Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

14.02 | Wiesław Kaczmarek i Adam Hofman oraz Krzysztof Kwiatkowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok. (TVN24)

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 01.03.2015

  Fakty | 01.03.2015

  Tłumy ludzi na ulicach Moskwy i największa od lat demonstracja pod murami Kremla. „Borys to miłość, Putin to śmierć” – widać na transparentach dwa dni po zastrzeleniu lidera rosyjskiej opozycji i nie da się nie usłyszeć okrzyków „Rosja bez Putina”. Święto Żołnierzy Wyklętych elementem kampanii wyborczej. Magdalena Ogórek przerywa milczenie i rozmawia z dziennikarzami. Na niedzielne Fakty zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Moskwa: ogromna demonstracja po śmierci Borysa Niemcowa

  Moskwa: ogromna demonstracja po śmierci Borysa Niemcowa

  Tłumy ludzi na ulicach Moskwy i największa od lat demonstracja pod murami Kremla. „Borys to miłość, Putin to śmierć” – widać na transparentach dwa dni po zastrzeleniu lidera rosyjskiej opozycji i nie da się nie usłyszeć okrzyków „Rosja bez Putina”. Po tym jak Borys Niemcow ginie od kul na moskiewskim moście, telewizja publikuje nagranie z kamer monitoringu, a rzecznik Kremla jeszcze raz podkreśla – „to zabójstwo to prowokacja”.

  czytaj więcej »
 • Święto Żołnierzy Wyklętych elementem kampanii wyborczej

  Święto Żołnierzy Wyklętych elementem kampanii wyborczej

  Ku ich pamięci były marsze, maratony i defilady. Są kolejne zidentyfikowane szczątki ofiar stalinowskiego terroru i jest pomysł na muzeum. A ponieważ to środek prezydenckiej kampanii wyborczej, to dziś na tym historycznym tle w rolach głównych wystąpiło dwóch głównych kandydatów i pytanie, dlaczego nie świętujemy razem.

  czytaj więcej »
 • Estonia wybiera nowy parlament i nerwowo spogląda w stronę Rosji

  Estonia wybiera nowy parlament i nerwowo spogląda w stronę Rosji

  Głosowanie z rosyjskim oddechem na plecach, Estończycy wybierają nowy parlament. Prorosyjska opozycja ma szanse na wygraną, ale nawet jeżeli wygra, to nie utworzy sama rządu. W czasie kampanii najwięcej mówiło się o Rosji i konflikcie na Ukrainie. Część Estończyków boi się podobnego scenariusza – bo wśród miliona trzystu tysięcy mieszkańców Estonii aż jedna czwarta jest rosyjskojęzyczna.

  czytaj więcej »
 • Magdalena Ogórek przerywa milczenie i rozmawia z dziennikarzami

  Magdalena Ogórek przerywa milczenie i rozmawia z dziennikarzami

  Nieoczekiwany zwrot akcji w kampanii SLD. Magdalena Ogórek zatrzymuje się przed kamerą i odpowiada na pytania dziennikarzy. W Ostrowie Wielkopolskim dziennikarzy było dwoje, więc rzecznik SLD nie musi się martwić – nie przytłoczyli kandydatki swoją obecnością. Dowiedzieli się za to, że Magdalena Ogórek ma plan, jak nauczyć młodych w życiu ryzyka i ma nadzieję, że nie zapomni jej poprzeć Aleksander Kwaśniewski.

  czytaj więcej »
 • Co z rządowymi obietnicami w sprawie „frankowiczów”?

  Co z rządowymi obietnicami w sprawie „frankowiczów”?

  Polityczny rachunek sumienia we frankach szwajcarskich – były szumne deklaracje premier Kopacz i ostre zapowiedzi jej doradców, rząd miał stanąć po stronie klientów, a nie banków i przygotować stanowisko. W roku wyborczym kolejny raz na ulice wychodzą posiadacze kredytów we frankach, więc Karolina Hytrek-Prosiecka przypomina obietnice i mówi „sprawdzam”.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na poniedziałek 2 marca

  Prognoza pogody na poniedziałek 2 marca

  Pochmurno z przejaśnieniami. Okresami opady deszczu, a w górach śniegu. Temperatura maksymalna w dzień od 6 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 11 stopni Celsjusza w Małopolsce. Wiatr umiarkowany i dość silny, w porywach do 70km/h, południowo-zachodni.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 28.02.2015

  Fakty | 28.02.2015

  Śmierć pod murami Kremla – lider rosyjskiej opozycji zastrzelony w centrum Moskwy. Borys Niemcow ginie od czterech kul wystrzelonych z jadącego samochodu. Ludzie prezydenta Komorowskiego oskarżają Andrzeja Dudę o plagiat. Od niedzieli kasy fiskalne obowiązkowe m.in. u mechanika, kosmetyczki, dentysty i fryzjera. Na sobotnie Fakty zaprasza Anita Werner.

  czytaj więcej »
 • Borys Niemcow zastrzelony w centrum Moskwy

  Borys Niemcow zastrzelony w centrum Moskwy

  Śmierć pod murami Kremla – lider rosyjskiej opozycji zastrzelony w centrum Moskwy. Borys Niemcow ginie od czterech kul wystrzelonych z jadącego samochodu. Jedna z nich trafia go w głowę, druga w serce. Głośno i ostro krytykował Putina, a wojnę na Ukrainie nazywał wprost – rosyjską agresją. W niedzielę miał iść na czele antyputinowskiego marszu.

  czytaj więcej »
 • Wszyscy przeciwnicy Putina

  Wszyscy przeciwnicy Putina

  Kule dla Politkowskiej, trucizna dla Litwinienki, więzienie dla Chodorkowskiego i Nawalnego. Przeciwnicy Kremla dziwnie szybko i nagle przestają mówić, pisać i żyć. W zabójstwie Borysa Niemcowa Putin widzi dziś prowokację, a świat wystarczający powód do zadania pytania o polityczną walkę, o gangsterskiej sile rażenia.

  czytaj więcej »
 • Odra atakuje: rośnie liczba zachorowań w Europie

  Odra atakuje: rośnie liczba zachorowań w Europie

  Odra wymyka się spod kontroli – w Niemczech już z nią walczą, w Polsce na razie ostrzegają. 9-letnia Polka, która zaraziła się w Berlinie, czuje się coraz lepiej, ale wirus nie zawsze jest tak łagodny. Powikłania prostą drogą prowadzą do zapalenia płuc, zapalenia mózgu, albo śmierci. Przed odrą chroni szczepienie, ale nie wszyscy chcą się szczepić.

  czytaj więcej »
tvnpix