Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

14.02 | Wiesław Kaczmarek i Adam Hofman oraz Krzysztof Kwiatkowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok. (TVN24)

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 30.08.2014

  Fakty | 30.08.2014

  To być może najważniejszy dzień w życiu Donalda Tuska. W sobotę zaczął się nadzwyczajny szczyt Unii Europejskiej w Brukseli, a polski premier do ostatniej chwili wymieniany był jako faworyt na stanowisko nowego przewodniczącego Rady Europejskiej. W Faktach w sobotę także o możliwych scenariuszach dla rządu i Platformy po ewentualnym wyjeździe premiera do Brukseli i o otwarciu Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Na program zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • Donald Tusk na szczycie w Brukseli. Niepewności do ostatniej chwili

  Donald Tusk na szczycie w Brukseli. Niepewności do ostatniej chwili

  W sobotę rozpoczął się nadzwyczajny szczyt Unii Europejskiej w Brukseli. Zgromadzeni tam szefowie państw i rządów europejskich decydują m.in., kto zostanie szefem Rady Europejskiej. Wiadomo, że uznawany za faworyta do objęcia tego stanowiska Donald Tusk dostał wsparcie unijnej chadecji. To wyraźnie oznacza, że po wielu miesiącach zaprzeczania, że jest tym w ogóle zainteresowany, gdy stało się to realne, powiedział jednak „tak”. Skąd tyle niepewności do ostatniej chwili?

  czytaj więcej »
 • Prezes PiS o Tusku w Brukseli: „Polsce się to należy”

  Prezes PiS o Tusku w Brukseli: „Polsce się to należy”

  Ze szczególną uwagą na wydarzenia w Brukseli patrzy największa polska partia opozycyjna. Prezes Prawa i Sprawiedliwości już nie śmieje się z Donalda Tuska, a o stanowisku przewodniczącego Rady Europejskiej mówi, że po prostu należy się Polsce. Jarosław Kaczyński zapewnia, że popiera swego wieloletniego konkurenta, ale będzie mu patrzył na ręce.

  czytaj więcej »
 • Szczyt UE: będą nowe sankcje dla Rosji?

  Szczyt UE: będą nowe sankcje dla Rosji?

  Przed Polską i całą Unią Europejską – także przed jej nowymi władzami – stoi wielkie wyzwanie. Chodzi o kryzys ukraiński i agresję Rosji. Na szczycie w Brukseli obecny jest także prezydent Ukrainy Petro Poroszenko. Jak sam podkreślał, pojechał tam, by rozmawiać o pokoju, nie o wojnie. Czy Unia Europejska zdecyduje o wprowadzeniu kolejnych sankcji wobec Rosji?

  czytaj więcej »
 • Europejskie Centrum Solidarności otwarte. Wałęsa znów przed Stocznią

  Europejskie Centrum Solidarności otwarte. Wałęsa znów przed Stocznią

  W niedzielę 31 sierpnia – w 34. rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych – odbędzie się oficjalne otwarcie Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Uroczystości inauguracyjne zaczęły się jednak już dzień wcześniej. Obecny był na nich Lech Wałęsa i – podobnie jak 34 lata temu – przemawiał, stojąc na wózku akumulatorowym przed bramą Stoczni Gdańskiej.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 29.08.2014

  Fakty | 29.08.2014

  Polityczna gorączka nad Wisłą przed sobotnim szczytem w Brukseli. Politycy typują szanse premiera na stanowisko szefa Rady Europejskiej. Kopacz, Siemoniak, Graś. Kto na premiera, a kto na szefa PO po ewentualnej przeprowadzce Tuska? Putin kpi z dowodów i przedstawia swoją wersję wydarzeń na Ukrainie. O tym mówiliśmy w piątkowych Faktach. Na program zaprasza Piotr Marciniak.

  czytaj więcej »
 • Polityczna gorączka nad Wisłą przed sobotnim szczytem w Brukseli

  Polityczna gorączka nad Wisłą przed sobotnim szczytem w Brukseli

  W sobotę w Brukseli rozpocznie się szczyt Unii Europejskiej, w czasie którego odbędzie się m.in. głosowanie w sprawie obsadzenia stanowiska szefa Rady Europejskiej. Ponieważ Donald Tusk w ciągu ostatnich dni coraz częściej wymieniany jest jako faworyt, rozgorzała dyskusja, czy premier gotowy jest przyjąć ofertę z Brukseli. Główny zainteresowany na razie milczy.

  czytaj więcej »
 • Putin kpi z dowodów i przedstawia swoją wersję wydarzeń na Ukrainie

  Putin kpi z dowodów i przedstawia swoją wersję wydarzeń na Ukrainie

  – Rosyjska armia jest bezpośrednio zaangażowana w walki na Ukrainie – twierdzi sekretarz generalny NATO Anders Fogh Rasmussen, ale Rosja nadal udaje, że nie wie, o czym mowa. Władimir Putin kpi z dowodów i twierdzi, że to tylko fragmenty gier komputerowych i wytwory programów do obróbki zdjęć. Jednocześnie grozi – porównuje ukraińskie wojsko do niemieckich faszystów oblegających Leningrad i przypomina, że Rosja jest mocarstwem atomowym.

  czytaj więcej »
 • Rząd Wielkiej Brytanii ostrzega – terroryści mogą uderzyć

  Rząd Wielkiej Brytanii ostrzega – terroryści mogą uderzyć

  Wielka Brytania podnosi stopień zagrożenia terrorystycznego w obawie przed atakami dżihadystów z Państwa Islamskiego w Iraku i Syrii. David Cameron alarmuje, a Barack Obama wzywa kraje Bliskiego Wschodu do wspólnej ofensywy przeciwko fanatykom, jednocześnie przyznając, że Amerykanie nie mają jeszcze strategii walki z islamistami na zajmowanych przez nich terenach.

  czytaj więcej »
 • Sławomira Nowaka przywiązanie do poselskiego mandatu

  Sławomira Nowaka przywiązanie do poselskiego mandatu

  Mówił, że odchodzi z polityki i składa mandat posła. Sławomir Nowak pobiera poselską pensję, mimo że uczestniczy w niewielu głosowaniach, a na posiedzeniach sejmowych komisji pojawia się rzadko. Były minister reaguje gniewnie, gdy przypomina mu się jego obietnice. Czy i ewentualnie kiedy zamierza je spełnić?

  czytaj więcej »
tvnpix