Fakty - oglądaj online

Walka o życie

Schumacher przeszedł operację usunięcia krwiaka mózgu

Stan kierowcy nieco się poprawił. Lekarze jeszcze jednak nie wiedzą, jak będzie wyglądało dalsze leczenie Schumachera - czekają na to, jak jego organizm zareaguje na zabieg. Wielokrotny mistrz świata Formuły 1 miał poważny wypadek narciarski. Po uderzeniu głową w skałę trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 05.10.2015

  Fakty | 05.10.2015

  Kampania przed kopalnią Brzeszcze. Szydło i Kukiz wspólnie wspierali górników. Czy po wyborach będą wspólnie rządzić? Ewa Kopacz przekreśliła pomysł budowy elektrowni atomowej w Polsce? „Polska to węgiel, a nie elektrownie atomowe” – powiedziała w poniedziałek premier. Pedofil-recydywista wyszedł z więzienia i tego samego dnia miał zgwałcił 9-latka. Sprawę bada prokuratura. W programie też o nowej Syrenie, która ma szanse na wielki powrót na polskie drogi. Na Fakty zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Wyborcza bitwa polityków o pierwszą polską elektrownię atomową

  Wyborcza bitwa polityków o pierwszą polską elektrownię atomową

  „Polska to węgiel, a nie elektrownie atomowe” – powiedziała w poniedziałek premier Ewa Kopacz. Czy swoimi słowami w zasadzie przekreśliła wieloletni plan, na który zresztą już wydano prawie 200 milionów złotych? W finale kampanii wyborczej każdy temat staje się gorący, a sprawy budowy elektrowni atomowej podgrzewać nie trzeba – już wyborczo eksplodowała.

  czytaj więcej »
 • Piechociński chce być premierem, jeśli powstanie koalicja PSL, PiS i PO

  Piechociński chce być premierem, jeśli powstanie koalicja PSL, PiS i PO

  Naprawdę kosmiczny plan wicepremiera Janusza Piechocińskiego. Ocenił on, że „kosmiczna koalicja” z udziałem PSL, PO i PiS może być właściwą odpowiedzią na „kosmiczne wyzwania”, jakie stoją przed Polską. I widziałby siebie na stanowisku szefa rządu, w skład którego weszliby przedstawiciele PSL, PO i PiS. „Ja o to zabiegam i tego nie ukrywam wcale” – powiedział prezes PSL. To prawda, że aktualne sondaże rozbudzają wyborcze fantazje, ale wicepremier – tak lubiący zbierać grzyby – poszedł chyba zbyt głęboko w las.

  czytaj więcej »
 • Echa sprawy ks. Charamsy. Czy celibat wśród kapłanów jest fikcją?

  Echa sprawy ks. Charamsy. Czy celibat wśród kapłanów jest fikcją?

  „Zamiast wskazywania palcem winnych, by ich osądzać, wyciągnijcie do nich rękę, by się podnieśli” – mówił papież Franciszek do biskupów na otwarcie synodu. Polaków najbardziej w tych dniach interesuje sprawa księdza Charamsy, który przyznał się do homoseksualizmu i do związku z drugim mężczyzną. Czy to zwróci uwagę synodu na celibat? Skoro dla wielu jest ponad siły, czy nie jest fikcją?

  czytaj więcej »
 • Uratowany od niechybnej śmierci bielik wrócił na wolność

  Uratowany od niechybnej śmierci bielik wrócił na wolność

  Przepiękne zakończenie historii tonącego bielika. Olbrzymi ptak umierał w wodnistej mazi w Świnoujściu. Wtedy na ratunek rzucił się pan Krzysztof. Walka o uratowanie majestatycznego ptaka nie była łatwa, ale za to owocna. Bielik trafił do odpowiedniej placówki, gdzie został oczyszczony i odkarmiony. W poniedziałek orzeł odzyskał wolność.

  czytaj więcej »
 • Legenda PRL znów za drogach. Syrena dostała drugie życie

  Legenda PRL znów za drogach. Syrena dostała drugie życie

  Eksperci są świadomi, że całego świata motoryzacyjnego nie podbije, ale na pewno niejedno serce mocniej zabije na jej widok. Syrenka, czyli motoryzacyjny symbol PRL, dostał drugie życie. Zakład, który chce ją produkować, otrzymał homologację dla auta. To zaś oznacza, że nowe Syreny mogą za jakiś czas znów podróżować po polskich drogach.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na wtorek 6 października

  Prognoza pogody na wtorek 6 października

  Na południu i zachodzie słabe opady deszczu. Rano miejscami mgły ograniczające widzialność do 100m. Temperatura maksymalna w dzień od 15 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 21 stopni Celsjusza na Podkarpaciu. Wiatr słaby i umiarkowany, wschodni.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 04.10.2015

  Fakty | 04.10.2015

  Barbara Nowacka twarzą Zjednoczonej Lewicy – przedstawia swój program, a Włodzimierz Cimoszewicz apeluje do bardziej doświadczonych polityków: „nie stójcie jej na drodze”. W Watykanie zaczął się Synod Biskupów, ale uwagę opinii publicznej skupił głównie apel księdza Krzysztofa Charamsy o zmianę stosunku Kościoła do gejów. Dramat rodziny w Zielonej Górze: mężczyzna najpierw zabił swoją żonę i dwie córki, a potem się powiesił. Łamanie praw pracownika w sanatorium związkowym w Ustce – wkracza Inspekcja Pracy i prokuratura. A na koniec Faktów człowiek, który „nie widzi przeszkód” czyli o niezwykłym zdobywcy szczytów. Na program zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Nowa twarz Zjednoczonej Lewicy. Nowacka przedstawia swój program

  Nowa twarz Zjednoczonej Lewicy. Nowacka przedstawia swój program

  Nowa twarz Zjednoczonej Lewicy – Barbara Nowacka wychodzi na pierwszy plan, przed Leszka Millera i Janusza Palikota. To ona ma poprowadzić do wyborów, to ona ma przyciągnąć nowych wyborców. Oprócz wyborczego planu Nowackiej było mocne przemówienie Włodzimierza Cimoszewicza. Nowej liderce daje silne poparcie, starym liderom daje dobrą radę: „nie stójcie jej na drodze”.

  czytaj więcej »
tvnpix