Fakty - oglądaj online

Fakty po Faktach

14.02 | Wiesław Kaczmarek i Adam Hofman oraz Krzysztof Kwiatkowski byli gośćmi "Faktów po Faktach". Program poprowadził Kamil Durczok. (TVN24)

Źródło: tvn24

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 22.10.2014

  Fakty | 22.10.2014

  Radosław Sikorski zostanie odwołany? Opozycja uważa, że wpadka Sikorskiego to kompromitacja Polski. Strzelanina w gmachu kanadyjskiego parlamentu w Ottawie. Kara 12 i pół roku więzienia dla kierowcy-zabójcy z Kamienia Pomorskiego. To niektóre z tematów przedstawionych w środowych Faktach. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Radosław Sikorski zostanie odwołany?

  Radosław Sikorski zostanie odwołany?

  Nie słabnie awantura wokół wypowiedzi i zachowania Radosława Sikorskiego. Opozycja żąda odwołania marszałka Sejmu, zaś Platforma Obywatelska twierdzi, że po przeprosinach sprawa jest zakończona. Głos zabiera także prezydent. „Źle się stało, są z tego powodu straty, na szczęście nie w obszarze polityki zagranicznej” – tak o wypowiedzi Radosława Sikorskiego powiedział Bronisław Komorowski. O wpadce marszałka Sejmu informują także zagraniczne media – niektóre tytuły ostro twierdzą, że „reputacja Sikorskiego legła w gruzach”.

  czytaj więcej »
 • Opozycja: wpadka Sikorskiego to kompromitacja Polski

  Opozycja: wpadka Sikorskiego to kompromitacja Polski

  Władze Ukrainy na razie nie odniosły się do słów Radosława Sikorskiego. Niemniej ustalenie tego, czy rozmowa Putina z Tuskiem w ogóle się odbyła oraz czy padła niemoralna propozycja udziału w rozbiorze Ukrainy – jest ważne. Opozycja grzmi, że zachowanie Sikorskiego to blamaż i kompromitacja całego kraju. Adam Hofman twierdzi wręcz, że mamy do czynienia z „bandyckim państwem”.

  czytaj więcej »
 • Kanada: strzelanina w parlamencie

  Kanada: strzelanina w parlamencie

  W Ottawie doszło do strzelaniny w gmachu parlamentu. Najpierw kanadyjski żołnierz, który pełnił wartę przy pomniku wojennym w pobliżu parlamentu w Ottawie, został postrzelony przez nieznanego sprawcę. Napastnik następnie wbiegł do budynku parlamentu, gdzie oddał co najmniej 20 strzałów. Policja sprawdza również, ilu było tak naprawdę napastników.

  czytaj więcej »
 • Sąd: 12 i pół roku więzienia dla kierowcy-zabójcy z Kamienia Pomorskiego

  Sąd: 12 i pół roku więzienia dla kierowcy-zabójcy z Kamienia Pomorskiego

  Sąd Okręgowy w Szczecinie orzekł, że Mateusz S. nieumyślnie spowodował katastrofę w ruchu lądowym w stanie nietrzeźwości i po użyciu narkotyków. To był jeden z najokrutniejszych wypadków na polskich drogach. Mężczyzna w Nowy Rok w Kamieniu Pomorskim wjechał w grupę osób, zabijając sześć z nich – pięcioro dorosłych i dziecko – i raniąc kolejne trzy.

  czytaj więcej »
 • Sukces polskich lekarzy nadzieją dla wielu sparaliżowanych osób

  Sukces polskich lekarzy nadzieją dla wielu sparaliżowanych osób

  Zagraniczne media rzadko piszą o Polsce tak dobrze. Dokonanie wrocławskich lekarzy, którzy przywrócili władzę w nogach pacjentowi z przerwanym rdzeniem kręgowym, znów zwróciło uwagę na nasz kraj. Cały świat gratuluje sukcesu Polakom, zaś wielu pacjentów z nadzieją spogląda na dokonanie chirurgów. Nic dziwnego – lekarze z Wrocławia wyprzedzili medyczny świat.

  czytaj więcej »
 • Jest akt oskarżenia dla podejrzanego o pedofilię księdza Wojciecha G.

  Jest akt oskarżenia dla podejrzanego o pedofilię księdza Wojciecha G.

  Prokuratura Okręgowa w Warszawie skierowała w środę do sądu akt oskarżenia przeciw księdzu Wojciechowi G. Oskarżono go o 10 przestępstw przeciwko wolności seksualnej. Duchowny został oskarżony o obcowanie płciowe z małoletnim oraz molestowanie. Zarzutów jest dziesięć, a za poszkodowanych prokuratura uznała osiem osób. Do czynów karalnych miało dojść zarówno w Polsce, jak i na Dominikanie. Na pedofilię księdza Wojciecha G. prokuratura ma i dowody, i ponad stu świadków.

  czytaj więcej »
 • Absurd na dworcu PKP. Niepełnosprawni muszą zgłaszać podróż dwa dni wcześniej

  Absurd na dworcu PKP. Niepełnosprawni muszą zgłaszać podróż dwa dni wcześniej

  Stacja kolejowa w Nowym Tomyślu niedawno przeszła modernizację. Zamontowano m.in. specjalne windy dla niepełnosprawnych. Jednak niepełnosprawni, np. poruszające się na wózkach inwalidzkich, nie mają swobodnego dostępu do takich udogodnień. Winda jest zamknięta na kłódkę. Powód? Aby z niej skorzystać, niepełnosprawny pasażer musi zgłosić chęć skorzystania z windy. Aż 48 godzin wcześniej. To nie koniec groteski - gdy prośba wpłynie, z oddalonego o 70 km Poznania, przyjeżdża klucznik.

  czytaj więcej »
 • Czesław Mozil zaskoczył nową piosenką. Artysta obraża Polskę, czy wyznaje jej miłość?

  Czesław Mozil zaskoczył nową piosenką. Artysta obraża Polskę, czy wyznaje jej miłość?

  „Nienawidzę Cię Polsko” – tak nazywa się najnowszy utwór Czesława Mozila, który wywołuje falę nienawiści. Artysta, który jest Polakiem, ale większość swojego życia spędził na emigracji w Danii, słyszy: „Jeśli nienawidzić Polski, to spadaj z tego kraju”. Mozil może zostać również pozwany do sądu przez „Solidarność” za „nielegalne użycie legendarnego znaczka” w teledysku. Czy rzeczywiście artysta obraził Polskę, czy może nienawistnicy nie do końca zrozumieli przesłanie tekstu piosenki?

  czytaj więcej »
 • Perły kampanii, czyli wybory samorządowe z przymrużeniem oka

  Perły kampanii, czyli wybory samorządowe z przymrużeniem oka

  Przed każdymi wyborami osoby starające się o głosy wyborców, chcą za wszelką cenę przekonać do swojej kandydatury. Nie inaczej jest obecnie. Miasta i miasteczka zalewane są plakatami wyborczymi, powstają również osobliwe spoty wyborcze. Część z nich to potencjalne perły tej kampanii, dlatego warto im się przyjrzeć.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 21.10.2014

  Fakty | 21.10.2014

  Radosław Sikorski w ogniu krytyki za niefortunny wywiad. Ewa Kopacz strofuje marszałka Sejmu za jego zachowanie. Oscar Pistorius skazany na pięć lat więzienia. Rewolucyjna operacja przeprowadzona przez polskich lekarzy. Sparaliżowany mężczyzna zaczął chodzić. To niektóre z tematów przedstawionych we wtorkowych Faktach. Zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • Radosław Sikorski w ogniu krytyki

  Radosław Sikorski w ogniu krytyki

  Polityczna burza po amerykańskim wywiadzie Radosława Sikorskiego. Chodzi o publikację amerykańskiego portalu Politico, który napisał, że Rosja usiłowała wplątać Polskę w inwazję na Ukrainę i przytoczył słowa Sikorskiego: „Chciał (Putin), żebyśmy uczestniczyli w podziale Ukrainy”. Wywiad z amerykańskim portalem wywołał falę pytań oraz krytyki. Dodatkowo marszałek Sikorski na jednej konferencji prasowej unikał odpowiedzi na pytania dziennikarzy, aby po południu zorganizować drugą konferencję, na której przepraszał za swoje zachowanie. I stwierdził, że zawiodła go pamięć, bo „po sprawdzeniu okazało się, że w Moskwie nie było spotkania dwustronnego premier Tusk – prezydent (Władimir)Putin”. W całym zamieszaniu milczy Donald Tusk, a Kreml kwituje wszystko jednym słowem: bzdury. Choć po latach i po zajęciu Krymu, cała sytuacja nabiera zupełnie innego wydźwięku.

  czytaj więcej »
 • Ewa Kopacz strofuje marszałka Sikorskiego za jego zachowanie

  Ewa Kopacz strofuje marszałka Sikorskiego za jego zachowanie

  „Nie będę tolerować tego rodzaju zachowań, nie będę też tolerować takich standardów, które spróbował zaprezentować pan marszałek Sikorski podczas dzisiejszej konferencji” – powiedziała ostro Ewa Kopacz o Radosławie Sikorskim. Nic dziwnego – wytrawny dyplomata wypadł we wtorek mało dyplomatycznie. Jeden z pośrednich bohaterów zamieszania – Donald Tusk, który miał uczestniczyć w spotkaniu z Władimirem Putinem – nadal się nie wypowiedział. Jeśli Putin przed laty zdobył się na ponury żart, to dziś sprawa jest na tyle poważna, że prezydent Bronisław Komorowski chce o niej rozmawiać w gronie najważniejszych polityków.

  czytaj więcej »
 • Oscar Pistorius skazany na pięć lat więzienia

  Oscar Pistorius skazany na pięć lat więzienia

  Południowoafrykański niepełnosprawny lekkoatleta został skazany na pięć lat pozbawienia wolności za nieumyślne spowodowanie śmierci swojej narzeczonej Reevy Steenkamp. Dodatkowo Oscar Pistorius został skazany na trzy lata pozbawienia wolności, ale w zawieszeniu, za to, że wystrzelił z pistoletu w podłogę w zatłoczonej restauracji. Wyrok dla sportowca to najprawdopodobniej koniec jego kariery.

  czytaj więcej »
tvnpix