Fakty - oglądaj online

FAKTY | 16.01.2014

Dymisja Andrzeja Seremeta coraz bardziej prawdopodobna? Prokurator generalny zbiera kolejne fatalne recenzje. Będzie wniosek o uznanie Trynkiewicza za „osobę stwarzającą zagrożenie”. W czwartkowych Faktach mówiliśmy też o delegacji z Watykanu, która stawiła się przed Komitetem Praw Dziecka ONZ. Zaprasza Justyna Pochanke.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
milosz911

Przemyślcie kwestie dodania jednego dobrego materiału zza granicy zamiast głupiej ciekawostki na koniec faktów...jesteście programem informacyjnym. Jasne, ze lepiej to się sprzedaje ale nie o to chyba chodzi.(chyba, że tak...) Przemyślcie to...nie po to chyba kończyliście odpowiednie szkoły, żeby w głównym wydaniu sprzedawać takie pierdoły. rozwiń

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Fakty | 14.09.2014

    Fakty | 14.09.2014

    Dżihadyści z Państwa Islamskiego opublikowali nagranie, na którym widać egzekucję brytyjskiego zakładnika. Tym razem miała to być kara dla Wielkiej Brytanii za walkę z Państwem Islamskim. „To akt czystego zła” – mówi David Cameron. Rosja znowu napina mięśnie i zapowiada przesył gazu do Polski jedynie na „poziomie minimalnym”. „Powinnaś normalnie żyć”. Poruszający list do 9-latki, która na strzelnicy zabiła swojego instruktora. O tym mówiliśmy w niedzielnych Faktach. Na program zaprasza Anita Werner.

    czytaj więcej »
   • Dżihadyści zabili brytyjskiego zakładnika. „To akt czystego zła”

    Dżihadyści zabili brytyjskiego zakładnika. „To akt czystego zła”

    Dżihadyści z Państwa Islamskiego opublikowali nagranie, na którym widać egzekucję brytyjskiego zakładnika. Tym razem miała to być kara dla Wielkiej Brytanii za walkę z Państwem Islamskim. „To akt czystego zła” – mówi brytyjski premier, amerykański prezydent staje z nim ramię w ramię, a Australia wysyła swoich komandosów i samoloty.

    czytaj więcej »
   • Gazowa wojna nerwów i kolejna zagrywka Gazpromu

    Gazowa wojna nerwów i kolejna zagrywka Gazpromu

    Rosja znowu napina mięśnie i zapowiada przesył gazu do Polski jedynie na „poziomie minimalnym”. Dostaje nam się za pomoc Ukrainie, ale taki kuksaniec podobno krzywdy nam nie zrobi. Nadchodząca zima ekspertów nie przeraża, w politykach za to rozgrzewa emocje.

    czytaj więcej »
   • Kielce: pijany uciekał przed policją i próbował staranować radiowóz

    Kielce: pijany uciekał przed policją i próbował staranować radiowóz

    W nocy z soboty na niedzielę w Kielcach policjanci ruszyli w pościg za kierowcą, który nie zatrzymał się do kontroli. 24-latek próbował zepchnąć radiowóz z drogi. Po zatrzymaniu okazało się, że ma prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Nie miał za to prawa jazdy, bo stracił je już wcześniej za prowadzenie po pijanemu. Podczas pościgu rannych zostało trzech policjantów.

    czytaj więcej »
   • Poruszający list do 9-latki, która na strzelnicy zabiła swojego instruktora

    Poruszający list do 9-latki, która na strzelnicy zabiła swojego instruktora

    „Powinnaś normalnie żyć, a pewnego dnia chcemy Cię poznać i przytulić” – piszą w liście do dziewczynki, która przypadkiem zastrzeliła swojego instruktora, dzieci zmarłego mężczyzny. Charles Vacca, weteran wojny w Kosowie i ojciec czworga dzieci, zginął, gdy siła odrzutu wyrwała przebywającej z nim na strzelnicy 9-latce broń z ręki. Dzieci instruktora postanowiły napisać list do dziewczynki i odczytać go przed kamerą.

    czytaj więcej »
   • Wzór urzędnika? Za błąd zapłaci z własnej kieszeni

    Wzór urzędnika? Za błąd zapłaci z własnej kieszeni

    Urzędnik ratusza uczciwy do bólu – za własne niedopatrzenie chce zapłacić z własnej kieszeni. Zdecydował o budowie przepustu pod drogą, ale zapomniał o pozwoleniu na budowę, więc nadzór budowlany wlepił ratuszowi ponad 100 tysięcy złotych kary. Ratusz nie będzie musiał jednak płacić, bo pan Jarosław przebuduje inwestycję na własny koszt.

    czytaj więcej »
   • Fakty | 13.09.2014

    Fakty | 13.09.2014

    Ukraina nie stanie się w najbliższym czasie członkiem NATO – ogłosił premier Arsenij Jaceniuk. Podkreślił też jednak, że jego państwo nie przestanie „pukać do drzwi” Sojuszu. PiS kontra PO. Rozpoczęła się wojna na słowa? Dyrektor więzienia na tropie prawnych absurdów – 14 dni aresztu za kradzież kotleta, 20 dni aresztu za kradzież bułek. O tym między innymi w sobotnich Faktach. Na program zaprasza Anita Werner.

    czytaj więcej »
   • „NATO nie jest na nas gotowe”. Nagły zwrot na Ukrainie

    „NATO nie jest na nas gotowe”. Nagły zwrot na Ukrainie

    Ukraina nie stanie się w najbliższym czasie członkiem NATO – ogłosił premier Arsenij Jaceniuk. Podkreślił jednak, że jego państwo nie przestanie „pukać do drzwi” Sojuszu. Zbliżenie z Unią Europejską również odsuwa się w czasie. Po rozmowach między UE, Ukrainą i Rosją zapadła decyzja, że wdrażanie umowy o wolnym handlu Unii z Ukrainą zostanie odłożone do końca przyszłego roku.

    czytaj więcej »
   • PiS kontra PO. Rozpoczęła się wojna na słowa?

    PiS kontra PO. Rozpoczęła się wojna na słowa?

    Wojna z PiS – to plan Platformy. Tak przynajmniej twierdzą polityczni oponenci partii rządzącej. Zamiast układania nowego rządu Jarosław Kaczyński dostrzega przygotowania do ataku. Zamiast nowych twarzy widzi twarze zużyte, zamiast kontynuacji – pogorszenie. Lider PiS nie wspominał, w których nazwiskach na giełdzie nazwisk zauważył wojenne zagrożenie, ale ponieważ wspomniał też o przestępczym charakterze obecnej władzy, to wojna na słowa już chyba się zaczęła.

    czytaj więcej »
   • Dyrektor więzienia na tropie prawnych absurdów

    Dyrektor więzienia na tropie prawnych absurdów

    14 dni aresztu za kradzież kotleta, 20 dni aresztu za kradzież bułek. W grubym segregatorze szefa więziennictwa w Koszalinie jest podobnych absurdów całe mnóstwo. Niedawno płk Krzysztof Olkowicz sam stał przed sądem za to, że pomógł choremu psychicznie mężczyźnie skazanemu za kradzież wafelka. Dziś pokazuje inne ciekawe przypadki i mówi, że z karaniem w Polsce coś jest nie tak.

    czytaj więcej »
   tvnpix