Fakty - oglądaj online

FAKTY | 16.01.2014

Dymisja Andrzeja Seremeta coraz bardziej prawdopodobna? Prokurator generalny zbiera kolejne fatalne recenzje. Będzie wniosek o uznanie Trynkiewicza za „osobę stwarzającą zagrożenie”. W czwartkowych Faktach mówiliśmy też o delegacji z Watykanu, która stawiła się przed Komitetem Praw Dziecka ONZ. Zaprasza Justyna Pochanke.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
milosz911

Przemyślcie kwestie dodania jednego dobrego materiału zza granicy zamiast głupiej ciekawostki na koniec faktów...jesteście programem informacyjnym. Jasne, ze lepiej to się sprzedaje ale nie o to chyba chodzi.(chyba, że tak...) Przemyślcie to...nie po to chyba kończyliście odpowiednie szkoły, żeby w głównym wydaniu sprzedawać takie pierdoły. rozwiń

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Fakty | 24.07.2014

    Fakty | 24.07.2014

    Miażdżący dla Polski wyrok Trybunału w Strasburgu. „Wiedzieliście, że Amerykanie torturują u was ludzi” – mówią jednym głosem sędziowie i wywołują w Polsce burzę. Bez wspólnych obchodów – Rok Polski w Rosji i Rok Rosji w Polsce odwołane. Król jest tylko jeden – Rafał Majka bezkonkurencyjny w górach. W czwartkowych Faktach także poruszające spotkanie po latach, czyli cisi bohaterowie Powstania Warszawskiego. Zaprasza Kamil Durczok.

    czytaj więcej »
   • Miażdżący dla Polski wyrok Trybunału w Strasburgu

    Miażdżący dla Polski wyrok Trybunału w Strasburgu

    Europejski Trybunał Praw Człowieka uznał Polskę winną naruszenia Europejskiej Konwencji Praw Człowieka przez to, że pozwoliła CIA więzić u nas dwóch domniemanych terrorystów. Lista mocnych oskarżeń na tym się nie kończy. Trybunał orzekł, że Polska nie dość skutecznie prowadziła śledztwo w tej sprawie i nie zapobiegła torturom oraz „nieludzkiemu traktowaniu” więźniów. W kraju burza – politycy podzieleni. Jedni mówią o tryumfie sprawiedliwości, inni o tym, że prawa morderców postawiono nad prawami ofiar.

    czytaj więcej »
   • Nagła dymisja ukraińskiego rządu

    Nagła dymisja ukraińskiego rządu

    Najpierw Udar i Swoboda – dwie wspierające rząd partie ogłosiły, że wychodzą z koalicji w Radzie Najwyższej Ukrainy. Potem, późnym popołudniem, premier Arsenij Jaceniuk poinformował, że podaje się do dymisji.

    czytaj więcej »
   • Unia Europejska szykuje nowe, radykalne sankcje wobec Rosji

    Unia Europejska szykuje nowe, radykalne sankcje wobec Rosji

    Na razie tylko słyszymy o unijnych sankcjach, bo decyzje wciąż nie zapadły, ale według nieoficjalnych informacji mają one uderzyć m.in. w rosyjskie banki i sektor energetyczny. Część europejskich dyplomatów nie godzi się jednak na surowe karanie Rosji, choć nawet sami separatyści przyznają, że system rakietowy BUK, którego prawdopodobnie użyto do zestrzelenia malezyjskiego Boeinga 777, dostali z Rosji.

    czytaj więcej »
   • Czarne skrzynki lotu MH17 już w rękach ekspertów

    Czarne skrzynki lotu MH17 już w rękach ekspertów

    Eksperci z brytyjskiej agencji badania wypadków lotniczych rozpoczęli już pracę nad czarnymi skrzynkami z malezyjskiego Boeinga 777. Po wstępnych oględzinach w laboratorium poinformowano, że nie sprawiają wrażenia, by ktoś cokolwiek w nich zmieniał albo próbował je otwierać. Prace nad odczytaniem zapisów przynoszą już pierwsze efekty.

    czytaj więcej »
   • Bez wspólnych obchodów – Rok Polski i Rok Rosji odwołane

    Bez wspólnych obchodów – Rok Polski i Rok Rosji odwołane

    Rząd odwołuje Rok Polski w Rosji i Rok Rosji w Polsce. Mieliśmy wspólnie z Rosjanami pochwalić się sobie nawzajem tym, co udało się nam w kulturze, nauce i gospodarce. – Nie da się tego dobrze zorganizować po tym, co się stało na Ukrainie – twierdzi rząd. – Szkoda, że tak się stało – to już reakcja z Kancelarii Prezydenta. Wielcy polskiej kultury też są podzieleni w reakcjach. Czy bliskich związków polityki i sztuki tym razem naprawdę nie dało się rozdzielić?

    czytaj więcej »
   • Król jest tylko jeden – Rafał Majka bezkonkurencyjny w górach

    Król jest tylko jeden – Rafał Majka bezkonkurencyjny w górach

    Od środy polski sukces sportowy ma twarz Rafała Majki. Światowe media i kibice są zachwyceni fenomenalną jazdą Polaka w Tour de France. W czwartek kolarz zajął dobre trzecie miejsce, ale to, co 25-latek dzień wcześniej pokazał na piekielnie ostrych podjazdach, to majstersztyk. Kibice niemal oszaleli, kiedy na stromym podjeździe – przy dyszącym ze zmęczenia rywalu – Majka puścił oko do kamery i ruszył, jakby miał w nogach turbodoładowanie.

    czytaj więcej »
   • Cisi bohaterowie Powstania Warszawskiego. Premiera filmu Ewy Ewart

    Cisi bohaterowie Powstania Warszawskiego. Premiera filmu Ewy Ewart

    Dla powstańców to oni byli najodważniejsi – lecieli tysiące kilometrów nad okupowaną Europą, by dostarczyć lekarstwa, opatrunki, broń i nadzieję. W Muzeum Powstania Warszawskiego odbyła się premiera filmu Ewy Ewart „Zdobyć Miasto”. To poruszająca historia 92-letniego dziś pilota RAF-u, który jako jeden z nielicznych przeżył piekielnie trudną misję w sierpniu 1944 roku.

    czytaj więcej »
   • Fakty | 23.07.2014

    Fakty | 23.07.2014

    Holandia w żałobie – ciała ofiar katastrofy na Ukrainie dotarły do Eindhoven. Grzegorz Schetyna zapowiada: powalczę o przywództwo PO, jeśli Tusk odejdzie do Brukseli. Słowacja: lawina błotna zgniotła i zasypała auta. To niektóre z tematów przestawionych w środowych Faktach. Zaprasza Kamil Durczok.

    czytaj więcej »
   • Holandia w żałobie. Ciała ofiar katastrofy na Ukrainie dotarły do Eindhoven

    Holandia w żałobie. Ciała ofiar katastrofy na Ukrainie dotarły do Eindhoven

    W środę po południu w Eindhoven wylądowały dwa samoloty transportowe wypełnione trumnami z ciałami ofiar katastrofy malezyjskiego Boeinga 777. Na wojskowym lotnisku czekali na nie bliscy, rodzina królewska i śledczy, którzy mają się zająć jak najszybszą identyfikacją zmarłych. To dopiero początek trudnej operacji, bo na razie z Ukrainy udało się przewieźć ciała jedynie 56 osób. Środa to w całej Holandii dzień żałoby narodowej – pierwszy od ponad pół wieku.

    czytaj więcej »
   • Ukraina: pożegnanie ofiar katastrofy Boeinga 777

    Ukraina: pożegnanie ofiar katastrofy Boeinga 777

    Na skromnej uroczystości na charkowskim lotnisku ofiary katastrofy żegnały w środę ukraińskie władze. Szczątki 200 pasażerów samolotu przybyły we wtorek do Charkowa w specjalnym chłodniczym pociągu. Do piątku wszystkie mają zostać przetransportowane z Ukrainy.

    czytaj więcej »
   • Ukraina: część ciał ofiar nadal leży na miejscu katastrofy

    Ukraina: część ciał ofiar nadal leży na miejscu katastrofy

    Ukraińskie władze zapewniały, że w pociągu, który wyruszył z bocznicy w Torezie, znajdują się szczątki wszystkich ofiar wypadku. Teraz wiadomo, że w wagonach brakowało niemal 1/3 ciał. Obserwatorzy OBWE informują, że część zwłok leży nadal porozrzucana na polu w okolicach miejsca katastrofy, wokół którego – mimo zawieszenia broni – nadal toczą się walki.

    czytaj więcej »
   tvnpix