Aktualności

Dwa lata rządów PiS

Dwa lata rządów PiS

Dwa lata rządów PiS

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Pół godziny opowiadania o swoich dokonaniach bez możliwości zadawania pytań i jeden gest, który może świadczyć o tym, że Beata Szydło dalej będzie szefową rządu. O podsumowaniu dwóch lat rządów Prawa i Sprawiedliwości dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Srebrna medalistka w short tracku wróciła do Polski. Siostra nie mogła się doczekać

  Srebrna medalistka w short tracku wróciła do Polski. Siostra nie mogła się doczekać

  Zdobywczyni srebrnego medalu na mistrzostwach świata w short tracku - Natalia Maliszewska - wróciła do rodzinnego Białegostoku. W mieście jest bohaterką. Po największym sukcesie Polski w tej dyscyplinie, nie spoczywa na laurach. Wspólnych treningów nie może doczekać się jej siostra Patrycja, która leczy ciężką kontuzję. Więcej o historii sióstr w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Katarzyny Górniak.

  czytaj więcej »
 • Polski rząd odpowiada Komisji Europejskiej ws. praworządności

  Polski rząd odpowiada Komisji Europejskiej ws. praworządności

  Strona polska zwraca się do Komisji Europejskiej o wstrzemięźliwość w dokonywaniu przedwczesnych ocen wprowadzanych zmian do czasu ich pełnej implementacji - napisano w dokumencie polskich władz przesłanym we wtorek do Brukseli. Polski rząd na 20 stronach przekazał oficjalną odpowiedź na zalecenia Komisji w sprawie praworządności w Polsce, wydane 20 grudnia 2017 roku. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego

  czytaj więcej »
 • Julka pomyślnie przeszła przeszczep serca

  Julka pomyślnie przeszła przeszczep serca

  Koniec z życiem na sznurku - mówi Julka i pakuję się do domu. Dziewczynka przeszła pomyślnie przeszczep serca. Na swoją szansę czekała blisko rok. Rozmowa z dziewczynką i jej rodzicami dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Renaty Kijowskiej.

  czytaj więcej »
 • Angela Merkel z wizytą w Polsce

  Angela Merkel z wizytą w Polsce

  W poniedziałek na godzinę 18:20 zaplanowano spotkanie premiera Mateusza Morawieckiego z niemiecką kanclerz Angelą Merkel. Po nim politycy spotkają się z mediami. O godzinie 19:30 Angelę Merkel przyjmie w Belwederze prezydent Andrzej Duda. O szczegółach tej wizyty dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • PiS wycofuje się ze zmian w ustawie o KRS

  PiS wycofuje się ze zmian w ustawie o KRS

  Projekt nowelizacji ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa autorstwa Prawa i Sprawiedliwości został wycofany z Sejmu. Przewidywał on, że pierwsze posiedzenie KRS po zwolnieniu stanowiska przewodniczącego Rady zwołuje prezes Trybunału Konstytucyjnego. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Putin wybrany na czwartą kadencję

  Putin wybrany na czwartą kadencję

  Władimir Putin wygrywa wybory prezydenckie w Rosji i rozpoczyna czwartą kadencję. Zdobył ponad 76 procent głosów. To najwyższy wynik w historii jego startów. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Protesty przed diecezjami

  Protesty przed diecezjami

  W wielu miastach w Polsce przed siedzibami archidiecezji i diecezji katolickich odbywają się protesty zorganizowane przez Strajk Kobiet. Hasło przewodnie wszystkich brzmi "Słowo na niedzielę - Wieszak dla biskupa". O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wyposażony tylko w siekierę chciał zdobyć Zawrat. Na pomoc wezwał TOPR

  Wyposażony tylko w siekierę chciał zdobyć Zawrat. Na pomoc wezwał TOPR

  Pewien turysta postanowił przebić dokonania narodowej wyprawy na K2 i zorganizował własne, solowe zimowe wejście na Zawrat. Wyposażony był jedynie w siekierkę. I tą siekierką zapamiętale rąbał skały oraz lód. Niestety, w pewnym momencie - niedaleko celu - opuściły go siły. Zadzwonił więc po TOPR. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w niedzielę o 18:15 w TVN24.

  czytaj więcej »
 • Zbigniew Ziobro zapowiada zmiany w przepisach o usuwaniu sędziów z zawodu

  Zbigniew Ziobro zapowiada zmiany w przepisach o usuwaniu sędziów z zawodu

  - Nie ma miejsca dla sędziów złodziei w polskim sądownictwie - oznajmił minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro. Odniósł się do piątkowej decyzji Sądu Najwyższego, który złagodził karę wobec sędziego obwinionego o to, że ukradł ze sklepu element wkrętarki. Minister zapowiedział projekt zmian w przepisach dotyczących usuwania sędziów z zawodu. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00, w materiale Arlety Zalewskiej.

  czytaj więcej »
 • Na stację, do parku, a potem przed ekran. Aktywności Polaków w pierwszą niedzielę bez handlu

  Na stację, do parku, a potem przed ekran. Aktywności Polaków w pierwszą niedzielę bez handlu

  W ubiegły weekend mieliśmy pierwszą niedzielę bez handlu, w ten weekend - kolejną. Co więc robią Polacy z wolnym czasem? A to akurat sprawdzono i to w miarę dokładnie. Na podstawie danych z kilkuset tysięcy smartfonów firma Selectivv Mobile House ogłosiła: poszli na stację benzynową, potem do parku a na koniec obejrzeli sobie film. Wbrew oczekiwaniom nie robili wcale zakupów on-line. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" w TVN24 w sobotę o 15:15 i niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
tvnpix