Fakty - oglądaj online

Walka o życie

Schumacher przeszedł operację usunięcia krwiaka mózgu

Stan kierowcy nieco się poprawił. Lekarze jeszcze jednak nie wiedzą, jak będzie wyglądało dalsze leczenie Schumachera - czekają na to, jak jego organizm zareaguje na zabieg. Wielokrotny mistrz świata Formuły 1 miał poważny wypadek narciarski. Po uderzeniu głową w skałę trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 01.10.2014

  Fakty | 01.10.2014

  Ewa Kopacz wygłosiła exposé w Sejmie. Polskie rodziny najważniejszym hasłem wystąpienia, a po nim Tusk i Kaczyński podali sobie dłonie. Co konkretnie zapowiada premier Kopacz i czy znajdą się na to pieniądze? Exposé było najważniejszym wydarzeniem dnia. Oprócz tego w Faktach powiedzieliśmy m.in. o uniewinnieniu w głośnej sprawie białostockiego prokuratora, który odmówił śledztwa w sprawie propagowania faszyzmu oraz o kolejnej wpadce Secret Service w USA. Na Fakty zaprasza Kamil Durczok.

  czytaj więcej »
 • Ewa Kopacz wygłosiła exposé w Sejmie. Polskie rodziny najważniejszym hasłem wystąpienia

  Ewa Kopacz wygłosiła exposé w Sejmie. Polskie rodziny najważniejszym hasłem wystąpienia

  Premier Ewa Kopacz przez 45 minut konkretnie i ze szczegółami mówiła, co chce zrobić wspólnie ze swoimi ministrami. Plan jest ambitny – nie brak głosów, że nawet za bardzo. Ewa Kopacz hasłem swojego wystąpienia uczyniła bezpieczeństwo polskich rodzin. Premier miała mnóstwo odniesień do zwykłych ludzi, ich problemów oraz do rodzin i warunków, w jakich żyją. I tylko zmartwiona mina ministra finansów każe pytać, czy na wszystkie pomysły wystarczy pieniędzy. Pojawiły się już pierwsze wyliczenia, ile kosztowałaby realizacja wszystkich haseł premier.

  czytaj więcej »
 • Ambitny plan nowej premier. Co zapowiada premier Kopacz?

  Ambitny plan nowej premier. Co zapowiada premier Kopacz?

  Walka o odzyskanie zaufania, polityka, służba zdrowia, gospodarka i finanse, obronność oraz będące na skraju bankructwa polskie górnictwo – tym żyjemy od miesięcy. Na plan działania w tych kwestiach czekają miliony Polaków. Specjalnie na exposé do Warszawy przyjechali górnicy, aby posłuchać propozycji rozwiązania kryzysu w górnictwie. Przedstawiciele innych grup społecznych i zawodowych również bacznie przysłuchiwali się temu, co mówiła premier. Czego w praktyce możemy się spodziewać, czego obawiać i co – dla każdego Polaka – wynika z exposé? Wtorkowe wystąpienie Ewy Kopacz w Sejmie śledziła wyjątkowo liczna drużyna Faktów, którzy wraz z ekspertami recenzują plany rządu.

  czytaj więcej »
 • Nie będzie śledztwa w sprawie prokuratora, dla którego swastyka to „znak szczęścia”

  Nie będzie śledztwa w sprawie prokuratora, dla którego swastyka to „znak szczęścia”

  Uniewinnienie w głośnej sprawie białostockiego prokuratora, który odmówił śledztwa w sprawie propagowania faszyzmu uznając, że swastyka niekoniecznie musi być z nim kojarzona. Tłumaczył, że w Azji to powszechnie stosowany symbol szczęścia. Autorzy malunku na jednym z budynków pozostają więc bezkarni, a decyzja o umorzeniu jest tajna. Sąd dyscyplinarny zdecydował, by sprawę rozpatrywać na posiedzeniu niejawnym.

  czytaj więcej »
 • USA: kolejna wpadka Secret Service. Szefowa służb po przesłuchaniu w Kongresie rezygnuje ze stanowiska

  USA: kolejna wpadka Secret Service. Szefowa służb po przesłuchaniu w Kongresie rezygnuje ze stanowiska

  Szefowa amerykańskiego Secret Service we wtorek przez cztery godziny tłumaczyła się w Kongresie z wpadek swoich agentów. Republikanie i Demokraci nie zostawili na niej suchej nitki. Na dodatek amerykańskie media ujawniły, że dwa tygodnie temu doszło do kolejnej żenującej pomyłki funkcjonariuszy, którzy pozwolili, by jedną windą z prezydentem jechał uzbrojony skazaniec. [AKTUALIZACJA] Po przesłuchaniu w Kongresie szefowa Secret Service Julia Pierson podała się do dymisji – poinformowały amerykańskie media.

  czytaj więcej »
 • Exposé czyli lista życzeń. Co obiecywali poprzednicy Ewy Kopacz?

  Exposé czyli lista życzeń. Co obiecywali poprzednicy Ewy Kopacz?

  Wystąpienie Ewy Kopacz to była długa lista – chwilami bardzo słusznych – życzeń i obietnic. Z jakimi szansami na realizację? Na razie musimy czekać i ewentualnie sprawdzać, jak spełnianie obietnic wychodziło poprzednikom. Niestety na ogół fatalnie. Rekordzistów jest kilku – w tym Donald Tusk ze swoim rekordowo długim i rekordowo niespełnionym maratonem sejmowych obietnic z 2007 roku. Kto pamięta zapowiedzi poprzedników Ewy Kopacz, co najbardziej zapadło politykom w pamięć i czy wystawili rachunek obiecującym?

  czytaj więcej »
 • Fakty | 30.09.2014

  Fakty | 30.09.2014

  Szaleńczy plan zabójcy ze strzelnicy w Chorzowie. Chciał urządzić masakrę? Co będzie głównym tematem exposé premier Ewy Kopacz? Czy w założeniach nowego rządu jest miejsce na autorskie pomysły byłej marszałek Sejmu? Prof. Jan Hartman rozpętał burzę wokół tematu związków kazirodczych. To niektóre z tematów przedstawionych we wtorkowych Faktach. Zaprasza Kamil Durczok.

  czytaj więcej »
 • Szaleńczy plan zabójcy ze strzelnicy w Chorzowie. Chciał urządzić masakrę?

  Szaleńczy plan zabójcy ze strzelnicy w Chorzowie. Chciał urządzić masakrę?

  To miała być polska wersja tragedii, która miała miejsce na norweskiej wyspie Utoya. Wiele wskazuje, że zabójca ze strzelnicy w Chorzowie planował dalsze zbrodnie. Zabił instruktora, ponieważ chciał zdobyć broń, która miała posłużyć mu do realizacji szaleńczego planu – masakry w centrum handlowym. Przy niedoszłym zamachowcu znaleziono kamizelkę szturmową i pas na amunicję.

  czytaj więcej »
 • Co będzie głównym tematem exposé premier Ewy Kopacz?

  Co będzie głównym tematem exposé premier Ewy Kopacz?

  Ewa Kopacz wygłosi swoje exposé w środę o 10:00 w Sejmie. Tekst wystąpienia będzie szlifowany do ostatniej chwili. Według nieoficjalnych informacji słowem-kluczem przemówienia mają być „ludzie”. Gospodarka, obronność, zdrowie, czy kwestie socjalne – co będzie głównym tematem exposé?

  czytaj więcej »
 • Czy w założeniach nowego rządu jest miejsce na autorskie pomysły Ewy Kopacz?

  Czy w założeniach nowego rządu jest miejsce na autorskie pomysły Ewy Kopacz?

  Bez względu na tematy i akcenty exposé jasne jest, że rozkład jazdy na następny rok stworzył Donald Tusk. Ewa Kopacz ma małe pole manewru – budżetu zmienić się właściwie nie da. Do zrealizowania są jeszcze obietnice socjalne z jesiennego mini-exposé Donalda Tuska oraz pakiet onkologiczny. Czy w założeniach nowego rządu jest miejsce na autorskie pomysły Ewy Kopacz?

  czytaj więcej »
 • Prof. Jan Hartman rozpętał burzę wokół tematu związków kazirodczych

  Prof. Jan Hartman rozpętał burzę wokół tematu związków kazirodczych

  Polityk i filozof Jan Hartman tekstem na swoim blogu wywołał niemałe zamieszanie. Odniósł się do kontrowersyjnego tematu związków kazirodczych – powoływał się na Niemcy i tamtejszy Komitet Etyczny, który zaczyna debatę o tym, czy więzienie za kazirodztwo to najwłaściwsza reakcja. „Być może piękna miłość brata i siostry jest czymś wyższym niż najwznioślejszy romans niespokrewnionych ze sobą ludzi?” – przekonywał w swoim artykule Hartman.

  czytaj więcej »
tvnpix