Fakty w Południe

Eksperyment procesowy w sprawie wypadku posła

Eksperyment procesowy w sprawie wypadku posła

Poseł Kukiz '15 zginął w wypadku. Miał 43 lata

Foto: PAP | Video: Tomasz Pupiec / Fakty w Południe
Jak doszło do wypadku, w którym zginął poseł Kukiz 15 Rafał Wójcikowski? Miał to wyjaśnić eksperyment procesowy na trasie S8. Warunki na drodze i widoczność były podobne jak w dniu wypadku w styczniowy poranek, kiedy kierowane przez posła auto uderzyło w barierę energochłonną i obróciło się o 90 stopni.

Autor: Tomasz Pupiec / Źródło: Fakty w Południe

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • "Musimy pokazać terrorystom, że nie wygrają"

  "Musimy pokazać terrorystom, że nie wygrają"

  Zmarła kolejna osoba ranna w zamachu w Londynie. Terrorysta - 52-letni Khalid Masood- został zastrzelony podczas akcji policji. Był obywatelem Wielkiej Brytanii. Wiele lat temu służby interesowały się nim w związku z podejrzeniami o ekstremizm. Ostatecznie uznano, że nie stanowi zagrożenia. Dwa dni temu zabił w sumie 4 osoby i 40 ranił.

  czytaj więcej »
 • Szkoła bez prac domowych? Jest jedna, która się na to zdecydowała

  Szkoła bez prac domowych? Jest jedna, która się na to zdecydowała

  Nauczyciele zadają za dużo prac domowych. W opinii Rzecznika Praw Dziecka to "nieuzasadniona ingerencja szkoły w życie prywatne rodzin, poprzez bezpośredni wpływ na rozkład dnia w domu rodzinnym ucznia". Na problem zwracają uwagę tez rodzice, bo narzekają dzieci. Zwłaszcza jak słyszą o szkołach, w których w ogóle nie ma prac domowych.

  czytaj więcej »
 • "Nie jesteśmy w kryzysie, ale to jest dzwonek alarmowy"

  "Nie jesteśmy w kryzysie, ale to jest dzwonek alarmowy"

  Minister środowiska, który umożliwił masową wycinkę drzew, obroniony. Nowe regulacje krytykował sam Jarosław Kaczyński, ale partia i tak murem stanęła za swoim ministrem. O swoją pozycję martwić się też nie musi Antonii Macierewicz - premier Szydło jasno powiedziała, że nie planuje na razie żadnych zmian kadrowych w rządzie. Ale dzwonkiem alarmowych dla Prawa i Sprawiedliwości wydają się być ostatnie sondaże. Kolejne badania pokazują malejący dystans między PiS-em a Platformą Obywatelską.

  czytaj więcej »
 • Jeden zawód, jeden oddział, trzy siostry. Atomówki z Krakowa

  Jeden zawód, jeden oddział, trzy siostry. Atomówki z Krakowa

  Atomówki i kserówki - tak są nazywane. Magda, Wiktoria i Julia - trojaczki z Krakowa - są niemal identyczne. I mają identyczne zainteresowania. Wszystkie studiują pielęgniarstwo, wszystkie chcą pomagać chorym ludziom. Niedawno odbyły praktyki w tym samym szpitalu i na tym samym oddziale. Wprawiając i pacjentów i personel w potrójną konsternację.

  czytaj więcej »
 • "Nasze emocje sprawiają, że często przekładamy wyobrażenia nad fakty"

  "Nasze emocje sprawiają, że często przekładamy wyobrażenia nad fakty"

  - Często nawet nie obchodzi nas, skąd pochodzą media, które czytamy na Facebooku - czy jest to "New York Times" czy "blog Stasia". Ludzie czytają tylko nagłówki - mówił w dyskusji o postprawdzie w programie "Arena Idei" Dariusz Jemielniak (socjolog, teoretyk zarządzania, Wikipedia). Pozostałymi gośćmi programu byli: Edwin Bendyk (analityk komunikacji, publicysta, "Polityka"), Katarzyna Szymielewicz (prawniczka, publicystka z Fundacji Panoptykon) i ks. Andrzej Draguła (teolog, publicysta, bloger z wydawnictwa "Więź").

  czytaj więcej »
 • Wniosek o wotum nieufności wobec rządu "jest skazany na porażkę"

  Wniosek o wotum nieufności wobec rządu "jest skazany na porażkę"

  Czy Platforma ograła resztę opozycji, tak jak twierdzi PiS? Czy zmusi do podniesienia ręki za Grzegorzem Schetyną jako liderem opozycji? Platforma Obywatelska zapowiedziała już, że złoży wniosek o wotum nieufności wobec rządu Beaty Szydło. Ale z resztą partii opozycyjnych na ten temat zamierza rozmawiać dopiero w przyszłym tygodniu. A .Nowoczesna i PSL, choć rządu bronić nie zamierzają, nie kryją, że zagrywka z kandydatem na premiera to ruch, który im się nie podoba.

  czytaj więcej »
 • Pomnik faraona znaleziony w slumsach. "To wielkie odkrycie"

  Pomnik faraona znaleziony w slumsach. "To wielkie odkrycie"

  Wielkie odkrycie w Kairze. Egipscy i niemieccy archeolodzy wydobyli z błota dwa posągi sprzed trzech tysięcy lat. Ten większy - ośmiometrowy - zdaniem naukowców przedstawia Ramzesa II, nazywanego też Wielkim. Mniejszy to prawdopodobnie Seti II, wnuk Ramzesa II. Znaleziska dokonano w slumsach Kairu na terenie antycznego miasta Heliopolis, które było centrum kulturalnym starożytnego Egiptu. Odkrycia związane z Ramzesem II zawsze budzą wśród archeologów dużo emocji. Był on bowiem jednym z najpotężniejszych egipskich faraonów. Panował nad Nilem przez 66 lat w XIII wieku przed naszą erą przez. Zmarł w wieku 92 lat, co w starożytności było niemal niewyobrażalne.

  czytaj więcej »
 • Na działce wycięto 13 drzew. Nawet 2 miliony kary

  Na działce wycięto 13 drzew. Nawet 2 miliony kary

  Nawet 2 miliony złotych kary za nielegalną wycinkę drzew w Katowicach. Usunięto 13 drzew, a 8 podcięto w taki sposób, że prawdopodobnie i tak będzie trzeba je wyciąć. Działka, na której drzewa rosły, po części należała do miasta. Dlatego pomysłodawca wycinki będzie musiał teraz słono za to zapłacić.

  czytaj więcej »
tvnpix