Aktualności

Błaszczak: jest „pewna hipoteza” ws. przyczyn wypadku limuzyny prezydenta Dudy

Błaszczak: jest „pewna hipoteza” ws. przyczyn wypadku limuzyny prezydenta Dudy

05.03.2016 | Błaszczak: jest „pewna hipoteza” ws. przyczyn wypadku limuzyny prezydenta Dudy

Foto: Kontakt24 | Video: Filip Czerwiński / Fakty Online/Kontakt24
Minister spraw wewnętrznych i administracji Mariusz Błaszczak przyznał w programie „Piaskiem po oczach” w TVN24, że szef BOR ma już „pewną hipotezę” w sprawie przyczyn wypadku limuzyny prezydenta Andrzeja Dudy. Podkreślił jednocześnie: „niczego nie zakładamy, o niczym nie przesądzamy”. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja, a szef BOR powołał komisję, która ma wyjaśnić przyczyny wypadku. W piątek po południu na autostradzie A4 w samochodzie, którego pasażerem był prezydent Duda, pękła opona tylnego koła. Auto wpadło w poślizg i zsunęło się do rowu. Nikomu nic się nie stało. Prezydent chwalił kierowcę BOR za przytomność i umiejętności. Podsumowanie informacji i komentarze w tej sprawie dziś w Faktach TVN o 19:00 w materiale Arlety Zalewskiej.

Źródło: Fakty Online

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Pierwszy raz taka terapia w Polsce. To przełom?

  Pierwszy raz taka terapia w Polsce. To przełom?

  Lekarze z Kliniki Hematologii i Transplantologii Szpiku Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu przeprowadzili po raz pierwszy w Polsce terapię CAR-T u pacjenta z chłoniakiem złośliwym. Polega ona na modyfikacji genetycznej limfocytów T tak, aby rozpoznawały one i niszczyły komórki rakowe. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00

  czytaj więcej »
 • Eluwina, alternatywko? "Ja już nie używam"

  Eluwina, alternatywko? "Ja już nie używam"

  O miano Młodzieżowego Słowa Roku konkurowały takie określenia jak "eluwina", "jesieniara" oraz "alternatywka". O objaśnienia poprosiliśmy młodych ekspertów. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Trwa "weekend cudów"

  Trwa "weekend cudów"

  Docierają do tych, którzy o pomoc nie proszą, do osób starszych i rodzin osób niepełnosprawnych. Mowa o paczkach, które docierają do potrzebujących podczas "weekendu cudów" Szlachetnej Paczki. Więcej na ten temat dziś w materiale Marii Mikołajewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Debata prawyborcza w PO

  Debata prawyborcza w PO

  Małgorzata Kidawa-Błońska kontra Jacek Jaśkowiak. Kto z nich stanie naprzeciwko Andrzeja Dudy w walce o fotel prezydencki? Przekonamy się już niebawem. W sobotę wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska i prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak przekonywali do swoich kandydatur i odpowiadali na pytania dotyczące najbardziej ważkich kwestii. Decyzja o tym, kto z ramienia PO wystartuje w majowych wyborach prezydenckich, ma zapaść 14 grudnia. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Pytania o zarobki Stanisława Karczewskiego

  Pytania o zarobki Stanisława Karczewskiego

  Dziennikarz portalu tvn24.pl wziął pod lupę pracę Stanisława Karczewskiego na stanowisku lekarza. Marszałek Karczewski przez ponad sześć lat zarobił ponad 400 tysięcy złotych. Problem w tym, że przebywał wówczas na bezpłatnym urlopie. Jak się z tego tłumaczy? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Arlety Zalewskiej.

  czytaj więcej »
 • Śledztwo w sprawie tragedii w Szczyrku

  Śledztwo w sprawie tragedii w Szczyrku

  Śledztwo w sprawie katastrofy w Szczyrku. Według prokuratorów do eksplozji i pożaru doszło najprawdopodobniej po uszkodzeniu gazociągu podczas robót wykonywanych przez zewnętrzną firmę. W wyniku eksplozji zginęło osiem osób. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szczyrk nie może otrząsnąć się po tragedii

  Szczyrk nie może otrząsnąć się po tragedii

  Szczyrk nie może otrząsnąć się po tragedii. Wybuch gazu spowodował, że w środę wieczorem zawalił się dom z mieszkańcami w środku: wielopokoleniową rodziną. Wśród ofiar są cztery osoby dorosłe i czworo dzieci. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • List sędziego TK do prezes Przyłębskiej

  List sędziego TK do prezes Przyłębskiej

  W ostatnich miesiącach wybrany przez PiS sędzia Trybunału Konstytucyjnego Jarosław Wyrembak kilkukrotnie kierował pisma do prezes Julii Przyłębskiej i innych sędziów TK. W jednym z nich, do którego dotarła TVN24, stawia pytania o "nieoficjalne spotkania z Prezesem Rady Ministrów w konspiracji przed wieloma Sędziami Trybunału", namawianie do udziału w spotkaniu z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim i do podpisywania się pod listami poparcia dla prezes Trybunału Konstytucyjnego, i o dyskredytowanie wszelkich zarzutów podnoszonych wobec jej praktyk. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Przełomowy wyrok Sądu Najwyższego

  Przełomowy wyrok Sądu Najwyższego

  W czwartkowym wyroku Izba Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Sądu Najwyższego stwierdziła, że obecna Krajowa Rada Sądownictwa nie jest organem bezstronnym i niezawisłym, zaś Izba Dyscyplinarna SN nie jest sądem w rozumieniu prawa UE i krajowego. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zabił kobietę i jej 3-letnie dziecko. Artur K. usłyszał wyrok

  Zabił kobietę i jej 3-letnie dziecko. Artur K. usłyszał wyrok

  W tej sprawie wyrok mógł zapaść tylko jeden. Za zabójstwo kobiety i jej trzyletniego syna Artur K. usłyszał wyrok dożywocia. Dla rodziny ofiary najważniejsze jest to, że mężczyzna nie będzie mógł już wyjść na wolność. Więcej na ten temat dziś w materiale Dariusza Łapińskiego w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zarzuty dyscyplinarne dla sędziego Markiewicza

  Zarzuty dyscyplinarne dla sędziego Markiewicza

  Zastępca Rzecznika Dyscyplinarnego Sędziów Sądów Powszechnych Przemysław Radzik wszczął postępowanie przeciwko Krystianowi Markiewiczowi, sędziemu katowickiego Sądu Okręgowego i prezesowi Stowarzyszenia Sędziów Polskich "Iustitia". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Byłem gotów złożyć urząd"

  "Byłem gotów złożyć urząd"

  Marian Banaś oświadczył w środę, że nie zrezygnuje w funkcji prezesa Najwyższej Izby Kontroli. "Byłem gotów złożyć urząd prezesa NIK, jednak z przykrością stwierdziłem, że moja osoba stała się przedmiotem brutalnej gry politycznej" - powiedział w oświadczeniu zamieszczonym na stronie internetowej Izby. Banaś w oświadczeniu zaznaczył, że został powołany na urząd prezesa NIK z zachowaniem wszystkich procedur. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix