Aktualności

Oświadczenie sędziego Dudzicza

Mając na względzie wizerunek Krajowej Rady Sądownictwa, oświadczam, że do czasu wyjaśnienia sprawy nie będę występował w charakterze zastępcy rzecznika prasowego oraz zawieszę w tym zakresie wszelką aktywność - oświadczył sędzia Jarosław Dudzicz, który według doniesień mediów miał w internecie zamieszczać antysemickie wpisy. Zapowiedział, że podejmie "kroki prawne" w celu ochrony swoich "dóbr osobistych". Więcej na ten temat dziś w "Faktach" TVN o 19:00.
Jednej nocy dwa razy został zatrzymany za prowadzenie pod wpływem alkoholu

Jednej nocy dwa razy został zatrzymany za prowadzenie pod wpływem alkoholu

W weekend w Sierpcu odbyła się świetna impreza. Tak doskonała, że jednego z pijanych imprezowiczów policja dwa razy zatrzymywała za kierownicą. Bo po tym pierwszym zatrzymaniu podczas powrotu do domu uznał, że jednak znów musi się napić. Autem wrócił na imprezę, napił się, pożegnał, wsiadł, wjechał do rowu i znów trafił na policję. Więcej takich historii w "Rankingu Mazura" na antenie TVN24 i w niedzielę o 18:15.
Tragiczny wypadek na elektrycznej hulajnodze

Tragiczny wypadek na elektrycznej hulajnodze

Codziennie i to tylko we Wrocławiu dochodzi do trzech, czterech wypadków osób, które poruszają się na elektrycznych hulajnogach. Wypadek, do którego doszło w czwartkowy poranek, zakończył się tragicznie. 25-letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Policja na razie nie wskazuje winnego, ale to tylko kwestia czasu, bo w miejscu, w którym doszło do potrącenia, znajdują się kamery. Więcej na ten temat w materiale Roberta Jałochy w "Faktach" TVN o 19:00.
tvnpix