Fakty - oglądaj online

FAKTY | 16.01.2014

Dymisja Andrzeja Seremeta coraz bardziej prawdopodobna? Prokurator generalny zbiera kolejne fatalne recenzje. Będzie wniosek o uznanie Trynkiewicza za „osobę stwarzającą zagrożenie”. W czwartkowych Faktach mówiliśmy też o delegacji z Watykanu, która stawiła się przed Komitetem Praw Dziecka ONZ. Zaprasza Justyna Pochanke.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
milosz911

Przemyślcie kwestie dodania jednego dobrego materiału zza granicy zamiast głupiej ciekawostki na koniec faktów...jesteście programem informacyjnym. Jasne, ze lepiej to się sprzedaje ale nie o to chyba chodzi.(chyba, że tak...) Przemyślcie to...nie po to chyba kończyliście odpowiednie szkoły, żeby w głównym wydaniu sprzedawać takie pierdoły. rozwiń

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Fakty | 22.08.2014

    Fakty | 22.08.2014

    Dekret biskupa i bezterminowa kara: ks. Lemański bez sutanny, koloratki i funkcji kapłańskich. Polityczna niespodzianka, czyli minister Sienkiewicz pod ochroną. Śmiertelnie poważne ostrzeżenie z Pentagonu: ISIS gorsi niż Al Kaida. W piątkowych Faktach także o starciu: rowerzysta kontra kierowca. Zaprasza Anita Werner.

    czytaj więcej »
   • Polityczna niespodzianka, czyli minister Sienkiewicz pod ochroną

    Polityczna niespodzianka, czyli minister Sienkiewicz pod ochroną

    Był na podsłuchu, miał być na aucie, dostał swoje „ostatnie zadanie”, ale teraz Bartłomiej Sienkiewicz dostaje silne wsparcie. Bo choć efektów śledztwa nie widać, koalicja staje za nim murem. Powodów do dymisji ministra spraw wewnętrznych nie widzi już ani marszałek sejmu, ani szef PSL, choć ten ostatni dawał na nią czas do końca wakacji.

    czytaj więcej »
   • Platforma zagłosuje za komisją śledczą ws. likwidacji WSI

    Platforma zagłosuje za komisją śledczą ws. likwidacji WSI

    Marszałek sejmu w wywiadzie dla Rzeczpospolitej nie pozostawiła wątpliwości: Platforma Obywatelska poprze w głosowaniu powołanie komisji śledczej w sprawie likwidacji Wojskowych Służb Informacyjnych. Ewa Kopacz dodała też, że każdy czas na wyjaśnianie tej kwestii jest dobry. Wcześniej swój głos „za” zapowiadał też premier Donald Tusk.

    czytaj więcej »
   • Zwieranie szeregów i zawieranie koalicji. Pytania o kampanię

    Zwieranie szeregów i zawieranie koalicji. Pytania o kampanię

    Oficjalnie walka o wyborców właśnie się zaczęła. Janusz Palikot mówi więc, że nie pójdzie do wyborów samorządowych z Leszkiem Millerem, Jarosław Gowin, że nie zawalczy o Kraków. Rafał Dutkiewicz tłumaczy się z wypadku, a Jacek Majchrowski z Igrzysk. Kto, z kim i na jakich warunkach – to najważniejsze pytania w tej kampanii.

    czytaj więcej »
   • SBU: biały konwój z Rosji to „bezpośrednia inwazja”

    SBU: biały konwój z Rosji to „bezpośrednia inwazja”

    Konwój z „pomocą humanitarną” z Rosji przekracza granicę z Ukrainą, a ukraińskie władze podnoszą alarm. Twierdzą, że to „bezpośrednia inwazja” i pogwałcenie międzynarodowego prawa. Na Ukrainę wjechało bez kontroli ponad 100 rosyjskich ciężarówek. Według Służby Bezpieczeństwa Ukrainy kierowcy to wojskowi, a przewożona w środku kasza wkrótce zmieni się w broń.

    czytaj więcej »
   • Ksiądz Lemański ukarany suspensą. Będzie odwołanie

    Ksiądz Lemański ukarany suspensą. Będzie odwołanie

    Ksiądz Wojciech Lemański bez sutanny, koloratki i funkcji kapłańskich – został suspendowany. Oznacza to, że otrzymał zakaz pełnienia funkcji kapłańskich. Dekret biskupa jest karą, i to bezterminową, choć sam ks. Lemański mówi, że księdzem będzie do końca swoich dni.

    czytaj więcej »
   • Pentagon: ISIS gorsi od Al Kaidy. „Musimy być gotowi na wszystko”

    Pentagon: ISIS gorsi od Al Kaidy. „Musimy być gotowi na wszystko”

    Śmiertelnie poważne ostrzeżenie z Pentagonu: „musimy być gotowi na wszystko, dżihadyści z Państwa Islamskiego to zagrożenie, które wykracza poza wszystkie inne”. Według oceny szefa Pentagonu Chucka Hagela członkowie ISIS są gorsi od Al Kaidy, a ich szef chce być „lepszy” niż Bin Laden. Podbijają Irak, ale chcą podbić świat. Za wszelką cenę.

    czytaj więcej »
   • Fakty | 21.08.2014

    Fakty | 21.08.2014

    Jest data wyborów samorządowych – odbędą się 16 listopada. Za kilka dni oficjalnie rusza kampania. Morderca Jamesa Foleya poszukiwany. Służby USA i Wielkiej Brytanii zwarły szyki. Pierwsza „niebezpieczna” skazana już na wolności. Będzie pod specjalnym nadzorem. Lanie wody w słusznej sprawie. Do #IceBucketChallenge dołączają nawet politycy. Te i inne tematy omówiliśmy w czwartek w Faktach. Zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

    czytaj więcej »
   • Jest data wyborów samorządowych. Pierwsza tura 16 listopada

    Jest data wyborów samorządowych. Pierwsza tura 16 listopada

    Do ostatniego dnia premier czekał z ogłoszeniem daty wyborów samorządowych. Nie zrobił tego jednak osobiście – decyzję ogłosiła rzecznik rządu. Donald Tusk od dawna nie pojawia się publicznie, nie wypowiada i nie prowadzi kampanii. A stawką w wyborach 16 listopada są nie tylko stanowiska radnych, wójtów, burmistrzów i prezydentów miast. Ten, kto wygra, będzie miał większe szanse w kolejnych wyborach. Kto przegra z kretesem, może wypaść z wielkiej gry.

    czytaj więcej »
   • Będzie komisja śledcza ws. zabójstwa Marka Papały?

    Będzie komisja śledcza ws. zabójstwa Marka Papały?

    Mijają miesiące i lata, zmieniają się prokuratury, prokuratorzy i ministrowie sprawiedliwości. Aktu oskarżenia i końca sprawy zabójstwa generała Marka Papały ciągle jednak nie widać. Widać za to spór polityczny i przerzucanie się odpowiedzialnością – a to być może materiał dla komisji śledczej.

    czytaj więcej »
   tvnpix