Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

14.02 | Wiesław Kaczmarek i Adam Hofman oraz Krzysztof Kwiatkowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok. (TVN24)

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 18.04.2014

  Fakty | 18.04.2014

  Porozumienie w Genewie nie kończy kryzysu na Ukrainie. Półroczne dziecko zmarło z wygłodzenia. Rodzice usłyszeli zarzuty. Ministerstwo Finansów oferuje samochód za paragon i zachęca do wspierania legalnego biznesu. To niektóre z tematów piątkowych Faktów. Zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Porozumienie w Genewie nie kończy kryzysu na Ukrainie

  Porozumienie w Genewie nie kończy kryzysu na Ukrainie

  Po wielogodzinnych negocjacjach szefów dyplomacji Rosji, Ukrainy, Unii Europejskiej i USA jest co prawda wspólne oświadczenie, ale wciąż są różne punkty widzenia. Barack Obama czeka na ruch Władimira Putina, prezydent Komorowski – na debatę w sprawie kształtu ukraińskiego państwa. Premier Ukrainy ogłasza amnestię dla separatystów, którzy złożą broń. Separatyści ogłaszają, że złożą broń, jak premier poda się do dymisji.

  czytaj więcej »
 • Wstrząsający film z pokładu tonącego koreańskiego wycieczkowca

  Wstrząsający film z pokładu tonącego koreańskiego wycieczkowca

  Na amatorskim nagraniu widać, jak pasażerowie promu próbują utrzymać się na pokładzie. Władze podają, że w katastrofie południowokoreańskiego statku zginęło 28 osób. Wciąż poszukiwanych jest prawie 270 pasażerów. Większość z nich to uczniowie liceum, którzy płynęli na wycieczkę. Policja poinformowała, że wicedyrektor szkoły popełnił samobójstwo.

  czytaj więcej »
 • Procesje Drogi Krzyżowej w całej Polsce

  Procesje Drogi Krzyżowej w całej Polsce

  W Kościele katolickim Wielki Piątek, czyli Dzień Męki Pańskiej. To jedyny dzień w roku, w którym nie odprawia się mszy. Zamiast niej jest liturgia przypominająca o męce i śmierci Chrystusa. Ulicami wielu miast przeszły procesje Drogi Krzyżowej.

  czytaj więcej »
 • Nie żyje Gabriel Garcia Marquez

  Nie żyje Gabriel Garcia Marquez

  Kolumbijski pisarz, nagrodzony literacką Nagrodą Nobla, zmarł w czwartek wieczorem. Sławę Marquezowi przyniosła powieść „Sto lat samotności”, nazywana najważniejszym dziełem literatury hiszpańskojęzycznej od czasów „Don Kichota”. W Ameryce Łacińskiej mówili o nim „Gabo”. Miał 87 lat.

  czytaj więcej »
 • Przed Mundialem w Brazylii. Fawele nie chcą Mistrzostw Świata

  Przed Mundialem w Brazylii. Fawele nie chcą Mistrzostw Świata

  W Rio de Janeiro za dwa miesiące pojawią się piłkarze Mistrzostw Świata, a za dwa lata uczestnicy Igrzysk Olimpijskich. Miasto wciąż nie jest gotowe na przyjęcie kibiców, a w dodatku boryka się z przestępczością. Reporter TVN24 odwiedził Rio de Janeiro, wszedł do faweli, spotykał narkotykowych dilerów i ich uzbrojonych po zęby żołnierzy. Od władz usłyszał „mamy problemy, więc prosimy o pomoc wojsko”.

  czytaj więcej »
 • 67-letni Aleksander Doba przepłynął kajakiem Atlantyk z Europy do USA

  67-letni Aleksander Doba przepłynął kajakiem Atlantyk z Europy do USA

  Emerytowany inżynier mechanik z Polic koło Szczecina właśnie dopłynął kajakiem na Florydę. Spędził w nim ponad pół roku i pokonał ponad dziewięć tysięcy kilometrów. To pierwsza udana próba przepłynięcia kajakiem z Europy do Ameryki Północnej. Przyjaciele żeglarza mówią: „Czapki z głów, bo Olek bije na głowę największych twardzieli”.

  czytaj więcej »
 • Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o jajach

  Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o jajach

  Różnią się pochodzeniem, kolorem, wielkością, a nawet zawartością cholesterolu i przed Wielkanocą idą jak woda. Każde jajo ma nie tylko swoją kurę, ale także swoją tajemnicę. W Faktach wszystko, co warto wiedzieć o jajach przed ich zakupem.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 17.04.2014

  Fakty | 17.04.2014

  W Genewie szefowie dyplomacji debatują o rozwiązaniu kryzysu ukraińskiego. Na konferencji w prasowej w Moskwie Putin przyznał m.in. że „zielone ludziki” na Krymie to byli rosyjscy żołnierze. W Warszawie zaprezentowano darmowy podręcznik dla pierwszoklasistów, który każdy może teraz zrecenzować. To niektóre z tematów czwartkowych Faktów. Zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Putin: „zielone ludziki” na Krymie to byli rosyjscy żołnierze

  Putin: „zielone ludziki” na Krymie to byli rosyjscy żołnierze

  Prezydent Władimir Putin przez cztery godziny odpowiadał – przed kamerami – na pytania Rosjan o Kijów, Krym i Amerykę. Putin przyznał, że na Krymie byli rosyjscy żołnierze, krytykował władze w Kijowie za wysyłanie na ludzi czołgów i namawiał do negocjacji ze wschodem. Mówił także o wielkiej przyjaźni z Chinami, utraconym zaufaniu do USA i ostrzegał NATO, aby trzymało się z daleka od rosyjskich granic.

  czytaj więcej »
tvnpix