Aktualności

Będzie koalicja opozycji?

Będzie koalicja opozycji?

Będzie koalicja opozycji?

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Budujemy po swojej stronie Koalicję Polską - brzmi stanowisko PSL-u. W środowiskach opozycyjnych trwa formułowanie koalicji na wybory do Sejmu i Senatu. Na ten moment Ludowcy nie zamierzają powtarzać wariantu z wyborów do europarlamentu. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Czy Zbigniew Ziobro wiedział o akcji hejtu?

  Czy Zbigniew Ziobro wiedział o akcji hejtu?

  Minister Zbigniew Ziobro mógł nie wiedzieć o akcji hejtu w jego ministerstwie - tak brzmi linia obrony polityków PiS. Opozycja pyta jak to możliwe, skoro w podległej mu prokuraturze od marca prokuratorzy są w posiadaniu telefonów i komputera blogerki Emilii. To właśnie ona korespondowała z byłym wiceministrem sprawiedliwości Łukaszem Piebiakiem. Więcej na ten temat w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tragedia na Giewoncie

  Tragedia na Giewoncie

  W Tatrach piorun śmiertelnie poraził kilka osób, a kilkanaście innych zostało rannych. LPR informuje, że w wyniku burz zostało poszkodowanych co najmniej 22 osoby. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Brak światła przed celą Kosteckiego?

  Brak światła przed celą Kosteckiego?

  Przygotowujemy raport na temat śmierci Dawida Kosteckiego w więzieniu. Już na ten moment mogę powiedzieć, że mamy sporo wątpliwości - przekazał w "Rozmowie Piaseckiego" w TVN24 rzecznik praw obywatelski Adam Bodnar. - Na korytarzu, który prowadzi do celi, było wyłączone światło. Monitoring korytarza był, ale światło wyłączono przez znaczącą większość czasu, od godziny mniej więcej 22 do 5 nad ranem - mówił. Dawid Kostecki zmarł 2 sierpnia nad ranem w celi Aresztu Śledczego Warszawa-Białołęka. Miał się powiesić w łóżku na pętli z prześcieradła, przykryty kocem. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka

  Odnaleziono ciało Piotra Woźniaka-Staraka

  Przeprowadzono identyfikację ciała mężczyzny, którego odnaleziono w jeziorze Kisajno. Prokuratura Okręgowa w Olsztynie potwierdza, że jest to ciało zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pięć dni na SOR-ze

  Pięć dni na SOR-ze

  Na SOR-ze w Szpitalu Bielańskim w Warszawie jeden z pacjentów czekał pięć dni na przyjęcie. Szpitalne oddziały ratunkowe w całym kraju są oblegane, ponieważ ludzie w ten sposób nie tylko szukają natychmiastowego ratunku, ale też po prostu chcą dostać się do lekarza i zrobić badania. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Sędziowie i prokuratorzy chcą komisji śledczej

  Sędziowie i prokuratorzy chcą komisji śledczej

  W środę na konferencji prasowej Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia", Stowarzyszenia Prokuratorów "Lex Super Omnia" i organizacji Akcja Demokracja ich przedstawiciele odczytali pięć postulatów w związku ze sprawą zorganizowanego hejtu na sędziów. Są to między innymi powołanie komisji śledczej, a także rozdzielenie funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Hejt i dymisja w ministerstwie sprawiedliwości

  Hejt i dymisja w ministerstwie sprawiedliwości

  Wiceminister sprawiedliwości, prawa ręka Zbigniewa Ziobry, a dodatkowo sędzia - miał stać za hejtem dyskredytującym innych sędziów, którzy krytykowali reformę PiS-u w wymiarze sprawiedliwości. Więcej na ten temat w materiale Arlety Zalewskiej dla "Faktów" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Podróż "żmudna i pełna rozmów". Morawiecki rozpoczął kampanię

  Podróż "żmudna i pełna rozmów". Morawiecki rozpoczął kampanię

  Premier Mateusz Morawiecki zainaugurował kampanijny objazd kraju "PiS-busem". Przekonywał, że będzie to podróż "żmudna i pełna rozmów", ale będzie miała "szczególny znak firmowy", czyli wiarygodność. Pytany, czy nie obawia się zarzutu, że zajmuje się kampanią wyborczą kosztem pracy szefa rządu, odpowiedział: "Pracuję cały czas na najwyższych obrotach, zarówno dla państwa, jak i w przypadku kampanii wyborczej". - Tam, gdzie będę musiał dzielić czas, będę oczywiście brał urlop, żeby nie było żadnych wątpliwości - mówił. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Trudna akcja ratunkowa w Tatrach

  Trudna akcja ratunkowa w Tatrach

  Akcja ratunkowa w Jaskini Wielkiej Śnieżnej trwa całą dobę. Ratownicy próbują dotrzeć do dwóch uwiezionych grotołazów. Więcej na ten akcji dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00 w materiale Katarzyny Górniak.

  czytaj więcej »
 • Wniosek o ponowną sekcję zwłok Kosteckiego

  Wniosek o ponowną sekcję zwłok Kosteckiego

  Prawnicy rodziny zmarłego boksera Dawida Kosteckiego zażądali od prokuratury ponownego przeprowadzenia sekcji zwłok. Do śmierci Kosteckiego doszło 2 sierpnia nad ranem w celi Aresztu Śledczego Warszawa-Białołęka. Kostecki miał się powiesić na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem. Zlecona przez prokuraturę sekcja zwłok Kosteckiego wykluczyła udział osób trzecich, potwierdzając, że bokser popełnił samobójstwo. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Raport NIK o sieci szpitali

  Raport NIK o sieci szpitali

  Sieć szpitali, która miała ułatwić pacjentom dostęp do świadczeń zdrowotnych, a dyrektorom zarządzanie placówkami, nie poprawiła ani sytuacji chorych, ani finansów większości badanych szpitali wynika z opublikowanego w poniedziałek raportu NIK. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

  Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

  31-letnia kobieta i jej dwoje ośmioletnich dzieci zginęli w poniedziałek na niestrzeżonym przejeździe w Walentynowie koło Włocławka. Śmierć ponieśli pod kołami pociągu relacji Łódź Fabryczna-Gdynia Główna. Z wstępnych informacji wynika, że kobieta, dziewczynka i chłopiec jechali na rowerach. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci i komisja kolejowa. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jak uratować zagrożone gatunki?

  Jak uratować zagrożone gatunki?

  W Genewie właśnie ruszyła międzynarodowa konferencja poświęcona ochronie ginących gatunków. Przedstawiciele 183 państw, w tym Polski, mogą zdecydować o ewentualnej dodatkowej ochronie dla kilkudziesięciu gatunków, na przykład słoni, żyraf i rekinów. Ta ochrona - jak mówią specjaliści - jest konieczna, bo znajdujemy się w momencie granicznym i mamy ostatnią chwilę na reakcję. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix