Aktualności

Dariusz Kmiecik zaprasza na swój materiał w Faktach

Dariusz Kmiecik zaprasza na swój materiał w Faktach

Video: Dariusz Kmiecik / Fakty Online
Nanga Parbat to jeden z dwóch, obok K2, niezdobytych dotąd zimą ośmiotysięczników. Polacy, po raz kolejny, będą próbowali zdobyć ten szczyt zimą. Jakie szanse mają nasi himalaiści? O tym w materiale Dariusza Kmiecika o 19:00.

Autor: Dariusz Kmiecik / Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Młodzież protestuje w obronie klimatu

  Młodzież protestuje w obronie klimatu

  W piątek setki tysięcy młodych osób na całym świecie, także w Polsce, protestowało w obronie klimatu. Domagają się przede wszystkim natychmiastowych działań zmierzających do ograniczenia zmian klimatycznych. O Młodzieżowym Strajku Klimatycznym dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Akcje wsparcia dla TVN24

  Akcje wsparcia dla TVN24

  Stacja TVN24 na odnowienie koncesji czekała 594 dni. Decyzja o jej nadaniu zapadła na cztery dni przed wygaśnięciem poprzedniej. Nie byłoby to możliwe bez ogromnego wsparcia społecznego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kryzys na granicy i presja na rząd

  Kryzys na granicy i presja na rząd

  Kryzys migracyjny na granicy polsko-białoruskiej wywołany przez reżim Łukaszenki to obecnie temat numer jeden dla organizacji pomocowych i humanitarnych. Ich przedstawiciele między innymi domagają się od rządu szybkiej pomocy dla migrantów. Komisja Europejska natomiast chce, by na granicy z Białorusią pojawili się oficerowie Frontexu. O szczegółach dziś w materiale Dariusza Prosieckiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Budka i Siemoniak na dywaniku u Tuska

  Budka i Siemoniak na dywaniku u Tuska

  W środę Borys Budka i Tomasz Siemoniak "oddali się do dyspozycji" lidera PO Donalda Tuska. Ma to mieć związek z ich udziałem w urodzinach znanego dziennikarza Roberta Mazurka. W imprezie uczestniczyli również inni politycy, w tym obozu władzy. W dodatku impreza zbiegła się w czasie z posiedzeniem Sejmu, kiedy prezes NIK Marian Banaś przedstawiał informację posłom. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Walka o drugą szansę

  Walka o drugą szansę

  Matka 10-latka, który poszedł na komisariat, by przerwać domowe piekło, chce teraz odzyskać dzieci. Kacper i jego brat są obecnie w rodzinie zastępczej. Ojczym dzieci przebywa w areszcie. Więcej na ten temat dziś w materiale Jarosława Kostkowskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Dwugłos w sprawie porozumienia

  Dwugłos w sprawie porozumienia

  Minister zdrowia Adam Niedzielski w środę rano poinformował o porozumieniu z ratownikami medycznymi. Porozumienie jest podpisane zarówno przez przedstawicieli komitetu protestującego, jak i przez stronę pracodawców. Jednak protest w "białym miasteczku 2.0" trwa dalej, a ratownicy medyczni podkreślają, że porozumienie zostało podpisane tylko z częścią środowiska. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Czy homoseksualizm jest zaraźliwy?

  Czy homoseksualizm jest zaraźliwy?

  Czy można zarazić się homoseksualizmem? Ojciec prezydenta, profesor nauk technicznych, Jan Tadeusz Duda twierdzi, że tak. W rzeczywistości orientacja seksualna nie jest zaraźliwa. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kopalnia w Turowie pracuje dalej

  Kopalnia w Turowie pracuje dalej

  Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej poinformował w poniedziałek, że ze względu na niezaprzestanie wydobycia węgla brunatnego w kopalni Turów Polska została zobowiązana do zapłaty na rzecz Komisji Europejskiej kary pieniężnej w wysokości 500 tysięcy euro dziennie. Premier Mateusz Morawiecki ocenił, że decyzja TSUE jest "błędna i absolutnie arbitralna", i dodał, że rząd nie wstrzyma działalności kopalni Turów. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zmarły trzy osoby przy polsko-białoruskiej granicy

  Zmarły trzy osoby przy polsko-białoruskiej granicy

  Na skutek hipotermii, wycieńczenia zmarły co najmniej trzy osoby, które przekroczyły granicę Polski z Białorusią - potwierdził w poniedziałek premier Mateusz Morawiecki. Zdaniem szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Kamińskiego białoruskie władze "są zaangażowane w proceder handlu ludźmi". Kryzys na granicy polsko-białoruskiej trwa od początku sierpnia. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Kolejny protest policjantów

  Kolejny protest policjantów

  Policjanci już nie tylko odmawiają wystawiania mandatów, ale zaczynają masowo chodzić na zwolnienia lekarskie. To inna forma protestu niż w przypadku "psiej grypy" sprzed trzech lat. Teraz związek oskarżany jest o zdradę interesów mundurowych, a za protestem stoi tajemnicza grupa działająca na komunikatorze Telegram. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Politycy reagują na propozycję Tuska

  Politycy reagują na propozycję Tuska

  Donald Tusk proponuje wprowadzenie specjalnego przepisu do konstytucji, zgodnie z którym wypowiedzenie umowy międzynarodowej odbywałoby się się większością dwóch trzecich. Premier Mateusz Morawiecki nie wyklucza, by nad takim pomysłem się zastanowić. Ponadto do propozycji odniósł się polityk PiS Jarosław Sellin. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Odszkodowanie za brak znieczulenia

  Odszkodowanie za brak znieczulenia

  200 tysięcy złotych - taką kwotę odszkodowania ma otrzymać pacjentka, którą w wyniku błędu zoperowano bez znieczulenia. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Donald Tusk: Kaczyński chce polexitu

  Donald Tusk: Kaczyński chce polexitu

  W sobotę odbyła się konwencja Platformy Obywatelskiej. Najgorętszym tematem było członkostwo Polski w UE. Donald Tusk powiedział, że on wie, że Jarosław Kaczyński i PiS chcą wyprowadzić Polskę z UE. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix