Fakty - oglądaj online

Walka o życie

Schumacher przeszedł operację usunięcia krwiaka mózgu

Stan kierowcy nieco się poprawił. Lekarze jeszcze jednak nie wiedzą, jak będzie wyglądało dalsze leczenie Schumachera - czekają na to, jak jego organizm zareaguje na zabieg. Wielokrotny mistrz świata Formuły 1 miał poważny wypadek narciarski. Po uderzeniu głową w skałę trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 25.09.2016

  Fakty | 25.09.2016

  PiS szykuje rekonstrukcję rządu – zdaniem opozycji stanowiska zachowają ci najczęściej krytykowani – ministrowie edukacji i zdrowia. A co jeszcze w „Faktach” TVN? Tysiące osób ubranych na czarno przeszło ulicami polskich miast, protestując przeciwko zakazowi aborcji. Podsumujemy w programie 41. Festiwal Filmowy w Gdyni, na którym nie brakowało naprawdę dobrych filmów. W tym wydaniu – z okazji Międzynarodowego Dnia Głuchych – pojawi się specjalny materiał. Na „Fakty” TVN zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • Kto odejdzie z rządu? Zdaniem opozycji ministrami pozostaną najmniej popularni

  Kto odejdzie z rządu? Zdaniem opozycji ministrami pozostaną najmniej popularni

  Kto się pożegna z rządem, a kto w nim zostanie? W przyszłym tygodniu ogłosi to premier Beata Szydło. Opozycja jest pewna, że ci najmniej popularni na pewno się utrzymają. Rząd wysyła sygnały, że zostaną również ci, którzy mają być autorami wielkich zmian. Protesty nauczycieli nie zaszkodzą więc minister edukacji – podobnie, jak ministrowi zdrowia protest medyków.

  czytaj więcej »
 • „Czarne protesty” w polskich miastach. Tysiące ubranych na czarno osób przeciwko zakazowi aborcji

  „Czarne protesty” w polskich miastach. Tysiące ubranych na czarno osób przeciwko zakazowi aborcji

  Demonstracje przeciwko zmianie prawa aborcyjnego odbyły się w niedzielę między innymi w Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Szczecinie i w Białymstoku. Uczestnicy protestowali przeciwko wprowadzeniu ustawy całkowicie zakazującej aborcji i przewidującej karę kilku lat więzienia za jej dokonanie, nad którą pracuje Sejm. To obywatelski projekt ustawy – podobnie jak drugi, pozwalający na aborcję na życzenie. Ale ten drugi Sejm od razu wyrzucił do kosza.

  czytaj więcej »
 • USA: jak zginął czarnoskóry Keith Scott? Policja w Charlotte przedstawia swoją wersję zdarzeń

  USA: jak zginął czarnoskóry Keith Scott? Policja w Charlotte przedstawia swoją wersję zdarzeń

  Policja ujawniła nagrania dramatycznej interwencji, która spowodowała zamieszki w Charlotte. Żądała tego rodzina zmarłego, którego żona nagrała całą akcję i swój film opublikowała. Oba nagrania mają pomóc wyjaśnić, jak zginął czarnoskóry Keith Scott i kto ma rację - policja, utrzymująca, że mężczyzna nie chciał rzucić broni, czy żona, która twierdzi, że jej mąż takowej nie miał?

  czytaj więcej »
 • Ostra konkurencja na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Wygrał film o rodzinie Beksińskich

  Ostra konkurencja na 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Wygrał film o rodzinie Beksińskich

  Film „Ostatnia rodzina” zdobył Złote Lwy, główną nagrodę 41. Festiwalu Filmowym w Gdyni. Najwięcej statuetek przypadło obrazowi „Zjednoczone stany miłości”. Za największego przegranego, choć też został nagrodzony i był chwalony, uważa się film Smarzowskiego „Wołyń” traktujący o rzezi wołyńskiej. To był ciekawy festiwal z dobrymi, polskimi filmami, które publiczność coraz chętniej ogląda.

  czytaj więcej »
 • „Polska zamienia się w słuch” w Międzynarodowy Dzień Głuchych. Co chcą nam powiedzieć?

  „Polska zamienia się w słuch” w Międzynarodowy Dzień Głuchych. Co chcą nam powiedzieć?

  Wchodzimy w strefę ciszy – czyli tam, gdzie znajduje się niemal milion Polaków. W niedzielę obchodzimy Dzień Głuchych. Kto nie słyszy, ma utrudnione życie, gorszy dostęp do informacji i często jest odsuwany oraz niedoceniany. Tymczasem wielu niesłyszących daje sobie radę, ciesząc się życiem i chcąc się tą radością dzielić. Głusi mają swój język – język migowy, którego większość z nas nie zna. Spróbujmy więc usłyszeć, co mówią.

  czytaj więcej »
 • Poznań: zakaz wprowadzania psów do parku zniesiony decyzją Naczelnego Sądu Administracyjnego

  Poznań: zakaz wprowadzania psów do parku zniesiony decyzją Naczelnego Sądu Administracyjnego

  Zakaz wstępu z psami do poznańskiego parku już nie obowiązuje – utrącił go Naczelny Sąd Administracyjny. Sprawa trafiła na wokandę, ponieważ pewien właściciel czworonoga postanowił działać – poszedł do sądu. Jego argumenty i zapewnienie, że gdy jego pies nabrudzi, to on posprząta, przekonały sąd. Zniesienie zakazu dotyczy co prawda jednego parku, ale i tak daje nadzieję, że to samo uda się w przypadku pozostałych.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na poniedziałek 26 września

  Prognoza pogody na poniedziałek 26 września

  W poniedziałek rano miejscami mgły. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 15 stopni Celsjusza na Podlasiu i Lubelszczyźnie, przez 17 stopni Celsjusza w centrum kraju do 22 stopni Celsjusza na Pomorzu Zachodnim. Wiatr wschodni i południowo-wschodni, słaby.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 24.09.2016

  Fakty | 24.09.2016

  Wielka demonstracja pracowników służby zdrowia w Warszawie, którzy chcą, aby państwo przeznaczało na zdrowie więcej pieniędzy. Ulicami Warszawy przeszedł pod hasłem „Jedna Polska, dość podziałów” KOD, po raz pierwszy od wakacji. A co jeszcze w „Faktach”? Na spotkaniu klubu parlamentarnego PiS w Jachrance prezes Kaczyński wezwał kolegów, by nie spoczywali na lurach i wzięli się ostro do roboty. Oraz nowe przepisy, które mają pomóc myśliwym walczyć z afrykańskim pomorem świń, i które spotkały się z krytycyzmem ekologów. Na „Fakty” TVN zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • Wielka demonstracja pracowników służby zdrowia. „Nasi obywatele zasługują na najlepszą opiekę”

  Wielka demonstracja pracowników służby zdrowia. „Nasi obywatele zasługują na najlepszą opiekę”

  Tysiące medyków wyszły na ulice Warszawy zamanifestować. Chcą m.in. większych wydatków na służbę zdrowia. Na poprzednich demonstracjach domagał się tego obecny minister zdrowia, wybuczany w sobotę przez demonstrantów. Twierdził, że pieniądze się znajdą – 6 procent PKB. Nie znalazł – jeszcze – i na ich znalezienie daje sobie 9 lat. Mówi, że chce rozmawiać, ale na pytania nie odpowiadał.

  czytaj więcej »
 • „Jedna Polska, dość podziałów”. Pierwszy marsz KOD od wakacji

  „Jedna Polska, dość podziałów”. Pierwszy marsz KOD od wakacji

  Jeszcze większe tłumy zgromadziły się na pierwszej od wakacji demonstracji Komitetu Obrony Demokracji, która odbyła się w stolicy pod hasłem „Jedna Polska, dość podziałów”. Tysiące ludzi skandowało, że to władza dzieli Polaków i łamie prawo, a także, że nie oddadzą Polski „Misiewiczom”. PiS przekonywał, że mało kto przyjdzie – gdy przyszli, zaczął zapewniać, że KOD wkrótce się skończy.

  czytaj więcej »
tvnpix