Fakty - oglądaj online

Walka o życie

Schumacher przeszedł operację usunięcia krwiaka mózgu

Stan kierowcy nieco się poprawił. Lekarze jeszcze jednak nie wiedzą, jak będzie wyglądało dalsze leczenie Schumachera - czekają na to, jak jego organizm zareaguje na zabieg. Wielokrotny mistrz świata Formuły 1 miał poważny wypadek narciarski. Po uderzeniu głową w skałę trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 20.08.2014

  Fakty | 20.08.2014

  Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie Edwarda Mazura. Polonijny biznesmen nie będzie miał postawionych zarzutów w związku ze sprawą zabójstwa Marka Papały. Szef MSW prokuraturze. Bartłomiej Sienkiewicz przez ponad godzinę był przesłuchiwany w sprawie afery taśmowej. Zeznał, że tajnego porozumienia Tusk-Belka nie było. W Faktach powiedzieliśmy też o brutalnej egzekucji amerykańskiego dziennikarza. James Foley został zamordowany przez dżihadystów. Na program zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie Edwarda Mazura

  Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie Edwarda Mazura

  Polonijny biznesmen Edward Mazur nie będzie miał postawionych zarzutów w związku ze sprawą zabójstwa Marka Papały. Zdaniem prokuratury zabrakło wiarygodnych dowodów na to, że Mazur podżegał do zabójstwa generała. Śledczy pracują dalej, a politycy przerzucają się odpowiedzialnością, kto w tej sprawie zawinił. Najbardziej widowiskowe było starcie szefa SLD i byłego premiera Leszka Millera oraz byłego ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry.

  czytaj więcej »
 • Dżihadyści zamordowali amerykańskiego dziennikarza. Nagranie zamieścili w internecie

  Dżihadyści zamordowali amerykańskiego dziennikarza. Nagranie zamieścili w internecie

  Cały świat jest wstrząśnięty opublikowanym w internecie nagraniem z egzekucji Jamesa Foleya. Jeden z dżihadystów z Państwa Islamskiego odciął dziennikarzowi głowę. Nagranie zostało opublikowane w sieci. Z filmu wynika, że egzekucja to zemsta za naloty amerykańskiej armii na islamistów opanowujących coraz większe obszary Iraku i Syrii. W ich rękach jest jeszcze jeden amerykański dziennikarz.

  czytaj więcej »
 • Darmowy elementarz do piątku trafi do wszystkich szkół

  Darmowy elementarz do piątku trafi do wszystkich szkół

  Każdy egzemplarz darmowego elementarza ma służyć uczniom trzy lata, trzeba go więc szanować i nie można po nim pisać. Podręcznik dla uczniów pierwszej klasy – obiecany przez premiera i minister edukacji kilka miesięcy temu – trafia właśnie do polskich szkół. Wielu nie wierzyło, że się uda. Ostatecznie rodzice będą mogli powiedzieć „sprawdzam” już 1 września.

  czytaj więcej »
 • Alpiniści czyszczą słynnego londyńskiego Big Bena

  Alpiniści czyszczą słynnego londyńskiego Big Bena

  Z dnia na dzień legendarny zegar wygląda coraz lepiej. Widać już powoli efekty pracy grupy alpinistów. Od poniedziałku przez kilkanaście godzin dziennie czyszczą oni londyńskiego Big Bena – każdego dnia kolejną tarczę. Operacja jest wyjątkowo delikatna, bo bardzo kruche jest białe szkło, z którego zrobione są tarcze. Turyści zwiedzający Londyn mają dodatkową atrakcję.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 19.08.2014

  Fakty | 19.08.2014

  W poniedziałkowym ostrzale konwoju z uchodźcami na Ukrainie zginęło 15 cywilów. Winnych nie ma, podejrzani są separatyści. Bazy NATO w Polsce – kto jest za, a kto przeciw i dlaczego? ZUS czy OFE? Wiemy już, jakiego wyboru dokonali Polacy. O tym mówiliśmy we wtorkowych Faktach. Na program zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • 15 osób zginęło w ostrzale konwoju z uchodźcami na Ukrainie. Podejrzani są separatyści

  15 osób zginęło w ostrzale konwoju z uchodźcami na Ukrainie. Podejrzani są separatyści

  Znamy liczbę ofiar poniedziałkowego ataku na kolumnę autobusów wiozących uchodźców. W ostrzale pociskami Grad zginęło 15 osób. Winnych nie ma, podejrzani są separatyści. Szef parlamentu Ukrainy mówi o otwartej wojnie z Rosją. Już za kilka dni ukraińscy przywódcy będą mieli okazję powiedzieć to w twarz Władimirowi Putinowi. W Mińsku na Białorusi rosyjski przywódca spotka się z przedstawicielami Unii Europejskiej i Ukrainy.

  czytaj więcej »
 • Bazy NATO w Polsce – kto jest za, a kto przeciw i dlaczego?

  Bazy NATO w Polsce – kto jest za, a kto przeciw i dlaczego?

  Polski rząd chce wsparcia NATO, bo uznaje, że to znaczenie zwiększa nasze bezpieczeństwo w obliczu konfliktu z Rosją. Słuchając choćby rozdającej karty w Europie Angeli Merkel, trzeba uznać, że na wiele liczyć nie możemy. Wiążące decyzje ws. nowej strategii NATO na nowe czasy mogą zapaść już na wrześniowym szczycie w Walii.

  czytaj więcej »
 • Cięta riposta Platformy na billboardy Prawa i Sprawiedliwości

  Cięta riposta Platformy na billboardy Prawa i Sprawiedliwości

  PO przedstawia premiera zemsty narodowej, ministra od wojny z Rosją, wicepremiera od upokarzania kobiet i nie tylko. Partia rządząca odpowiada w ten sposób na słynne już plakaty z hasłem „By żyło się lepiej – władzy”. Platforma wykorzystuje znaną i sprawdzoną w kampaniach metodę straszenia Polaków PiS. Tylko autorów tego konkretnego pomysłu ciężko znaleźć.

  czytaj więcej »
 • ZUS podał oficjalne dane – w OFE zostało 2,5 miliona Polaków

  ZUS podał oficjalne dane – w OFE zostało 2,5 miliona Polaków

  Długo trwało liczenie, bo deklaracji nadesłanych w ostatniej chwili było dużo więcej niż ktokolwiek się spodziewał. Wiadomo już oficjalnie, że ponad dwa i pół miliona Polaków zdecydowało się odkładać na emeryturę nie tylko w ZUS, ale także w OFE. Wygląda na to, że wielu zrobiło na złość rządowi, który z kolei robił wszystko, by Polacy odkładali pieniądze wyłącznie w ZUS.

  czytaj więcej »
tvnpix