Aktualności

Apel Donalda Tuska

Apel Donalda Tuska

Apel Donalda Tuska

Foto: tvn24 | Video: Fakty TVN
Donald Tusk na krakowskim Rynku. Szef Rady Europejskiej apelował do Polaków o jedność i podkreślał, że Polska nie musi wstawać z kolan, bo nigdy na nich nie była. O szczegółach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Notre Dame do odbudowy. Katedrę badają śledczy

  Notre Dame do odbudowy. Katedrę badają śledczy

  Już prawie miliard euro udało się zebrać na odbudowę katedry Notre Dame. Pożar wybuchł w budynku w poniedziałkowy wieczór. Do katedry po raz pierwszy weszli policyjni śledczy - a architekci i historycy sztuki już spierają się o to, jak odbudować Notre Dame po gigantycznym pożarze. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Odbudujemy katedrę Notre Dame jeszcze piękniejszą"

  "Odbudujemy katedrę Notre Dame jeszcze piękniejszą"

  Prezydent Francji Emmanuel Macron zapowiedział we wtorek w transmitowanym na żywo orędziu do narodu, że zniszczona w wyniku pożaru paryska katedra Notre Dame zostanie odbudowana w ciągu pięciu lat. Podziękował strażakom i osobom oferującym wsparcie w odbudowie. Więcej dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Nauczyciele przed MEN

  Nauczyciele przed MEN

  Przed budynkiem MEN zebrało się w środę kilka tysięcy pracowników placówek oświatowych: przedszkoli, szkół podstawowych i liceów. Przynieśli ze sobą transparenty z napisami: "Nasza godność, nasza przyszłość", "Kto oświatę w Polsce psuje, ten na pałę zasługuje", "Edukacja moją pasją", i "Pracujemy z powołania, strajkujemy dla godności". Więcej dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Spór o logotyp "Solidarności"

  Spór o logotyp "Solidarności"

  Władze NSZZ "Solidarność" wycofały Europejskiemu Centrum Solidarności w Gdańsku zgodę na używanie znaku graficznego związku, z wyjątkiem znajdującej się w siedzibie ECS wystawy stałej. Dla władz Gdańska samo pismo i motywy za nim stojące są niezrozumiałe. Więcej dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

  czytaj więcej »
 • Seria pytań w sprawie pieniędzy z OFE

  Seria pytań w sprawie pieniędzy z OFE

  Premier mówi o likwidacji Otwartych Funduszy Emerytalnych. Co to oznacza dla osób, które odkładały swoje oszczędności w ramach tego filaru? Czym dokładnie rożni się odkładanie pieniędzy w IKE lub w ZUS? Na te i inne pytania odpowiemy dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • W czwartek spotkanie rząd-nauczyciele

  W czwartek spotkanie rząd-nauczyciele

  Jeszcze rano premier mówił o okrągłym stole z nauczycielami po świętach. Jednak ZNP zawnioskowało o posiedzenie Rady Dialogu Społecznego w najbliższy czwartek. Szef KPRM zaproszenie przyjął. Co podczas tych rozmów uda się uzgodnić? Między innymi o tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zmiany w 500 plus

  Zmiany w 500 plus

  Rząd przyjął projekt ustawy dotyczącej rozszerzenia programu Rodzina 500 plus na pierwsze dziecko - poinformował we wtorek premier Mateusz Morawiecki. Więcej o zmianach dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co dalej ze strajkiem nauczycieli?

  Co dalej ze strajkiem nauczycieli?

  Ósmy dzień strajku i pierwszy od lat egzamin ósmoklasistów. Prawie 380 tysięcy uczniów zmierzyło się z testem z języka polskiego. Minister ogłasza, że nie było zakłóceń. Nauczyciele apelują o dialog na temat podwyżek ich pensji. Więcej w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rząd zdradził plany na OFE

  Rząd zdradził plany na OFE

  Rząd ma nowy pomysł na emerytury. Chodzi o przekazanie środków z Otwartych Funduszy Emerytalnych na indywidualne konta emerytalne. W ten sposób do IKE i ZUS-u może trafić niemal 160 miliardów złotych z OFE. Premier zapowiada, że pieniądze, które trafią na indywidualne konta, będą dziedziczone. Więcej o planach rządu dziś w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Jaka pogoda w święta?

  Jaka pogoda w święta?

  Wiosennie jest niemal w całym kraju, choć temperatura wciąż wiosenna nie jest. Minus pięć stopni Celsjusza było nad ranem w Lęborku, na Kasprowym Wierchu - minus sześć. Przymrozki będą się utrzymywać jeszcze przez dwie noce, ale synoptycy uspokajają - w święta będzie słonecznie i wyraźnie cieplej. Więcej w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wypadek na quadzie

  Wypadek na quadzie

  Dwóch nastolatków zjechało z drogi i z nieznanych przyczyn uderzyło quadem w drzewo. 16-latek i 19-latek trafili do szpitala. Nie wiadomo, który z mężczyzn prowadził pojazd i czy byli pod wpływem alkoholu. Więcej w "Faktach" o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix