Aktualności

Ciało 5-letniego Dawida odnalezione

Ciało 5-letniego Dawida odnalezione

Ciało 5-letniego Dawida odnalezione

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Na trasie między Warszawą a Grodziskiem Mazowieckim znaleziono ciało dziecka. Jak przekazał dziennikarzom w sobotę Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji, jest to najprawdopodobniej ciało 5-letniego Dawida. Więcej na temat finału poszukiwań 5-letniego Dawida z Grodziska Mazowieckiego dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Nowe karetki pogotowia stoją bezczynnie

  Nowe karetki pogotowia stoją bezczynnie

  Mają dwa lata, aktualne przeglądy i ubezpieczenie. Od 10 miesięcy 10 karetek wrocławskiego pogotowia stoi bezczynnie na parkingu. Prokuratura bada sprawę, ponieważ karetki są zarejestrowane jako samochody ważące do 3,5 tony, a rzekomo ważą więcej. Ten temat dziś w materiale Roberta Jałochy w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • 500 minus dla przedsiębiorców?

  500 minus dla przedsiębiorców?

  Na sobotniej konwencji PiS premier Mateusz Morawiecki przedstawił założenia koncepcji "500 złotych dla drobnych przedsiębiorców". Polegałoby to na tym, że przedsiębiorcy osiągający nie więcej niż 6 tysięcy złotych dochodu i 10 tysięcy złotych przychodu miesięcznie płaciliby składkę ZUS mniejszą o około 500 złotych. Pomysł ma już swoich krytyków. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dyskryminacja w toalecie? Kto płaci 50 groszy, a kto złotówkę?

  Dyskryminacja w toalecie? Kto płaci 50 groszy, a kto złotówkę?

  Dyskryminacja w toaletach publicznych w Krakowie! Oburzony mieszkaniec miasta poskarżył się w urzędzie miasta. Chodzi o to, że za korzystanie z damskiej toalety zawsze płaci się złotówkę, a w męskiej wystarczy zapłacić pięćdziesiąt groszy, o ile tylko do załatwienia potrzeby wystarczy pisuar. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Sprzeciw młodych. O co im chodzi?

  Sprzeciw młodych. O co im chodzi?

  Młodzi ludzie na całym świecie wyszli na ulice, by wyrazić swój sprzeciw wobec bierności władz. Młodzieżowy Strajk Klimatyczny ma na celu ukierunkowanie polityki na walkę ze zmianami klimatycznymi. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co wiedział Kostecki?

  Co wiedział Kostecki?

  Portal Onet napisał w środę, że zmarły w celi bokser Dawid Kostecki "wprost sugerował, że w agencjach towarzyskich mogli być nagrywani politycy". Tymi politykami miały być osoby związane z PiS. Prokuratura Krajowa podkreśla, że nie zabezpieczono żadnych takich nagrań. Dawid Kostecki zmarł 2 sierpnia nad ranem w celi Aresztu Śledczego Warszawa-Białołęka. Były pięściarz miał się powiesić w łóżku na pętli z prześcieradła. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zatrzymany transport zabawek z Chin. Wykryto w nich ftalany

  Zatrzymany transport zabawek z Chin. Wykryto w nich ftalany

  Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej w Białymstoku zatrzymali transport ponad dwóch tysięcy zabawek z Chin. Po przeprowadzonej kontroli w lalkach oraz figurkach zwierząt wykryto niebezpieczne dla zdrowia związki chemiczne: ftalany. Zabawki sprowadzała jedna z podlaskich firm. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Stosunek do Kościoła ważny w kampanii wyborczej

  Stosunek do Kościoła ważny w kampanii wyborczej

  Jarosław Kaczyński kreuje się w kampanii wyborczej na obrońcę Kościoła. Postawił się on w tej roli pomimo skandali pedofilskich, które wstrząsają Kościołem katolickim. Z kolei Lewica podkreśla, że Kościół nie powinien być traktowany przez państwo wyjątkowo. Więcej na temat tego, jak partie polityczne we współczesnej Polsce podchodzą do Kościoła, dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ciemne chmury nad festiwalem w Gdyni

  Ciemne chmury nad festiwalem w Gdyni

  Po raz pierwszy tak zdecydowanie podziały, spory i polityka weszły w mury festiwalowego kina. Z jednej strony jest grupa reżyserów, za którymi stoi dorobek i kawał polskiego kina - i to oni domagają się reformy festiwalu. Z drugiej strony jest producent, który w ostatniej chwili wycofuje film Jacka Bromskiego. O tym, co dzieje się za kulisami Polskiego Festiwalu Filmów Fabularnych, dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Arlety Zalewskiej.

  czytaj więcej »
 • Ponadpartyjny pakt dla zdrowia?

  Ponadpartyjny pakt dla zdrowia?

  Wzywamy wszystkie partie polityczne do podpisania paktu na rzecz zdrowia - zaapelował prezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysław Kosiniak-Kamysz. Koalicja Polska chce między innymi przeznaczenia 6,8 procent PKB na ochronę zdrowia i zwiększenia limitu przyjęć na studia medyczne. Tymczasem liderzy Lewicy zaproponowali własne pomysły na poprawę systemu ochrony zdrowia i zaapelowali o ponadpartyjny pakt dla zdrowia. Jakie pomysły mają pozostałe partie? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przyszyto 16-latkowi rękę

  Przyszyto 16-latkowi rękę

  Lekarze ze Szczecina przyszyli rękę 16-letniemu Jankowi, którą obcięła mu maszyna w przydomowym warsztacie. To unikatowa operacja. Chłopiec wychodzi ze szpitala z nadzieją, że ręka będzie w pełni sprawna. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ekspertyza w sprawie zniszczonego dowodu

  Ekspertyza w sprawie zniszczonego dowodu

  Biuro Ekspertyz Sądowych z Lublina zbadało uszkodzoną płytę, na której znajdował się zapis monitoringu z dnia, w którym doszło do wypadku rządowej kolumny wiozącej ówczesną premier Beatę Szydło. Wnioski, jakie zostały przesłane do sądu mówią, że danych nie da się odzyskać. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Do jakiego wieku można bezpiecznie prowadzić?

  Do jakiego wieku można bezpiecznie prowadzić?

  85 lat na karku, prawie 100 kilometrów na godzinę na liczniku i jazda pod prąd z tragicznym finałem. Wypadek pod Tomaszowem Mazowiecki otworzył dyskusję na temat wieku, do którego można bezpiecznie kierować pojazdami. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zamieszanie w sprawie składek na ZUS

  Zamieszanie w sprawie składek na ZUS

  Zamieszanie w sprawie zapowiedzi dotyczących składek na ZUS. Przedsiębiorcy są zaniepokojeni, dziennikarze pytają, opozycja oskarża, a z rządu płyną sprzeczne sygnały. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Skutki gwałtownej pogody

  Skutki gwałtownej pogody

  Tylko we wtorek przez cały dzień strażacy wyjeżdżali 669 z czego 650 interwencji wywołanych było silnym wiatrem. Do środowego poranka łączna liczba interwencji wzrosła do 792. To skutki gwałtownej pogody w Polsce. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Apel do premiera

  Apel do premiera

  Były pierwszy prezes Sądu Najwyższego profesor Adam Strzembosz "w sposób stanowczy i zdecydowany" zaapelował do premiera Mateusza Morawieckiego o zdymisjonowanie ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry. Jak wskazał Strzembosz, minister Ziobro "musi ponieść odpowiedzialność za swoje decyzje". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix