Aktualności

Atak na funkcjonariuszy. Co stało się w Pastuchowie?

Atak na funkcjonariuszy. Co stało się w Pastuchowie?

Atak na funkcjonariuszy. Co stało się w Pastuchowie?

Foto: Doba.pl/Czytelnik Kacper | Video: Fakty TVN
Zaatakowali policjantów, teraz grozi im do 10 lat więzienia. Do zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Pastuchów. Kiedy wezwany patrol przyjechał na miejsce - dwaj mężczyźni rzucili się na funkcjonariuszkę i funkcjonariusza. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Szczepionkowy deficyt

  Szczepionkowy deficyt

  Minister zdrowia oświadczył, że seniorzy mogą już zgłaszać się do przychodni i szczepić przeciwko grypie. Problem polega jednak na tym, że nie ma czym. Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Praktycznie koalicja nie istnieje"

  "Praktycznie koalicja nie istnieje"

  Po głosowaniu w sprawie "piątki dla zwierząt" perspektywa rządu mniejszościowego, a nawet wcześniejszych wyborów, staje się coraz bardziej realna. Przeciw głosowali wszyscy posłowie Solidarnej Polski - ze Zbigniewem Ziobro na czele - a wstrzymali się posłowie Porozumienia Jarosława Gowina. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "To jest ustawa o kaście panów"

  "To jest ustawa o kaście panów"

  Poprawki Prawa i Sprawiedliwości do projektu ustawy, która zyskała miano "ustawy o bezkarności" zdaniem opozycji nie rozwiązują problemu. Posłowie zajmowali się ustawą, w której znajduje się przepis, który mówi o tym, że nie popełnia przestępstwa, kto w celu przeciwdziałania COVID-19 narusza obowiązki służbowe lub obowiązujące przepisy, jeżeli działa w interesie społecznym. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Słowo księdza przeciw słowu kardynała

  Słowo księdza przeciw słowu kardynała

  Ksiądz Tadeusz Isakowicz-Zaleski mówi, że kardynał Stanisław Dziwisz wiedział o przypadkach pedofilii wśród duchownych i nic z tym nie zrobił. Tymczasem kardynał Dziwisz stanowczo zaprzecza. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Spór o "piątkę dla zwierząt"

  Spór o "piątkę dla zwierząt"

  Zapowiedziany projekt ustawy przez prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego o ochronie zwierząt budzi duży sprzeciw branży rolniczej. Według organizacji rolniczych ograniczenie uboju rytualnego doprowadzi branżę do upadku. Po drugiej stronie są argumenty obrońców praw zwierząt, którzy twierdzą, że regulacje prawne zaproponowane w ustawie ustawy są konieczne. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jak będzie wyglądał nowy rok akademicki?

  Jak będzie wyglądał nowy rok akademicki?

  Trochę zdalnie, trochę stacjonarnie - to nowa mieszanka studencka na zbliżający się rok akademicki. Jak będą wyglądać zajęcia w dobie epidemii COVID-19? Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • CBA w domu Sławomira Nowaka

  CBA w domu Sławomira Nowaka

  Luksusowy samochód i gotówkę, głównie waluty obce, o wartości ponad 4 milionów złotych zabezpieczyło Centralne Biuro Antykorupcyjne w sprawie byłego ministra transportu Sławomira Nowaka. Według służby majątek miał pochodzić z działalności przestępczej. Sławomir Nowak usłyszał zarzuty kierowania zorganizowaną grupą przestępczą, żądania i przyjmowania korzyści osobistych w zamian za udzielanie kontraktów na budowę i remont dróg na Ukrainie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Najgorsze jeszcze nie jest za nami"

  "Najgorsze jeszcze nie jest za nami"

  WHO bije na alarm. W ciągu jednej doby odnotowano najwyższy przyrost zakażeń SARS-CoV-2 od początku pandemii. O tym, czy Polska na mapie koronawirusa jest zieloną wyspą, w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Atak na funkcjonariuszy. Co stało się w Pastuchowie?

  Atak na funkcjonariuszy. Co stało się w Pastuchowie?

  Zaatakowali policjantów, teraz grozi im do 10 lat więzienia. Do zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Pastuchów. Kiedy wezwany patrol przyjechał na miejsce - dwaj mężczyźni rzucili się na funkcjonariuszkę i funkcjonariusza. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Bez słowa "przepraszam"

  Bez słowa "przepraszam"

  W czasie mszy w parafii św. Marii Magdaleny w Międzybrodziu Bialskim biskup pomocniczy Piotr Greger odczytał list Romana Pindla, biskupa bielsko-żywieckiego, skierowany do wiernych tej parafii. List dotyczył podejrzanego o pedofilię księdza Jana W. Janusz Szymik, dziś dorosła ofiara księdza, twierdzi, że w liście nie padło jednak słowo "przepraszam". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Marsz antyszczepionkowców w Warszawie

  Marsz antyszczepionkowców w Warszawie

  Odmawiają noszenia maseczek i sprzeciwiają się ograniczeniom wprowadzonym w związku z pandemią. Twierdzą, że koronawirus nie stanowi zbyt dużego zagrożenia. Ulicami Warszawy przeszedł w sobotę marsz antyszczepionkowców. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowy prezes stadniny w Janowie Podlaskim

  Nowy prezes stadniny w Janowie Podlaskim

  Kolejna zmiana na stanowisku prezesa stadniny koni w Janowie Podlaskim. Poprzedni prezes zrezygnował ze stanowiska. W tle - zakulisowe rozgrywki. Czy kogokolwiek jeszcze w Janowie Podlaskim interesują konie? Więcej na ten temat dziś w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Odnalazła się zaginiona 14-latka

  Odnalazła się zaginiona 14-latka

  14-letnia Roksana z Bielska Podlaskiego zaginęła w poniedziałek. Wsiadła do pociągu jadącego do Bolesławca. Została odnaleziona w nocy z piątku na sobotę, na odludziu w powiecie lwóweckim na Dolnym Śląsku. Policja przesłuchała mężczyznę, który mógł mieć związek z jej zaginięciem. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Walka o sprawiedliwość

  Walka o sprawiedliwość

  Czy mieszkaniec małej wsi koło Żywca może żądać od papieża dymisji całego episkopatu? Pan Janusz Szymik zamierza to zrobić. Jako dziecko przez 5 lat był dręczony przez księdza pedofila. Ma żal nie tylko do niego, ale także do hierarchów. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix