Fakty - oglądaj online

FAKTY | 16.01.2014

Dymisja Andrzeja Seremeta coraz bardziej prawdopodobna? Prokurator generalny zbiera kolejne fatalne recenzje. Będzie wniosek o uznanie Trynkiewicza za „osobę stwarzającą zagrożenie”. W czwartkowych Faktach mówiliśmy też o delegacji z Watykanu, która stawiła się przed Komitetem Praw Dziecka ONZ. Zaprasza Justyna Pochanke.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
milosz911

Przemyślcie kwestie dodania jednego dobrego materiału zza granicy zamiast głupiej ciekawostki na koniec faktów...jesteście programem informacyjnym. Jasne, ze lepiej to się sprzedaje ale nie o to chyba chodzi.(chyba, że tak...) Przemyślcie to...nie po to chyba kończyliście odpowiednie szkoły, żeby w głównym wydaniu sprzedawać takie pierdoły. rozwiń

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Fakty | 30.07.2014

    Fakty | 30.07.2014

    Świat przeciw polityce Putina. Czy sankcje powstrzymają rosyjskiego prezydenta? Są pierwsze konsekwencje ekonomicznego nacisku – Rosja wprowadza embargo na polskie warzywa i owoce. „Frog” wciąż bez zarzutów. Czy Roberta N. spotka kara za szaleńczy rajd po Warszawie? O tym między innymi w środowych Faktach. Na program zaprasza Justyna Pochanke.

    czytaj więcej »
   • Świat przeciw polityce Putina. Czy sankcje powstrzymają rosyjskiego prezydenta?

    Świat przeciw polityce Putina. Czy sankcje powstrzymają rosyjskiego prezydenta?

    Unia Europejska, Stany Zjednoczone, Kanada i Japonia jednym głosem wypowiadają się przeciwko polityce Władimira Putina. Ten głos to sankcje wobec Rosji i to zastosowane w skali dotąd nie spotykanej. Analitycy prognozują, że w związku z unijnymi sankcjami Rosja może stracić do 2016 roku 100 mld euro. Czy ekonomiczny nacisk zachodu wpłynie na plany Władimira Putina wobec Ukrainy?

    czytaj więcej »
   • Wojna czy pokój? Jaką drogę wybierze Władimir Putin?

    Wojna czy pokój? Jaką drogę wybierze Władimir Putin?

    Zapędzony do narożnika władca Kremla może być jeszcze groźniejszy? Przecieki z niemieckiego wywiadu mówiły o pęknięciu na Kremlu i o rozgrywkach między jastrzębiami – zwolennikami zaostrzenia kursu – i gołębiami – przerażonymi kosztami imperialnej polityki. Teraz eksperci twierdzą, że jedynymi osobami, które mogą mieć wpływ na Władimira Putina, są jego koledzy z KGB. Co doradzą prezydentowi Rosji?

    czytaj więcej »
   • Rosja wprowadza embargo na polskie warzywa i owoce

    Rosja wprowadza embargo na polskie warzywa i owoce

    Są pierwsze konsekwencje zapowiedzi zaostrzenia unijnych sankcji wobec Rosji – tymczasowe embargo na polskie produkty roślinne. Oficjalny powód wprowadzenia ograniczeń w handlu to „naruszenie wymogów fitosanitarnych”. Analitycy nie mają jednak wątpliwości, że to decyzja polityczna, a polscy producenci owoców i warzyw są pierwszą, ale nie ostatnią ofiarą ograniczeń finansowo-gospodarczych wobec Rosji. Kto jeszcze w Europie straci na wprowadzeniu sankcji?

    czytaj więcej »
   • „Frog” wciąż bez zarzutów. Czy Roberta N. spotka kara za szaleńczy rajd po Warszawie?

    „Frog” wciąż bez zarzutów. Czy Roberta N. spotka kara za szaleńczy rajd po Warszawie?

    Do czwartku miała być gotowa ostateczna opinia w sprawie Roberta N. – pirata, który pędził po stolicy sportowym samochodem. Okazuje się jednak, że według biegłych nagranie, które trafiło do sieci i do mediów to materiał trudny do oceny. Prokuratura nie zamierza przyspieszać postępowania i zapowiada, że nie ma zamiaru poddać się w tej sprawie naciskom ze strony opinii publicznej.

    czytaj więcej »
   • Fakty | 29.07.2014

    Fakty | 29.07.2014

    Kraje Unii Europejskiej uzgodniły nowe sankcje dla Rosji. USA oskarża Rosję o złamanie traktatu nuklearnego. Powstał projekt klauzuli sumienia dla polskich nauczycieli. To niektóre z tematów przedstawionych we wtorkowych Faktach. Zaprasza Justyna Pochanke.

    czytaj więcej »
   • Kraje UE uzgodniły nowe sankcje dla Rosji

    Kraje UE uzgodniły nowe sankcje dla Rosji

    Aż 23 miliardy euro strat w tym roku, a w przyszłym roku kolejne 75 miliardów – tyle mają kosztować Rosję sankcję nałożone przez Unie Europejską. Ambasadorowie państw UE wstępnie uzgodnili we wtorek sankcje sektorowe wobec Rosji w związku z kryzysem na Ukrainie. Sankcje mają dotyczyć branż bankowej, zbrojeniowej, technologicznej i energetycznej. Unia Europejska zaczyna rozmawiać z Putinem serio. Może się jednak okazać, że na tych samych sankcjach Europa także straci kilkadziesiąt miliardów. Sankcje mają obowiązywać przez rok i będą poddawane stałemu przeglądowi.

    czytaj więcej »
   • USA oskarża Rosję o złamanie traktatu nuklearnego

    USA oskarża Rosję o złamanie traktatu nuklearnego

    Nuklearny dialog Ameryki z Rosją. Waszyngton oskarża Moskwę o złamanie traktatu podpisanego przez Ronalda Reagana i Michaiła Gorbaczowa. Porozumienie zakazywało posiadania i testowania rakiet średniego zasięgu, czyli takich, które zniszczyłyby cele w Europie oraz takich, które można łatwo uzbroić w głowice nuklearne.

    czytaj więcej »
   • Klauzula sumienia także dla nauczycieli? Jest już projekt deklaracji

    Klauzula sumienia także dla nauczycieli? Jest już projekt deklaracji

    W internecie pojawił się projekt Deklaracji Wiary i Sumienia Nauczycieli Polskich wyznania rzymsko-katolickiego. Część nauczycieli – śladem lekarzy – spisuje i ogłasza deklaracje wiary. Minister edukacji ma nadzieję, że klauzula pozostanie wyłącznie w sferze pomysłu. Czy sumieniem polskiej szkoły będzie sumienna edukacja, czy gorąca wiara?

    czytaj więcej »
   tvnpix