Fakty - oglądaj online

FAKTY | 16.01.2014

Dymisja Andrzeja Seremeta coraz bardziej prawdopodobna? Prokurator generalny zbiera kolejne fatalne recenzje. Będzie wniosek o uznanie Trynkiewicza za „osobę stwarzającą zagrożenie”. W czwartkowych Faktach mówiliśmy też o delegacji z Watykanu, która stawiła się przed Komitetem Praw Dziecka ONZ. Zaprasza Justyna Pochanke.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
milosz911

Przemyślcie kwestie dodania jednego dobrego materiału zza granicy zamiast głupiej ciekawostki na koniec faktów...jesteście programem informacyjnym. Jasne, ze lepiej to się sprzedaje ale nie o to chyba chodzi.(chyba, że tak...) Przemyślcie to...nie po to chyba kończyliście odpowiednie szkoły, żeby w głównym wydaniu sprzedawać takie pierdoły. rozwiń

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Fakty | 02.09.2014

    Fakty | 02.09.2014

    Kto nowym premierem? Prezydent Komorowski wkracza do gry i przypomina, że zgodnie z konstytucją to on wskaże przyszłego szefa rządu. Szykuje się karuzela stanowisk w Platformie Obywatelskiej. Czy Grzegorz Schetyna ma szanse wrócić do władzy? W Faktach też o proboszczu, który molestował dziewczynki. Nie spotkała go kara, dostał za to nową parafię. Na program zaprasza Kamil Durczok.

    czytaj więcej »
   • Kto nowym premierem? Prezydent Komorowski wkracza do gry

    Kto nowym premierem? Prezydent Komorowski wkracza do gry

    Jest jasny sygnał z Belwederu – to Bronisław Komorowski wskaże kandydata na nowego premiera. Prezydent, pomijany dotąd w personalnych układankach przez premiera i liderów Platformy, wyraźnie przypomniał, co mówi konstytucja – to głowa państwa decyduje, kto będzie tworzył rząd. Efekty działań prezydenta już widać. Platforma wycofuje się z obietnicy, że w tym tygodniu poznamy następcę Donalda Tuska.

    czytaj więcej »
   • Elżbieta Bieńkowska polskim kandydatem do nowej Komisji Europejskiej

    Elżbieta Bieńkowska polskim kandydatem do nowej Komisji Europejskiej

    Wicepremier Elżbieta Bieńkowska jest polskim kandydatem do nowej Komisji Europejskiej i spotka się w czwartek w Brukseli z przyszłym szefem KE Jean-Claudem Junckerem – twierdzą unijne źródła. Według nieoficjalnych informacji Bieńkowska ma szanse na objęcie ważnej teki gospodarczej w przyszłej Komisji Europejskiej, ale ostateczne decyzje w tej sprawie nie zostały jeszcze podjęte.

    czytaj więcej »
   • Szykuje się karuzela stanowisk w PO. Schetyna wróci do władzy?

    Szykuje się karuzela stanowisk w PO. Schetyna wróci do władzy?

    Szef Platformy składa urząd, w partii padają pytania o następcę. Pierwszy zabiera głos ten, który na swoją szansę czekał długo i jeszcze niedawno zdawało się, że z marzeniami o przywództwie może się pożegnać. Grzegorz Schetyna głośno domaga się wcześniejszych wyborów w PO i równie głośno mówi, że w nich wystartuje.

    czytaj więcej »
   • Ewa Kopacz najlepszym kandydatem na premiera. Tak wskazują respondenci

    Ewa Kopacz najlepszym kandydatem na premiera. Tak wskazują respondenci

    Mamy najnowszy sondaż, jaki na zlecenie TVN24 przeprowadził we wtorek Millward Brown SMG/KRC. Znalazło się w nim pytanie, kto powinien zastąpić Donalda Tuska na stanowisku premiera? Ponad jedna czwarta pytanych wskazała Ewę Kopacz, co piąty – Grzegorza Schetynę. Na kolejnych miejscach znaleźli się: Radosław Sikorski, Elżbieta Bieńkowska i Tomasz Siemoniak.

    czytaj więcej »
   • Ksiądz może dotykać intymnych miejsc dzieci? Prokuratura nie znalazła znamion przestępstwa

    Ksiądz może dotykać intymnych miejsc dzieci? Prokuratura nie znalazła znamion przestępstwa

    Skandaliczne zachowanie proboszcza jednej z warmińskich parafii ujawniły dziewczynki. Dziesięć z nich – wszystkie między 9 a 13 rokiem życia – złożyło zeznania obciążające księdza. Kętrzyńska prokuratura nie kwestionowała prawdziwości tych poruszających opowieści, ale uznała, że przestępstwa nie ma, jest tylko zachowanie moralnie naganne. Po dwóch latach umorzono postępowanie, a ksiądz dostał nową parafię.

    czytaj więcej »
   • Fakty | 01.09.2014

    Fakty | 01.09.2014

    Ewolucja czy rewolucja? Polityczne scenariusze w związku ze zmianą premiera. W Faktach pytaliśmy też, co opozycja zyska, a co może stracić w związku z wyjazdem Tuska do Brukseli? Ewa Kopacz jest niemal pewnym przyszłym premierem. W Faktach przyglądaliśmy się życiorysowi marszałek Sejmu. Na poniedziałkowe wydanie programu zaprasza Kamil Durczok.

    czytaj więcej »
   • Ewolucja czy rewolucja? Polityczne scenariusze w związku ze zmianą premiera

    Ewolucja czy rewolucja? Polityczne scenariusze w związku ze zmianą premiera

    Nazwisko nowego premiera i potencjalny scenariusz dla polskiej polityki mieliśmy poznać już we wtorek. Rzeczniczka rządu w rozmowie Faktami sugeruje jednak, że następcę Tuska poznamy raczej w środę. Ewa Kopacz jest niemal pewnym przyszłym premierem. Czy o przywództwo w Platformie przyjdzie się jej jednak bić z tymi, którzy na swoją szansę czekają od dawna?

    czytaj więcej »
   • Co opozycja zyska, a co może stracić w związku z wyjazdem Tuska do Brukseli?

    Co opozycja zyska, a co może stracić w związku z wyjazdem Tuska do Brukseli?

    Gratulacje ze strony opozycyjnych polityków w wielu przypadkach padały przez zaciśnięte zęby, bo nowa funkcja polskiego premiera to dla niemal całej reszty boisko, o którym mogą tylko pomarzyć. Do tego przychodzi strach, że awans Tuska to wiatr w żagle Platformy i na polityczną zmianę warty przyjdzie PiS znowu poczekać. Ale zejście premiera z polskiej sceny to dla opozycji także szansa – ktokolwiek będzie jego następcą, będzie jednak łatwiejszym celem.

    czytaj więcej »
   • Ewa Kopacz gwarantem kontynuacji polityki Tuska? Przyglądamy się życiorysowi marszałek Sejmu

    Ewa Kopacz gwarantem kontynuacji polityki Tuska? Przyglądamy się życiorysowi marszałek Sejmu

    Jeśli nie rewolucja – to premier Kopacz. Niewielu polityków jest jednocześnie tak dobrze znanych i tak wielką zagadką. Co marszałek Sejmu myśli o in vitro, konkordacie i prokuraturze? Czy pozwoli ministrom być samodzielnymi książętami, czy twardą ręką obejmie ster rządu? I gdzie poprowadzi Polskę? To są pytania, na które Ewa Kopacz – jeśli nie chce być tylko pełniącą obowiązki premiera – musi dać Polakom odpowiedź tak szybko, jak to możliwe.

    czytaj więcej »
   • Polak szefem Rady Europejskiej, Włoszka szefową unijnej dyplomacji. Co na to Moskwa?

    Polak szefem Rady Europejskiej, Włoszka szefową unijnej dyplomacji. Co na to Moskwa?

    W rosyjskiej prasie najpierw pojawiła się malutka wzmianka o nowym unijnym prezydencie i potężne teksty o Federice Mogherini. Teraz jest pytanie, jaki sygnał sam Donald Tusk wyśle na Kreml, bo że wyraźny sygnał wysłała tam w sobotę cała Unia, Rosjanie raczej nie mają wątpliwości. Kto zagra wobec wojującej Moskwy dobrego, a kto złego policjanta? I czy Władimir Putin tę grę podejmie?

    czytaj więcej »
   tvnpix