Aktualności

Gdzie staną nowe fotoradary?

Gdzie staną nowe fotoradary?

Foto: tvn24 | Video: tvn24
Nowe fotoradary, odcinkowe pomiary prędkości czy urządzenia monitorujące wjazd na czerwonym świetle - to wszystko wkrótce pojawi się na polskich drogach. Gdzie i kiedy staną nowe urządzenia? O tym dziś w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Spadek liczby urodzeń w Polsce

  Spadek liczby urodzeń w Polsce

  W Polsce rodzi się coraz mniej dzieci - alarmują demografowie. Liczby przedstawione przez Główny Urząd Statystyczny potwierdzą, że tak źle nie było od dziesięcioleci. Jaka jest tego przyczyna? O tym dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Unijny fundusz niezgody

  Unijny fundusz niezgody

  Kierowana przez Zbigniewa Ziobrę Solidarna Polska, wchodząca w skład rządowej koalicji, sprzeciwia się ratyfikacji unijnego Funduszu Odbudowy. Prawo i Sprawiedliwość - bez posłów Ziobry - będzie musiało liczyć na wsparcie opozycji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Spada liczba operacji bariatrycznych

  Spada liczba operacji bariatrycznych

  W ciągu ostatniego roku dramatycznie spadła liczba wykonywanych operacji bariatrycznych w Polsce. Są to operacje między innymi zmniejszenia rozmiaru żołądka, co ratuje zdrowie i życie wielu pacjentom. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wyrok TSUE w sprawie KRS

  Wyrok TSUE w sprawie KRS

  TSUE odpowiedział na pytanie prejudycjalne NSA dotyczące odwołań od decyzji Krajowej Rady Sądownictwa w sprawie przedstawienia prezydentowi wniosku o powołanie na sędziego. Ustawa z 2019 roku nie pozwala odwoływać się od takich decyzji i umorzyła niezakończone postępowania w takich sprawach. Trybunał unijny orzekł, że NSA może odstąpić od stosowania przepisów ustawy, jeśli uzna, że ich przyjęcie nastąpiło z naruszeniem prawa Unii. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Incydent na stacji benzynowej

  Incydent na stacji benzynowej

  Zdjęcia z Rymania w województwie zachodniopomorskim pokazują, jak kobieta samochodem demoluje stację benzynową, a obecni na miejscu policjanci są bezradni. Nie zabrakło też poleceń wydawanych policjantom przez jednego ze świadków zdarzenia. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Igor Tuleya przyszedł do pracy w sądzie

  Igor Tuleya przyszedł do pracy w sądzie

  W miniony piątek Sąd Apelacyjny w Warszawie uznał, że Igor Tuleya jest "nieprzerwanie" sędzią w stanie czynnym. On sam w poniedziałek wrócił, tak jak zapowiedział, do pracy w Sądzie Okręgowym w Warszawie. Zdaniem prezesa tego sądu Igor Tuleya wciąż jest zawieszony. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polsko-czeski spór o wodę

  Polsko-czeski spór o wodę

  Czesi postanowili pozwać Polskę przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Twierdzą, że kopalnia Turów doprowadza do pustynnienia terenów po czeskiej stronie. Wody gruntowe z Czech z powodu odkrywki odpływają na polską stronę. Za pięć lat kończy się koncesja kopalni. Kopalnia chce ją przedłużyć do 2044 roku. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sąd Najwyższy orzekł w sprawie ONR

  Sąd Najwyższy orzekł w sprawie ONR

  Czy można nazywać Obóz Narodowo-Radykalny organizacją faszystowską? Na to pytanie ostatecznie odpowiedział Sąd Najwyższy. Po czterech latach nastąpił koniec sądowej batalii w sprawie o zniesławienie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowe obostrzenia weszły w życie

  Nowe obostrzenia weszły w życie

  Lockdown w województwie warmińsko-mazurskim oraz nakaz noszenia maseczek w całym kraju - w sobotę weszły w życie nowe obostrzenia w związku z pandemią COVID-19. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Weganizm to "szkodliwa ideologia"?

  Weganizm to "szkodliwa ideologia"?

  Minister rolnictwa w roli ministra edukacji - Grzegorz Puda chce uczyć prawidłowych nawyków żywieniowych. Jego zdaniem eliminacja produktów pochodzenia zwierzęcego z diety to "niezmiernie szkodliwa", lewicowa ideologia. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Afera wokół prezesa Orlenu

  Afera wokół prezesa Orlenu

  "Gazeta Wyborcza" opublikowała nagrania i pisze, że Daniel Obajtek, obecny prezes Orlenu, jako wójt Pcimia nielegalnie kierował prywatną spółką. Koalicja Obywatelska zapowiada wniosek do prokuratury o prześwietlenie majątku Daniela Obajtka. Lewica domaga się wszczęcia postępowania z urzędu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pytania o obostrzenia w czasie Wielkanocy

  Pytania o obostrzenia w czasie Wielkanocy

  Do Wielkanocy zostało jeszcze kilka tygodniu, ale minister zdrowia już zapowiada, że podczas świąt mogą zostać wprowadzone ograniczenia, bo trzecia fala pandemii nabiera tempa. Zdaniem Adama Niedzielskiego "szczyt zachorowań będzie pod koniec marca". Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix