Fakty ekstra

Fakty Ekstra: Spór o nazwę pubu

Fakty Ekstra: Spór o nazwę pubu

Pub „Piwnica u Fritzla”

Video: Patryk Rabiega, Mikołaj Nowak / Fakty TVN
„Piwnica u Fritzla” – taką kontrowersyjną nazwę miał nosić jeden z pubów w centrum Warszawy. W Internecie rozgorzała burzliwa dyskusja. Ekipa Faktów Online ruszyła więc w miasto, by dowiedzieć się, co mieszkańcy Warszawy sądzą na ten temat.

Źródło: Fakty Online

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Gdańsk: wyjątkowe miejsce spotkań i pracy artystów świętuje urodziny

  Gdańsk: wyjątkowe miejsce spotkań i pracy artystów świętuje urodziny

  Rok temu zaryzykowali i się udało. Przestrzeń Sztuki WL4 w Gdańsku świętuje urodziny i okazała się sporym sukcesem artystów i Fundacji Wspólnota Gdańska, która pomogła zaadoptować budynek dawnej piekarni nieopodal centrum miasta. Odbywają się tam koncerty, spektakle i wystawy. W 37 pracowniach na co dzień tworzy 40 osób, a chciałoby jeszcze więcej, bo pracować można tam bez skrępowania i ograniczeń, a koszt wynajmu lokalu jest śmiesznie niski.

  czytaj więcej »
 • #MannequinChallenge redakcji „Faktów” TVN

  #MannequinChallenge redakcji „Faktów” TVN

  Hillary Clinton, Michaele Obama, Cristiano Ronaldo, Adele, Beyonce – to ledwo początek listy tych, którzy podjęli Mannequin Challenge. Nie mogło również zabraknąć także redakcji „Faktów” TVN. W zapoczątkowanej przez studentów z Florydy grze w udawanie manekinów liczą się kreatywność, pomysłowość i wykonanie. Akcja zdobywa szturmem sieć i chociaż w przeciwieństwie do wcześniejszych internetowych happeningów nie jest akcją charytatywną, wiele osób wykorzystuje ją do przekazania innym czegoś ważnego.

  czytaj więcej »
 • Polska zamienia się w słuch

  Polska zamienia się w słuch

  25 września to szczególna data dla blisko 500 mln ludzi na świecie, w tym około 900 tys. Polaków – Międzynarodowy Dzień Głuchych. W tym roku obchodom towarzyszy start kampanii „Polska zamienia się w słuch”. Projekt w niecodzienny sposób ma zwrócić uwagę na funkcjonujących wśród nas bezgłośnie ludzi niesłyszących.

  czytaj więcej »
 • Zdesperowani imigranci w Calais i zagrożeni polscy kierowcy. Relacja reportera „Faktów”

  Zdesperowani imigranci w Calais i zagrożeni polscy kierowcy. Relacja reportera „Faktów”

  Premier Beata Szydło rozmawiała z prezydentem Francois Hollandem o bezpieczeństwie polskich kierowców jadących do lub przez Calais i napadanych na autostradzie przez imigrantów. Do rozmowy doszło na zakończonym szczycie w Bratysławie. Prezydent Hollande zapewnił, że podejmie odpowiednie kroki mające na celu zapewnienie na miejscu bezpieczeństwa, jak również zadeklarował sprawdzenie sygnałów świadczących o problemach polskich kierowców. Jak faktycznie wygląda sytuacja w Calais? Reporter „Faktów” TVN odwiedził niesławną „dżunglę” oraz miał okazję podpatrywać jeden z ataków na kierowcę.

  czytaj więcej »
 • 15 lat temu powstała telewizja TVN24. „Codziennie dziękuję za zaufanie widzów”

  15 lat temu powstała telewizja TVN24. „Codziennie dziękuję za zaufanie widzów”

  9 sierpnia 2001 roku dokładnie o 12:00 Anita Werner po raz pierwszy przywitała się z widzami TVN24. Właśnie 15 lat temu ruszyła pierwsza polska telewizja informacyjna, która działała 24 godziny na dobę. – Usłyszałam w słuchawce, że już jesteśmy i to był ten moment, kiedy rzeczywiście poczułam, że już zaczęliśmy normalnie działać jako telewizja, która ma swoich widzów nie tylko w naszym studiu, ale też w wielu polskich domach. Później tych widzów zdobywaliśmy i zdobywamy do dzisiaj, z czego ja się bardzo cieszę i niezmiennie, codziennie dziękuję za zaufanie – wspomina Anita Werner, która poprowadziła pierwszy w historii TVN24 serwis informacyjny.

  czytaj więcej »
 • Jacek Pikuła znów zagrał na Staromiejskiej. Poruszający finał historii społecznika z Katowic

  Jacek Pikuła znów zagrał na Staromiejskiej. Poruszający finał historii społecznika z Katowic

  Społecznik z Katowic, który przez lata zbierał pieniądze dla potrzebujących grając na ulicy... wrócił na nią po 10 latach! Znów poruszył serca przechodniów. Wielu znów się zatrzymało. Byli też tacy, którzy na Staromiejską przyjechali specjalnie, by zobaczyć człowieka nazywanego legendą Katowic. To co porusza najbardziej to fakt, że człowiek, który przez lata pomagał bezdomnym, dziś sam nie ma domu. Ostatnie 7 lat to wędrówka po górach i spanie w namiocie.

  czytaj więcej »
 • Kto wygra mecz Polska-Niemcy? Pies Odi typuje wynik

  Kto wygra mecz Polska-Niemcy? Pies Odi typuje wynik

  Odi to pies, który jest ulubieńcem krakowskiej redakcji „Faktów” TVN. Nasza reporterka Renata Kijowska przygarnęła go z Centrum Adopcyjnego Lecznicy „Ada” w Przemyślu. Na dzień przed meczem reprezentacji Polski z Niemcami w Euro 2016 Odi przystąpił do specjalnego testu, w którym miał wytypować zwycięską drużynę. Jeśli wierzyć w jego przeczucie, możemy być spokojni o wynik spotkania: Niemcy nie mają szans!

  czytaj więcej »
tvnpix