Aktualności

Największa aukcja koni arabskich w Janowie Podlaskim. „Może będzie biednie, ale uczciwie”

Największa aukcja koni arabskich w Janowie Podlaskim. „Może będzie biednie, ale uczciwie”

10.08 | Największa aukcja koni arabskich w Janowie Podlaskim. „Może będzie biednie, ale uczciwie”

Video: Paweł Płuska / Fakty
– Może będzie biednie, ale uczciwie – podkreślają organizatorzy największej aukcji koni arabskich w Janowie Podlaskim. Poprzednie edycje wysoko podniosły poprzeczkę. Zaplanowana na weekend aukcja będzie pierwszą po wojnie, jak mówi wiceprezes Agencji Nieruchomości Rolnych Karol Tylenda nawiązując do zmiany władzy w stadninie. Ostatnim przygotowaniom przyglądał się Paweł Płuska. Więcej w „Faktach” TVN o 19:00.

Źródło: Fakty

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
lucek27

Nie "biednie i uczciwie", tylko "Prawnie i Sprawiedliwie".

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • "Sasin jest znaczkiem pocztowym za 70 milionów złotych"

    "Sasin jest znaczkiem pocztowym za 70 milionów złotych"

    W czwartek wieczorem Sejm zajmował się wnioskiem Koalicji Obywatelskiej o wotum nieufności dla wicepremiera, ministra aktywów państwowych Jacka Sasina. Wniosek został odrzucony, jednak poprzedziła go burzliwa debata w parlamencie. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Szumowski: sprawa "stricte polityczna"

    Szumowski: sprawa "stricte polityczna"

    Minister zdrowia Łukasz Szumowski zapewnia, że nigdy nie nadzorował NCBiR-u i nie wydawał żadnych decyzji, które ingerowały w wydawanie środków ani w funkcjonowanie tej instytucji. - Cała sprawa jest ewidentnie, stricte polityczna. Cały czas mówię i powtarzam, wszystko było transparentne, nigdy nie wykonywałem żadnych czynności nadzorczych wobec NCBiR-u - tłumaczy minister. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • 70 milionów złotych za wybory, których nie było

    70 milionów złotych za wybory, których nie było

    Wybory, które nie odbyły się w maju, kosztowały Pocztę Polską prawie 70 milionów złotych. Dziennikarz portalu tvn24.pl dotarł do dowodów i pokazał faktury. My pytamy w Sejmie o odpowiedzialność polityczną. Opozycja domaga się dymisji ministra aktywów państwowych Jacka Sasina. Więcej na ten temat dziś w materiale Arlety Zalewskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Kolejny etap znoszenia obostrzeń

    Kolejny etap znoszenia obostrzeń

    W środę premier Mateusz Morawiecki, wicepremier Piotr Gliński i minister zdrowia Łukasz Szumowski podali informacje o nowych etapach znoszenia obostrzeń - od 30 maja i od 6 czerwca. To między innymi zniesienie obowiązku zasłaniania ust i nosa przede wszystkim tam, gdzie można zachować dystans 2 metrów od innych osób. Obowiązek ten wciąż będzie istniał między innymi w sklepach i kinach. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Policja i prawnik Ordo Iuris przesłuchiwali studentów

    Policja i prawnik Ordo Iuris przesłuchiwali studentów

    Studenci Uniwersytetu Śląskiego przesłuchiwani przez policję i prawnika Ordo Iuris. Jaką zbrodnię popełnili studenci? Poskarżyli się na wykładowczynię, że prowadzi homofobiczne wykłady. Uczelnia mówi o naruszeniu autonomii, prawnicy łapią się za głowę. Więcej na ten temat dziś w materiale Renaty Kijowskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Walka z koronawirusem w przedszkolach i żłobkach

    Walka z koronawirusem w przedszkolach i żłobkach

    W Polsce wciąż wykrywa się nowe przypadki zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Chociaż żłobki i przedszkola mogą być znów otwarte, to wiele samorządów ma wątpliwości. Przedszkole w Nisku postanowiło zainstalować bramkę, która spryskuje dzieci płynem dezynfekującym. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Szkoły otwarte, klasy puste

    Szkoły otwarte, klasy puste

    Szkoły podstawowe zostały otwarte dla klas 1-3, ale świecą pustkami. Tęsknota za szkołą przegrywa ze strachem przed koronawirusem. Więcej na ten temat dziś w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • Małgorzata Manowska ma być nową pierwszą prezes SN

    Małgorzata Manowska ma być nową pierwszą prezes SN

    Prezydent Andrzej Duda zdecydował o powołaniu Małgorzaty Manowskiej na stanowisko pierwszego prezesa Sądu Najwyższego. W sobotę Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego wybrało 5 kandydatów na tę funkcję. Najwięcej głosów - bo aż 50 - uzyskał Włodzimierz Wróbel. Małgorzata Manowska otrzymała o połowę mniej głosów. Są już pierwsze komentarze. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

    czytaj więcej »
   • "Jego spotkania są lepsze niż nasze"

    "Jego spotkania są lepsze niż nasze"

    Dla jednych odległości zalecane, dla innych nakazane. Dla jednych dwumetrowy dystans, dla innych bliski kontakt z wyborcami. Kampanijna rzeczywistość wzbudza wiele emocji. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Sąsiedzka pomoc

    Sąsiedzka pomoc

    Pani Oli zawalił się stary dom, ale na pomoc ruszyli sąsiedzi, którzy postanowili zbudować nowy dla kobiety i jej dziecka. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jarosława Kostkowskiego.

    czytaj więcej »
   • Zła sytuacja w Ameryce Południowej

    Zła sytuacja w Ameryce Południowej

    WHO alarmuje, że nowym epicentrum pandemii koronawirusa stała się Ameryka Południowa. Na świecie odnotowano już około 5 milionów 300 tysięcy przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   • Pijany mężczyzna w wybiegu dla niedźwiedzi

    Pijany mężczyzna w wybiegu dla niedźwiedzi

    Pijany mężczyzna wtargnął do wybiegu dla niedźwiedzi w warszawskim zoo. Przestraszone zwierzę zaczęło biec w jego stronę, a mężczyzna skoczył do okalającej wybieg fosy. Kilkanaście sekund później niedźwiedź wskoczył za mężczyzną do wody. Doszło do szamotaniny, a pijany próbował podtopić zwierzę. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

    czytaj więcej »
   tvnpix