Fakty - oglądaj online

Fakty | 12.01.2014

22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kraju i zagranicą. Kto jest winien samobójczej śmierci 16-latka w Suwałkach? Papież Franciszek ochrzcił nieślubne dziecko. To niektóre z tematów przedstawionych w niedzielnych Faktach. Zaprasza Piotr Marciniak.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
gvsia

Smutne, że 10-cio letni chłopiec mówi, że nie ma dla niego nadziei. Tutaj można pomóc jemu http://www.lukaszberezak.pl/ !!!!!!!!!

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Fakty | 31.10.2014

    Fakty | 31.10.2014

    Świąteczny tłok na drogach. Policja radzi: jedźmy na trzeźwo i ostrożnie! Ukraina zapewni tranzyt gazu z Rosji do Europy. Opozycja poprze rząd, by pomóc tym, którzy mają kredyt we frankach szwajcarskich. To niektóre z tematów, które przedstawiliśmy w piątkowych Faktach. Zaprasza Grzegorz Kajdanowicz.

    czytaj więcej »
   • Świąteczny tłok na drogach. Policja radzi: jedźmy na trzeźwo i ostrożnie!

    Świąteczny tłok na drogach. Policja radzi: jedźmy na trzeźwo i ostrożnie!

    Okres Wszystkich Świętych to najtrudniejsze dla policji i najniebezpieczniejsze dla kierowców i pasażerów dni w roku. Miliony Polaków wyjeżdżają na groby bliskich, a o zagrożenie na trasie nie trudno. Trzeba o tym pamiętać, bo wszystkim się spieszy, bo chcemy być na miejscu jak najszybciej, bo wszyscy szukają miejsca do zaparkowania. Statystyki nie kłamią – liczba wypadków w te dni jest rekordowa. Policja radzi: jedź trzeźwo i ostrożnie!

    czytaj więcej »
   • Ukraina zapewni tranzyt gazu z Rosji do Europy

    Ukraina zapewni tranzyt gazu z Rosji do Europy

    „Europa nie musi się już martwić, gazu wam nie zabraknie” – zapewniają przedstawiciele Ukrainy i Rosji. Przedstawiciele Komisji Europejskiej, Rosji i Ukrainy podpisali w czwartek wieczorem w Brukseli porozumienie ws. warunków dostaw rosyjskiego gazu na Ukrainę do końca marca 2015 r. Udało się w ostatniej chwili – tuż przed zimą. Ukraina ma zapłacić do końca roku 3,1 mld dolarów za wcześniejsze dostawy. Na razie ogłoszono sukces, ale kłopoty mogą wrócić już na wiosnę.

    czytaj więcej »
   • Opozycja poprze rząd, by pomóc tym, którzy mają kredyt we frankach

    Opozycja poprze rząd, by pomóc tym, którzy mają kredyt we frankach

    Szef PiS Jarosław Kaczyński wyraził w piątek gotowość do współpracy z premier Ewą Kopacz w sprawie pomocy osobom, które zaciągnęły kredyty we frankach szwajcarskich. Jego zdaniem pozycja kredytobiorców wobec banków powinna być dużo mocniejsza. Podobnej pomocy dla kredytobiorców oczekuje SLD, który – tego samego dnia co PiS – zgłosił chęć spotkania z szefową rządu w tej sprawie. Być może jednak tak naprawdę opozycja chciałaby, żeby pomógł rząd, a oni nie będą przeszkadzać, tylko poprą te rozwiązania.

    czytaj więcej »
   • Roman Polański nie zostanie zatrzymany

    Roman Polański nie zostanie zatrzymany

    Słynny reżyser może spokojnie przyjeżdżać do Polski. Roman Polański nie zostanie zatrzymany, aresztowany, nie będzie miał postawionych żadnych zarzutów. Nic nie wskazuje też na to, by został wydany Amerykanom. Choć – jak wskazują przypadki z przeszłości – nie jest to niemożliwe.

    czytaj więcej »
   • Gdańsk: nocne podpalenie aut. Doszczętnie spłonęło pięć samochodów

    Gdańsk: nocne podpalenie aut. Doszczętnie spłonęło pięć samochodów

    Znów w nocy ktoś podłożył ogień pod samochody w Gdańsku. Tym razem podpalono siedem aut – pięć doszczętnie spłonęło. Jedno z aut stało na posesji – gdyby nie szybka akcja strażaków, mógł zapalić się dom. Wśród zniszczonych samochodów cztery należały do jednej rodziny, co nakazuje policjantom brać pod uwagę wątek zemsty lub zastraszenia.

    czytaj więcej »
   • Policja ostrzega przed złodziejami. Nowy sposób wyłudzeń „na wnuczka”

    Policja ostrzega przed złodziejami. Nowy sposób wyłudzeń „na wnuczka”

    Prawdopodobnie wszyscy słyszeli o metodzie działania złodziei „na wnuczka”. Mimo to wiele osób wciąż pada ofiarą takich oszustw. Tylko w tym roku i tylko w stolicy przestępcy wyłudzili w ten sposób 10 milionów złotych. Dlatego ruszyła akcja społeczna, w którą zaangażowały się policja i władze samorządowe. Szczególnie, że oszuści swój sposób wciąż „udoskonalają”.

    czytaj więcej »
   • Cykliści z Masy Krytycznej to „terroryści na rowerach”?

    Cykliści z Masy Krytycznej to „terroryści na rowerach”?

    Wyjątkowo duża fala krytyki spadła na uczestników tradycyjnej Masy Krytycznej. W każdy ostatni piątek miesiąca tłumy rowerzystów jadą ulicami Warszawy. Ich przejazd albo spowalnia, albo wręcz blokuje ruch na stołecznych ulicach. W przypadku październikowej Masy Krytycznej traf chciał, że tego samego dnia tysiące warszawiaków wyjeżdżają na groby bliskich. Część kierowców nazywała więc uczestników przejazdu „terrorystami na rowerach”.

    czytaj więcej »
   • Fakty | 30.10.2014

    Fakty | 30.10.2014

    Roman Polański przesłuchany w prokuraturze. Amerykanie chcą aresztowania reżysera. Rosyjskie bombowce nad Europą – Moskwa testuje cierpliwość NATO? Drugi napad na kantor w Małopolsce w ciągu tygodnia. To bandycka seria? To niektóre z tematów przedstawionych w czwartkowych Faktach. Zaprasza Kamil Durczok.

    czytaj więcej »
   • Roman Polański w prokuraturze. Amerykanie chcą aresztowania reżysera

    Roman Polański w prokuraturze. Amerykanie chcą aresztowania reżysera

    Słynny polski reżyser przybył do Warszawy na uroczystość otwarcia Muzeum Historii Żydów Polskich, które otworzono we wtorek. Roman Polański został przesłuchany w krakowskiej prokuraturze po tym, jak amerykańscy śledczy wysłali do polski wniosek o jego aresztowanie. Reżyser odmówił składania zeznań, miał do tego prawo. Filmowiec nie został zatrzymany, ponieważ zobowiązał się stawiać przed prokuratorami na każde ich żądanie. Polański jest wolny, może swobodnie poruszać się po kraju.

    czytaj więcej »
   tvnpix