Fakty - oglądaj online

Walka o życie

Schumacher przeszedł operację usunięcia krwiaka mózgu

Stan kierowcy nieco się poprawił. Lekarze jeszcze jednak nie wiedzą, jak będzie wyglądało dalsze leczenie Schumachera - czekają na to, jak jego organizm zareaguje na zabieg. Wielokrotny mistrz świata Formuły 1 miał poważny wypadek narciarski. Po uderzeniu głową w skałę trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 19.09.2014

  Fakty | 19.09.2014

  Nowa ekipa na trudne czasy. Premier Ewa Kopacz przedstawiła już swój rząd. W Radzie Ministrów jest pięcioro debiutantów, Grzegorz Schetyna został szefem MSZ, minister obrony narodowej Tomasz Siemoniak – wicepremierem, a Bartosz Arłukowicz – wbrew wszelkim oczekiwaniom – pozostał na stanowisku ministra zdrowia. W Faktach w piątek także o tym, że Szkoci zostają w Zjednoczonym Królestwie i o 30 mln dolarów nagrody za informacje o winnych zestrzelenia malezyjskiego boeinga. Na program zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • Premier Kopacz przedstawiła nowy rząd. Jak skład ocenia opozycja?

  Premier Kopacz przedstawiła nowy rząd. Jak skład ocenia opozycja?

  Ewa Kopacz chce mieć autorski rząd i spokój na partyjnym zapleczu. Dlatego do współpracy zaprosiła przedstawicieli wszystkich frakcji w Platformie Obywatelskiej. W rządzie znalazło się pięcioro nowych ministrów. O wszystkich premier Kopacz wypowiada się w samych superlatywach. Jak nowy skład Rady Ministrów przyjęła opozycja?

  czytaj więcej »
 • Grzegorz Schetyna nowym szefem dyplomacji. Poradzi sobie?

  Grzegorz Schetyna nowym szefem dyplomacji. Poradzi sobie?

  Wraca do gry nieoczekiwanie i na niespodziewaną funkcję. Grzegorz Schetyna – marginalizowany i pozbawiany kolejnych posad w rządzie i partii – będzie szefem polskiej dyplomacji. Od prawie trzech lat jest szefem sejmowej Komisji Spraw Zagranicznych. W dyplomacji nie pracował nigdy – podobnie zresztą jak Ewa Kopacz, z którą teraz razem będą decydować o kierunkach polityki zagranicznej.

  czytaj więcej »
 • Szkoci powiedzieli „nie”. Zostają w Zjednoczonym Królestwie

  Szkoci powiedzieli „nie”. Zostają w Zjednoczonym Królestwie

  Wbrew oczekiwaniom to było spektakularne zwycięstwo, a temat niepodległości Szkocji został rozstrzygnięty na całe pokolenie – tak mówił brytyjski premier David Cameron. Przy rekordowo wysokiej frekwencji – bo głosowało prawie 85 proc. uprawnionych – większość opowiedziała się za pozostaniem w Zjednoczonym Królestwie. Już w styczniu Szkoci dostaną za to propozycje poszerzające ich prawa w ramach monarchii.

  czytaj więcej »
 • 30 mln dolarów za pomoc w znalezieniu winnych zestrzelenia malezyjskiego boeinga

  30 mln dolarów za pomoc w znalezieniu winnych zestrzelenia malezyjskiego boeinga

  Kwota robi wrażenie, a propozycja jest poważna. Niemiecki detektyw oferuje 30 milionów dolarów za informacje, które pomogą mu w ustaleniu sprawcy zamachu na malezyjskiego Boeinga 777 zestrzelonego na Ukrainie. To więcej niż Amerykanie płacili za głowę Osamy bin Ladena. Nie wiadomo, kto jest zleceniodawcą i dlaczego chce wyłożyć tak wielką kwotę za informacje o zestrzeleniu samolotu. Kimkolwiek jest, chce być anonimowy.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 18.09.2014

  Fakty | 18.09.2014

  Nowy rozdział rządowej historii: Ewa Kopacz u prezydenta z listą nowych ministrów. Grzegorz Schetyna zostanie szefem MSZ. Szkoci głosują, Zjednoczone Królestwo wstrzymuje oddech. Czy wygra niepodległość? W czwartkowych Faktach stawiamy również pytania o karanie za marihuanę po zatrzymaniu znanego aktora. Ile to jest „nieznaczna ilość” narkotyku? Na program zaprasza Kamil Durczok.

  czytaj więcej »
 • Ewa Kopacz u prezydenta z listą nowych ministrów. Schetyna szefem MSZ

  Ewa Kopacz u prezydenta z listą nowych ministrów. Schetyna szefem MSZ

  Nowy rozdział rządowej historii: desygnowana na premiera Ewa Kopacz z kompletnym składem Rady Ministrów spotyka się z prezydentem Bronisławem Komorowskim i przedstawia mu – jak zapowiedziała – „merytoryczny rząd silnych osobowości, który spaja Platformę Obywatelską”. Spekulacje, targi i typy, kto znajdzie się w nowej rządowej ekipie, trwały do ostatniej chwili. Największym chyba zaskoczeniem jest powrót Grzegorza Schetyny do gry. Jak nieoficjalnie dowiedziały się w czwartek Fakty TVN, ma on stanąć na czele Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

  czytaj więcej »
 • Premier Kopacz pogodzi Platformę? Analizy z sejmowych korytarzy

  Premier Kopacz pogodzi Platformę? Analizy z sejmowych korytarzy

  Jednym z najbaczniej obserwowanych w ostatnich dniach i godzinach miejsc były sejmowe korytarze prowadzące do gabinetu Ewy Kopacz. To, kto i ile razy do niego wchodził, było przedmiotem analiz i typowania nazwisk nowych ministrów. Wiele wskazuje na to, że przyszła premier stawia na pogodzenie interesów „schetynowców”, „spółdzielni” i mniejszych frakcji. Czyli całkiem inaczej niż rządzący twardą ręką Donald Tusk.

  czytaj więcej »
 • Manewry belwederskie, czyli jak bardzo „prezydencki” będzie nowy rząd

  Manewry belwederskie, czyli jak bardzo „prezydencki” będzie nowy rząd

  O Rostowskim w MSZ – „nie ma doświadczenia”. O konflikcie z Sikorskim – „paskudne plotki”. O zaskoczeniu kandydaturą Kopacz – „mógłbym przeszkadzać, ale zakładam, że prezydent nie jest od tego – nawet, jeśli trzeba powściągać ambicje”. W ostatnim czasie Bronisław Komorowski najmocniej w historii swojej prezydentury wszedł do gry na krajowym podwórku. W jakiej części jest architektem nowej układanki i ilu ministrów może uznać za swoich?

  czytaj więcej »
 • Szkoci decydują o swojej niepodległości i nowej mapie Europy

  Szkoci decydują o swojej niepodległości i nowej mapie Europy

  To najważniejsza chwila w najnowszej historii Wielkiej Brytanii: referendum w Szkocji. Ponad cztery miliony uprawnionych do głosowania Szkotów decyduje nad opuszczeniem Zjednoczonego Królestwa i utworzeniem własnego państwa. Emocje gigantyczne, atmosfera niebezpiecznie nerwowa. W jakim kraju obudzą się w piątek poddani Jej Królewskiej Mości?

  czytaj więcej »
 • Polak kontra NATO, czyli bezprecedensowy proces o mobbing

  Polak kontra NATO, czyli bezprecedensowy proces o mobbing

  Zatrudniony przez NATO Polak, biorący udział w misji w Afganistanie, wykrył kradzieże i handel wojskowym sprzętem, trafiającym także w ręce talibów. Zamiast śledztwa i ukarania winnych miał się doczekać szykan w pracy i nacisków, by milczał. Teraz toczy się proces o milionowe odszkodowanie i o prawdę, bo choć wojskowi Paktu wszystkiemu zaprzeczali, na światło dzienne wyszedł w tej sprawie tajemniczy e-mail.

  czytaj więcej »
 • Tragiczna śmierć sprzed lat. Wreszcie udało się odnaleźć ciało

  Tragiczna śmierć sprzed lat. Wreszcie udało się odnaleźć ciało

  Nurkowie specjalnej grupy poszukiwawczej wydobyli z dna jeziora Szeląg pod Ostródą ciało mężczyzny, który utonął niemal 10 lat temu. Płynął łódką po drewno na opał dla swojej matki. Nie wrócił na brzeg; łódź się wywróciła, a on nie zdołał się uratować. Podejmowane przez lata poszukiwania i próby wydobycia ciała z głębokości blisko 20 metrów kończyły się fiaskiem. Teraz się udało, choć opłakująca syna matka tej chwili nie doczekała.

  czytaj więcej »
tvnpix