Fakty - oglądaj online

Fakty | 20.03.2017

Sędziowie bronią prawa Polaków do niezależnych sądów. Przed wymiarem sprawiedliwości stanął były student chemii, który podłożył we wrocławskim autobusie bombę. A o czym jeszcze w "Faktach" TVN? Nowy pomysł polskiego rządu na sprowadzenie wraku tupolewa, radykalna podwyżka opłat za parkowanie w centrach miast, akcja w Bytomiu, która uratowała życie kilkudziesięciu osób historia znaku Polski Walczącej, stworzonego 75 lat temu przez harcerkę i łączniczkę. Na "Fakty" TVN zaprasza Piotr Marciniak.

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty | 22.03.2017

  Fakty | 22.03.2017

  Londyn na pierwszym planie - i płynące bez przerwy gorące informacje. Po południu w stolicy Wielkiej Brytanii doszło do "incydentu terrorystycznego". A w programie także: niespodziewany i trzymany w tajemnicy wyjazd prezesa PiS na rozmowę z Theresą May, młody kierowca seicento, według śledczych winny spowodowania wypadku z udziałem pani premier, przerywa milczenie, pytanie o los ministra Macierewicza oraz przejazd widmo, na którym zginęły kilkuletnie dzieci. Na "Fakty" TVN zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
 • "Incydent terrorystyczny" w sercu Londynu. "Wszyscy krzyczeli. Na moście wszędzie leżały ciała"

  "Incydent terrorystyczny" w sercu Londynu. "Wszyscy krzyczeli. Na moście wszędzie leżały ciała"

  Z Londynu bez przerwy płyną gorące informacje. Przed godziną 16.00 (polskiego czasu) pod brytyjskim parlamentem miał miejsce atak terrorystyczny. Nie zidentyfikowano jeszcze liczby ofiar, ale wiadomo, że zamachowiec został postrzelony. Napastnik samochodem taranował ludzi na moście Westminsterskim i zaatakował nożem policjanta. Do akcji - w rocznicę zamachu w Brukseli - wkroczyła jednostka specjalna. Z uwagi na atak i zamknięcie ruchu w okolicy brytyjskiego parlamentu nie doszło do planowanego spotkania prezesa PiS i premier Teresy May.

  czytaj więcej »
 • Prezes PiS przejmuje stery polityki zagranicznej? Do spotkania Kaczyński-May nie doszło

  Prezes PiS przejmuje stery polityki zagranicznej? Do spotkania Kaczyński-May nie doszło

  W środę miała mieć miejsce niespodziewana wizyta prezesa PiS w Londynie. Do rozmów z brytyjską premier nie doszło, ale sygnał, że to prezes przejmuje kontrolę nad polityką zagraniczną odbił się mocnym echem w Sejmie. Opozycja mówi, że nie powinno dojść do takiej sytuacji - zwłaszcza przed unijnym szczytem w Rzymie, ponieważ Jarosław Kaczyński nie jest ani szefem rządu, ani szefem dyplomacji.

  czytaj więcej »
 • Wystarczyła chwila, by zmieniło się całe jego życie. Kierowca seicento przerywa milczenie

  Wystarczyła chwila, by zmieniło się całe jego życie. Kierowca seicento przerywa milczenie

  Młody kierowca seicento, według śledczych winny wypadku z udziałem limuzyny wiozącej panią premier, przerywa milczenie. Nie słyszał żadnych sygnałów ostrzegawczych rządowej kolumny i nie słuchał radia. Poczuł potężne uderzenie, a gdy dowiedział się, że w samochodzie jest premier, pomyślał, że skończy w więzieniu. Za dwa miesiące ma maturę, ale trudno mu się do niej przygotowywać.

  czytaj więcej »
 • Oszust, rzeźnik i wart miliardy przekręt stulecia. Co ich łączy?

  Oszust, rzeźnik i wart miliardy przekręt stulecia. Co ich łączy?

  W Pabianicach piszą o przekręcie stulecia. Chodzi o dzieła sztuki wycenione na ponad dwa miliardy. Tyle tylko, że dzieła malował i sam wyceniał lokalny drobny przestępca - rola mecenasa sztuki przypadła właścicielowi sklepu mięsnego. Z urzędu skarbowego próbowali przy okazji wyłudzić 160 milionów. Teraz mecenat będzie nad nimi sprawował zakład karny.

  czytaj więcej »
 • Prognoza pogody na czwartek 23 marca

  Prognoza pogody na czwartek 23 marca

  Pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami, a w południowej części kraju opady deszczu (do 1-4 mm). Temperatura maksymalna od 8 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 14 stopni Celsjusza w Małopolsce. Wiatr słaby i umiarkowany, okresami silniejszy, wschodni. Ciśnienie waha się - w Warszawie, w południe 1010 hPa.

  czytaj więcej »
 • Fakty | 21.03.2017

  Fakty | 21.03.2017

  Spór na linii Duda-Macierewicz. Prezydent pyta ministra o wojskowych dyplomatów i dowództwo dywizji w Elblągu. Dostaje odpowiedź, która go "nie satysfakcjonuje". W programie również o tym, że Antoni Macierewicz donosi do prokuratury na Donalda Tuska, o obywatelskim projekcie zakazu handlu w niedziele, który dostał zielone światło od rządu oraz oraz pielęgniarce z wielkim sercem. Na "Fakty" TVN zaprasza Justyna Pochanke.

  czytaj więcej »
tvnpix