Fakty - oglądaj online

Fakty | 12.01.2014

22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kraju i zagranicą. Kto jest winien samobójczej śmierci 16-latka w Suwałkach? Papież Franciszek ochrzcił nieślubne dziecko. To niektóre z tematów przedstawionych w niedzielnych Faktach. Zaprasza Piotr Marciniak.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
gvsia

Smutne, że 10-cio letni chłopiec mówi, że nie ma dla niego nadziei. Tutaj można pomóc jemu http://www.lukaszberezak.pl/ !!!!!!!!!

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Fakty | 16.09.2014

    Fakty | 16.09.2014

    Premier Ewa Kopacz wygłosi exposé 1 października – nowy rząd w piątek. Ukraiński parlament przyjął ustawę, która wprowadza amnestię dla separatystów z Donbasu. Żyrardów: pijany prezydent miasta za kierownicą auta złapany przez policję. To niektóre z tematów, które przedstawiliśmy we wtorkowych Faktach. Zaprasza Kamil Durczok.

    czytaj więcej »
   • Premier Ewa Kopacz wygłosi exposé 1 października. Nowy rząd w piątek

    Premier Ewa Kopacz wygłosi exposé 1 października. Nowy rząd w piątek

    „Jestem właściwie gotowa jeśli chodzi o skład nowego rządu” – powiedziała Ewa Kopacz we wtorek. Dodała również, że nazwiska nowych ministrów pozna jako pierwszy prezydent Bronisław Komorowski – w najbliższy czwartek, a Polacy poznają skład rządu dzień później. Znany jest już kalendarz – nie jest jednak znany plan działań na ostatni rok przed wyborami.

    czytaj więcej »
   • Śmierć polskiego żołnierza w Afganistanie

    Śmierć polskiego żołnierza w Afganistanie

    Plutonowy Rafał Celebudzki jest jedną z trzech ofiar zamachu samobójczego na konwój sił NATO niedaleko ambasady USA w Kabulu. Wśród pięciu żołnierzy ISAF rannych w zamachu dokonanym przez Talibów jest dwóch Polaków. Plutonowy Rafał Celebudzki miał 38 lat. Zostawił żonę i dwójkę dzieci.

    czytaj więcej »
   • Ukraina: parlament przyjął ustawę, która wprowadza amnestię dla separatystów z Donbasu

    Ukraina: parlament przyjął ustawę, która wprowadza amnestię dla separatystów z Donbasu

    Parlament Ukrainy przyjął we wtorek ustawę o specjalnym statusie tych rejonów w Donbasie oraz zwolnił z odpowiedzialności karnej członków ugrupowań, walczących tam przeciwko ukraińskim siłom rządowym. Donbas nie jest częścią Ukrainy – to z kolei zapewnienia separatystów. Wściekli mieszkańcy Kijowa wyszli na ulicę na wieść o tym, że dzięki ustawie większość prorosyjskich rebeliantów obejmie amnestia. NATO ostrzega, że słynne rosyjskie „zielone ludziki” pojawiły się w Mołdawii. Tamtejsze służby przyznają, że w Naddniestrzu jest ich coraz więcej. Mołdawia może być kolejnym krajem, w którym Rosja będzie prowadzić tak zwaną wojnę hybrydową. W cieniu tych wydarzeń ratyfikowano we wtorek umowę stowarzyszeniową Ukrainy z Unią Europejską.

    czytaj więcej »
   • Gigantyczna pensja dla szefa spółki rządowej, która przestaje istnieć

    Gigantyczna pensja dla szefa spółki rządowej, która przestaje istnieć

    Prawie półtora miliona złotych w półtora roku – to wynagrodzenie szefa rządowej spółki Polskie Inwestycje Rozwojowe. Za co te pieniądze? Efekty półtorarocznej pracy prezesa Mariusz Grendowicza to jedna umowa inwestycyjna i kilka wniosków o pieniądze. Prezes traci pracę, a spółka w tym kształcie przestaje istnieć. Firma miała być flagowym projektem rządu i odpowiedzią na kryzys.

    czytaj więcej »
   • Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie rozmowy Sienkiewicza i Belki

    Prokuratura umorzyła śledztwo w sprawie rozmowy Sienkiewicza i Belki

    Śledczy z warszawskiej prokuratury uznali, że Marek Belka i Bartłomiej Sienkiewicz nie złamali prawa w trakcie podsłuchanej i nagranej rozmowy w jednej z warszawskich restauracji. Prokuratura uznała, że premier Donald Tusk nie wiedział o słynnym spotkaniu, na którym rozmawiano o rzekomym „dealu” - zmianach w ustawie o NBP w zamian za dymisję ówczesnego szefa resortu finansów Jacka Rostowskiego.

    czytaj więcej »
   • Żyrardów: pijany prezydent miasta za kierownicą

    Żyrardów: pijany prezydent miasta za kierownicą

    W ręce policji wpadł prezydent Żyrardowa, który był przekonany o własnej bezkarności. Został on złapany rankiem – miał 0,7 promila w wydychanym powietrzu i nie miał oporów, by wsiąść za kierownicę. Nie miał także ochoty przepraszać przed kamerą – uznał, że pisemne przeprosiny w gazecie wystarczą.

    czytaj więcej »
   • Kim są kobiety pracujące w BOR?

    Kim są kobiety pracujące w BOR?

    W publicznych wystąpieniach za Ewą Kopacz widać dyskretne postacie funkcjonariuszek Biura Ochrony Rządu. Do widoku oficerów BOR-u już przywykliśmy – widok kobiet z bronią i w ciemnych okularach jest znacznie rzadszy. Czy więcej kobiet w polityce oznacza więcej kobiet w służbach ochraniających politycznych VIP-ów?

    czytaj więcej »
   • Fakty | 15.09.2014

    Fakty | 15.09.2014

    Prezydent Komorowski wręczył Ewie Kopacz nominację na premiera. Gabinet ma zostać powołany 22 września, przed wylotem prezydenta na sesję ONZ. W nowej rządowej układance jedno nazwisko jest niemal pewne – szefem dyplomacji ma być Jacek Rostowski. Ukraińcy dostają broń z krajów NATO? Polska twierdzi, że nie ma z tym nic wspólnego. O tym mówiliśmy w poniedziałkowych Faktach. Na program zaprasza Kamil Durczok.

    czytaj więcej »
   • Prezydent Komorowski wręczył Ewie Kopacz nominację na premiera

    Prezydent Komorowski wręczył Ewie Kopacz nominację na premiera

    Spotkanie trwało godzinę, po nim były życzenia i podziękowania. W południe prezydent Bronisław Komorowski powierzył urzędującej jeszcze marszałek Sejmu misję tworzenia rządu. Gabinet ma zostać powołany 22 września, przed wylotem prezydenta na sesję ONZ. Ewa Kopacz rusza do pracy, a w tym samym czasie rusza karuzela z nazwiskami nowych ministrów.

    czytaj więcej »
   tvnpix