Fakty po południu

Metallica zagra w Polsce. Muzycy wystąpią w Krakowie w kwietniu

Metallica zagra w Polsce. Muzycy wystąpią w Krakowie w kwietniu

16.03 | Metallica zagra w Polsce. Muzycy wystąpią w Krakowie w kwietniu

Foto: metallica.com | Video: Aleksandra Kąkol / Fakty TVN
Zespół właśnie ujawnił szczegóły europejskiej trasy "Worldwired". Koncert legendarnego zespołu odbędzie się w Krakowie w kwietniu przyszłego roku. Muzycy będą promować najnowszą płytę "Hardwired...To Self-Destruct ".

Autor: Aleksandra Kąkol / Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • "Boże chroń królową, ona nie jest ludzką istotą". Niezwykła książka na 40-lecie punka

  "Boże chroń królową, ona nie jest ludzką istotą". Niezwykła książka na 40-lecie punka

  Na 40-lecie punka nie lada gratka - wyjątkowa książka lidera zespołu Sex Pistols, Johna Lydona. "Śpiewnik Pana Rottena" to jego teksty, komentarze i rysunki. W maju minie 40 lat od premiery singla z utworem "God Save The Queen", w którym śpiewał: "Boże chroń królową, ona nie jest ludzką istotą". To był jeden z najgłośniejszych przykładów buntu skierowanego przeciwko brytyjskiemu establishmentowi.

  czytaj więcej »
 • Uciekła przed wojną, urzędnicy kazali jej wyjechać. Zmiana decyzji

  Uciekła przed wojną, urzędnicy kazali jej wyjechać. Zmiana decyzji

  W ciągu miesiąca miała opuścić Polskę i wrócić na Ukrainę z której uciekła razem z dziećmi. Urząd do spraw Cudzoziemców nie chciał przyznać kobiecie statusu uchodźcy. Ale po licznych interwencjach urzędnicy zmienili zdanie, a pani Ludmiła odetchnęła z ulgą. Będzie mogła zostać w Polsce, a jej dzieci nie będą musiały przypominać sobie o wojnie.

  czytaj więcej »
 • W Afganistanie pomagał polskim żołnierzom, teraz sam potrzebuje pomocy

  W Afganistanie pomagał polskim żołnierzom, teraz sam potrzebuje pomocy

  W Ghazni współpracował z Polakami, ratował życie naszych żołnierzy. Dzisiaj sam potrzebuje pomocy. Kapitan afgańskiej policji Ahmad Zia ponownie przyleciał do Polski. Cztery lata temu, po ataku talibów, stracił obie nogi. Wtedy pomogli polscy żołnierze. Dzisiaj też pomagają, bo posterunek, w którym pracuje Ahmad, został ponownie ostrzelany. Kapitan w szpitalu w Bydgoszczy przechodzi rehabilitację i czeka na nowe protezy.

  czytaj więcej »
 • Trump chce obciąć dotacje dla międzynarodowych organizacji pomocowych. W Afryce głoduje 16 mln ludzi

  Trump chce obciąć dotacje dla międzynarodowych organizacji pomocowych. W Afryce głoduje 16 mln ludzi

  Jeśli nikt nie przyjdzie im z pomocą, umrą z głodu - to realny czarny scenariusz losu 16 milionów ludzi. ONZ alarmuje, że w państwach Rogu Afryki i w Nigerii trwa największy kryzys humanitarny od 70 lat. W amerykańskim kongresie tymczasem leży projekt budżetu, który przewiduje drastyczne ograniczenie przez Waszyngton środków na zagraniczną pomoc humanitarną. Donald Trump chce obciąć dotacje dla międzynarodowych organizacji pomocowych aż o 1/4 - w zeszłym roku na ten przeznaczono ponad dwa miliardy dolarów. Organizacje pomocowe alarmują, że jeśli Biały Dom obetnie fundusze na dożywianie ludności w Afryce, kryzys humanitarny jeszcze się powiększy.

  czytaj więcej »
 • Pod nosem mieszkańców Górzykowa rosną góry śmieci. Cuchną i zagrażają ich zdrowiu

  Pod nosem mieszkańców Górzykowa rosną góry śmieci. Cuchną i zagrażają ich zdrowiu

  Miała być rekultywacja i oaza zieleni - jest składowisko odpadów. Mieszkańcy lubuskiego Górzykowa mają uzasadnione powody do obaw i niezadowolenia - pod nosem rosną im góry z odpadów chemicznych, medycznych i tekstylnych. Odór, jaki wydzielają, jest nie do wytrzymania, a co najgorsze - rośnie wraz z temperaturą. Kto zawinił i kto poniesie odpowiedzialność i kto wreszcie naprawi szkodę? Sprawą zajął się Wojewódzki Inspektor Ochrony Środowiska - niewykluczone, że dołączy do niego prokuratura.

  czytaj więcej »
 • Chuligaństwo, niepodporządkowanie się, stawianie oporu. Reżim rozprawia się z protestującymi

  Chuligaństwo, niepodporządkowanie się, stawianie oporu. Reżim rozprawia się z protestującymi

  Wyroki za weekendowe protesty. Białoruski reżim rozprawia się z uczestnikami prodemokratycznych demonstracji, jakie odbyły się z okazji Dnia Wolności. Sądy w Mińsku rozpatrzyły prawie 150 spraw. Kary to głównie areszty - od kilku do kilkunastu dni - oraz grzywny. W sobotę i w niedzielę zatrzymano około 900 osób. Przed wymiarem sprawiedliwości w swoim kraju odpowiadają za chuligaństwo, niepodporządkowanie się milicji i stawianie oporu.

  czytaj więcej »
 • Picie nad Wisłą legalne po wyroku sądu? Niekoniecznie

  Picie nad Wisłą legalne po wyroku sądu? Niekoniecznie

  Chciał udowodnić, że należy korzystać ze swoich praw. Także prawa do obrony. Dwa lata temu otworzył na bulwarach wiślanych butelkę z piwem i czekał na przyjazd policji. Potem był, mandat, proces a teraz sąd uniewinnił Marka Tatałę od zarzutu spożywania alkoholu w miejscu niedozwolonym. Nie oznacza to jednak, że osoby spożywające alkohol nad Wisłą nie będą karane.

  czytaj więcej »
 • Katastrofa wojskowego helikoptera. Nie żyje 5 osób

  Katastrofa wojskowego helikoptera. Nie żyje 5 osób

  Katastrofa śmigłowca ukraińskiej armii pod Kramatorskiem. Pięć osób nie żyje. Maszyna rozbiła się w obwodzie donieckim na wschodzie kraju. Wśród zabitych było trzech członków załogi oraz dwóch pasażerów śmigłowca. Wstępne ustalenia wskazują, że maszyna najprawdopodobniej wpadła na linię energetyczną. W pobliżu miejsca wypadku znajduje się siedziba ukraińskich sił rządowych. Do zbadania wypadku została powołana grupa oficerów sztabu operacji wojskowej, która sprawdzi ewentualny udział prorosyjskich separatystów.

  czytaj więcej »
 • Bohaterska akcja strażaka. "To jest nasza codzienność"

  Bohaterska akcja strażaka. "To jest nasza codzienność"

  Mieszkanie w ogniu a na balkonie 77-letnia przerażona kobieta. W oknie obok balkonu pojawia się strażak, przeskakuje do kobiety i podaje maseczkę z tlenem. Później było już nieco bardziej standardowo. Podnośnik, sprowadzenia na dół i karetka do szpitala. Ten pożar w Słupcy w Wielkopolsce mógł skończyć się dużo gorzej, gdyby nie ten strażak.

  czytaj więcej »
tvnpix