Fakty ekstra

"Spotted" - czym jest jedno z najnowszych zjawisk w Internecie?

"Spotted" - czym jest jedno z najnowszych zjawisk w Internecie?

Czym jest "Spotted"?

Foto: Fakty TVN / Fakty TVN | Video: Katarzyna Pilawa - Fakty TVN Online / Fakty TVN Online
Popularny "Spotted" w sieci - co to takiego?

"Spotted" - stały trend, czy przelotna moda?

 • Skąd przywędrowała do nas moda na "spotted"?
 • Dlaczego zainteresowanie tym zjawiskiem jest aż tak duże?
 • O co właściwie chodzi w całej zabawie?


Sprawdźcie koniecznie materiał specjalny, który dla Faktów Online przygotowała Katarzyna Pilawa - jedna z laureatek naszego programu stażowego "poławiacze pereł".
Zobaczcie, co powiedzieli jej goście i eksperci.

Korzystacie ze "spotted"? Napiszcie nam, co o tym myślicie :)

Ekipa Online
Fakty


Fakty na facebooku - śledź nas krok po kroku!

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznych. PiS wciąż wyprzedza PO, w Sejmie znów PSL

  Najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznych. PiS wciąż wyprzedza PO, w Sejmie znów PSL

  Aż 33 proc. poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości, 23 proc. dla Platformy Obywatelskiej i 19 proc. dla siły politycznej Pawła Kukiza – to wyniki najnowszego sondażu Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24. Na czwartym miejscu – z 8 proc. – znalazło się stowarzyszenie NowoczesnaPL, czyli inicjatywa Ryszarda Petru. Piątą siłą polityczną, która znalazłaby się w Sejmie, jest PSL.

  czytaj więcej »
 • Dzień Ojca – politycznie i z przymrużeniem oka

  Dzień Ojca – politycznie i z przymrużeniem oka

  23 czerwca na zabawę z dzieckiem ojciec musi znaleźć czas. To jedyny taki moment, kiedy to właśnie ojcowie są w świetle jupiterów. Wszyscy składają życzenia, a dzieciom zadawane jest pytanie: „czy w przyszłości chcesz być jak tata?”. Z okazji Dnia Ojca można również pokusić się o przedstawienie wizerunku ojca… w polityce. Jaki powinien być prawdziwy ojciec narodu?

  czytaj więcej »
 • Ścinali włosy dla chorych na raka. „Dla mnie to nic, a liczy się cel”

  Ścinali włosy dla chorych na raka. „Dla mnie to nic, a liczy się cel”

  Kilkudziesięciu fryzjerów uzbrojonych w nożyczki czekało na chętnych na darmowe strzyżenie w samym centrum Wrocławia. Tak właśnie wyglądała kolejna już edycja akcji „Daję Głowę”, czyli wyjątkowego wydarzenia, które wspiera osoby chore na raka. Każdy uczestnik przyczynił się do wpłaty pieniędzy przez sponsorów na rzecz Stowarzyszenia Zawsze Kobieta. Co ciekawe fryzjerzy oferowali skrócenie, podcięcie lub zgolenie włosów, ale także przystrzyżenie brody, a nawet ścięcie owłosienia na klatce piersiowej. Wszystko w szczytnym celu. Ten zaś udało się osiągnąć – w ręce fryzjerów oddało się ponad 900 osób, a organizatorzy przyznają, że udało się pobić kolejny rekord. Jaki? O tym w materiale Adrianny Otręby.

  czytaj więcej »
 • Sondaż Millward Brown po lawinie dymisji. Która partia z największym poparciem?

  Sondaż Millward Brown po lawinie dymisji. Która partia z największym poparciem?

  Wybory parlamentarne, gdyby odbywały się w najbliższą niedzielę, wygrałoby Prawo i Sprawiedliwość, na które zagłosowałoby 30 proc. ankietowanych przez Millward Brown. Według najnowszego sondażu przeprowadzonego na zlecenie Faktów TVN i TVN24 ugrupowanie Pawła Kukiza poparłoby 24 proc. badanych, a Platforma Obywatelska mogłaby liczyć na 19 proc. głosów. Do Sejmu weszłyby także NowoczesnaPL i Sojusz Lewicy Demokratycznej.

  czytaj więcej »
 • Jaworzno: urząd miasta do „koszenia” trawy zatrudnił... stado owiec

  Jaworzno: urząd miasta do „koszenia” trawy zatrudnił... stado owiec

  Liczące 40 sztuk stado „kosi” połacie traw na terenie dawnego kamieniołomu. Zwierzęta zostały „zatrudnione” przez Urząd Miasta w Jaworznie. Rozwiązanie to jest nie tylko ekonomiczne, ale też ekologiczne. Ma uchronić wyjątkową dla tego miejsca roślinność, oczyszczając jednocześnie to miejsce z chwastów. – To murawy kserotermiczne, czyli bogate siedliska roślinne związane z terenami, które są bardzo ciepłe. Zwierzęta są niezbędne dla funkcjonowania tego siedliska. Należy pamiętać, że tworzyły się one tu przez setki lat, właśnie w związku z wypasem owiec – komentował Marcin Tosza z Urzędu Miasta w Jaworznie.

  czytaj więcej »
 • Kraksa ma sprawne tylko dwie łapy, ale w zawodach pokonuje zdrowe psy

  Kraksa ma sprawne tylko dwie łapy, ale w zawodach pokonuje zdrowe psy

  Wzruszająca historia psa, który pomimo swojej niepełnosprawności biega w zawodach na orientację po górach i odnosi sukcesy. Suczka o imieniu Kraksa ma dwie sparaliżowane łapy i wielką wolę walki. Dziewięć lat temu Kraksa wpadła pod samochód. W wyniku wypadku złamała kręgosłup, a diagnozy lekarzy nie były optymistyczne. Poprzednia właścicielka porzuciła psa w lecznicy. Tam znalazła ją pani Magda, dzięki której suczka przeszła dwie operacje – w tym jedną ratującą jej życie. Teraz tworzą zgraną drużynę, która pokonuje bariery. O sile przyjaźni i życiu wbrew przeciwnościom – Katarzyna Sosulska.

  czytaj więcej »
 • Nowy sondaż zaufania: Duda i Kukiz liderami. Najmniej wiarygodni Korwin-Mikke, Palikot i Miller

  Nowy sondaż zaufania: Duda i Kukiz liderami. Najmniej wiarygodni Korwin-Mikke, Palikot i Miller

  Ponad tydzień po wygraniu II tury wyborów prezydenckich Andrzej Duda cieszy się największym wśród polityków zaufaniem społecznym. Według sondażu przeprowadzonego przez Millward Brown SA na zlecenie Faktów TVN i TVN24 zaufanie wobec prezydenta elekta deklaruje 40 proc. ankietowanych. Na przeciwnym biegunie liderami są ex aequo Janusz Korwin-Mikke i Janusz Palikot – 72 proc. badanych zapewnia, że nie ma do nich zaufania.

  czytaj więcej »
 • Politycy komentują sondażowe sukcesy Kukiza i Petru. „Pokażcie program i ludzi”

  Politycy komentują sondażowe sukcesy Kukiza i Petru. „Pokażcie program i ludzi”

  – Formacje, które w sondażach dostają po kilkanaście procent, powinny przedstawić konkretną ofertę. Pokażcie, jaki jest wasz program i jakie osoby będą wystawione na listach – apelował Władysław Kosiniak-Kamysz (PSL). Minister pracy i polityki społecznej przyznał jednocześnie, że „słabszy” wynik PSL w ostatnim sondażu Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24 mobilizuje jego partię do dalszej pracy. Z kolei Izabela Mrzygłocka (PO) wysokie notowania sondażowe formacji Pawła Kukiza (20 proc.) i Ryszarda Petru (10 proc.) określiła jako „efekt świeżości nowych ugrupowań, które się pojawiły”. – Sondaże pokazują tendencję zmiany w Polsce – skomentował Mariusz Błaszczak (PiS).

  czytaj więcej »
 • Najnowszy sondaż poparcia politycznego. Duża przewaga PiS nad PO, partia Kukiza na drugim miejscu

  Najnowszy sondaż poparcia politycznego. Duża przewaga PiS nad PO, partia Kukiza na drugim miejscu

  25 proc. dla Prawa i Sprawiedliwości, 20 proc. dla siły politycznej Pawła Kukiza, a tylko 17 procent dla Platformy Obywatelskiej – to wyniki najnowszego sondażu Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24. Na czwartym miejscu – z 10 proc. – znalazło stowarzyszenie NowoczesnaPL, czyli inicjatywa Ryszarda Petru i Leszka Balcerowicza. Tylko te cztery siły polityczne znalazłyby się w Sejmie.

  czytaj więcej »
 • „Fakty z zagranicy” – nowy program na antenie TVN24 Biznes i Świat

  „Fakty z zagranicy” – nowy program na antenie TVN24 Biznes i Świat

  Najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata, rzetelne analizy i ciekawe opinie – to wszystko w jednym wieczornym pakiecie informacyjnym. „Fakty z zagranicy” to najnowszy program na antenie TVN24 Biznes i Świat. Codziennie o 20:00 od poniedziałku do piątku można będzie zobaczyć materiały przygotowywane przez dziennikarzy działu zagranicznego Faktów TVN – Annę Czerwińską, Katarzynę Sławińską, Cezarego Grochota i Monikę Krajewską oraz korespondentów Faktów: Marcina Wronę, Macieja Worocha, Andrzeja Zauchę. W programie pojawią się także relacje dziennikarzy TVN24 BiŚ – Macieja Sokołowskiego, Jakuba Loski i Michała Sznajdera. „Fakty z zagranicy” współtworzą także Łukasz Chatys i Michał Dąbrowski z Faktów oraz Katarzyna Ramotowska i Jacek Stawiski z TVN24 BiŚ. Prowadzącą jest Monika Tomasik.

  czytaj więcej »
 • Fakty TVN na Dzień Dziecka. Redakcja na zdjęciach z dzieciństwa

  Fakty TVN na Dzień Dziecka. Redakcja na zdjęciach z dzieciństwa

  Zazwyczaj fotografie z rodzinnego archiwum zarezerwowane są tylko dla najbliższych. Dzień Dziecka to właściwie jedyny moment, w którym każdy może ujawnić nieco prywatności i zaprezentować własne zdjęcia z młodości oraz dzieciństwa. Zobaczcie, jak – na co dzień w pełni profesjonalni – reporterzy i prowadzący Faktów TVN wyglądali we wczesnej młodości.

  czytaj więcej »
 • Będzin: metalowy płot odciął mieszkańców bloku od drogi

  Będzin: metalowy płot odciął mieszkańców bloku od drogi

  Skok przez żywopłot – to jedyny sposób na wydostanie się ze swoich posesji dla mieszkańców będzińskiego osiedla. Spółdzielnia mieszkaniowa, do której należy teren obok trzech budynków innej spółdzielni, postanowiła go odgrodzić. Tym sposobem 1,5-metrowy metalowy płot oddziela od reszty świata kilkadziesiąt rodzin.

  czytaj więcej »
tvnpix