Fakty - oglądaj online

Walka o życie

Schumacher przeszedł operację usunięcia krwiaka mózgu

Stan kierowcy nieco się poprawił. Lekarze jeszcze jednak nie wiedzą, jak będzie wyglądało dalsze leczenie Schumachera - czekają na to, jak jego organizm zareaguje na zabieg. Wielokrotny mistrz świata Formuły 1 miał poważny wypadek narciarski. Po uderzeniu głową w skałę trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 09.12.2016

  Fakty | 09.12.2016

  Afera dopingowa w Rosji. Raport Światowej Organizacji Dopingowej winą częściowo obarcza państwowe instytucje. W „Faktach” TVN też o tym, że działacze organizacji pozarządowych są podejrzani o naruszenie miru domowego, ponieważ weszli na teren Sejmu bez przepustek. O czym jeszcze w programie? O tym, że posłowie PiS chcą – niezależnie od stażu i rodzaju wykonywanej pracy – zmniejszyć emerytury osobom powiązanym z SB, ale nie zamierzają wyciągnąć konsekwencji wobec prokuratora, który w PRL miał ścigać opozycjonistów. Powiemy też o spotkaniu premiera Węgier z premier Szydło i prezesem Kaczyńskim, śmierci Johna Glenna i akcji promującej szczepienia. Na „Fakty” TVN zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • Afera dopingowa w Rosji. Sportowców miało chronić FSB

  Afera dopingowa w Rosji. Sportowców miało chronić FSB

  To było zażywanie dopingu na przemysłową skalę. Ponad 1000 rosyjskich sportowców brało doping w latach 2011 – 2015. Porażające są wnioski z raportu dla Światowej Organizacji Antydopingowej. W Rosji doping miało sponsorować państwo, a najlepszych sportowców miało chronić FSB.

  czytaj więcej »
 • Kontrowersyjne poglądy eksperta od wychowania do życia w rodzinie

  Kontrowersyjne poglądy eksperta od wychowania do życia w rodzinie

  W Ministerstwie Edukacji Narodowej jest odpowiedzialna za przedmiot wychowanie do życia w rodzinie. Ale jej poglądy mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. Urszula Dudziak – teolog i psycholog przekonuje, że antykoncepcja szkodzi kobietom, szuka związku plemników z rakiem piersi, a in vitro – jej zdaniem – przekreśla miłość.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 08.12.2016

  Fakty | 08.12.2016

  Stanisław Piotrowicz nie zamierza złożyć poselskiego mandatu – PiS stoi murem za byłym prokuratorem, który w stanie wojennym miał pomóc opozycjoniście Antoniemu Pikuli, który zaprzecza, że tak było. A co jeszcze w „Faktach” TVN? Andrzej Seremet w Sejmie przyznaje, że działania prokuratury wobec Amber Gold były „naganne”. Arcybiskup Marek Jędraszewski zostanie nowym metropolitą krakowskim. PZU i Państwowy Fundusz Rozwoju kupią bank Pekao S.A. – za ponad 10 miliardów złotych. Na „Fakty” TVN zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • Zdyscyplinowany, ambitny, pilny i wydajny. Uzasadnienie Brązowego Krzyża Zasługi dla Piotrowicza

  Zdyscyplinowany, ambitny, pilny i wydajny. Uzasadnienie Brązowego Krzyża Zasługi dla Piotrowicza

  „Jest pracownikiem pilnym i zdyscyplinowanym, ambitnym i wydajnym” – tak uzasadniono wniosek o przyznanie w 1984 roku Brązowego Krzyża Zasługi Stanisławowi Piotrowiczowi, wtedy prokuratorowi. „Fakty” TVN dotarły do dokumentu, w którym można przeczytać, że „powierzone mu obowiązki wykonuje prawidłowo” i „wiele uwagi poświęca popularyzacji prawa, zwłaszcza w środowiskach młodzieżowych”.

  czytaj więcej »
 • 4-letnia Oliwka była regularnie katowana. Dlaczego nikt tego nie dostrzegł?

  4-letnia Oliwka była regularnie katowana. Dlaczego nikt tego nie dostrzegł?

  Z ustaleń policji wynika, że Joanna N. przeprowadziła się do Łodzi z Gliwic do mężczyzny, którego – według byłego męża – poznała przez internet. Jej konkubentowi grozi dożywocie – mężczyzna przyznał się do bicia dziewczynki. Prokuratura stawia zarzuty także matce dziewczynki. Dlaczego tak długo nikt nie zauważył lub nie chciał zauważyć dramatu dziecka?

  czytaj więcej »
 • Arcybiskup Marek Jędraszewski nowym metropolitą krakowskim

  Arcybiskup Marek Jędraszewski nowym metropolitą krakowskim

  Władza, prestiż i odpowiedzialność – jest zmiana na szczytach krakowskiej kurii. Kardynał Stanisław Dziwisz idzie na emeryturę, a z Łodzi do Krakowa przeprowadza się nowy metropolita. Będzie nim znany z kontrowersyjnych wypowiedzi o aborcji, homoseksualistach czy rozwodach arcybiskup Marek Jędraszewski.

  czytaj więcej »
tvnpix