Fakty - oglądaj online

Walka o życie

Schumacher przeszedł operację usunięcia krwiaka mózgu

Stan kierowcy nieco się poprawił. Lekarze jeszcze jednak nie wiedzą, jak będzie wyglądało dalsze leczenie Schumachera - czekają na to, jak jego organizm zareaguje na zabieg. Wielokrotny mistrz świata Formuły 1 miał poważny wypadek narciarski. Po uderzeniu głową w skałę trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 24.10.2014

  Fakty | 24.10.2014

  Wspomnienie naszego reportera Dariusza Kmiecika i jego rodziny. Dariusz, jego żona i dwuletni syn Remik zginęli tragicznie w wyniku zawalenia kamienicy Katowicach. Jakie były przyczyny tej tragedii? Ewa Kopacz bez weta, ale na tarczy. Polska premier wraca z unijnego szczytu w Brukseli i zapewnia, że możemy być spokojni o cenę prądu. To niektóre z tematów przedstawionych w środowych Faktach. Zaprasza Kamil Durczok.

  czytaj więcej »
 • Wspomnienie o Dariuszu Kmieciku

  Wspomnienie o Dariuszu Kmieciku

  To nie jest dobry wieczór i to nie był dobry dzień. Potwierdziły się nasze obawy i czarne scenariusze. Przed północą ratownicy i strażacy dotarli do ofiar zawalenia katowickiej kamienicy. Pod gruzami był doskonale Państwu znany reporter Faktów – nasz przyjaciel Dariusz Kmiecik, jego żona dziennikarka Telewizji Polskiej Brygida Frosztęga-Kmiecik i ich dwuletni synek Remik. Wczoraj przed północą zgasła nadzieja – pozostały wspomnienia.

  czytaj więcej »
 • Jaka jest przyczyna tragedii w Katowicach?

  Jaka jest przyczyna tragedii w Katowicach?

  Jak to możliwe, że siła wybuchu jest tak potężna, że zmienia w gruzowisko ogromny budynek? Jak to możliwe, że wszystko dzieje się tak nagle, że pozbawia ludzi szans na ratunek? Co i gdzie zawodzi – czy to człowiek, czy natura są sprawcami niewyobrażalnego dramatu? Pytania i próba odpowiedzi, co było przyczyną tragedii w Katowicach.

  czytaj więcej »
 • Stracili domy i poczucie bezpieczeństwa. Co z nimi teraz będzie?

  Stracili domy i poczucie bezpieczeństwa. Co z nimi teraz będzie?

  Ci, co ocaleli, stracili wszystko – ubrania, meble, dobytek i dorobek. Stracili też poczucie spokoju, bo miejsce, w którym mieszkali, przestało być tym, czym jest dom – symbolem spokoju i bezpieczeństwa. Podstawowe potrzeby zapewniają teraz władze miasta, województwa i organizacje zajmujące się pomocą. Dużo dłużej przyjdzie poczekać na powrót spokoju i tego, aż minie strach oraz poczucie zagrożenia.

  czytaj więcej »
 • Ewa Kopacz po szczycie w Brukseli – bez weta, ale z korzyścią dla Polski

  Ewa Kopacz po szczycie w Brukseli – bez weta, ale z korzyścią dla Polski

  Ewa Kopacz wraca zadowolona z Brukseli i przekonuje, że europejska polityka klimatyczna nie skończy się podwyżkami cen prądu w Polsce. Szefowa rządu przedstawia wyliczenia, z których wynika, że zyskaliśmy tyle, ile się dało bez zastosowania weta, a tego domagali się politycy opozycji. Teraz właśnie oni planują postawienie pani premier przed Trybunałem Stanu.

  czytaj więcej »
 • Donald Tusk broni Radosława Sikorskiego

  Donald Tusk broni Radosława Sikorskiego

  Donald Tusk zabrał głos w sprawie wpadki Radosława Sikorskiego dotyczącej rzekomej propozycji Władimira Putina w sprawie rozbioru Ukrainy. Po kilku dniach milczenia i burzy z jego nazwiskiem w roli głównej mówi wprost: „słowa o rozbiorze Ukrainy nie padły, spotkania w cztery oczy z Putinem nie było”. Tłumaczy, że polityk z takim temperamentem jak Sikorski może popełnić błąd, ale uspokaja: „nikt w Europie się tym tak bardzo nie przejął”.

  czytaj więcej »
 • Tragiczne skutki studenckiej imprezy. Winne są dopalacze?

  Tragiczne skutki studenckiej imprezy. Winne są dopalacze?

  Dwóch młodych mężczyzn nie żyje. Trzeci jest w szpitalu. To efekt imprezy, jaką w czwartek wieczorem zorganizowali trzej studenci w wynajmowanym na gdańskim osiedlu mieszkaniu. Policja podejrzewa, że byli pod wpływem dopalaczy. Jeden wyskoczył przez okno. Drugi zmarł mimo reanimacji w mieszkaniu. Trzeciemu życie uratowali lekarze w szpitalu. Mimo zakazu i kar handel dopalaczami trwa. Toksykolodzy ostrzegają, że niektóre z tych substancji są dużo groźniejsze niż znane dotąd narkotyki.

  czytaj więcej »
 • Szwedzi zakończyli poszukiwania tajemniczego obiektu

  Szwedzi zakończyli poszukiwania tajemniczego obiektu

  Okręt widmo zwycięża, Szwedzi kapitulują. Tajemnicza jednostka, prawdopodobnie rosyjska łódź podwodna, która postawiła na nogi pół szwedzkiej floty, wymknęła się obławie. Dziś oficjalnie zakończono poszukiwania. Pozostało pytanie: jak to możliwe, że jeden okręt skutecznie wymykał się o wiele większym siłom NATO? Odpowiedzią mogą być toczące się równolegle ze szwedzkimi poszukiwaniami manewry naszej marynarki, które pokazały, jak jeden polski okręt podwodny wymykał się ścigającej go flocie i samolotom.

  czytaj więcej »
 • Koniec z jedzeniem śmieciowym w szkołach i przedszkolach

  Koniec z jedzeniem śmieciowym w szkołach i przedszkolach

  Sejm zdecydował, że śmieciowe jedzenie zniknie ze szkół i przedszkoli. Na półkach szkolnych sklepików i stołówek uczniowie nie zobaczą więc batoników, chipsów, gazowanych słodkich napojów, hamburgerów i tego, co nazywamy fast foodem. Alarm ogłoszono, bo w Polsce jest wyjątkowo dużo otyłych nastolatków, jesteśmy w czołówce takich rankingów. Dlatego w szkołach będą kontrole, a jeśli okaże się, że prawo zostało złamane, posypią się kary nawet do 5 tysięcy złotych.

  czytaj więcej »
 • Pożegnanie z Dariuszem Kmiecikiem

  Pożegnanie z Dariuszem Kmiecikiem

  Był dopiero na początku fantastycznej kariery. Już wiedział, co potrafi i z całą tą swoją urzekającą skromnością wiedział też czego jeszcze się musi nauczyć. Wspierany przez bliskich, zakochany do szaleństwa w żonie i synku, zrywał się do wielkiego życiowego lotu. Nie odchodzi się w takiej chwili Darku...

  czytaj więcej »
 • Fakty | 23.10.2014

  Fakty | 23.10.2014

  Katowice: zawaliła się kamienica. Trzy osoby poszukiwane przez wiele godzin to reporter Faktów TVN Dariusz Kmiecik, jego żona i dwuletnie dziecko. Późnym wieczorem ratownicy dotarli do ciał trzech ofiar katastrofy. Ewa Kopacz uczestniczy w swoim pierwszym szczycie w Brukseli w roli premiera. Będzie walczyć o interesy Polski w sprawie obniżenia proponowanych norm emisji dwutlenku węgla. To niektóre z tematów przedstawionych w środowych Faktach. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Katowice: na skutek wybuchu gazu zawaliła się kamienica. Trzy osoby poszukiwane

  Katowice: na skutek wybuchu gazu zawaliła się kamienica. Trzy osoby poszukiwane

  Piąta rano, centrum Katowic, potężny wybuch. Jego siła jako najbardziej prawdopodobne źródło wskazuje gaz. Eksplozja i pożar zmieniły kamienicę w górę gruzu. Na miejscu cały czas trwa dramatyczna i piekielnie trudna akcja ratunkowa. Pięć osób jest rannych, los trzech ciągle nieznany. Te trzy osoby to reporter Faktów TVN Dariusz Kmiecik, jego żona i ich dwuletnie dziecko. Strażacy, ratownicy i psy, szukają rodziny od kilkunastu godzin. Po południu do akcji włączono ciężki sprzęt. [AKTUALIZACJA] Ratownicy odnaleźli pod gruzami kamienicy w Katowicach ciała trzech osób. To mężczyzna, kobieta i dziecko. Nie żyją. Ich tożsamość na razie nie jest znana.

  czytaj więcej »
 • Unia chce kosztownej dla Polski obniżki emisji dwutlenku węgla

  Unia chce kosztownej dla Polski obniżki emisji dwutlenku węgla

  Obniżenie emisji dwutlenku węgla o 40 proc. do 2030 roku – tego chce Unia. Europie łatwo powiedzieć, Polsce bardzo trudno wykonać. To jest dla naszego kraju nie tyle nie do przyjęcia, co nie do udźwignięcia finansowo. Premier Ewa Kopacz zapowiada, że zrobi wszystko, żeby koszty energii elektrycznej w Polsce nie wzrosły.

  czytaj więcej »
tvnpix