Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

14.02 | Wiesław Kaczmarek i Adam Hofman oraz Krzysztof Kwiatkowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok. (TVN24)

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 28.07.2014

  Fakty | 28.07.2014

  Na wschodzie Ukrainy trwają ciężkie walki – polska dziennikarka ranna. Szaleniec z Monciaka nie był pijany i nie jechał pod wpływem narkotyków. Rosja straci organizację mundialu w 2018 roku? To niektóre z tematów przedstawionych w poniedziałkowych Faktach. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Ukraina: na wschodzie trwają ciężkie walki. Polska dziennikarka ranna

  Ukraina: na wschodzie trwają ciężkie walki. Polska dziennikarka ranna

  Polska dziennikarka pracująca dla ukraińskiej telewizji internetowej została ranna w strefie walk między prorosyjskimi separatystami a siłami rządowymi na wschodzie Ukrainy. Bianka Zalewska przeszła operację i jej życiu nie grozi niebezpieczeństwo. Na wschodzie kraju wciąż ciężkie walki – siły ukraińskie odzyskują kolejne punkty okupowane przez separatystów, żołnierze zbliżają się do miejsca katastrofy Boeinga. W poniedziałek międzynarodowi eksperci – ze względów bezpieczeństwa – zaniechali prób dotarcia do szczątków maszyny.

  czytaj więcej »
 • Szaleniec z Monciaka nie był pijany i nie jechał pod wpływem narkotyków

  Szaleniec z Monciaka nie był pijany i nie jechał pod wpływem narkotyków

  Nie był ani pijany, ani odurzony – tak prezentują się wstępne wyniki badań krwi szaleńca, który dwa tygodnie temu wjechał w tłum turystów na Monciaku i staranował przy tym 23 osoby. Biegli ocenią jeszcze stan psychiczny mężczyzny i określą, czy brał jakieś leki, które stosowane są podczas leczenia psychiatrycznego. Michał L. przebywa w areszcie, a za jego szaleńczą jazdę grozi mu do dziesięciu lat więzienia. Czy po tym wypadku Sopot i tamtejsze molo są bezpieczniejsze?

  czytaj więcej »
 • Jan Tomaszewski odszedł z klubu PiS

  Jan Tomaszewski odszedł z klubu PiS

  „Prosiłem o spotkanie z Jarosławem Kaczyńskim, ale mi nie odpowiedział” – twierdzi Jan Tomaszewski i odchodzi z klubu parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości. Tłumaczył, że rzuca partyjną legitymacją przez konflikt w Łodzi. Z kolei prezes Prawa i Sprawiedliwości oświadczył, że były bramkarz został usunięty z klubu za proputinowskie wypowiedzi. Tomaszewski zarzuca Kaczyńskiemu brak drużyny, ale sam nie rzuca polityki.

  czytaj więcej »
 • Polska chce odegrać ważną rolę na szczycie NATO

  Polska chce odegrać ważną rolę na szczycie NATO

  We wrześniu odbędzie się szczyt NATO. Eksperci uważają, że może to być najważniejszy szczyt – również dla naszego kraju, ponieważ Polska chce odegrać ważną rolę na tym spotkaniu. Czy jesteśmy bezpieczni siłą naszej armii i naszych sojuszy? Jaki jest stan polskiego wojska i czy któreś sektory wymagają szybkiego wsparcia?

  czytaj więcej »
 • Rosja straci organizację mundialu w 2018 roku?

  Rosja straci organizację mundialu w 2018 roku?

  Ten fakt byłby istnym trzęsieniem ziemi. Wicepremier Wielkiej Brytanii i jeden z liderów rządzącej w Niemczech chadecji zasugerowali, aby wprowadzić takie sankcje dla Rosji, które rzeczywiście będą dotkliwe dla Putina. „Sport nie może iść w parze z agresją” – tak brytyjscy i niemieccy politycy argumentują swój pomysł, aby odebrać Rosji organizację mistrzostw świata w piłce nożnej w 2018 roku. Ma to związek z kryzysem na Ukrainie, za który kraje zachodnie obarczają odpowiedzialnością władze na Kremlu.

  czytaj więcej »
 • Rosja musi zapłacić 50 mld dolarów byłym akcjonariuszom Jukosu

  Rosja musi zapłacić 50 mld dolarów byłym akcjonariuszom Jukosu

  Kreml poniósł dotkliwą klęskę prawną. Trybunał arbitrażowy w Hadze zdecydował, że Rosja będzie musiała wypłacić 50 miliardów dolarów byłym akcjonariuszom Jukosu, za to, że przed 10 laty doprowadziła firmę do upadku i zniszczenia oraz przejęcia przez państwowy rosyjski koncern Rosnieft. To jedna z największych tego typu spraw w historii.

  czytaj więcej »
 • Niepełnosprawny biegacz pokonał Dolinę Śmierci

  Niepełnosprawny biegacz pokonał Dolinę Śmierci

  Dariusz Strychalski został potrącony przez ciężarówkę kiedy miał osiem lat. Przeszedł kilka operacji i początkowo miał w ogóle nie chodzić. Dopiero po długotrwałej i skomplikowanej rehabilitacji udało mu się stanąć na nogach. Wtedy właśnie zdecydował, że będzie biegał rekreacyjnie. Obecnie niedowidzi na jedno oko, ma przykurcz prawej ręki i niedowład prawej nogi. Mimo to od 10 lat startuje – i to z powodzeniem – w długodystansowych biegach. Niedawno ukończył najcięższy ultramaraton świata – Badwater. Polak przebiegł 217 kilometrów w piekącym słońcu Kalifornii i spełnił swoje marzenie. Założył także Fundację „Zwycięzcy”, która ma wspomagać takich jak on w sięganiu po marzenia.

  czytaj więcej »
 • Warszawa: 500 zł mandatu za śpiewanie, żebranie lub jedzenie w komunikacji miejskiej

  Warszawa: 500 zł mandatu za śpiewanie, żebranie lub jedzenie w komunikacji miejskiej

  Stołeczny Zarząd Transportu Miejskiego na początku sierpnia wprowadza nowy regulamin, który będzie obowiązywał wszystkich pasażerów autobusów, tramwajów i metra. ZTM wprowadza drakońskie kary za czynności, które spotykane są dość często. Na liście komunikacyjnych grzechów głównych, za które grozi kara grzywny w wysokości 500 złotych – są m.in. palenie papierosów, ćmienie e-papierosów, picie alkoholu, żebranie, ale także przeskakiwanie przez bramki, picie gorącej kawy albo jedzenie kanapki z charakterystycznym zapachem szprotki.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 27.07.2014

  Fakty | 27.07.2014

  Zatkana A1, problemy na A4. Półmetek wakacji, zmiana turnusów i zatłoczone drogi – tak wyglądają podróże Polaków. SLD i Twój Ruch wystartują w wyborach samorządowych osobno. Leszek Miller nie przekonał lokalnych działaczy do współpracy z Twoim Ruchem. Zamachy na merów dwóch ukraińskich miast. Jeden z mężczyzn zmarł. O tym między innymi w niedzielnych Faktach. Zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

  czytaj więcej »
 • Zatkana A1, problemy na A4. Polaków podróże z przeszkodami

  Zatkana A1, problemy na A4. Polaków podróże z przeszkodami

  Półmetek wakacji, zmiana turnusów i zatłoczone drogi. Na autostradach na południu i północy Polski w miarę szybko i bezpiecznie można dojechać do bramek, na których pobierane są opłaty. Później trzeba uzbroić się w cierpliwość, bo czas oczekiwania przed wjazdami to nawet godzina. Duże korki i wielkie zamieszanie były już w sobotę, w niedzielę było niewiele lepiej.

  czytaj więcej »
 • SLD i Twój Ruch wystartują w wyborach samorządowych osobno

  SLD i Twój Ruch wystartują w wyborach samorządowych osobno

  Janusz Palikot liczył na wspólny start wraz z SLD w najbliższych wyborach samorządowych, ale się przeliczył. Każda z partii będzie miała swoje listy. Opór w Sojuszu Lewicy Demokratycznej – zwłaszcza wśród działaczy lokalnych – jest tak duży, że nawet Leszek Miller nie jest w stanie ich przekonać do współpracy z Twoim Ruchem.

  czytaj więcej »
 • Ukraina: zamachy na dwóch merów. Jeden z mężczyzn zmarł

  Ukraina: zamachy na dwóch merów. Jeden z mężczyzn zmarł

  Nie żyje mer 200-tysięcznego miasta Krzemieńczuk na Ukrainie. Ołeh Babajew został zastrzelony w niewyjaśnionych okolicznościach. Próbowano także dokonać zamachu na Andrija Sadowego, mera Lwowa. Jego dom ostrzelano z broni przeciwpancernej. Trwa śledztwo w obu tych sprawach i trwa rządowa ofensywa przeciwko separatystom.

  czytaj więcej »
 • Costa Concordia zakończyła swój ostatni rejs

  Costa Concordia zakończyła swój ostatni rejs

  Wrak włoskiego wycieczkowca dotarł do portu w Genui. Tutaj zostanie pocięty na złom. Potrwa to mniej więcej dwa lata. Planuje się, że podczas operacji demontażu statku uda się odzyskać i poddać recyklingowi 80 proc. materiałów, z których go zbudowano.

  czytaj więcej »
tvnpix