Ludzie faktów

Jarosław Kostkowski

Reporter Faktów TVN w Poznaniu. Pracuje w Faktach od 2002 r. Zaczynał jako korespondent w Toruniu. W 2010 r. przeniósł się do Poznania.

Jarosław Kostkowski studiował na Wydziale Geografii na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Przygodę z dziennikarstwem zaczynał w studenckim Radiu Bielany. Później były komercyjne stacje radiowe: Radio Toruń i Radio Gra. W tym samym czasie pisał artykuły do Życia i Gazety Pomorskiej. Od 2001 r., od początku istnienia stacji, w TVN24. Bardzo szybko jednak zaczął przygotowywać materiały do głównego wydania Faktów. Najczęściej są to materiały społeczne. Interesuje się Dalekim Wschodem i Kresami. Często wyjeżdża na Ukrainę i na Litwę - z okolic Wilna pochodzi jego rodzina.

Nie mógłby zrezygnować z podróży i literatury. Miłośnik Knuta Hamsuna, Dylana Thomasa, a także poznańskiego kina Muza. Trzynasty rząd, miejsce pierwsze. Do dziś pozostała mu także miłość do kartografii i do radia.

Najnowsze materiały Jarosława Kostkowskiego:

19.05.2017 |"Hoss" stanął przed sądem, ale do procesu nie doszło. Mają go zbadać biegli
Wideo: Jarosław Kostkowski/Fakty TVN 19.05.2017 |"Hoss" stanął przed sądem, ale do procesu nie doszło. Mają go zbadać biegli

13.05.2017 | "Nie należy z góry odrzucać nawet wersji nielogicznych"
Wideo: Jarosław Kostkowski/Fakty TVN 13.05.2017 | "Nie należy z góry odrzucać nawet wersji nielogicznych"

04.05.2017 | "Lewandowski, który jest człowiekiem żyjącym z rozmachem, nie poprzestanie na jednym dziecku"
Wideo: Jarosław Kostkowski/Fakty TVN 04.05.2017 | "Lewandowski, który jest człowiekiem żyjącym z rozmachem, nie poprzestanie na jednym dziecku"

30.04.2017 | Okradła i skierowała na fałszywy trop. Policja szuka złodziejki
Wideo: Jarosław Kostkowski/Fakty TVN 30.04.2017 | Okradła i skierowała na fałszywy trop. Policja szuka złodziejki

Masz ciekawy temat?

Skontaktuj się

Ostatnie opinie

 • Być jak Legia

  Niechcący rodzi się nowy mit – i to jaki piękny. Było przecież tak blisko, by zawojować Ligę Mistrzów, gdyby nie to, że Polak potrafi. Schrzanić wygraną sprawę, to jest sztuka.

  czytaj więcej »
 • Ktoś dołoży do pieca?

  Nie tylko drzewa umierają stojąc. Kiedy stanie ostatnia lokomotywa, świat się pewnie nie skończy, wątpię czy nawet to zauważy. Ja jednak westchnę, żegnając wynalazek poczęty w czasie nazwanym wiekiem pary i elektryczności. Z wieku zrobiły się dwa. Trudno myśleć, że w ogóle może być jakiś wiek, kiedy wyrasta się z marzeń. O parowozach, zapachu sadzy, podróżach.

  czytaj więcej »
 • Cisza w Kamieniu

  Przejmująca jest cisza w miejscu wypadku. Choć cały czas przychodzą tu ludzie – milczą. Ta cisza oskarża. Stojąc w tym miejscu czułem ból i złość. Relacje świadków, które usłyszałem, zaczynały się tak samo – straszne były pierwsze chwile po wypadku i ta cisza. Spiesząc na ratunek nikt nie oskarżał, nie krzyczał: „morderca”. Kierowca całkiem spokojnie sobie stał.

  czytaj więcej »
tvnpix