Aktualności

Apele o udział w wyborach

Apele o udział w wyborach

Apele o udział w wyborach

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
W piątek o północy skończy się kampania, a rozpocznie cisza wyborcza. W ostatnim dniu wyborczego wyścigu liderzy partyjni, artyści i władze miast mobilizują Polaków do wzięcia udziału w głosowaniu. W swoich wystąpieniach podkreślają, że każdy głos ma znaczenie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Pierwszy taki wyrok

  Pierwszy taki wyrok

  Miesiąc ograniczenia wolności i dwadzieścia godzin prac społecznych - to kara dla mieszkańca Krakowa za palenie w piecu tym, czym się nie powinno. W stolicy małopolski obowiązuje całkowity zakaz palenia węglem i drewnem w kotłach, piecach i kominkach. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00 w materiale Marzanny Zielińskiej.

  czytaj więcej »
 • Drugi kandydat w prawyborach

  Drugi kandydat w prawyborach

  Jacek Jaśkowiak będzie kontrkandydatem wicemarszałek Sejmu Małgorzaty Kidawy-Błońskiej w prawyborach prezydenckich w Platformie Obywatelskiej. Prezydent Poznania zgłosił się na kilka godzin przed zamknięciem list. W piątek obydwie kandydatury ma zaakceptować zarząd partii. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Prezydent kolejny raz krytykuje sędziów

  Prezydent kolejny raz krytykuje sędziów

  Andrzej Duda skomentował wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej. Przyznał, że w jego ocenie wyrok potwierdził, że kwestia zmian w sądownictwie jest wewnętrzną kompetencją krajów członkowskich. Mówił także o sędziach, którzy orzekali w czasie stanu wojennego, a dziś są sędziami Sądu Najwyższego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Spór o kandydatury

  Spór o kandydatury

  W środę sejmowa komisja sprawiedliwości i praw człowieka pozytywnie zaopiniowała wnioski w sprawie rekomendacji na stanowiska sędziów Trybunału Konstytucyjnego Krystyny Pawłowicz i Stanisława Piotrowicza. Podczas posiedzenia opozycyjni członkowie komisji zadawali im szereg pytań. Opowiedzieć na część z nich zdążyła jedynie Krystyna Pawłowicz. Stanisław Piotrowicz nie zabrał głosu, bo na wniosek przewodniczącego komisji zamknięto dyskusje. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Krępujące nagranie z komendy

  Krępujące nagranie z komendy

  Policyjna komenda we Włocławku i skandaliczne zachowanie funkcjonariuszy. Prywatnym telefonem nagrali krępujące zachowanie zatrzymanej kobiety, a film trafił do internetu. Więcej na ten temat w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Takich kamer lekarze jeszcze nie mieli

  Takich kamer lekarze jeszcze nie mieli

  Dwumilimetrowa kamera i obraz w jakości HD. Urządzenie pomaga lekarzom na wykonanie precyzyjnych operacji. To nowość. Dotąd kamery używane przez lekarzy były trzy razy większe. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Lech Wałęsa w Białym Domu

  Lech Wałęsa w Białym Domu

  - W tym pokoleniu skończyliśmy wielkie podziały w świecie - mówi Lech Wałęsa po spotkaniu z wiceprezydentem USA Mikiem Pencem. Rozmowa odbyła się w Białym Domu. Pence w mediach społecznościowych nazwał Wałęsę "zagorzałym orędownikiem wolności i demokracji". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19.00.

  czytaj więcej »
 • "To historia 35 lat transplantologii dziecięcej"

  "To historia 35 lat transplantologii dziecięcej"

  To było historyczne spotkanie dwóch pacjentów po przeszczepie nerki. Pani Monika 35 lat temu wyszła ze szpitala jako pierwsza taka pacjentka. Kuba wyszedł ze szpitala dwa miesiące temu i był tysięcznym pacjentem polskich transplantologów. Więcej na ten temat dziś w materiale Magdy Łucyan w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zamieszki w Iranie

  Zamieszki w Iranie

  Płonące budynki rządowe, banki i stacje benzynowe, tysiące ludzi na ulicach. Tak wielkich protestów nie było w Iranie od lat. Irańczycy mają dość biedy, rosnących cen i braku podstawowych towarów. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Expose premiera i wątpliwości opozycji

  Expose premiera i wątpliwości opozycji

  Premier Mateusz Morawiecki wygłosił expose. Trwało to niecałe półtorej godziny. Premier zapowiadał niższy ZUS dla małych firm, czternastą emeryturę czy poprawę bezpieczeństwa na drogach. Opozycja mówi o festiwalu obietnic i bajkach - pyta o rozliczenie minionych czterech lat i o to, dlaczego premier milczy na temat wyroku TSUE. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Gorące komentarze po wyroku TSUE

  Gorące komentarze po wyroku TSUE

  - Bardzo poważne podważenie decyzji upolitycznienia sądów - tak ocenia wtorkowy wyrok TSUE lider PO Grzegorz Schetyna. - Wielka porażka nadzwyczajnej kasty - twierdzi minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Obie strony sporu politycznego w Polsce inaczej interpretują wtorkowy wyrok TSUE w sprawie Izby Dyscyplinarnej SN. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wielka przeprowadzka szpitala

  Wielka przeprowadzka szpitala

  Do nowoczesnej siedziby przenosi się niemal cały Szpital Uniwersytecki w Krakowie. Pacjenci zostali zawiezieni w konwojach eskortowanych przez policję. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wyrok za pobicie dziennikarza

  Wyrok za pobicie dziennikarza

  Wrocławski dziennikarz Przemysław Witkowski został pobity w lipcu przez mężczyznę, któremu się nie spodobało to, że dziennikarz i wykładowca zwrócił uwagę na homofobiczne napisy na murze. Sąd we Wrocławiu skazał sprawcę pobicia na rok więzienia i obowiązek zapłacenia pięciu tysięcy złotych na rzecz pokrzywdzonego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix