Fakty - oglądaj online

Walka o życie

Schumacher przeszedł operację usunięcia krwiaka mózgu

Stan kierowcy nieco się poprawił. Lekarze jeszcze jednak nie wiedzą, jak będzie wyglądało dalsze leczenie Schumachera - czekają na to, jak jego organizm zareaguje na zabieg. Wielokrotny mistrz świata Formuły 1 miał poważny wypadek narciarski. Po uderzeniu głową w skałę trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 28.01.2015

  Fakty | 28.01.2015

  Związkowcy w całym kraju wyraźnie nabierają wiatru w żagle. Po wygranej bitwie o Kompanię Węglową, na progu kancelarii Ewa Kopacz ma kolejnych górników – z Jastrzębskiej Spółki Węglowej, a zaraz za nimi rolników, kolejarzy i pocztowców. Rząd ma propozycje dla zadłużonych we frankach. Ministerstwo Gospodarki chce namówić banki na większą elastyczność i tak zmienić prawo, by kredytobiorcy poczuli się pewniej. Skażonych polonem, który zabił Aleksandra Litwinienkę, mogły zostać tysiące londyńczyków i był to akt nuklearnego terroryzmu, a za otruciem byłego szpiega stoi osobiście Władimir Putin. To tylko niektóre tematy środowych Faktów. Na program zaprasza Kamil Durczok.

  czytaj więcej »
 • Rząd i Ewa Kopacz w okrążeniu związkowców

  Rząd i Ewa Kopacz w okrążeniu związkowców

  Związkowcy w całym kraju wyraźnie nabierają wiatru w żagle. Po wygranej bitwie o Kompanię Węglową, na progu kancelarii Ewa Kopacz ma kolejnych górników – z Jastrzębskiej Spółki Węglowej, a zaraz za nimi rolników, kolejarzy i pocztowców. Wszyscy chcą rozmawiać z panią premier, bo to, co obiecują poszczególni ministrowie nie ma właściwej mocy. Czym się skończy ta związkowa batalia i czy po gorącej zimie będzie związkowa wiosna?

  czytaj więcej »
 • Rezolucja rosyjskiego parlamentu w sprawie wypowiedzi Schetyny

  Rezolucja rosyjskiego parlamentu w sprawie wypowiedzi Schetyny

  Rada Federacji – wyższa izba rosyjskiego parlamentu – jest zaniepokojona „próbami fałszowania historii”. Polskimi próbami, bo chodzi o wypowiedź ministra Grzegorza Schetyny, że to Ukraińcy wyzwalali obóz Auschwitz-Birkenau. Rada Federacji przyjęła specjalną uchwałę z okazji 70-tej rocznicy wyzwolenia obozu.

  czytaj więcej »
 • Poroszenko dla TVN24 BiŚ: z Rosją nadal trzeba rozmawiać

  Poroszenko dla TVN24 BiŚ: z Rosją nadal trzeba rozmawiać

  „Mimo serii ciosów i gradu kul z Rosją nadal trzeba rozmawiać” – mówi w specjalnym wywiadzie dla TVN24 Biznes i Świat prezydent Ukrainy. Te słowa padają dzień przed decyzją Brukseli o nowych sankcjach na Rosję i dzień po tym, jak świat obiegły wstrząsające zdjęcia katowania przez separatystów ukraińskich jeńców. Z Kremla słychać niemal to samo – ale mimo słów o dialogu ani o metr z Ukrainy nie cofają się wspierane przez Moskwę siły.

  czytaj więcej »
 • Rząd ma propozycje dla zadłużonych we frankach

  Rząd ma propozycje dla zadłużonych we frankach

  W samo południe na stole pojawia się 11 propozycji dla „frankowiczów”. Ministerstwo Gospodarki chce namówić banki na większą elastyczność i tak zmienić prawo, by kredytobiorcy poczuli się pewniej. Wśród propozycji są m.in. nawet 3-letnie wakacje kredytowe, umożliwienie przewalutowania kredytu na złotówki po korzystniejszym kursie i oczywiście uwzględnianie przez banki ujemnej stawki LIBOR. Czy w odpowiedzi słychać było wielkie westchnienie ulgi?

  czytaj więcej »
 • Cztery szpitale w sześć dni i nigdzie pomocy. 13-latka zmarła

  Cztery szpitale w sześć dni i nigdzie pomocy. 13-latka zmarła

  Prokuratura bada okoliczności śmierci 13-latki z województwa świętokrzyskiego. Dziewczynka z silnym bólem brzucha i głowy, przewożona ze szpitala do szpitala, w czwartym, do którego dotarła, zmarła. Rodzice oskarżają lekarzy, że na czas nie stwierdzili, co naprawdę dziecku dolega. Była konsultowana przez neurologa, psychologa i okulistę, aż trafiła na oddział psychiatryczny.

  czytaj więcej »
 • Za otruciem Litwinienki stoi osobiście Władimir Putin?

  Za otruciem Litwinienki stoi osobiście Władimir Putin?

  Skażonych polonem, który zabił Aleksandra Litwinienkę, mogły zostać tysiące londyńczyków i był to akt nuklearnego terroryzmu, a za otruciem byłego szpiega stoi osobiście Władimir Putin. To rewelacje z Londynu, gdzie ruszyły długo oczekiwanie publiczne przesłuchania w sprawie tajemniczej śmierci uciekiniera z Rosji. Czy po ośmiu latach śledztwa uda się wyjaśnić tę zagadkę?

  czytaj więcej »
 • USA: Nowa Anglia odkopuje się po gigantycznej śnieżycy

  USA: Nowa Anglia odkopuje się po gigantycznej śnieżycy

  Nowy Jork i jego władze stały się obiektem ataków i żartów po tym, jak zapowiadana mega śnieżyca okazała się zwyczajnym zimowym dniem z niewielkimi opadami śniegu, zaś miasto sparaliżowały decyzje urzędników, a nie pogodowy kataklizm. Choć w Nowej Anglii, na północny-wschód od Nowego Jorku, śnieżyca pokazała swoją siłę.

  czytaj więcej »
 • Psy pod obserwacją i strach we wsi

  Psy pod obserwacją i strach we wsi

  Mieszkańcy okolicy, w której psy kilkanaście dni temu próbowały rozszarpać kobietę, wciąż nie mogą czuć się bezpiecznie. Była nadzieja, że gmina mogłaby je umieścić w schronisku, bo właściciel siedzi w więzieniu i nie ma już do nich praw. Ale okazało się, że trzeba skończyć kwarantannę, by sprawdzić, czy nie są zarażone wścieklizną. A ponieważ kwarantanna odbywa się tam, gdzie psy dotąd mieszkały, wszyscy zastanawiają się, czy i tym razem nie uciekną.

  czytaj więcej »
 • Wielki powrót legendy PRL

  Wielki powrót legendy PRL

  Za czasów PRL był legendą. Panowie marzyli, by mieć jego zdolności uwodzenia kobiet. Nakręcono o nim jeden z filmowych hitów tamtych lat i nawet to, że swoje wyczyny przypłacił dziewięcioma latami więzienia, nie zniszczyło jego legendy. Po latach Tulipan – czyli Kalibabka – wraca. Do jakiego zawodu? Odpowiedź jest niezwykle prosta.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na czwartek 29 stycznia

  Prognoza pogody na czwartek 29 stycznia

  Czwartek przyniesie kolejne opady śniegu we wschodniej części Polski. Temperatury w całym kraju powyżej zera. Najzimniej w Suwałkach – 1 stopień Celsjusza, najcieplej we Wrocławiu – 4 stopnie Celsjusza. Czwartek upłynie również pod znakiem niskiego ciśnienia i silnych podmuchów wiatru. Szczegóły przedstawia Maciej Dolega.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 27.01.2015

  Fakty | 27.01.2015

  Pamięć o piekle na ziemi – uroczystości 70. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz to główny temat Faktów we wtorek. W programie także polityczny kabaret na lewicy, czyli Janusz Palikot, Robert Biedroń i wiersz Dariusza Jońskiego, policjant jak drogowy bandyta i Nowy Jork, z „zimą stulecia”. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Pamięć o piekle na ziemi: uroczystości 70. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz

  Pamięć o piekle na ziemi: uroczystości 70. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz

  Żydzi – dwa tygodnie, księża – miesiąc, reszta trzy miesiące. Dłużej nie mieli prawa żyć. Takie były hitlerowskie zasady w fabryce śmierci. „Konzentrationslager Auschwitz-Birkenau” – to trzy słowa, które zna cały świat. I do dziś się ich boi. We wtorek od rana w Oświęcimiu trwały obchody 70. rocznicy wyzwolenia nazistowskiego obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau. Na uroczystości przyjechało około 300 byłych więźniów oraz przedstawiciele krajów z całego świata, w tym koronowane głowy i prezydenci.

  czytaj więcej »
 • Władimir Putin w 70. rocznicę wyzwolenia Auschwitz: nie piszcie historii na nowo

  Władimir Putin w 70. rocznicę wyzwolenia Auschwitz: nie piszcie historii na nowo

  Z dala od oficjalnych obchodów 70. rocznicy wyzwolenia Auschwitz – w moskiewskim Muzeum Żydowskim – Władimir Putin ostrzega: próby pisania historii na nowo są niedopuszczalne i niemoralne, to próby ukrycia własnej hańby. Wydaje się, że wypowiedź rosyjskiego prezydenta była dość wyraźnie zaadresowane do Polski i Ukrainy. Czy to reakcja na niedawne słowa ministra Grzegorza Schetyny o Ukraińcach wyzwalających Auschwitz?

  czytaj więcej »
tvnpix