Fakty - oglądaj online

Walka o życie

Schumacher przeszedł operację usunięcia krwiaka mózgu

Stan kierowcy nieco się poprawił. Lekarze jeszcze jednak nie wiedzą, jak będzie wyglądało dalsze leczenie Schumachera - czekają na to, jak jego organizm zareaguje na zabieg. Wielokrotny mistrz świata Formuły 1 miał poważny wypadek narciarski. Po uderzeniu głową w skałę trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 22.07.2014

  Fakty | 22.07.2014

  Ukraina: ciała ofiar katastrofy boeinga dotarły do Charkowa. Holandia: przygotowania do identyfikacji ofiar katastrofy. Bruksela: szefowie dyplomacji państw UE zapowiadają kolejne sankcje dla Rosji. Zawiercie: zamieszki po tajemniczej śmierci 21-latka. To niektóre z tematów przedstawionych we wtorkowych Faktach. Zaprasza Kamil Durczok.

  czytaj więcej »
 • Ukraina: ciała ofiar katastrofy boeinga dotarły do Charkowa

  Ukraina: ciała ofiar katastrofy boeinga dotarły do Charkowa

  We wtorek przed południem do Charkowa dotarł pociąg śmierci wypełniony ciałami pasażerów Boeinga 777 malezyjskich linii lotniczych, który rozbił się na wschodzie Ukrainy. Pociąg wyruszył w poniedziałek wieczorem, zatrzymał się w Doniecku, by w środku nocy wyjechać do Charkowa, który jest kontrolowany przez ukraiński rząd. Ciała pasażerów zostały przekazane holenderskim śledczym, którzy zabiorą je samolotem do Holandii.

  czytaj więcej »
 • Holandia: przygotowania do identyfikacji ofiar katastrofy

  Holandia: przygotowania do identyfikacji ofiar katastrofy

  Ponad dwie trzecie zabitych w katastrofie malezyjskiego Boeinga 777 to Holendrzy. Ich krewni przez kilka długich dni czekali na to, by móc zidentyfikować swoich bliskich i w końcu godnie ich pochować. Holenderski rząd twierdził, że robił wszystko co w jego mocy, by przyspieszyć procedurę przekazania ciał holenderskim śledczym, jednak rodziny ofiar nie kryją pretensji, że szczątki ich bliskich tak długo przetrzymywali separatyści.

  czytaj więcej »
 • Bruksela: szefowie dyplomacji państw UE zapowiadają kolejne sankcje dla Rosji

  Bruksela: szefowie dyplomacji państw UE zapowiadają kolejne sankcje dla Rosji

  Specjalne spotkanie ministrów spraw zagranicznych Unii Europejskiej dotyczące sytuacji na Ukrainie. Szefowie dyplomacji ustalili, że będą kolejne sankcje dla Rosji. Twierdzą, że Moskwa przekroczyła „czerwoną linię” wtedy, gdy nie powstrzymała dostaw broni na wschód Ukrainy i nie przekazała kontroli nad ukraińsko-rosyjską granicą. Czy sankcje Europy będą rzeczywiście bolesne dla Rosji?

  czytaj więcej »
 • Kompromitacja Europy w sprawie katastrofy Boeinga 777?

  Kompromitacja Europy w sprawie katastrofy Boeinga 777?

  Spodziewano się, że w Brukseli przedstawiciele państw UE powiedzą stanowcze „Stop!” skierowane pod adresem prezydenta Rosji. Ale zamiast donośnego głosu Władimir Putin usłyszał ledwie pomruk. Prezydent Rosji śmieje się światu w twarz i – zamiast się bać – ogłasza właśnie, że wobec tego, co robi NATO, Rosja musi się jeszcze mocniej zbroić. Czy misją ostatniej szansy będzie misja międzynarodowych wojsk na Ukrainie?

  czytaj więcej »
 • PiS: tragedia nad Donieckiem zaczęła się w Smoleńsku

  PiS: tragedia nad Donieckiem zaczęła się w Smoleńsku

  Antoni Macierewicz o tragedii malezyjskiego boeinga mówi wprost: to co się stało w Doniecku, zaczęło się w Smoleńsku. Wskazał także listę teoretycznych podobieństw oraz zasugerował, że powinno się „połączyć śledztwo donieckie i smoleńskie w jedną międzynarodową komisję NATO”.

  czytaj więcej »
 • Powstanie komisja śledcza w sprawie likwidacji WSI?

  Powstanie komisja śledcza w sprawie likwidacji WSI?

  Sejm zdecydował, że jednak będą kontynuowane prace nad komisja śledczą w sprawie działalności Antoniego Macierewicza przy likwidacji WSI w 2006 roku. Platforma Obywatelska rozważa poparcie komisji, PiS mówi o rosyjskim lobby, a Jarosław Kaczyński o długich ramionach Moskwy i działaniu proputinowskim.

  czytaj więcej »
 • Zawiercie: zamieszki po tajemniczej śmierci 21-latka. Mieszkańcy oskarżają policję

  Zawiercie: zamieszki po tajemniczej śmierci 21-latka. Mieszkańcy oskarżają policję

  Poważne oskarżenia i zamieszki po śmierci młodego mężczyzny w Zawierciu. Ciało Adriana znaleziono w niedzielę nad ranem. Przyjaciele i znajomi chłopaka oskarżyli o tę śmierć policjantów z komendy powiatowej. Dobę później pod komendą doszło do zamieszek: w stronę funkcjonariuszy poleciały kamienie, jajka i butelki. Wstępne wyniki sekcji zwłok wykazały, że 21-latek zmarł po zadławieniu, ale w tę wersje nie uwierzyli ani jego znajomi, ani rodzina.

  czytaj więcej »
 • Prezes PiS naraził się mieszkańcom Śląska. „Tu jest wysokie natężenie patologii”

  Prezes PiS naraził się mieszkańcom Śląska. „Tu jest wysokie natężenie patologii”

  Lider PiS nie ma szczęścia do przemówień, które wygłasza na Śląsku. Tym razem burza rozpętała się po tym, jak Jarosław Kaczyński powiedział, że Śląsk jest miejscem, gdzie natężenie patologii jest bardzo wysokie. Na reakcje nie trzeba było długo czekać, a w komentarzach – głównie wygłaszanych w internecie – najczęściej powtarza się ten, że patologie są w głowie prezesa, ilekroć przyjeżdża na Śląsk.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 21.07.2014

  Fakty | 21.07.2014

  Ukraina: znaleziono wszystkie ciała ofiar zestrzelonego samolotu malezyjskich linii lotniczych. Pociąg, w którym przechowywane były ciała ofiar, ruszył z miasta Torez do Charkowa. Europa wciąż bezradna i podzielona w sprawie katastrofy boeinga na Ukrainie. Areszt dla kierowcy, który szalał na Monciaku w Sopocie. To niektóre z tematów przedstawionych w poniedziałkowych Faktach. Zaprasza Kamil Durczok.

  czytaj więcej »
 • Ukraina: znaleziono wszystkie ciała ofiar zestrzelonego samolotu

  Ukraina: znaleziono wszystkie ciała ofiar zestrzelonego samolotu

  Ekipy zakończyły poszukiwania ciał ofiar katastrofy malezyjskiego samolotu pasażerskiego, który rozbił się w ubiegłym tygodniu w obwodzie donieckim na wschodzie Ukrainy. Jednocześnie tylko holenderscy śledczy oraz wysłannicy OBWE otrzymali w poniedziałek dostęp do specjalnych chłodniczych wagonów, w których przechowywane były setki ciał ofiar zestrzelonego malezyjskiego Boeinga 777. Pociąg, którego przejazd wcześniej blokowali separatyści, ruszył w poniedziałek wieczorem z bocznicy ukraińskiego miasta Torez do Charkowa.

  czytaj więcej »
 • Rząd Ukrainy: jesteśmy gotowi przetransportować ciała ofiar do Holandii

  Rząd Ukrainy: jesteśmy gotowi przetransportować ciała ofiar do Holandii

  Holenderska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie katastrofy malezyjskiego samolotu na Ukrainie w związku z podejrzeniem zabójstwa, zbrodni wojennych oraz umyślnego zestrzelenia samolotu komunikacyjnego. Pociąg śmierci w drodze do Charkowa, a Kijów jest gotowy wywieźć wszystkie ciała ofiar do Amsterdamu, by tam przeprowadzić śledztwo. Ukraińskie władze szykują się na różne ewentualności i w Charkowie organizują specjalne centrum pomocy dla rodzin ofiar katastrofy boeinga na wypadek, gdyby właśnie na Ukrainie musieli identyfikować swych bliskich.

  czytaj więcej »
 • Europa bezradna i podzielona w sprawie katastrofy boeinga na Ukrainie

  Europa bezradna i podzielona w sprawie katastrofy boeinga na Ukrainie

  Ukraiński prezydent Petro Poroszenko skierował dramatyczny apel do demokratycznego świata. „To jest moment, w którym musicie się opowiedzieć: jesteście z nami czy przeciw nam?”. Kraje europejskie słyszą te słowa, ale nie wykazują chęci stanowczej reakcji. Dzień przed brukselskim szczytem dramat bliskich ofiar katastrofy ma brutalną twarz watażki, który z papierosem w ustach i karabinem na szyi trzyma w ręku dziecięcą zabawkę pluszową.

  czytaj więcej »
 • Rafał Dutkiewicz zastąpi Donalda Tuska na stanowisku premiera?

  Rafał Dutkiewicz zastąpi Donalda Tuska na stanowisku premiera?

  Liderzy partii koalicyjnych spotkają się w poniedziałek wieczorem. A mają o czym rozmawiać. Co prawda premier konsekwentnie powtarza, że na żadne stanowisko do Brukseli się nie wybiera, ale wiadomo, że rozważane są różne scenariusze – także na wypadek, gdyby unijna propozycja okazała się nie do odrzucenia. Na giełdzie ewentualnych następców Tuska w poniedziałek pojawiło się nazwisko prezydenta Wrocławia Rafała Dutkiewicza.

  czytaj więcej »
tvnpix