Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

14.02 | Wiesław Kaczmarek i Adam Hofman oraz Krzysztof Kwiatkowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok. (TVN24)

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 31.08.2015

  Fakty | 31.08.2015

  Święto „Solidarności” bez ikon „Solidarności” – nie było Wałęsy, Borusewicza, Krzywonos, nie zaproszono też premier Ewy Kopacz. Jeden zabity i ponad stu rannych żołnierzy i milicjantów podczas zamieszek w centrum Kijowa. Premier Kopacz krytykuje prezydenta Dudę za słowa: Polska nie jest krajem sprawiedliwym, które powiedział do prezydenta Niemiec. Turyści pozostawienia sami sobie przez biuro Alfa Star wracają do kraju po skróconych wakacjach. Niewykrywalne, zabójcze i najdroższe myśliwce na świecie F-22 Raptor przyleciały do Polski. Krzysztof Hołowczyc ogłosił zakończenie kariery rajdowej. Na Fakty TVN zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • Święto „Solidarności” bez ikon „Solidarności”. Na obchody nie zaproszono także premier Kopacz

  Święto „Solidarności” bez ikon „Solidarności”. Na obchody nie zaproszono także premier Kopacz

  Były wspomnienia i przemówienia, uroczystości i kwiaty pod pomnikiem, ale na wielkim święcie „Solidarności” zabrakło... „Solidarności” właśnie. Byli Duda i Szydło – nie było Wałęsy, Borusewicza, Krzywonos, no i nie było premier Ewy Kopacz. Na pytanie, dlaczego, szef „Solidarności” odpowiada: „Jest antypracownicza, antyspołeczna, antyzwiązkowa, antyobywatelska”.

  czytaj więcej »
 • Kłótnia o listy w PO, w PiS pełna mobilizacja. Dyscyplina partyjna w praktyce

  Kłótnia o listy w PO, w PiS pełna mobilizacja. Dyscyplina partyjna w praktyce

  Miejsce na liście już stracił, może jeszcze tylko stracić partyjną legitymację. Były europoseł Paweł Zalewski nie przestaje atakować wyborczej strategii Platformy Obywatelskiej i jednego z jej architektów – Michała Kamińskiego. Były spin doktor Prawa i Sprawiedliwości dziś jest jednym z najbliższych ludzi Ewy Kopacz. I Romana Giertycha, który też zbliża się do Platformy.

  czytaj więcej »
 • Wałbrzych: pociąg pełen złota czy mit pełen niepotrzebnego zamieszania?

  Wałbrzych: pociąg pełen złota czy mit pełen niepotrzebnego zamieszania?

  To już coś więcej niż gorączka złota zapalonych poszukiwaczy skarbów. W historię złotego pociągu spod Wałbrzycha będą zaangażowani prawnicy, wojsko i organizacje międzynarodowe. Pociągu nikt jeszcze nie znalazł, a nieformalne roszczenia już składają Światowy Kongres Żydów i Rosjanie. Zespół kryzysowy ogłosił już zakaz wstępu do lasu w rejonie poszukiwań.

  czytaj więcej »
 • Niewykrywalne, zabójcze i najdroższe. Myśliwce F-22 Raptor w Polsce

  Niewykrywalne, zabójcze i najdroższe. Myśliwce F-22 Raptor w Polsce

  Teraz superszybkie i superdrogie myśliwce F-22 Raptor, chluba amerykańskiej armii, przyleciały do Polski. „Niewidoczni zabójcy” – tak mówią o nich specjaliści. Nie mają sobie równych na świecie. Dwa myśliwce wylądowały w bazie w Łasku i w najbliższych dniach będą ćwiczyć z naszymi pilotami. To pokaz siły i sojuszniczej solidarności.

  czytaj więcej »
 • Hołowczyc kończy karierę w rajdach

  Hołowczyc kończy karierę w rajdach

  Krzysztof Hołowczyc na mecie – utytułowany polski rajdowiec ogłosił zakończenie kariery. Nie pojedzie już na Dakar, a na rajdy będzie przyjeżdżał, ale nie po to, by się ścigać. Zakrętów podczas długiej kariery było wiele, ale lista sukcesów Hołowczyca jest imponująca.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na wtorek 1 września

  Prognoza pogody na wtorek 1 września

  Na zachodzie, północy oraz w centrum kraju zachmurzenie małe i umiarkowane wzrastające do dużego z przelotnymi opadami deszczu i burzami z gradem. Poza tym słonecznie. Maksymalna temperatura od 25 stopni Celsjusza na wybrzeżu do 36 stopni Celsjusza na Podkarpaciu. Wiatr południowo zachodni i zachodni, słaby i umiarkowany.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 30.08.2015

  Fakty | 30.08.2015

  Wakacje z bankrutem i trudna pierwsza pomoc. Kłopoty turystów z biura Alfa Star to główny temat niedzielnych Faktów TVN. W programie także – między innymi – prezydent, Solidarność i skarga na Polskę w Berlinie; policyjna akcja specjalna, czyli zasłużona emerytka wyrzucona na bruk; Wielki Mecz TVN kontra TVP. W dzienniku również miasto widmo, czyli strefa Fukushima na zdjęciach Polaka. Na niedzielne wydanie programu zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Wakacje z bankrutem i trudna pierwsza pomoc po upadku Alfa Star

  Wakacje z bankrutem i trudna pierwsza pomoc po upadku Alfa Star

  Turyści wyrzuceni z hoteli, bez pomocy z biura i bez dachu nad głową. Po tym, jak Alfa Star ogłosiło w sobotę upadłość, w Egipcie, Grecji, Turcji i Hiszpanii na lodzie zostało ponad 1600 osób. Władze w Polsce i w konsulatach robią, co mogą, żeby pomóc, bo władze biura najwyraźniej mają swoich klientów w nosie.

  czytaj więcej »
 • Prezydent, Solidarność i skarga na Polskę w Berlinie

  Prezydent, Solidarność i skarga na Polskę w Berlinie

  Prezydent, rocznica i „Związek Wszechmogący”. „Stoicie nawet ponad władzą” – mówi Andrzej Duda do związkowców i, z porozumieniami sierpniowymi w tle, prosi o solidarność i zmianę. Przyznaje, że Polska jest nowoczesna, ale niestety nie jest państwem sprawiedliwym dla swoich obywateli. O czym – jak ujawnia – doniósł w piątek w Berlinie nawet prezydentowi Niemiec.

  czytaj więcej »
tvnpix