Aktualności

Czy dojdzie do kolejnego lockdownu?

Czy dojdzie do kolejnego lockdownu?

Czy dojdzie do kolejnego lockdownu?

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Jeśli liczba zakażeń dalej będzie intensywnie rosła, to czeka nas lockdown - uprzedza minister zdrowia. Chyba że obostrzenia zdadzą egzamin. Jak wygląda kolejny dzień walki z pandemią? O tym w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Posłanka Nowacka potraktowana gazem na proteście

  Posłanka Nowacka potraktowana gazem na proteście

  Podczas protestu w Warszawie posłanka Barbara Nowacka została zaatakowana gazem łzawiącym przez jednego z funkcjonariuszy - z bliskiej odległości i mimo okazania legitymacji poselskiej. Jej klubowi koledzy chcą, by wyjaśnienia incydentu podjęła się marszałek Sejmu. Na razie sprawę wyjaśnia policja. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Lęk w dobie koronawirusa

  Lęk w dobie koronawirusa

  Stany lękowe, nerwica i depresja w walce z koronawirusem mogą być groźniejsze od duszności. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kolejne protesty w wielu miastach

  Kolejne protesty w wielu miastach

  Z okazji 102. rocznicy wywalczenia przez Polki praw wyborczych w sobotę w całym kraju odbywają się protesty inicjowane przez Strajk Kobiet. "W imię matki, córki i siostry" – to hasło przewodnie sobotnich manifestacji. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pan Józef "od psów beznadziejnych"

  Pan Józef "od psów beznadziejnych"

  Nie siedźcie w domu, zajmijcie się psami - radzi pan Józef, wolontariusz krakowskiego schroniska. Dlaczego nazywany jest Józefem "od psów beznadziejnych"? Odpowiedź na to pytanie w dzisiejszym materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jakie będą obostrzenia w galeriach handlowych?

  Jakie będą obostrzenia w galeriach handlowych?

  Od 28 listopada sklepy w galeriach handlowych będą czynne. Na tę informację czekali i handlowcy i klienci, którzy mogą ruszyć na świąteczne zakupy, ale tłumów w galeriach nie będzie. Więcej na temat obostrzeń, jakie będą obowiązywały w placówkach handlowych od soboty, w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Mieszkańcy wspomagają oddziały covidowe

  Mieszkańcy wspomagają oddziały covidowe

  Mieszkańcy Kłodzka inwestują w oddział covidowy. Potrzebne jest dosłownie wszystko, bo wydatki na przebudowę, śluzy i zabezpieczenia czyszczą konta szpitali błyskawicznie. Podobne akcje ruszyły w innych polskich miastach. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Koniec z kolejkami karetek przed szpitalami?

  Koniec z kolejkami karetek przed szpitalami?

  Ministerstwo Zdrowia zapowiada, że kolejki karetek przed szpitalami się skończą. Ma to nastąpić dzięki temu, że ratownicy w karetce będą mogli przetestować pacjenta pod kątem zakażenia koronawirusem. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Miękiszon", czyli Ziobro kontra Morawiecki

  "Miękiszon", czyli Ziobro kontra Morawiecki

  Zbigniew Ziobro powiedział na środowej konferencji prasowej, że w negocjacjach z Unią Europejską należy być twardym, a nie "miękiszonem". Negocjacje w imieniu Polski prowadzi premier Mateusz Morawiecki. Czy te słowa ministra były kierowane do jego szefa? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Problemy polskich hoteli i restauracji

  Problemy polskich hoteli i restauracji

  W kancelarii premiera ważą się losy każdego, kto żyje w Polsce z turystyki. W ferie zimowe stoki narciarskie mają być otwarte, a co z hotelarzami i restauratorami? Im minister zdrowia mówi wyraźne "nie". Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protest taksówkarzy

  Protest taksówkarzy

  Taksówkarze w całym kraju mówią "dość" i upominają się o wsparcie rządu. Jak mówią, bez pomocy nie przetrwają. Więcej o proteście taksówkarzy dziś w "Faktach" TVN w materiale Dariusza Łapińskiego.

  czytaj więcej »
 • Szpital Narodowy świeci pustkami

  Szpital Narodowy świeci pustkami

  Szpital Narodowy, czyli szpital tymczasowy na Stadionie Narodowym, został otwarty, ale prawie w ogóle nie przyjmuje pacjentów. Opozycja pyta, po co rząd w takim razie przeznacza na Szpital Narodowy ogromne kwoty. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zespół pocovidowy zagraża dzieciom

  Zespół pocovidowy zagraża dzieciom

  NIe tylko koronawirus, ale zespół pocovidowy zagraża dzieciom. Lekarze biją na alarm - coraz więcej małych pacjentów trafia do szpitali w ciężkim stanie. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nieudane przekształcenie

  Nieudane przekształcenie

  Nie będzie szpitala covidowego w Korfantowie. To decyzja wojewody opolskiego. Kto zapłaci za nieudane przekształcenie? O tym dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co z sezonem narciarskim?

  Co z sezonem narciarskim?

  W poniedziałek na wirtualnym spotkaniu przedstawicieli branży narciarskiej z wicepremierem Jarosławem Gowinem padło zapewnienie, że wyciągi narciarskie ruszą w nadchodzącym sezonie zimowym, ale w reżimie sanitarnym. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix