Aktualności

"To sport, w którym każdy może uczestniczyć"

"To sport, w którym każdy może uczestniczyć"

"To sport, w którym każdy może uczestniczyć"

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Po raz pierwszy w Krakowie zostały zorganizowane igrzyska wspinaczkowe dla osób z niepełnosprawnościami. Pzyjechało stu osiemdziesięciu zawodników. Niektórzy z nich nie mogą chodzić, ale mogą zajść wysoko na ściance. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • "Mamy rosnącą falę epidemii"

  "Mamy rosnącą falę epidemii"

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę o ponad 10 tysiącach nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Ministerstwo alarmuje, że mamy do czynienia z "rosnącą falą epidemii". Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • O SARS-CoV-2 w Sejmie

  O SARS-CoV-2 w Sejmie

  Premier Mateusz Morawiecki przedstawił w Sejmie aktualną informację na temat walki epidemią COVID-19. Krytykował osoby nienoszące maseczek, wzywał do solidarności i apelował o rygorystyczne przestrzeganie obostrzeń. Co na to opozycja? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szpital na Stadionie Narodowym. Gdzie jeszcze?

  Szpital na Stadionie Narodowym. Gdzie jeszcze?

  W pomieszczeniach kompleksu Stadionu Narodowego w Warszawie powstanie tymczasowy szpital dla osób zakażonych koronawirusem. To będzie pierwszy taki szpital w Polsce specjalnie zorganizowany na czas pandemii. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szpital tymczasowy na Narodowym

  Szpital tymczasowy na Narodowym

  Na PGE Narodowym powstaje tymczasowy szpital dla chorych na COVID-19. Na początek ma tam być 500 łóżek. Co poza tym? Więcej na ten temat dziś w materiale Macieja Knapika w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowe obostrzenia w kościołach

  Nowe obostrzenia w kościołach

  Obowiązujące od soboty ograniczenia związane z epidemią dotyczą także kościołów i uroczystości religijnych. Zgodnie z wytycznymi w strefie żółtej wymagane są cztery metry kwadratowe na jednego uczestnika, a w strefie czerwonej siedem metrów kwadratowych. Obowiązują też maseczki. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Październik jest dla nas sprawdzianem"

  "Październik jest dla nas sprawdzianem"

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę o 8536 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Lekarze wciąż podkreślają, że to jest właśnie czas na wdrażanie działań "szybkich, zdecydowanych, niestandardowych". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Jesteśmy przyparci do muru"

  "Jesteśmy przyparci do muru"

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę o 9622 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. To najwyższy dobowy bilans potwierdzonych infekcji od początku pandemii w Polsce. Lekarze zwracają uwagę, że w szpilach zaczyna brakować miejsc, a system ochrony zdrowia staje się niewydolny. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Plan walki z epidemią

  Plan walki z epidemią

  Wracają limity, zdalne nauczanie i ograniczenia w działalności gospodarczej. Premier Morawiecki przedstawił plan dalszej walki z epidemią. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Roman Giertych wciąż w szpitalu

  Roman Giertych wciąż w szpitalu

  CBA przeszukało kancelarię i dom Romana Giertycha. Mecenas zasłabł i trafił do szpitala. Śledczy podejrzewają, że Giertych działał w grupie, która miała doprowadzić do wyprowadzenia ponad 90 milionów złotych ze spółki deweloperskiej. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Roman Giertych zatrzymany przez CBA

  Roman Giertych zatrzymany przez CBA

  CBA zatrzymało Romana Giertycha, mojego tatę. Trwa przeszukanie naszego domu - poinformowała córka mecenasa, Maria Giertych. Małżonka a jednocześnie pełnomocnik Romana Giertycha, Barbara Giertych relacjonowała: - On nie wie o co chodzi, nie ma pojęcia o stawianych mu zarzutach. To sytuacja kuriozalna - oceniła. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Załamanie pogody. Obfity deszcz i silny wiatr

  Załamanie pogody. Obfity deszcz i silny wiatr

  Strażacy interweniowali w nocy w całym kraju ponad 1100 razy. Najczęściej w województwach: kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim. Z kolei na Dolnym Śląsku w Racławicach Śląskich wylała rzeka. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix