Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

14.02 | Wiesław Kaczmarek i Adam Hofman oraz Krzysztof Kwiatkowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok. (TVN24)

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Nowa Sól: w tym mieście ulic pilnują superpolicjantki

  Nowa Sól: w tym mieście ulic pilnują superpolicjantki

  Bandyta, który napadł i pobił na ulicy 53-letniego mężczyznę, musiał się bardzo zdziwić, gdy dwie niepozorne policjantki bez trudu powaliły go na ziemię i zakuły w kajdanki. Okazało się, że obie panie od dawna ćwiczą – jedna lekkoatletykę, druga sztuki walki. Choć mężczyzna jest dwukrotnie cięższy od obu pań, nie miał szans. O odważnych i bardzo sprawnych funkcjonariuszkach – Tomasz Ostach.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 18.12.2014

  Fakty | 18.12.2014

  Polska: „trójka madrycka” zwróci ponad 70 tysięcy złotych za podróże służbowe. Bruksela: Donald Tusk prowadzi pierwszy szczyt Unii Europejskiej. Polscy politycy krytykują jego debiut, choć szczyt jeszcze się nie skończył. Rosja: doroczne spotkanie Putina z dziennikarzami: „Pokonamy kryzys w ciągu dwóch lat”. To niektóre z tematów przedstawionych w czwartkowych Faktach. Zaprasza Kamil Durczok.

  czytaj więcej »
 • Bruksela: Donald Tusk prowadzi pierwszy szczyt Unii Europejskiej

  Bruksela: Donald Tusk prowadzi pierwszy szczyt Unii Europejskiej

  Co dalej z Rosją? – to pytanie o strategię wobec Kremla jest pierwszym zadaniem na pierwszym roboczym szczycie Unii Europejskiej, który prowadzi Donald Tusk. Nowy prezydent UE mówił o mocnym sygnale kierowanym do Moskwy i mocnym wsparciu Ukrainy. W kuluarach już mówi się jednak o szczycie, który bardziej przypomina „colę light”. Oznacza to, że komentatorzy oceniają przekaz spotkania jako za słaby, aby mogło ono zrobić wrażenie na agresywnej Rosji.

  czytaj więcej »
 • Polscy politycy krytykują debiut Tuska na szczycie UE

  Polscy politycy krytykują debiut Tuska na szczycie UE

  Spotkanie w Brukseli jeszcze trwa, ale w Polsce politycy już oceniają szczyt. Według nich Tusk jest za słaby i zbyt ogólny, a brak zaproszenia dla prezydenta Poroszenki to ogromny błąd. Pierwsze europejskie starcie nowego prezydenta Unii Europejskiej w Polsce budzi szczególne emocje, bo pozycja Tuska w Europie to amunicja także dla krajowych polityków.

  czytaj więcej »
 • Prezydent Komorowski przesłuchany w Pałacu Prezydenckim

  Prezydent Komorowski przesłuchany w Pałacu Prezydenckim

  Przez blisko cztery godziny prezydent Bronisław Komorowski zeznawał jako świadek w procesie dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego i płk. Aleksandra L., byłego oficera WSI. Obydwaj są oskarżeni o płatną protekcję przy weryfikacji WSI. Przesłuchanie odbyło się jednak w nietypowym miejscu – w salę sądową zamieniono jedno z pomieszczeń Pałacu Prezydenckiego, a bezpieczeństwa pilnowali oficerowie BOR.

  czytaj więcej »
 • Nie żyje druga z podpalonych pracownic socjalnych z Makowa

  Nie żyje druga z podpalonych pracownic socjalnych z Makowa

  Warszawskim lekarzom nie udało się uratować drugiej pracownicy makowskiego GOPS-u, która ucierpiała w ataku 62-letniego mężczyzny. Poparzenia kobiety okazały się zbyt poważne. Napastnik – Leszek G. – będzie w związku z tym sądzony za dwa zabójstwa dokonane ze szczególnym okrucieństwem.

  czytaj więcej »
 • Rakowiska: kto odpowiada za okrucieństwo 18-letnich zabójców?

  Rakowiska: kto odpowiada za okrucieństwo 18-letnich zabójców?

  Internauci wydali już wyrok – para młodych zabójców z Rakowisk to „chwasty” i „zwierzęta, które należy pozbawić życia w możliwie najbardziej okrutny sposób”. W burzy po tej wstrząsającej zbrodni jak dotąd nie pojawiło się ani pytanie, ani refleksja: gdzie byli bliscy i gdzie była szkoła w życiu nastolatków? Kto i kiedy zgubił z oczu dzieci, które pozostawione same sobie, zamieniły się w bestie?

  czytaj więcej »
 • Kuba i USA wznawiają kontakty. Kulisy supertajnej misji papieża Franciszka

  Kuba i USA wznawiają kontakty. Kulisy supertajnej misji papieża Franciszka

  Prezydent Barack Obama ogłosił w środę zwrot w dotychczasowej polityce izolowania Kuby przez USA. Zalecił rządowi natychmiastowe wznowienie zerwanych w 1961 r. stosunków dyplomatycznych z Kubą oraz rozluźnienie różnych restrykcji w podróżach i eksporcie. Analogiczne decyzje ogłosił – w przemówieniu – prezydent Kuby Raul Castro. Przez 18 miesięcy dwaj bliscy współpracownicy Baracka Obamy negocjowali z wysłannikami Raula Castro. Dopiero jednak po historycznej decyzji obu przywódców ujawniono, że wznowienie kontaktów to w dużej mierze sukces papieża Franciszka.

  czytaj więcej »
 • Wieczorna awantura w sejmie o brudne naczynia posłanki Pawłowicz

  Wieczorna awantura w sejmie o brudne naczynia posłanki Pawłowicz

  Podczas środowych późnowieczornych obrad Sejmu doszło do zaskakującej awantury. W trakcie głosowania nad projektem nowelizacji konstytucji poseł Twojego Ruchu Andrzej Rozenek zaapelował o pięć minut przerwy. Przyczyną była posłanka Pawłowicz, która jadła na sali posiłek. Ten apel wywołał burzliwą dyskusję, w której pojawiały się pozamerytoryczne komentarze.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 17.12.2014

  Fakty | 17.12.2014

  Świat znów boi się terrorystów. Podwyższony stan gotowości służb specjalnych. Premier Kopacz zabiera głos w sprawie marszałka Sikorskiego i jego „kilometrówek”. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie podobnych nadużyć 11 posłów. 18-letnia morderczyni z Rakowisk już wcześniej była notowana. Czy osoby z zaburzeniami psychicznymi popełniają coraz więcej przestępstw? To niektóre z tematów przedstawionych w środowych Faktów. Zaprasza Kamil Durczok.

  czytaj więcej »
tvnpix