Aktualności

Beata Szydło drugi raz przegrała głosowanie w PE

Beata Szydło drugi raz przegrała głosowanie w PE

Beata Szydło drugi raz przegrała głosowanie w PE

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Beata Szydło ponownie nie została wybrana na stanowisko szefowej komisji zatrudnienia i spraw społecznych w Parlamencie Europejskim. Była jedyną kandydatką. Członkowie komisji z innych frakcji mówią, że ECR powinna rozważyć wystawienie innego kandydata. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Hejt i dymisja w ministerstwie sprawiedliwości

  Hejt i dymisja w ministerstwie sprawiedliwości

  Wiceminister sprawiedliwości, prawa ręka Zbigniewa Ziobry, a dodatkowo sędzia - miał stać za hejtem dyskredytującym innych sędziów, którzy krytykowali reformę PiS-u w wymiarze sprawiedliwości. Więcej na ten temat w materiale Arlety Zalewskiej dla "Faktów" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Podróż "żmudna i pełna rozmów". Morawiecki rozpoczął kampanię

  Podróż "żmudna i pełna rozmów". Morawiecki rozpoczął kampanię

  Premier Mateusz Morawiecki zainaugurował kampanijny objazd kraju "PiS-busem". Przekonywał, że będzie to podróż "żmudna i pełna rozmów", ale będzie miała "szczególny znak firmowy", czyli wiarygodność. Pytany, czy nie obawia się zarzutu, że zajmuje się kampanią wyborczą kosztem pracy szefa rządu, odpowiedział: "Pracuję cały czas na najwyższych obrotach, zarówno dla państwa, jak i w przypadku kampanii wyborczej". - Tam, gdzie będę musiał dzielić czas, będę oczywiście brał urlop, żeby nie było żadnych wątpliwości - mówił. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Trudna akcja ratunkowa w Tatrach

  Trudna akcja ratunkowa w Tatrach

  Akcja ratunkowa w Jaskini Wielkiej Śnieżnej trwa całą dobę. Ratownicy próbują dotrzeć do dwóch uwiezionych grotołazów. Więcej na ten akcji dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00 w materiale Katarzyny Górniak.

  czytaj więcej »
 • Wniosek o ponowną sekcję zwłok Kosteckiego

  Wniosek o ponowną sekcję zwłok Kosteckiego

  Prawnicy rodziny zmarłego boksera Dawida Kosteckiego zażądali od prokuratury ponownego przeprowadzenia sekcji zwłok. Do śmierci Kosteckiego doszło 2 sierpnia nad ranem w celi Aresztu Śledczego Warszawa-Białołęka. Kostecki miał się powiesić na pętli z prześcieradła, leżąc w łóżku pod kocem. Zlecona przez prokuraturę sekcja zwłok Kosteckiego wykluczyła udział osób trzecich, potwierdzając, że bokser popełnił samobójstwo. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Raport NIK o sieci szpitali

  Raport NIK o sieci szpitali

  Sieć szpitali, która miała ułatwić pacjentom dostęp do świadczeń zdrowotnych, a dyrektorom zarządzanie placówkami, nie poprawiła ani sytuacji chorych, ani finansów większości badanych szpitali wynika z opublikowanego w poniedziałek raportu NIK. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

  Tragiczny wypadek na przejeździe kolejowym

  31-letnia kobieta i jej dwoje ośmioletnich dzieci zginęli w poniedziałek na niestrzeżonym przejeździe w Walentynowie koło Włocławka. Śmierć ponieśli pod kołami pociągu relacji Łódź Fabryczna-Gdynia Główna. Z wstępnych informacji wynika, że kobieta, dziewczynka i chłopiec jechali na rowerach. Przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają policjanci i komisja kolejowa. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jak uratować zagrożone gatunki?

  Jak uratować zagrożone gatunki?

  W Genewie właśnie ruszyła międzynarodowa konferencja poświęcona ochronie ginących gatunków. Przedstawiciele 183 państw, w tym Polski, mogą zdecydować o ewentualnej dodatkowej ochronie dla kilkudziesięciu gatunków, na przykład słoni, żyraf i rekinów. Ta ochrona - jak mówią specjaliści - jest konieczna, bo znajdujemy się w momencie granicznym i mamy ostatnią chwilę na reakcję. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Lewica zaprezentowała "jedynki"

  Lewica zaprezentowała "jedynki"

  Zjednoczona lewica zaprezentowała swoje wyborcze "jedynki". Liderem listy w Warszawie został Adrian Zandberg, a Włodzimierz Czarzasty wystartuje z Sosnowca. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Akcja ratunkowa w jaskini

  Akcja ratunkowa w jaskini

  Trwa akcja ratunkowa w jaskini Wielkiej Śnieżnej w Tatrach. Utknęło w niej dwóch grotołazów. Woda odcięła im drogę powrotną. Na miejscu pracuje około trzydziestu osób. To przede wszystkim ratownicy TOPR-u, ale również specjalna grupa strażaków. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Niektórym oczy się świecą, bach! Takie trofeum"

  "Niektórym oczy się świecą, bach! Takie trofeum"

  15 sierpnia rozpoczął się sezon polowania na ptaki. Myśliwi mogą strzelać do 13 gatunków, głównie gęsi i kaczek. Przyrodnicy protestują. Mówią, że żaden z tych gatunków nie wymaga kontroli populacji. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polski jacht dla znanego tenisisty

  Polski jacht dla znanego tenisisty

  Hiszpański tenisista Rafael Nadal zamówił w Polsce nowy luksusowy jacht, prosto ze stoczni w Gdańsku. To kolejny dowód na rosnącą pozycję Polski na rynku budowy ekskluzywnych i bogato wyposażonych jachtów. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Polska budzi się". PSL buduje Koalicję Polską m.in. z Kukizem

  "Polska budzi się". PSL buduje Koalicję Polską m.in. z Kukizem

  - Nie jesteśmy anty-PiS, ani anty-opozycją, jesteśmy za silną, demokratyczną i sprawiedliwą Polską - mówił lider ludowców Władysław Kosiniak-Kamysz na krajowej konwencji w Płocku. Ludowcy - wskazywał - idą w szerszej formule, "zjednoczeni pod hasłem Koalicja Polska". W konwencji uczestniczył też Paweł Kukiz, który uznał, że program PSL jest "rewolucyjny". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Stan polskiej służby zdrowia

  Stan polskiej służby zdrowia

  Kolejne szpitale z powodu braku lekarzy zamykają odziały. W najbliższym czasie nie zapowiada się na żadną poprawę. Sytuacja jest katastrofalna - mówią lekarze. Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Skradziono wózek chorego Dawida

  Skradziono wózek chorego Dawida

  Z kościelnego korytarza zniknął wózek 7-letniego Dawida z zespołem Downa. Tata chłopca apeluje do złodzieja, by zwrócił wózek w miejsce, z którego go zabrał. Więcej na ten temat w dzisiejszych "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix