Fakty - oglądaj online

Walka o życie

Schumacher przeszedł operację usunięcia krwiaka mózgu

Stan kierowcy nieco się poprawił. Lekarze jeszcze jednak nie wiedzą, jak będzie wyglądało dalsze leczenie Schumachera - czekają na to, jak jego organizm zareaguje na zabieg. Wielokrotny mistrz świata Formuły 1 miał poważny wypadek narciarski. Po uderzeniu głową w skałę trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 25.11.2014

  Fakty | 25.11.2014

  Spotkanie w Belwederze. Leszek Miller i Bronisław Komorowski o wyborach samorządowych. USA: chaos i piekło w Ferguson. Zamieszki po wyroku dla policjanta, który zastrzelił czarnoskórego nastolatka. Ranny łoś cztery dni czekał na pomoc na poboczu drogi. Urzędnicy kłócili się, kto ma zająć się zwierzęciem. To niektóre z tematów przedstawionych we wtorkowych Faktach. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Sondaż dla TVN24: Polacy nie chcą powtórzenia wyborów

  Sondaż dla TVN24: Polacy nie chcą powtórzenia wyborów

  Prawo i Sprawiedliwość konsekwentnie twierdzi, że wyniki wyborów są nierzetelne, a tym samym również nieważne. PiS złożyło wniosek o skrócenie kadencji nowo wybranych sejmików. Co na temat całego politycznego zamieszania sądzą Polacy? Czy – mimo zastrzeżeń konstytucjonalistów – wybory powinny zostać powtórzone? Według sondażu przeprowadzonego przez Millward Brown dla TVN24 ponad połowa Polaków – 54 proc. – nie chce powtórzenia wyborów.

  czytaj więcej »
 • PSL wrogiem numer jeden PiS za świetny wynik w wyborach?

  PSL wrogiem numer jeden PiS za świetny wynik w wyborach?

  „Proponuję, aby rozpisywać wybory co kwartał, aż wygra je PiS” – tak Janusz Piechociński, szef PSL i wicepremier, skomentował oskarżenia, że świetny wynik wyborczy ludowców to efekt wyborczych nieprawidłowości. Prawo i Sprawiedliwość uważa, że rezultat, jaki osiągnął PSL w wyborach jest niewiarygodny, zaś sama partia jest „prorosyjska”.

  czytaj więcej »
 • Papież Franciszek w Parlamencie Europejskim. „Europa jest niczym babcia, nietętniąca życiem”

  Papież Franciszek w Parlamencie Europejskim. „Europa jest niczym babcia, nietętniąca życiem”

  Tylko kilka godzin spędził w Strasburgu papież Franciszek, który przybył z wizytą do Parlamentu Europejskiego. W prawie 40-minutowym, przerywanym oklaskami wystąpieniu, wygłoszonym po włosku, papież porównał Europę do pozbawionej wigoru, „zmęczonej babci”. „Z wielu stron odnosi się ogólne wrażenie zmęczenia i starzenia się Europy – babci, już bezpłodnej i nietętniącej życiem” – ocenił papież. W przemówieniu w Parlamencie Europejskim papież Franciszek skierował do obywateli Europy orędzie nadziei i zachęty. Przedstawił pesymistyczny obraz UE –zdominowanej przez egoizm i obojętność wobec najsłabszych.

  czytaj więcej »
 • USA: chaos i piekło w Ferguson. Zamieszki po wyroku dla policjanta, który zastrzelił nastolatka

  USA: chaos i piekło w Ferguson. Zamieszki po wyroku dla policjanta, który zastrzelił nastolatka

  Biały policjant za zastrzelenie czarnoskórego nastolatka nie stanie przed sądem – tak orzekła wielka ława przysięgłych w amerykańskim mieście Ferguson. Decyzja ta wywołała zamieszki na ulicach. Niezadowoleni z wyroku ludzie palili domy, grabili sklepy, niszczyli samochody i strzelali. Do opanowania zamieszek wezwano na pomoc Gwardię Narodową, wstrzymano także – dla bezpieczeństwa – loty nad płonącym miastem.

  czytaj więcej »
 • Ranny łoś cztery dni czekał na pomoc. Urzędnicy kłócili się, kto ma pomóc zwierzęciu

  Ranny łoś cztery dni czekał na pomoc. Urzędnicy kłócili się, kto ma pomóc zwierzęciu

  Mieszkańcy podlaskiej miejscowości Gliniszcze Wielkie cztery dni temu dostrzegli rannego łosia. Zwierzę zostało najprawdopodobniej potrącone przez samochód, przeszło 50 metrów i położyło się na poboczu drogi. Mieszkańcy poinformowali o sytuacji lokalne władze, ale przez cztery dni urzędnicy kłócili się o to, do czyich kompetencji należy transport zwierzęcia. Rannym łosiem zajmowali się okoliczni mieszkańcy, którzy przynosili mu jedzenie i przykrywali kocami. Po nagłośnieniu sprawy przez media – znalazły się pieniądze i sposób na transport łosia do specjalnego ośrodka w okolicach Suwałk. Pieniądze wyłożył… widz.

  czytaj więcej »
 • Szlachetna Paczka znów będzie pomagać w Święta

  Szlachetna Paczka znów będzie pomagać w Święta

  Polacy powoli zaczynają przygotowywać się już na święta Bożego Narodzenia. Nie każdy będzie mógł pozwolić sobie na jakiekolwiek prezenty. Dlatego w tym roku znów pomagać będzie Szlachetna Paczka. Każdy może zaangażować się w pomaganie i co roku jest coraz więcej chętnych. Dwa lata temu na przygotowanie paczek dla konkretnych rodzin zdecydowało się dwieście tysięcy anonimowych „świętych Mikołajów”. Rok temu już ponad pół miliona – w tym roku może być ich jeszcze więcej.

  czytaj więcej »
 • Czarnoskóra Osi Ugonoh wygrała Top Model

  Czarnoskóra Osi Ugonoh wygrała Top Model

  „Wygrałam Top Model i jestem pierwszą czarnoskórą modelką na okładce „Glamour”! To jest dla mnie wielki zaszczyt i widać, że czasy się zmieniają, że jest więcej tolerancji w Polsce” – cieszyła się Osi Ugonoh po ogłoszeniu werdyktu przez jury programu Top Model.

  czytaj więcej »
 • Sondażowy zawrót głowy. Kogo „kręcą” słupki wyborcze?

  Sondażowy zawrót głowy. Kogo „kręcą” słupki wyborcze?

  Od zakończenia pierwszej tury wyborów samorządowych na ustach wszystkich polityków są sondaże wyborcze. A konkretniej to, czy i w jakim stopniu odzwierciedliły one późniejsze oficjalne wyniki wyborów, które podała Państwowa Komisja Wyborcza. Niektórzy politycy woleliby, aby to właśnie dane z badań sondażowych uznać za końcowy wynik całych wyborów.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 24.11.2014

  Fakty | 24.11.2014

  Nie milką polityczne spory związane z wynikami wyborów samorządowych. Jarosław Kaczyński sugeruje, że wybory zostały sfałszowane. Prezydent Bronisław Komorowski podkreśla, że nie ma podstaw do kwestionowania wyników. Tymczasem do sądów wpływają protesty wyborcze. Czy trzeba będzie powtórzyć wybory? W Faktach powiedzieliśmy także o transporcie toksycznych śmieci z Salwadoru, który płynie do Polski oraz o kłótni radnych Tuszyna na temat Kubusia Puchatka, który ma być nieprzyzwoity i „nieokreślony płciowo”. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Jarosław Kaczyński: wybory zostały sfałszowane

  Jarosław Kaczyński: wybory zostały sfałszowane

  „Chcę jasno powiedzieć, że ogłoszone przez Państwową Komisję Wyborczą wyniki uważamy za nieprawdziwe, nierzetelne, żeby po prostu nie użyć słowa sfałszowane” – powiedział w niedzielę prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. W wywiadzie dla tygodnika „Wprost” prezes PiS nazwał premier Ewę Kopacz „Urbanem w spódnicy” i zapowiedział również akcje na forum międzynarodowym. Dlatego na sesji Parlamentu Europejskiego złożono wniosek o debatę nt. sytuacji po polskich wyborach – europosłowie nie zgodzili się jednak na to. Kaczyński zachęca również Polaków do wyjścia na ulice i zaprotestowania przeciw wynikom wyborów samorządowych. Prezes PiS chce, aby 13 grudnia stał się dniem „protestu przeciwko temu, co się stało, przeciwko temu wielkiemu nadużyciu”.

  czytaj więcej »
 • Prezydent: Nie ma podstaw do kwestionowania wyniku wyborów

  Prezydent: Nie ma podstaw do kwestionowania wyniku wyborów

  Prezydent Bronisław Komorowski ocenił, że różnice między wynikiem wyborów a sondażami oraz kłopoty z liczeniem głosów przez PKW nie są powodem do kwestionowania ważności wyborów. „Natomiast oczywistością jest, że musi niepokoić – mnie także niepokoi – wzrost ilości nieprawidłowo oddanych głosów w wyborach do sejmików” – podkreślił prezydent. Dlatego właśnie Bronisław Komorowski przyjął w poniedziałek rano obecnego oraz byłych prezesów Trybunału Konstytucyjnego. Dyskutowano m.in. na temat możliwych zmian w prawie w związku z wydarzeniami po wyborach samorządowych.

  czytaj więcej »
 • Protesty wyborcze wpływają do sądów. Czy trzeba będzie powtórzyć wybory?

  Protesty wyborcze wpływają do sądów. Czy trzeba będzie powtórzyć wybory?

  Leszek Miller sugerował, że wyników wyborów w Gdyni nie powinno się uznać, ponieważ ten osiągnięty przez PSL jest zbyt zaskakujący. W całym kraju lokalne sądy przyjmują oficjalne protesty wyborcze związane z przebiegiem głosowania w wyborach samorządowych. Uznanie protestów przez sędziów może być podstawą do powtórzenia wyborów – ale tylko na szczeblu lokalnym. Jak wiele jest miejsc, w których może być potrzebna powtórka głosowania?

  czytaj więcej »
tvnpix