Fakty - oglądaj online

FAKTY | 13.01.2014

Ponad 35 mln zł dla WOŚP. Jerzy Owsiak dziękuje i w bardzo emocjonalny sposób odpiera ataki krytyków Fundacji. W Faktach też o szczególnym wolontariuszu Wielkiej Orkiestry. Łukasz, chociaż sam jest nieuleczalnie chory, pomaga innym. W Faktach też Ziobro kontra Hofman, czyli wymiana ciosów na prawicy. Zaprasza Justyna Pochanke.

Komentarze (2)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
zherba

Globy targowisko proznosci.

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   zherba

   alez ten ziobro to gnida

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     zamknij
     Zasady forum
     Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

     Pozostałe informacje

     • Fakty | 18.12.2014

      Fakty | 18.12.2014

      Polska: „trójka madrycka” zwróci ponad 70 tysięcy złotych za podróże służbowe. Bruksela: Donald Tusk prowadzi pierwszy szczyt Unii Europejskiej. Polscy politycy krytykują jego debiut, choć szczyt jeszcze się nie skończył. Rosja: doroczne spotkanie Putina z dziennikarzami: „Pokonamy kryzys w ciągu dwóch lat”. To niektóre z tematów przedstawionych w czwartkowych Faktach. Zaprasza Kamil Durczok.

      czytaj więcej »
     • Bruksela: Donald Tusk poprowadzi pierwszy szczyt Unii Europejskiej

      Bruksela: Donald Tusk poprowadzi pierwszy szczyt Unii Europejskiej

      Co dalej z Rosją? – to pytanie o strategię wobec Kremla jest pierwszym zadaniem na pierwszym roboczym szczycie Unii Europejskiej, który poprowadzi Donald Tusk. Nowy prezydent UE mówił o mocnym sygnale kierowanym do Moskwy i mocnym wsparciu Ukrainy. W kuluarach już mówi się jednak o szczycie, który bardziej przypomina „colę light”. Oznacza to, że komentatorzy oceniają przekaz spotkania jako za słaby, aby mogło ono zrobić wrażenie na agresywnej Rosji.

      czytaj więcej »
     • Polscy politycy krytykują debiut Tuska na szczycie UE

      Polscy politycy krytykują debiut Tuska na szczycie UE

      Spotkanie w Brukseli jeszcze trwa, ale w Polsce politycy już oceniają szczyt. Według nich Tusk jest za słaby i zbyt ogólny, a brak zaproszenia dla prezydenta Poroszenki to ogromny błąd. Pierwsze europejskie starcie nowego prezydenta Unii Europejskiej w Polsce budzi szczególne emocje, bo pozycja Tuska w Europie to amunicja także dla krajowych polityków.

      czytaj więcej »
     • Prezydent Komorowski przesłuchany w Pałacu Prezydenckim

      Prezydent Komorowski przesłuchany w Pałacu Prezydenckim

      Przez blisko cztery godziny prezydent Bronisław Komorowski zeznawał jako świadek w procesie dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego i płk. Aleksandra L., byłego oficera WSI. Obydwaj są oskarżeni o płatną protekcję przy weryfikacji WSI. Przesłuchanie odbyło się jednak w nietypowym miejscu – w rolę sali sądowej zamieniono jedno z pomieszczeń Pałacu Prezydenckiego, a bezpieczeństwa pilnowali oficerowie BOR.

      czytaj więcej »
     • Nie żyje druga z podpalonych pracownic socjalnych z Makowa

      Nie żyje druga z podpalonych pracownic socjalnych z Makowa

      Warszawskim lekarzom nie udało się uratować drugiej pracownicy makowskiego GOPS-u, która ucierpiała w ataku 62-letniego mężczyzny. Poparzenia kobiety okazały się zbyt poważne. Napastnik – Leszek G. – będzie w związku z tym sądzony za dwa zabójstwa dokonane ze szczególnym okrucieństwem.

      czytaj więcej »
     • Rakowiska: kto odpowiada za okrucieństwo 18-letnich zabójców?

      Rakowiska: kto odpowiada za okrucieństwo 18-letnich zabójców?

      Internauci wydali już wyrok – para młodych zabójców z Rakowisk to „chwasty” i „zwierzęta, które należy pozbawić życia w możliwie najbardziej okrutny sposób”. W burzy po tej wstrząsającej zbrodni jak dotąd nie pojawiło się ani pytanie, ani refleksja: gdzie byli bliscy i gdzie była szkoła w życiu nastolatków? Kto i kiedy zgubił z oczu dzieci, które pozostawione same sobie zamieniły się w bestie.

      czytaj więcej »
     • Kuba i USA wznawiają kontakty. Kulisy supertajnej misji papieża Franciszka

      Kuba i USA wznawiają kontakty. Kulisy supertajnej misji papieża Franciszka

      Prezydent Barack Obama ogłosił w środę zwrot w dotychczasowej polityce izolowania Kuby przez USA. Zalecił rządowi natychmiastowe wznowienie zerwanych w 1961 r. stosunków dyplomatycznych z Kubą oraz rozluźnienie różnych restrykcji w podróżach i eksporcie. Analogiczne decyzje ogłosił – w przemówieniu – prezydent Kuby Raul Castro. Przez 18 miesięcy dwaj bliscy współpracownicy Baracka Obamy negocjowali z wysłannikami Raula Castro. Dopiero jednak po historycznej decyzji obu przywódców ujawniono, że wznowienie kontaktów to w dużej mierze sukces papieża Franciszka.

      czytaj więcej »
     • Wieczorna awantura w sejmie o brudne naczynia posłanki Pawłowicz

      Wieczorna awantura w sejmie o brudne naczynia posłanki Pawłowicz

      Podczas środowych późnowieczornych obrad Sejmu doszło do zaskakującej awantury. W trakcie głosowania nad projektem nowelizacji konstytucji poseł Twojego Ruchu Andrzej Rozenek zaapelował o pięć minut przerwy. Przyczyną była posłanka Pawłowicz, która jadła na sali posiłek. Ten apel wywołał burzliwą dyskusję, w której pojawiały się pozamerytoryczne komentarze.

      czytaj więcej »
     • Fakty | 17.12.2014

      Fakty | 17.12.2014

      Świat znów boi się terrorystów. Podwyższony stan gotowości służb specjalnych. Premier Kopacz zabiera głos w sprawie marszałka Sikorskiego i jego „kilometrówek”. Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie podobnych nadużyć 11 posłów. 18-letnia morderczyni z Rakowisk już wcześniej była notowana. Czy osoby z zaburzeniami psychicznymi popełniają coraz więcej przestępstw? To niektóre z tematów przedstawionych w środowych Faktów. Zaprasza Kamil Durczok.

      czytaj więcej »
     • Świat znów boi się terrorystów. Podwyższony stan gotowości służb specjalnych

      Świat znów boi się terrorystów. Podwyższony stan gotowości służb specjalnych

      Dramatyczne wydarzenia w kawiarni w Sydney i tragiczny atak na szkołę w Pakistanie. Dwie tragedie z ostatnich dni znów postawiły w stan podwyższonej gotowości służby specjalne na całym świecie. Pojawiają się pytania o to, kto następny znajdzie się na celowniku islamskich terrorystów. Europa w coraz większym strachu – o groźbie zamachów otwarcie mówi premier Wielkiej Brytanii. W Polsce alertu oficjalnie nie ma, ale to do nas wiodą tropy raportu o torturach CIA. Na dodatek teraz ujawniane są informacje, że nasz kraj przynajmniej raz był potencjalnym celem szykowanego dużego ataku terrorystów.

      czytaj więcej »
     tvnpix