Fakty - oglądaj online

Fakty | 12.01.2014

22. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w kraju i zagranicą. Kto jest winien samobójczej śmierci 16-latka w Suwałkach? Papież Franciszek ochrzcił nieślubne dziecko. To niektóre z tematów przedstawionych w niedzielnych Faktach. Zaprasza Piotr Marciniak.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
gvsia

Smutne, że 10-cio letni chłopiec mówi, że nie ma dla niego nadziei. Tutaj można pomóc jemu http://www.lukaszberezak.pl/ !!!!!!!!!

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   zamknij
   Zasady forum
   Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

   Pozostałe informacje

   • Fakty | 27.11.2014

    Fakty | 27.11.2014

    Stanisław Mikulski nie żyje. W wieku 85 lat odszedł kultowy agent J-23, Hans Kloss. Sąd: Sławomir Nowak winny w sprawie „afery zegarkowej”. Dziś złożył mandat poselski. Sejm zdecyduje, czy straż miejska będzie nadal wykorzystywać mobilne fotoradary. To niektóre z tematów przedstawionych w czwartkowych Faktach. Zaprasza Justyna Pochanke.

    czytaj więcej »
   • Stanisław Mikulski nie żyje

    Stanisław Mikulski nie żyje

    Odszedł Stanisław Mikulski. Miał na koncie mnóstwo ról kinowych, telewizyjnych i teatralnych. Ale i tak na zawsze, dla niemal wszystkich, zostanie agentem J-23, czyli Hansem Klossem – przystojnym, twardym, świetnie zagranym, jednym słowem: postacią kultową.

    czytaj więcej »
   • Czy PiS ma dowody na sfałszowanie wyborów?

    Czy PiS ma dowody na sfałszowanie wyborów?

    Co trzeba mówić w sprawie sfałszowanych wyborów – instrukcja dla posłów i polityków PiS przez pomyłkę trafiła do mediów. Jest dość zabawna, ale sam zarzut wyartykułowany z sejmowej mównicy brzmi bardzo serio. Jeśli się stawia najpoważniejsze w demokracji oskarżenie wyborczego fałszerstwa, na stół powinno kłaść się twarde dowody, a nie instrukcje „co mówić”.

    czytaj więcej »
   • W niedzielę druga tura wyborów samorządowych

    W niedzielę druga tura wyborów samorządowych

    Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk – najciekawsze wyborcze pojedynki w wielkich miastach. W niedzielę druga tura, ale część kandydatów cierpi na wyborcze rozdwojenie jaźni. Trudno startować, gdy prezes partii mówi, że wybory sfałszowano, a jeszcze trudniej tłumaczyć słowa prezesa.

    czytaj więcej »
   • Ruszył proces byłego wiceszefa BOR oskarżonego w sprawie katastrofy smoleńskiej

    Ruszył proces byłego wiceszefa BOR oskarżonego w sprawie katastrofy smoleńskiej

    Nierozpoznane lotnisko w Smoleńsku, kompletny brak wiedzy o lotniskach zapasowych – to tylko dwa z wielu zarzutów stawianych BOR. Były wiceszef tej służby, gen. Paweł Bielawny stanął przed sądem – jest oskarżony o nieprawidłowości w związku z katastrofą smoleńską. Od biegłych usłyszał, że Lech Kaczyński był w Rosji niepopularny, więc Biuro Ochrony Rządu powinno przygotować się szczególnie starannie.

    czytaj więcej »
   • Na święta benzyna będzie jeszcze tańsza?

    Na święta benzyna będzie jeszcze tańsza?

    Dostaniemy prezent na święta – tanie paliwo. Cena ropy jest najniższa od czterech lat. Obecnie wynosi 70 dolarów za baryłkę. A może być jeszcze niższa, bo OPEC utrzymał wydobycie na tym samym poziomie, co może skutkować spadkiem ceny nawet do 60 dolarów za baryłkę.

    czytaj więcej »
   • Sejm zdecyduje, czy odebrać fotoradary straży miejskiej

    Sejm zdecyduje, czy odebrać fotoradary straży miejskiej

    Połowa budżetu niektórych gmin pochodzi z fotoradarów. Stoją dla kasy, a nie bezpieczeństwa i są jak złoty bożek, a nie przestroga. Najwyższa Izba Kontroli przedstawiła Sejmowi miażdżący dla straży miejskiej raport. Teraz od posłów zależy przyszłość fotoradarów w rękach strażników gminnych.

    czytaj więcej »
   • Pożegnanie z Hansem Klossem – Stanisławem Mikulskim

    Pożegnanie z Hansem Klossem – Stanisławem Mikulskim

    „Cudny, przystojny, powabny” – tak mówiły dziewczyny. Kochały się w nim na zabój. Żegnamy zmarłego dziś w wieku 85 lat Stanisława Mikulskiego. Choć wiele razy próbował, nie uwolnił się od roli Hansa Klossa, ale dzięki niej stanie się nieśmiertelny. Podobnie jak słynne teksty ze „Stawki większej niż życie”.

    czytaj więcej »
   • Fakty | 26.11.2014

    Fakty | 26.11.2014

    Jarosław Kaczyński ogłasza w Sejmie: Te wybory zostały sfałszowane przez Platformę Obywatelską. Amerykańska brygada pancerna ulokowana na stałe na wschodniej granicy NATO? Nadchodzą „Chamlety” – studenci wybierają najgorsze reklamy w Polsce. To niektóre z tematów przedstawionych w środowych Faktach. Zaprasza Justyna Pochanke.

    czytaj więcej »
   • W drugiej turze wyborów PKW wykorzysta system informatyczny do liczenia głosów

    W drugiej turze wyborów PKW wykorzysta system informatyczny do liczenia głosów

    Przed rozpoczęciem drugiej odsłony głosowania w samorządach, Państwowa Komisja Wyborcza testowała system informatyczny, który ma liczyć głosy. PKW utrzymuje, że system działa. Lokalne komisje informują jednak, że nie wszystko funkcjonuje poprawnie. Komisja zarządziła testy, ponieważ chce się upewnić, że nie dojdzie do kolejnego blamażu. Tym bardziej że kolejna wpadka byłaby swego rodzaju prezentem dla PiS. Partia 13 grudnia organizuje protesty w sprawie wyników wyborów.

    czytaj więcej »
   • RŚA: polski misjonarz uwolniony przez porywaczy

    RŚA: polski misjonarz uwolniony przez porywaczy

    Polski misjonarz, ks. Mateusz Dziedzic, uprowadzony w październiku w Republice Środkowoafrykańskiej, został uwolniony. Polskie MSZ poinformowało, że prowadzi bardzo intensywne działania, by duchowny mógł szybko wrócić do kraju i spotkać się z rodziną.

    czytaj więcej »
   tvnpix