Aktualności

Jaka frekwencja w wyborach?

Jaka frekwencja w wyborach?

Jaka frekwencja w wyborach?

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
W niedzielę Polacy ruszyli do urn. Państwowa Komisja Wyborcza na konferencji prasowej poinformowała, że frekwencja na godzinę 12:00 wyniosła 18,14 procent. Jest to lepszy wynik, niż podawany o tej samej porze w wyborach do Sejmu i Senatu w 2015 roku. Więcej na ten temat głosowania dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Pierwsze zeznania pracownic Teatru Bagatela

  Pierwsze zeznania pracownic Teatru Bagatela

  Pierwsze kobiety, które oskarżają dyrektora Teatru Bagatela o molestowanie seksualne, zeznawały we wtorek w krakowskiej prokuraturze. Dyrektor Henryk Jacek Schoen jest na urlopie, a Teatr Bagatela nie przestaje grać. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tekturowy czołg i żołnierze. MON zawiadamia prokuraturę

  Tekturowy czołg i żołnierze. MON zawiadamia prokuraturę

  Tekturowy czołg samozwańczej Lotnej Brygady Opozycji wyjechał na ulice Warszawy dziesiątego listopada. Miał to być happening wymierzony w "republikę banasiową". Zdjęcie czołgu jadącego za żołnierzami warty honorowej wywołało oburzenie i reakcje polityków. Ministerstwo Obrony Narodowej złożyło w tej sprawie zawiadomienie do prokuratury. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji

  Pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji

  We wtorek o godzinie 12 rozpoczęło się pierwsze posiedzenie Sejmu IX kadencji. Otworzył je marszałek senior Antoni Macierewicz. Orędzie wygłosił prezydent Andrzej Duda. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • 47-latek śmiertelnie postrzelony podczas polowania

  47-latek śmiertelnie postrzelony podczas polowania

  Podczas polowania w miejscowości Pobłocie Małe śmiertelnie postrzelono mężczyznę. 47-latek był uczestnikiem polowania i pełnił funkcję naganiacza. Na miejscu pracuje prokuratura oraz policja w celu wyjaśnienia okoliczności zdarzenia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sztuka, którą napisało samo życie

  Sztuka, którą napisało samo życie

  To sztuka o osobach zaginionych i dramatach ich rodzin, a inspiracją były prawdziwe historie. Poznański Teatr Nowy przygotował przedstawienie "Chciałbym nie być", w którym zwraca uwagę na ogromny problem społeczny. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protest przed polską ambasadą w Kijowie. Chodzi o zatrzymanie Ihora Mazura

  Protest przed polską ambasadą w Kijowie. Chodzi o zatrzymanie Ihora Mazura

  Polska Straż Graniczna, na podstawie wniosku Rosji, zatrzymała obywatela Ukrainy - Ihora Mazura, weterana walk w Donbasie, współpracownika ukraińskiego rzecznika praw obywatelskich. Minister Spraw Zagranicznych Jacek Czaputowicz poinformował, że polskie władze konsularne wyjaśniają ze stroną ukraińską powody wpisania Mazura na listę poszukiwanych. W sobotę wieczorem przed ambasadą RP w Kijowie przeciw temu zatrzymaniu protestowało kilkadziesiąt osób. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Z taksometrem, ale bez licencji

  Z taksometrem, ale bez licencji

  Pewien kierowca z Wrocławia bardzo chciał być taksówkarzem, ale takim bez nadmiernych obciążeń, więc taksometr bez legalizacji kupił od złomiarzy. Chciał też zainwestować w kasę fiskalną, aby było "bardziej realistycznie". Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Białostocki problem z radarami

  Białostocki problem z radarami

  Fotoradary w Białymstoku nic nie dają, bo miasto od czasu zmiany przepisów z nich nie korzysta. W mieście zrobiło się niebezpiecznie, bo piraci drogowi czują się bezkarni. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowy rząd PiS

  Nowy rząd PiS

  Poznaliśmy skład nowego rządu. Większość resortów będzie kierowanych przez dotychczasowych ministrów. Jest jednak i kilka nowości. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Agencja Wywiadu rekrutuje. Oficjalnie

  Agencja Wywiadu rekrutuje. Oficjalnie

  Gdyby ktoś chciał zostać Jamesem Bondem, to właśnie ma szansę. Agencja Wywiadu rekrutuje agentów i to rekrutuje oficjalnie. Nie chodzi o żadne donoszenie, chodzi o normalną pracę. W ramach nowej strategii wywiad wychodzi frontem do klienta i otwiera stoisko na studenckich targach pracy. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 i w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Specjalny dodatek dla policjantów

  Specjalny dodatek dla policjantów

  Policyjni związkowcy pochwalili się specjalnym dodatkiem, który dostają funkcjonariusze spędzający jesienią i zimą co najmniej cztery godziny dziennie w terenie. Dodatek ten przeznaczony jest na tak zwany posiłek regeneracyjny i wynosi dziennie 2 złote i 71 groszy. Co można za to kupić? Odpowiedź na to pytanie w materiale Macieja Mazura w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kobiety oskarżające dyrektora zostaną przesłuchane

  Kobiety oskarżające dyrektora zostaną przesłuchane

  Dyrektor Teatru Bagatela idzie na urlop. Wszystko po oskarżeniach, jakie formułują wobec niego pracujące w teatrze kobiety, a tych jest już 16. Dyrektor miał dopuszczać się wobec nich mobbingu i molestowania, a teraz utrudniać prace tym, którzy udzielili im w sprawie wsparcia. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix