Aktualności

Dziecko to nie wymówka, czyli ćwiczące z wózkami

Dziecko to nie wymówka, czyli ćwiczące z wózkami

30.05 | Dziecko to nie wymówka, czyli ćwiczące z wózkami

Foto: Fakty Online | Video: Monika Piętas / Fakty Online
Wózek jako sprzęt pomagający w odzyskaniu dobrej formy po porodzie? Czemu nie! –To połączenie przyjemnego z pożytecznym – mówi o ćwiczeniach popularyzowanych w Polsce przez Stowarzyszenie BuggyGym Ewa Tomecka, fizjoterapeutka i instruktorka. BuggyGym, czyli fitness z wózkami dla kobiet, które po porodzie chcą zadbać o swoją sylwetkę i zdrowie, łącząc to z opieką nad dzieckiem, wprowadziła w Polsce pochodząca z Czech lekarka Šárka Solecka. Znacznie więcej o aktywnym macierzyństwie dziś w Faktach TVN o 19:00 powie Marek Nowicki.

Źródło: Fakty Online

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Jak Polska radzi sobie z epidemią?

  Jak Polska radzi sobie z epidemią?

  W środę przekazano informację o 18820 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem w Polsce. To najwyższy dobowy bilans nowych zakażeń od początku epidemii. Lekarze i medycy mówią wprost: w szpitalach brakuje miejsc, a karetki z chorymi czekają przed placówkami nawet kilkanaście godzin. O polskiej walce z epidemią dziś w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kolejny dzień protestów w całej Polsce

  Kolejny dzień protestów w całej Polsce

  Środa to kolejny dzień protestów przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego, który uznał za niezgodne z konstytucją prawo do aborcji z powodu ciężkich i nieodwracalnych wad płodu. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nie ustępują protesty po orzeczeniu w sprawie aborcji

  Nie ustępują protesty po orzeczeniu w sprawie aborcji

  Od kilku dni w wielu polskich miastach trwają strajki spowodowane wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego. Od poniedziałku protestujący spontanicznie blokują również ulice. Kto ich wspiera, a kto próbuje zatrzymać? Więcej na ten temat w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Czy dojdzie do kolejnego lockdownu?

  Czy dojdzie do kolejnego lockdownu?

  Jeśli liczba zakażeń dalej będzie intensywnie rosła, to czeka nas lockdown - uprzedza minister zdrowia. Chyba że obostrzenia zdadzą egzamin. Jak wygląda kolejny dzień walki z pandemią? O tym w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o 19:00

  czytaj więcej »
 • Protesty w Polsce nie ustają

  Protesty w Polsce nie ustają

  W kraju nie ustają protesty przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji. Manifestanci nie zamierzają się poddawać i zapowiadają kolejne protesty. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Proboszcz zmarł, wierni zbierają na respirator

  Proboszcz zmarł, wierni zbierają na respirator

  Ksiądz Antoni Piś był znany w całym powiecie limanowskim. Po tym, jak zmarł po zachorowaniu na COVID-19, parafianie postanowili na jego cześć zebrać pieniądze na nowy respirator dla Szpitala Powiatowego w Limanowej. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Politycy komentują decyzję TK

  Politycy komentują decyzję TK

  Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji wywołał liczne protesty w Polsce. Trybunał uznał, że wyjątek dopuszczający aborcję w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego uszkodzenia płodu jest niekonstytucyjny. Politycy skrajnie różnie komentują tę decyzję. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rzeczywistość załóg karetek pogotowia

  Rzeczywistość załóg karetek pogotowia

  Długie godziny w kolejkach do SOR-u, szpitale odmawiające przyjęć i duże ryzyko zakażenia koronawirusem. Jak dziś wygląda praca załóg karetek pogotowia ratunkowego? Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protesty po wyroku Trybunału Konstytucyjnego

  Protesty po wyroku Trybunału Konstytucyjnego

  Także w sobotę tysiące osób protestowało przeciwko niemal całkowitemu zakazowi aborcji, który wprowadza wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Demonstracje miały miejsce w dziesiątkach miast. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pacjenci zapomniani przez system

  Pacjenci zapomniani przez system

  Z całego kraju napływają niepokojące informacje, że pacjenci w ciężkim stanie nie są przyjmowani do szpitali. Więcej na ten temat dziś w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nowe obostrzenia m.in. w szkołach i gastronomii

  Nowe obostrzenia m.in. w szkołach i gastronomii

  Premier Mateusz Morawiecki w piątek przedstawił nowe obostrzenia, które wejdą w życie w sobotę. To między innymi zmiany w szkołach podstawowych oraz w działalności lokali gastronomicznych. Natomiast czerwona strefa zostanie rozciągnięta na całą Polskę. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tasiemcowe kolejki przed punktami wymazów

  Tasiemcowe kolejki przed punktami wymazów

  Kilka godzin w kolejce do wymazu, a wcześniej nawet do kilkunastu dni oczekiwania na skierowanie na test. Badanie na obecność COVID-19 zaczyna przypominać w Polsce drogę przez mękę. Więcej na ten temat dziś w materiale Jana Błaszkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Ważne słowa papieża Franciszka

  Ważne słowa papieża Franciszka

  Związki jednopłciowe "zasługują na ochronę prawną" - powiedział papież Franciszek, cytowany przez Agencję Reutera. Przytoczona opinia pochodzi z opublikowanego w środę filmu "Francesco" autorstwa Jewgienija Afiniejewskiego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Mamy rosnącą falę epidemii"

  "Mamy rosnącą falę epidemii"

  Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę o ponad 10 tysiącach nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Ministerstwo alarmuje, że mamy do czynienia z "rosnącą falą epidemii". Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix