Aktualności

Apele o udział w wyborach

Apele o udział w wyborach

Apele o udział w wyborach

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
W piątek o północy skończy się kampania, a rozpocznie cisza wyborcza. W ostatnim dniu wyborczego wyścigu liderzy partyjni, artyści i władze miast mobilizują Polaków do wzięcia udziału w głosowaniu. W swoich wystąpieniach podkreślają, że każdy głos ma znaczenie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Pan Józef "od psów beznadziejnych"

  Pan Józef "od psów beznadziejnych"

  Nie siedźcie w domu, zajmijcie się psami - radzi pan Józef, wolontariusz krakowskiego schroniska. Dlaczego nazywany jest Józefem "od psów beznadziejnych"? Odpowiedź na to pytanie w dzisiejszym materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jakie będą obostrzenia w galeriach handlowych?

  Jakie będą obostrzenia w galeriach handlowych?

  Od 28 listopada sklepy w galeriach handlowych będą czynne. Na tę informację czekali i handlowcy i klienci, którzy mogą ruszyć na świąteczne zakupy, ale tłumów w galeriach nie będzie. Więcej na temat obostrzeń, jakie będą obowiązywały w placówkach handlowych od soboty, w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Mieszkańcy wspomagają oddziały covidowe

  Mieszkańcy wspomagają oddziały covidowe

  Mieszkańcy Kłodzka inwestują w oddział covidowy. Potrzebne jest dosłownie wszystko, bo wydatki na przebudowę, śluzy i zabezpieczenia czyszczą konta szpitali błyskawicznie. Podobne akcje ruszyły w innych polskich miastach. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Koniec z kolejkami karetek przed szpitalami?

  Koniec z kolejkami karetek przed szpitalami?

  Ministerstwo Zdrowia zapowiada, że kolejki karetek przed szpitalami się skończą. Ma to nastąpić dzięki temu, że ratownicy w karetce będą mogli przetestować pacjenta pod kątem zakażenia koronawirusem. Więcej na ten temat dziś w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Miękiszon", czyli Ziobro kontra Morawiecki

  "Miękiszon", czyli Ziobro kontra Morawiecki

  Zbigniew Ziobro powiedział na środowej konferencji prasowej, że w negocjacjach z Unią Europejską należy być twardym, a nie "miękiszonem". Negocjacje w imieniu Polski prowadzi premier Mateusz Morawiecki. Czy te słowa ministra były kierowane do jego szefa? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Problemy polskich hoteli i restauracji

  Problemy polskich hoteli i restauracji

  W kancelarii premiera ważą się losy każdego, kto żyje w Polsce z turystyki. W ferie zimowe stoki narciarskie mają być otwarte, a co z hotelarzami i restauratorami? Im minister zdrowia mówi wyraźne "nie". Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protest taksówkarzy

  Protest taksówkarzy

  Taksówkarze w całym kraju mówią "dość" i upominają się o wsparcie rządu. Jak mówią, bez pomocy nie przetrwają. Więcej o proteście taksówkarzy dziś w "Faktach" TVN w materiale Dariusza Łapińskiego.

  czytaj więcej »
 • Szpital Narodowy świeci pustkami

  Szpital Narodowy świeci pustkami

  Szpital Narodowy, czyli szpital tymczasowy na Stadionie Narodowym, został otwarty, ale prawie w ogóle nie przyjmuje pacjentów. Opozycja pyta, po co rząd w takim razie przeznacza na Szpital Narodowy ogromne kwoty. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zespół pocovidowy zagraża dzieciom

  Zespół pocovidowy zagraża dzieciom

  NIe tylko koronawirus, ale zespół pocovidowy zagraża dzieciom. Lekarze biją na alarm - coraz więcej małych pacjentów trafia do szpitali w ciężkim stanie. Więcej na ten temat w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nieudane przekształcenie

  Nieudane przekształcenie

  Nie będzie szpitala covidowego w Korfantowie. To decyzja wojewody opolskiego. Kto zapłaci za nieudane przekształcenie? O tym dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co z sezonem narciarskim?

  Co z sezonem narciarskim?

  W poniedziałek na wirtualnym spotkaniu przedstawicieli branży narciarskiej z wicepremierem Jarosławem Gowinem padło zapewnienie, że wyciągi narciarskie ruszą w nadchodzącym sezonie zimowym, ale w reżimie sanitarnym. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pytania o szpital na Stadionie Narodowym

  Pytania o szpital na Stadionie Narodowym

  Stadion Narodowy to pierwszy szpital tymczasowy uruchomiony w Polsce. Docelowo ma się w nim znaleźć 1200 łóżek dla pacjentów covidowych. Na razie jest ich kilkaset i są przeznaczone dla pacjentów "w lżejszym stanie". Funkcjonowanie szpitala na Stadionie Narodowym wywołuje sporo pytań. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Premier ogłosił plan na walkę z epidemią

  Premier ogłosił plan na walkę z epidemią

  W walce z pandemią premier ogłosił program "sto dni solidarności". Oznacza to, że wkrótce zostaną otwarte galerie handlowe, ale na tym praktycznie koniec. Dzieci jeszcze długo nie wrócą do szkół. Ferie będą, ale inne niż dotąd. Co dokładnie ogłosił rząd? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Pawła Płuski w "Faktach" TVN.

  czytaj więcej »
tvnpix