Aktualności

Komentarze po debacie

Komentarze po debacie

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Kandydaci na prezydenta Rzeszowa - Konrad Fijołek, Ewa Leniart, Marcin Warchoł i Grzegorz Braun - starli się w sobotę w drugiej przedwyborczej debacie w TVN24. Zdaniem komentatorów debata pokazała, że kandydat opozycji Konrad Fijołek jest uważany za najpoważniejszego przeciwnika przez pozostałych kandydatów. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Pytania o gotowość do czwartej fali

  Pytania o gotowość do czwartej fali

  Rząd zapewnia, że nie prześpi wakacji i do jesieni ma być gotowy plan walki z przewidywaną czwartą falą pandemii. Teraz najważniejsze są szczepienia. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co po utajnionym posiedzeniu Sejmu?

  Co po utajnionym posiedzeniu Sejmu?

  Posłowie zebrali się na utajnionym posiedzeniu w celu wysłuchania informacji rządu o cyberatakach wymierzonych w nasz kraj. Konferencję przed posiedzeniem zorganizowali posłowie Koalicji Obywatelskiej Marcin Kierwiński i Bartłomiej Sienkiewicz, którzy wnioskowali o jawność posiedzenia. - W naszym przekonaniu decyzja o utajnieniu Sejmu nie ma służyć ochronie tajemnicy państwowej. Utajnienie obrad Sejmu jest próbą utajnienia afery mailowej, jaka się odbywa w rządzie - powiedział Sienkiewicz. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Burza wokół kopalni Turów

  Burza wokół kopalni Turów

  We wtorek z porządku obrad Sejmu skreślono informację rządu w sprawie kopalni Turów. To wywołało oburzenie wśród posłów opozycji, którzy wnioskowali o przywrócenie tego punktu obrad i zarzucali rządowi brak konkretnych działań w sprawie kopalni. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Spór o warszawski Szpital Południowy

  Spór o warszawski Szpital Południowy

  Wciąż nie wiadomo, kiedy Szpital Południowy w Warszawie przyjmie pierwszych niecovidowych pacjentów. Sytuacja wywołała konflikt między wojewodą mazowieckim a władzami miasta. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Po wyborach w Rzeszowie

  Po wyborach w Rzeszowie

  Kandydat opozycji na prezydenta Rzeszowa Konrad Fijołek wygrał w pierwszej turze, zyskując ponad 56 procent głosów. Jakie ma to konsekwencje dla miasta i dla Polski? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kolejne poluzowanie obostrzeń

  Kolejne poluzowanie obostrzeń

  Od niedzieli obowiązują łagodniejsze zasady bezpieczeństwa sanitarnego. Nowe przepisy podnoszą limity osób w kościołach, hotelach, kinach, siłowniach, a także w transporcie zbiorowym. Zmiany dotyczą także instytucji kultury i rozrywki, w których działać mogą punkty gastronomiczne. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Eriksen miał zawał serca podczas meczu

  Eriksen miał zawał serca podczas meczu

  W trakcie sobotniego meczu Dania-Finlandia duński piłkarz Christian Eriksen upadł na boisko i stracił przytomność. Konieczna była reanimacja - jego życie udało się uratować. W niedzielę trener reprezentacji Danii poinformował, że piłkarz miał zawał serca. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Małopolska szczepi w mobilnych punktach

  Małopolska szczepi w mobilnych punktach

  Od Giewontu po Pustynię Błędowską - tak w ten weekend szczepi się Małopolska. Mobilne punkty szczepień stanęły w Zakopanem, Krynicy-Zdroju, Szczawnicy i w Kluczach, gdzie znajduje się jedyna w Polsce pustynia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Startuje Euro 2020

  Startuje Euro 2020

  Zaczyna się Euro 2020. Piłkarski turniej odbywać się będzie w cieniu pandemii. Będzie mniej kibiców na trybunach i więcej problemów z podróżowaniem na mecze. Więcej na ten temat w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Komentarze po komentarzu Ziobry

  Komentarze po komentarzu Ziobry

  Komisarz sprawiedliwości Komisji Europejskiej Didier Reynders poprosił, by polski rząd wycofał z Trybunału Konstytucyjnego wniosek dotyczący zbadania konstytucyjności niektórych przepisów traktatowych. Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro stwierdził, że podobne sugestie wysyłali radzieccy towarzysze. Komentarz ten odbił się szerokim echem. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Centrum Zdrowia Matki Polki otwiera się na gości

  Centrum Zdrowia Matki Polki otwiera się na gości

  Pandemia powoli się kończy. Od tego tygodnia pacjentów Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi mogą odwiedzać goście. To ważna chwila, bo tego typu wizyty mają ważny walor terapeutyczny. Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Fatalny sygnał dla całej polskiej dyplomacji"

  "Fatalny sygnał dla całej polskiej dyplomacji"

  W środę Terlecki udostępnił w mediach społecznościowych pełną treść listu, który skierował do Swiatłany Cichanouskiej. Tłumaczy w nim, dlaczego - jego zdaniem - "źle przysłużyła się sprawie białoruskiej w Polsce, afiszując się z politykami partii, która sześciokrotnie przegrała wybory". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szczepienia na COVID-19 dla niemowląt

  Szczepienia na COVID-19 dla niemowląt

  Szczepienia przeciw COVID-19 dla dzieci powyżej 6. miesiąca życia wkrótce mogą być możliwe. Pfizer rozpoczyna badania nad nowymi grupami wiekowymi, które kwalifikują się do szczenień, także w Polsce. Więcej na ten temat dziś w materiale Moniki Krajewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Michał Dworczyk zhakowany

  Michał Dworczyk zhakowany

  Szef kancelarii premiera, minister Michał Dworczyk, potwierdził, że doszło do włamania na jego prywatne konto mejlowe, konto jego żony, a także ich konta w mediach społecznościowych. Zapewnił jednak, że przedmiotem ataku hakerów nie stały się "żadne informacje, które miały charakter niejawny, zastrzeżony, tajny lub ściśle tajny". Sprawa wywołała falę komentarzy. Politycy partii rządzącej wskazują trop rosyjski, opozycja krytykuje brak zabezpieczeń. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix