Fakty - oglądaj online

Walka o życie

Schumacher przeszedł operację usunięcia krwiaka mózgu

Stan kierowcy nieco się poprawił. Lekarze jeszcze jednak nie wiedzą, jak będzie wyglądało dalsze leczenie Schumachera - czekają na to, jak jego organizm zareaguje na zabieg. Wielokrotny mistrz świata Formuły 1 miał poważny wypadek narciarski. Po uderzeniu głową w skałę trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 01.08.2014

  Fakty | 01.08.2014

  70. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Około 1,7 miliona Polaków wybrało OFE. Emeryt pożyczył 700 złotych – musi spłacić 120 tysięcy odsetek. To niektóre z tematów przedstawionych w piątkowych Faktach. Zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • 70. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

  70. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

  Tysiące ludzi na ulicach Warszawy, premier, prezydent i przede wszystkim bohaterowie sprzed lat na cmentarzu powązkowskim w Godzinę W – wszyscy oddali hołd ofiarom Powstania Warszawskiego. To już 70. rocznica zrywu wolnościowego. Były syreny, były brawa – stolica stanęła w ciszy na kilka minut. Pierwszy raz od kilku lat na oficjalnych uroczystościach nie było gwizdów i buczenia. Prosili o to Powstańcy.

  czytaj więcej »
 • Świat wciąż prawie nic nie wie o Powstaniu Warszawskim

  Świat wciąż prawie nic nie wie o Powstaniu Warszawskim

  Dla Polaków rocznica powstania warszawskiego to jedno z najbardziej uroczyście obchodzonych świąt. Były setki tysięcy ofiar i stolica zrównana z ziemią – my o tym wiemy. Kto jeszcze? W innych krajach – co najwyżej historycy. Przesadą byłoby jednak powiedzieć, że nikt o powstaniu warszawskim nie słyszał. Faktem jest, że prawie nikt.

  czytaj więcej »
 • Około 1,7 miliona Polaków wybrało OFE

  Około 1,7 miliona Polaków wybrało OFE

  Na razie można mówić o danych szacunkowych, ale zapewne nie zmienią się one drastycznie. Około 1,7 mln Polaków wybrało oszczędzanie w Otwartych Funduszach Emerytalnych. To niewiele ponad 10 procent tych, którzy mieli prawo wyboru. Reszta Polaków wybrała ZUS. Przed OFE trudny czas – trzeba łączyć siły, by przetrwać na rynku.

  czytaj więcej »
 • Polscy rolnicy dostaną z Brukseli odszkodowania za rosyjskie embargo?

  Polscy rolnicy dostaną z Brukseli odszkodowania za rosyjskie embargo?

  Od 1 sierpnia obowiązuje rosyjskie embargo na sprzedaż polskich owoców i warzyw do Rosji. Równocześnie polski minister rolnictwa złożył do Komisji Europejskiej wniosek o rekompensaty dla polskich producentów. Pomoc z Brukseli jest możliwa – mówi rzecznik Komisji. Bez względu na decyzję rząd może powiedzieć, że zrobił wszystko, co mógł, ale opozycji i tak nie zadowoli.

  czytaj więcej »
 • Emeryt pożyczył 700 złotych. Musi spłacić 120 tysięcy odsetek

  Emeryt pożyczył 700 złotych. Musi spłacić 120 tysięcy odsetek

  Trudno sobie wyobrazić, ale to jest możliwe. W Bydgoszczy ruszył proces emeryta, który od 13 lat walczy z firmą, która od niewielkiej kwoty naliczała lichwiarskie odsetki. Mężczyzna pożyczył 700 złotych, a firma w sumie zażądała spłaty 120 tysięcy złotych. Kilkanaście lat temu taka sytuacja była możliwa, ponieważ nie obowiązywała ustawa antylichwiarska.

  czytaj więcej »
 • Powstańcza miłość, która przetrwała do dzisiaj

  Powstańcza miłość, która przetrwała do dzisiaj

  W trakcie powstania warszawskiego statystycznie każdego dnia odbywały się śluby. Czasem zawierane pod wpływem impulsu i chwili, czasem pobierali się młodzi ludzie, którzy bali się, że mogą nie przeżyć, nie zdążyć. Są takie powstańcze małżeństwa, które przetrwały do dziś.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 31.07.2014

  Fakty | 31.07.2014

  Pampersy i opadające spodnie prawicy, czyli Kurski kontra Ziobro. Ile będzie kosztować Polskę rosyjskie embargo na owoce i warzywa? Żywy noworodek znaleziony w pokrzywach. Cudem przeżył sam dwa dni. Przed nami najgorętsze dni lata. To niektóre z tematów przedstawionych w czwartek w Faktach. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Ilu Polaków zostaje w OFE? Koniec czasu na decyzję

  Ilu Polaków zostaje w OFE? Koniec czasu na decyzję

  Na złość ustawie zostaję w OFE – mówi część Polaków. Pytanie, jak wielka część? W czwartek o północy mija termin na dokonanie wyboru – tylko ZUS czy ZUS i OFE? Wielu z nas chce najwidoczniej zdążyć przed magiczną emerytalną północą, bo w niektórych oddziałach padły urzędomaty.

  czytaj więcej »
 • Zmarł pod drzwiami szpitala. Nie został wpuszczony

  Zmarł pod drzwiami szpitala. Nie został wpuszczony

  Potrzebujący pilnej pomocy mężczyzna próbował dostać się do szpitala w Wołowie na Dolnym Śląsku, ale go nie wpuszczono. Był środek nocy i personel podobno bał się agresywnego człowieka. Mężczyzna umarł kilka metrów od zamkniętych szpitalnych drzwi. Sprawą zajęła się już prokuratura.

  czytaj więcej »
tvnpix