Fakty - oglądaj online

Walka o życie

Schumacher przeszedł operację usunięcia krwiaka mózgu

Stan kierowcy nieco się poprawił. Lekarze jeszcze jednak nie wiedzą, jak będzie wyglądało dalsze leczenie Schumachera - czekają na to, jak jego organizm zareaguje na zabieg. Wielokrotny mistrz świata Formuły 1 miał poważny wypadek narciarski. Po uderzeniu głową w skałę trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 31.08.2014

  Fakty | 31.08.2014

  Niedzielne wydanie Faktów w dzień po wyborze Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej poświęciliśmy niemal w całości temu wydarzeniu. Pytaliśmy, jak zmieni się polityka w kraju i jakie zadania staną teraz przed wciąż jeszcze polskim premierem. Przedstawiliśmy pierwsze opinie zachodnich polityków i prasy o nowym szefie Rady Europejskiej. Zdaliśmy też relację z Wielkiego Meczu TVN-TVP. Na program zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • Donald Tusk na czele Europy. Jak zmieni się polska polityka?

  Donald Tusk na czele Europy. Jak zmieni się polska polityka?

  Po raz pierwszy w historii – i to zaledwie 10 lat po tym, jak Polska wstąpiła do Unii Europejskiej – na czele Europy stanie Polak. Donald Tusk 1 grudnia zostanie szefem Rady Europejskiej i będzie koordynował jej prace. Wybrano go w sobotę wieczorem na unijnym szczycie. Na polskiej scenie politycznej decyzja ta oznacza zaskakujące, kolosalne zmiany.

  czytaj więcej »
 • Zachodni politycy i prasa o nowym szefie Rady Europejskiej

  Zachodni politycy i prasa o nowym szefie Rady Europejskiej

  Już w sobotę wieczorem po ogłoszeniu Donalda Tuska nowym przewodniczącym Rady Europejskiej wiadomo było, że wyboru dokonano jednomyślnie. Nikt z obecnych na brukselskim szczycie polityków nie miał wątpliwości. Pojawiają się one jednak w komentarzach zachodnich korespondentów i dotyczą one głównie możliwości negocjacyjnych i językowych polskiego premiera.

  czytaj więcej »
 • Tusk w Brukseli. Europejskie wyzwania i polskie oczekiwania

  Tusk w Brukseli. Europejskie wyzwania i polskie oczekiwania

  Przed dotychczasowym premierem Polski staną teraz zupełnie inne zadania. Unia Europejska ma kłopoty wewnętrzne. Potrzebuje nowych pomysłów i nowej energii. Niektórzy, jak Brytyjczycy, myślą nawet o jej opuszczeniu, a tuż przy granicach Europy toczy się wojna. W Polsce tymczasem politycy opozycji pytają, co nam teraz załatwi Donald Tusk, by odczuła to Polska i przeciętny Polak.

  czytaj więcej »
 • Polityczna droga Donalda Tuska do Rady Europejskiej

  Polityczna droga Donalda Tuska do Rady Europejskiej

  Donald Tusk był przez lata w Polsce najpierw lekceważony, potem krytykowany, oskarżany o lenistwo, brak wizji, zaniedbania i porażki. Tymczasem nie tylko pobił rekord Polski w długości czasu kierowania rządem, ale też – jak podkreśla się w Unii - nie dopuścił do recesji w kraju, a teraz jeszcze wypłynął na szerokie europejskie wody.

  czytaj więcej »
 • 34. rocznica Porozumień Sierpniowych

  34. rocznica Porozumień Sierpniowych

  Wybór w Brukseli to uznanie dla Donalda Tuska, Polski, a można też powiedzieć, że symbolicznie dla dziejowych zasług polskiej „Solidarności” – piszą zachodnie media. Przypominają antykomunistyczną przeszłość polskiego premiera i próby wyrwania się naszego kraju ze Wschodu na Zachód. 31 sierpnia Polska obchodzi 34. rocznicę Porozumień Sierpniowych, które zrodziły wielki ruch „Solidarności” i ostatecznie doprowadziły do zwycięstwa w starciu z komunizmem i Związkiem Radzieckim.

  czytaj więcej »
 • Wielki Mecz TVN-TVP za nami. Wygrali mali pacjenci

  Wielki Mecz TVN-TVP za nami. Wygrali mali pacjenci

  Drużyna TVN zmierzyła się na stadionie Legii z drużyną TVP. Choć przegraliśmy mecz 1 do 2, główny cel udało się zrealizować: dzięki widzom wygrali przede wszystkim mali pacjenci. Dochód ze sprzedaży biletów i z SMS-ów przekazany będzie na pomoc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi.

  czytaj więcej »
 • Droga Tuska do Brukseli z przymrużeniem oka

  Droga Tuska do Brukseli z przymrużeniem oka

  Donald Tusk zawsze zapewniał, że wielkich ambicji nie ma, a w polityce chce zapewnić wyborcom umiar i spokojny rozwój. Przez lata z uśmiechem szedł do przodu i skutecznie eliminował konkurentów. Jak wyglądał jego styl gry politycznej w Polsce?

  czytaj więcej »
 • Fakty | 30.08.2014

  Fakty | 30.08.2014

  To być może najważniejszy dzień w życiu Donalda Tuska. W sobotę zaczął się nadzwyczajny szczyt Unii Europejskiej w Brukseli, a polski premier do ostatniej chwili wymieniany był jako faworyt na stanowisko nowego przewodniczącego Rady Europejskiej. W Faktach w sobotę także o możliwych scenariuszach dla rządu i Platformy po ewentualnym wyjeździe premiera do Brukseli i o otwarciu Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Na program zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • Donald Tusk na szczycie w Brukseli. Niepewności do ostatniej chwili

  Donald Tusk na szczycie w Brukseli. Niepewności do ostatniej chwili

  W sobotę rozpoczął się nadzwyczajny szczyt Unii Europejskiej w Brukseli. Zgromadzeni tam szefowie państw i rządów europejskich decydują m.in., kto zostanie szefem Rady Europejskiej. Wiadomo, że uznawany za faworyta do objęcia tego stanowiska Donald Tusk dostał wsparcie unijnej chadecji. To wyraźnie oznacza, że po wielu miesiącach zaprzeczania, że jest tym w ogóle zainteresowany, gdy stało się to realne, powiedział jednak „tak”. Skąd tyle niepewności do ostatniej chwili?

  czytaj więcej »
 • Prezes PiS o Tusku w Brukseli: „Polsce się to należy”

  Prezes PiS o Tusku w Brukseli: „Polsce się to należy”

  Ze szczególną uwagą na wydarzenia w Brukseli patrzy największa polska partia opozycyjna. Prezes Prawa i Sprawiedliwości już nie śmieje się z Donalda Tuska, a o stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej mówi, że po prostu należy się Polsce. Jarosław Kaczyński zapewnia, że popiera swego wieloletniego konkurenta, ale będzie mu patrzył na ręce.

  czytaj więcej »
 • Szczyt UE: będą nowe sankcje dla Rosji?

  Szczyt UE: będą nowe sankcje dla Rosji?

  Przed Polską i całą Unią Europejską – także przed jej nowymi władzami – stoi wielkie wyzwanie. Chodzi o kryzys ukraiński i agresję Rosji. Na szczycie w Brukseli obecny jest także prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. Jak sam podkreślał, pojechał tam, by rozmawiać o pokoju, nie o wojnie. Czy Unia Europejska zdecyduje o wprowadzeniu kolejnych sankcji wobec Rosji?

  czytaj więcej »
 • Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku otwarte

  Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku otwarte

  W przeddzień 34. rocznicy wielkich historycznych wydarzeń, podpisania Porozumień Sierpniowych, które z czasem zmieniły Polskę i świat, doprowadzając do klęski komunizmu, otworzono w Gdańsku Europejskie Centrum Solidarności. Na otwarciu obecny był m.in. Lech Wałęsa.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 29.08.2014

  Fakty | 29.08.2014

  Polityczna gorączka nad Wisłą przed sobotnim szczytem w Brukseli. Politycy typują szanse premiera na stanowisko szefa Rady Europejskiej. Kopacz, Siemoniak, Graś. Kto na premiera, a kto na szefa PO po ewentualnej przeprowadzce Tuska? Putin kpi z dowodów i przedstawia swoją wersję wydarzeń na Ukrainie. O tym mówiliśmy w piątkowych Faktach. Na program zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
tvnpix