Aktualności

Adrian Zandberg największym odkryciem telewizyjnej debaty liderów? Co proponuje Partia Razem?

Adrian Zandberg największym odkryciem telewizyjnej debaty liderów? Co proponuje Partia Razem?

Adrian Zandberg ukradł show na telewizyjnej debacie liderów? Co proponuje partia Razem?

Foto: PAP / EPA | Video: tvn24
Wtorkowa debata telewizyjna ośmiorga liderów komitetów wyborczych miała zaskakującego bohatera. Wielu ekspertów przyznaje, że najlepiej wypadł mało znany dotychczas Adrian Zandberg, który reprezentował lewicową Partię Razem. „Od dwudziestu lat słyszymy, że musimy głosować na mniejsze zło, że jedyny wybór, jaki macie, to jest wybór między panią Kopacz, panią Szydło i ewentualnie jeszcze między Leszkiem Millerem, który ukrywa się za plecami Barbary Nowackiej. To nie jest dobry wybór. Jeżeli chcemy mieć w Polsce demokrację na serio, to głosujmy na te ruchy, na te partie, z którymi się zgadzamy” – apelował podczas debaty jeden z liderów partii Razem. Swoimi słowami i argumentami Adrian Zandberg zwrócił uwagę na siebie i swoją partię. Niektórzy z komentatorów politycznych okrzyknęli go wręcz największym wygranym debaty. Kim jest Adrian Zandberg i czy jego wystąpienie podczas debaty może zapewnić Partii Razem nagły przypływ zwolenników? O tym w Faktach o 19:00 opowie Maciej Knapik.

Według najnowszego sondażu poparcia dla partii politycznych, zrealizowanego przez Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24, partia Razem może liczyć na niespełna 1 proc. głosów. Jaki jest program ugrupowania, które w wielu aspektach wyróżnia się spośród wszystkich głównych partii? Zobaczcie w materiale Faktów.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
MN01
MN01

A cóż to za odkrycie ? O tym co on mówił wiele osób pisze nawet na tym Forum. Rozumiem, że to Wy media z byle czego robicie zaraz wielką sprawę.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   MN01
   MN01

   Kim jest ? Świeżym bez manier człowiekiem, który NIE MYŚLI SZABLONOWO. Tamtych ZGUBIŁA rutyna i SZABLONOWE myślenie.

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     Zasady forum
     Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

     Pozostałe informacje

     • "Mamy rosnącą falę epidemii"

      "Mamy rosnącą falę epidemii"

      Ministerstwo Zdrowia poinformowało w środę o ponad 10 tysiącach nowych zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2. Ministerstwo alarmuje, że mamy do czynienia z "rosnącą falą epidemii". Więcej na ten temat w materiale Marka Nowickiego w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • O SARS-CoV-2 w Sejmie

      O SARS-CoV-2 w Sejmie

      Premier Mateusz Morawiecki przedstawił w Sejmie aktualną informację na temat walki epidemią COVID-19. Krytykował osoby nienoszące maseczek, wzywał do solidarności i apelował o rygorystyczne przestrzeganie obostrzeń. Co na to opozycja? O tym dziś w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Szpital na Stadionie Narodowym. Gdzie jeszcze?

      Szpital na Stadionie Narodowym. Gdzie jeszcze?

      W pomieszczeniach kompleksu Stadionu Narodowego w Warszawie powstanie tymczasowy szpital dla osób zakażonych koronawirusem. To będzie pierwszy taki szpital w Polsce specjalnie zorganizowany na czas pandemii. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Szpital tymczasowy na Narodowym

      Szpital tymczasowy na Narodowym

      Na PGE Narodowym powstaje tymczasowy szpital dla chorych na COVID-19. Na początek ma tam być 500 łóżek. Co poza tym? Więcej na ten temat dziś w materiale Macieja Knapika w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • Nowe obostrzenia w kościołach

      Nowe obostrzenia w kościołach

      Obowiązujące od soboty ograniczenia związane z epidemią dotyczą także kościołów i uroczystości religijnych. Zgodnie z wytycznymi w strefie żółtej wymagane są cztery metry kwadratowe na jednego uczestnika, a w strefie czerwonej siedem metrów kwadratowych. Obowiązują też maseczki. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • "Październik jest dla nas sprawdzianem"

      "Październik jest dla nas sprawdzianem"

      Ministerstwo Zdrowia poinformowało w niedzielę o 8536 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. Lekarze wciąż podkreślają, że to jest właśnie czas na wdrażanie działań "szybkich, zdecydowanych, niestandardowych". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • "Jesteśmy przyparci do muru"

      "Jesteśmy przyparci do muru"

      Ministerstwo Zdrowia poinformowało w sobotę o 9622 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. To najwyższy dobowy bilans potwierdzonych infekcji od początku pandemii w Polsce. Lekarze zwracają uwagę, że w szpilach zaczyna brakować miejsc, a system ochrony zdrowia staje się niewydolny. Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o godzinie 19:00.

      czytaj więcej »
     • Plan walki z epidemią

      Plan walki z epidemią

      Wracają limity, zdalne nauczanie i ograniczenia w działalności gospodarczej. Premier Morawiecki przedstawił plan dalszej walki z epidemią. Więcej na ten temat w materiale Marzanny Zielińskiej w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Roman Giertych wciąż w szpitalu

      Roman Giertych wciąż w szpitalu

      CBA przeszukało kancelarię i dom Romana Giertycha. Mecenas zasłabł i trafił do szpitala. Śledczy podejrzewają, że Giertych działał w grupie, która miała doprowadzić do wyprowadzenia ponad 90 milionów złotych ze spółki deweloperskiej. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Roman Giertych zatrzymany przez CBA

      Roman Giertych zatrzymany przez CBA

      CBA zatrzymało Romana Giertycha, mojego tatę. Trwa przeszukanie naszego domu - poinformowała córka mecenasa, Maria Giertych. Małżonka a jednocześnie pełnomocnik Romana Giertycha, Barbara Giertych relacjonowała: - On nie wie o co chodzi, nie ma pojęcia o stawianych mu zarzutach. To sytuacja kuriozalna - oceniła. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     • Załamanie pogody. Obfity deszcz i silny wiatr

      Załamanie pogody. Obfity deszcz i silny wiatr

      Strażacy interweniowali w nocy w całym kraju ponad 1100 razy. Najczęściej w województwach: kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, pomorskim i warmińsko-mazurskim. Z kolei na Dolnym Śląsku w Racławicach Śląskich wylała rzeka. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

      czytaj więcej »
     tvnpix