w Gdyni

  Po raz pierwszy tak zdecydowanie podziały, spory i polityka weszły w mury festiwalowego kina. Z jednej strony jest grupa reżyserów, za którymi stoi dorobek i kawał polskiego kina - i to oni domagają się reformy festiwalu. Z drugiej strony jest producent, który w ostatniej chwili wycofuje film Jacka Bromskiego. O tym, co dzieje się za kulisami Polskiego Festiwalu Filmów Fabularnych, dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Arlety Zalewskiej.

  czytaj więcej »
tvnpix