Aktualności

Dramat zwierząt w Janowie Podlaskim

Dramat zwierząt w Janowie Podlaskim

Dramat zwierząt w Janowie Podlaskim

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Miesiącami miały stać w odchodach, a o właściwej opiece weterynarza nie było mowy. Tak sytuację koni, ale i setek krów, w słynnej niegdyś stadninie w Janowie Podlaskim opisują posłanki, które pojechały tam z interwencją. Jak to się stało, że z polskiej dumy został wielki wstyd? O tym w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Szumowski: sprawa "stricte polityczna"

  Szumowski: sprawa "stricte polityczna"

  Minister zdrowia Łukasz Szumowski zapewnia, że nigdy nie nadzorował NCBiR-u i nie wydawał żadnych decyzji, które ingerowały w wydawanie środków ani w funkcjonowanie tej instytucji. - Cała sprawa jest ewidentnie, stricte polityczna. Cały czas mówię i powtarzam, wszystko było transparentne, nigdy nie wykonywałem żadnych czynności nadzorczych wobec NCBiR-u - tłumaczy minister. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • 70 milionów złotych za wybory, których nie było

  70 milionów złotych za wybory, których nie było

  Wybory, które nie odbyły się w maju, kosztowały Pocztę Polską prawie 70 milionów złotych. Dziennikarz portalu tvn24.pl dotarł do dowodów i pokazał faktury. My pytamy w Sejmie o odpowiedzialność polityczną. Opozycja domaga się dymisji ministra aktywów państwowych Jacka Sasina. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kolejny etap znoszenia obostrzeń

  Kolejny etap znoszenia obostrzeń

  W środę premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Piotr Gliński i minister zdrowia Łukasz Szumowski podali informacje o nowych etapach znoszenia obostrzeń - od 30 maja i od 6 czerwca. To między innymi zniesienie obowiązku zasłaniania ust i nosa przede wszystkim tam, gdzie można zachować dystans 2 metrów od innych osób. Obowiązek ten wciąż będzie istniał między innymi w sklepach i kinach. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Policja i prawnik Ordo Iuris przesłuchiwali studentów

  Policja i prawnik Ordo Iuris przesłuchiwali studentów

  Studenci Uniwersytetu Śląskiego przesłuchiwani przez policję i prawnika Ordo Iuris. Jaką zbrodnię popełnili studenci? Poskarżyli się na wykładowczynię, że prowadzi homofobiczne wykłady. Uczelnia mówi o naruszeniu autonomii, prawnicy łapią się za głowę. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Walka z koronawirusem w przedszkolach i żłobkach

  Walka z koronawirusem w przedszkolach i żłobkach

  W Polsce wciąż wykrywa się nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Chociaż żłobki i przedszkola mogą być znów otwarte, to wiele samorządów ma wątpliwości. Przedszkole w Nisku postanowiło zainstalować bramkę, która spryskuje dzieci płynem dezynfekującym. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szkoły otwarte, klasy puste

  Szkoły otwarte, klasy puste

  Szkoły podstawowe zostały otwarte dla klas 1-3, ale świecą pustkami. Tęsknota za szkołą przegrywa ze strachem przed koronawirusem. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Małgorzata Manowska ma być nową pierwszą prezes SN

  Małgorzata Manowska ma być nową pierwszą prezes SN

  Prezydent Andrzej Duda zdecydował o powołaniu Małgorzaty Manowskiej na stanowisko pierwszego prezesa Sądu Najwyższego. W sobotę Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego wybrało 5 kandydatów na tę funkcję. Najwięcej głosów - bo aż 50 - uzyskał Włodzimierz Wróbel. Małgorzata Manowska otrzymała o połowę mniej głosów. Są już pierwsze komentarze. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Jego spotkania są lepsze niż nasze"

  "Jego spotkania są lepsze niż nasze"

  Dla jednych odległości zalecane, dla innych nakazane. Dla jednych dwumetrowy dystans, dla innych bliski kontakt z wyborcami. Kampanijna rzeczywistość wzbudza wiele emocji. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sąsiedzka pomoc

  Sąsiedzka pomoc

  Pani Oli zawalił się stary dom, ale na pomoc ruszyli sąsiedzi, którzy postanowili zbudować nowy dla kobiety i jej dziecka. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jarosława Kostkowskiego.

  czytaj więcej »
 • Zła sytuacja w Ameryce Południowej

  Zła sytuacja w Ameryce Południowej

  WHO alarmuje, że nowym epicentrum pandemii koronawirusa stała się Ameryka Południowa. Na świecie odnotowano już około 5 milionów 300 tysięcy przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pijany mężczyzna w wybiegu dla niedźwiedzi

  Pijany mężczyzna w wybiegu dla niedźwiedzi

  Pijany mężczyzna wtargnął do wybiegu dla niedźwiedzi w warszawskim zoo. Przestraszone zwierzę zaczęło biec w jego stronę, a mężczyzna skoczył do okalającej wybieg fosy. Kilkanaście sekund później niedźwiedź wskoczył za mężczyzną do wody. Doszło do szamotaniny, a pijany próbował podtopić zwierzę. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Studenci zgłosili się do pracy w DPS-ie

  Studenci zgłosili się do pracy w DPS-ie

  Wolontariusze i studenci w odruchu serca zgłosili się do pracy w Domu Pomocy Społecznej. Ich pomoc dla pensjonariuszy była nieoceniona. Jak wspominają ten czas? O tym dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00

  czytaj więcej »
tvnpix