Aktualności

"Nie ma takiej możliwości, żebyśmy odpuścili, kiedy ktoś czeka na wynik"

"Nie ma takiej możliwości, żebyśmy odpuścili, kiedy ktoś czeka na wynik"

"Nie ma takiej możliwości, żebyśmy odpuścili, kiedy ktoś czeka na wynik"

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Cisi bohaterowie, bez których walka z koronawirusem byłaby niemożliwa. Diagności, bo o nich mowa, dzień i noc badają próbki. Sami przyznają, że nie mogą odpuścić, bo ktoś czeka na wynik. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

NFZ prowadzi całodobową infolinię (800 190 590) udzielającą informacji o postępowaniu w sytuacji podejrzenia zakażenia koronawirusem.

Koronawirus SARS-CoV-2: objawy, statystyki, jak rozprzestrzenia się epidemia - czytaj raport specjalny tvn24.pl

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Pytania o wybory. Czy ustawa rozwiąże problem?

  Pytania o wybory. Czy ustawa rozwiąże problem?

  Polska cały czas walczy z SARS-CoV-2, nie milkną jednak coraz głośniejsze pytania związane z wyborami prezydenckimi. Elżbieta Witek będzie mogła teraz zmienić termin z powodu epidemii. To zakłada ustawa przyjęta późnym wieczorem głosami PiS. Ale nie brakuje głosów, że zmiana wprowadzona jest zbyt późno, padają też pytania o to, jak zapewnić, by wybory były powszechne, równe, bezpośrednie i tajne. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jak drony mogą pomóc w walce z SARS-CoV-2?

  Jak drony mogą pomóc w walce z SARS-CoV-2?

  Walka z epidemią COVID-19 trwa i przybiera różne formy. Służby na całym świecie sięgają po najnowsze technologie, by walczyć z koronawirusem. Czy w Polsce w tej walce mogą pomóc drony? O tym dziś w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Zanim sytuacja się poprawi, będzie dużo gorzej"

  "Zanim sytuacja się poprawi, będzie dużo gorzej"

  Na świecie trwa walka z koronawirusem. Od początku epidemii zakażenie SARS-CoV-2 wykryto u ponad 300 tysięcy Amerykanów. Największe ognisko znajduje się w Nowym Jorku, ale na wzrost liczby zachorowań przygotowuje się cały kraj. - To będzie najprawdopodobniej najtrudniejszy tydzień - przewiduje prezydent USA Donald Trump. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • #Koncertdlabohaterów. "Ludzie byli wzruszeni"

  #Koncertdlabohaterów. "Ludzie byli wzruszeni"

  Kilkudziesięciu artystów wzięło udział w specjalnym koncercie, organizowanym przez platformę Player.pl. W trakcie wydarzenia zbierane były środki na wsparcie pracowników ochrony zdrowia. W trakcie #koncertubohaterów udało się zebrać cztery miliony złotych, ale pieniądze wciąż można wpłacać. Artyści zagrali dla widzów bez wychodzenia z domów. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ciężka sytuacja w Domu Pomocy Społecznej

  Ciężka sytuacja w Domu Pomocy Społecznej

  Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach Marek Beresiński apeluje o ratunek - 61 podopiecznych i dziewięciu członków personelu jest zakażonych koronawirusem SARS-CoV-2. Chorymi nie ma kto podawać lekarstw ani posiłków. W coraz większych kłopotach są także szpitale, bo 17 procent zakażonych to personel medyczny. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jak przeprowadzić korespondencyjne wybory?

  Jak przeprowadzić korespondencyjne wybory?

  W piątek klub Prawa i Sprawiedliwości złożył w Sejmie autopoprawkę do swego projektu ustawy w sprawie głosowania korespondencyjnego. Projekt zakłada, że w tegorocznych w wyborach prezydenckich możliwość głosowania korespondencyjnego będzie przysługiwać wszystkim wyborcom. Obawy ma jednak wiele grup pracowniczych, ale przede wszystkim listonosze. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wyścig po szczepionkę

  Wyścig po szczepionkę

  Świat patrzy na ręce naukowcom i dopinguje ich, by jak najszybciej wynaleźć szczepionkę na wroga całej ludzkości: koronawirusa SARS-CoV-2. Więcej na ten temat dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zaskakująca propozycja Gowina

  Zaskakująca propozycja Gowina

  Wicepremier Jarosław Gowin sprzeciwia się organizowaniu wyborów prezydenckich 10 maja i przedstawia projekt zmian konstytucji. Zakłada on wydłużenie kadencji Prezydenta RP do 7 lat i pozbawienie go możliwości ubiegania się o reelekcję na ten urząd. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ilu medyków zakażonych SARS-CoV-2?

  Ilu medyków zakażonych SARS-CoV-2?

  Ministerstwo Zdrowia nie podaje informacji o tym, ilu członków personelu medycznego w Polsce choruje na COVID-19. Dlatego spróbowaliśmy to ustalić. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Spór o wybory prezydenckie

  Spór o wybory prezydenckie

  - Nie zajmujmy się wyborami, bo to nie jest czas, ani miejsce - stwierdziła kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska. Taki głos przeważa na opozycji. Tymczasem PiS chce wprowadzić głosowanie korespondencyjne dla wszystkich wyborców. Szczyt zachorowań dopiero przed nami, ale PiS nawet nie przebąkuje o przełożeniu wyborów prezydenckich. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowe ograniczenia w praktyce

  Nowe ograniczenia w praktyce

  Gdańsk i inne nadmorskie miasta zamykają wejścia na plaże. Jak nowe ograniczenia są przestrzegane w praktyce? Więcej na ten temat dziś w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Izolacja a przemoc domowa

  Izolacja a przemoc domowa

  Czas spędzony w domu to trudne chwile dla dzieci będących ofiarą przemocy. Z powodu pandemii COVID-19 zamknięte są szkoły oraz świetlice. Dla wielu dzieci takie placówki to jedyne miejsca, gdzie mogą czuć się bezpiecznie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jak atakuje SARS-CoV-2?

  Jak atakuje SARS-CoV-2?

  Jakie skutki może wywołać w ludzkim organizmie atak koronawirusa, który atakuje płuca? W obrazie 3D pokaże to w swoim materiale Marek Nowicki w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowe dane o epidemii. Nowe ograniczenia

  Nowe dane o epidemii. Nowe ograniczenia

  W Polsce trwa walka z SARS-CoV-2. Pomimo wprowadzonych zakazów, koronawirus wciąż się rozprzestrzenia. Premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Łukasz Szumowski poinformowali o wprowadzeniu kolejnych ograniczeń. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix