Fakty ekstra

FAKTY EKSTRA: Grafika w Faktach TVN

FAKTY EKSTRA: Grafika w Faktach TVN

FAKTY EKSTRA: Grafika w Faktach

Foto: Patryk Rabiega i Anna Gołębiewska / Fakty TVN / Patryk Rabiega i Anna Gołębiewska / Fakty TVN | Video: Patryk Rabiega i Anna Gołębiewska / Fakty TVN / Patryk Rabiega i Anna Gołębiewska / Fakty TVN
Ciekawi jesteście, jak powstaje grafika do Faktów?

Nasi graficy komputerowi opowiadają o swojej pracy. Zobaczcie, jak powstają grafiki, które codziennie uzupełniają materiały naszych reporterów.


Zapraszamy do oglądania relacji, którą przygotował dla Was Patryk Rabiega.

Podoba się? Podzielcie się z nami opinią w komenatarzu, lub na oficjalnym fanpage.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Wspominają Darka i jego rodzinę

  Wspominają Darka i jego rodzinę

  Współpracownicy Dariusza Kmiecika, jego koledzy i przyjaciele, przywołują w pamięci chwile spędzone z nim nie tylko w pracy. Naszego reportera i jego bliskich wspominają redaktor naczelny Faktów TVN, prowadzący, reporterzy oraz Paweł Laskosz, najbliższy współpracownik naszego tragicznie zmarłego reportera, który spędzał z nim prawie każdy dzień w pracy.

  czytaj więcej »
 • „Nergal” broni Mozila

  „Nergal” broni Mozila

  „Polskie społeczeństwo jeszcze nie rozumie, kim jest artysta. Być może wydaje mu się, że artysta to taki klaun, lub cyrkowiec, który ma tańczyć i skakać na scenie ku uciesze gawiedzi. A na dodatek powinno to być łatwe, proste i przyjemne. Uważam, że artysta powinien uderzać w czuły punkt, żeby sprowokować i dać do myślenia” – tak Adam „Nergal” Darski broni Czesława Mozila, którego piosenka „Nienawidzę cię, Polsko” przyczyniła się do fali krytyki artysty. Lider zespołu Behemoth przypomina, że niedawno też miał problemy z występami swojej grupy. „Nam również „Solidarność” groziła pozwem. Oni tylko robią dużo szumu, pompują balon, ale za tym nie doszukiwałbym się żadnej treści” – mówi Darski.

  czytaj więcej »
 • Czesław Mozil tłumaczy, co chciał przekazać w piosence „Nienawidzę cię Polsko”

  Czesław Mozil tłumaczy, co chciał przekazać w piosence „Nienawidzę cię Polsko”

  „To piosenka o problemie, który ma wielu emigrantów. Człowiek opuszcza swój kraj, bo nie może się w nim odnaleźć, ale w tym nowym jest gościem i też nie potrafi się tam odnaleźć” – mówi w rozmowie z Magdą Łucyan artysta Czesław Mozil. Muzyk stał się obiektem krytyki już po pierwszej emisji jednej z jego najnowszych piosenek. Utwór nosi tytuł „Nienawidzę cię Polsko”. Mozil odpowiada na zarzuty, twierdząc, że jest „nieszczęśliwie zakochany w Polsce”. O swoich krytykach mówi, że „leczą w ten sposób swoje kompleksy”

  czytaj więcej »
 • Łódź walczy z kieszonkowcami. Oryginalna akcja policji w komunikacji miejskiej

  Łódź walczy z kieszonkowcami. Oryginalna akcja policji w komunikacji miejskiej

  „Nie każdy portfel chce zmienić swojego właściciela, dlatego nie noś wartościowych rzeczy w zewnętrznych kieszeniach” – to tylko jedna z zasad, o których przypominają mieszkańcom Łodzi tamtejsze MPK i policja. Rocznie w mieście zgłaszanych jest średnio 700 kradzieży kieszonkowych w środkach komunikacji miejskiej. Akcja przygotowana została w taki sposób, by uświadomić pasażerom, jak łatwo stać się ofiarą kieszonkowca. Na czym dokładnie polega? O tym w materiale Marzanny Zielińskiej.

  czytaj więcej »
 • Paweł Płuska o spotkaniu Tusk-Putin i rzekomej propozycji rozbioru Ukrainy

  Paweł Płuska o spotkaniu Tusk-Putin i rzekomej propozycji rozbioru Ukrainy

  Reporter Faktów był w Moskwie podczas wizyty Donalda Tuska na Kremlu w 2008 roku. Paweł Płuska powiedział w TVN24, że dziennikarze nie zostali wpuszczeni do siedziby rosyjskiego prezydenta i korzystali jedynie ze zdjęć udostępnionych przez rosyjską agencję prasową. Podkreślił, że nie ma pewności, czy rozmowa w cztery oczy Tusk-Putin w ogóle się odbyła, czy było to jedynie dyplomatycznym i oficjalnym „podaniem sobie ręki”.

  czytaj więcej »
 • Kamil Durczok o Radosławie Sikorskim: „Będzie mu bardzo trudno pełnić tę funkcję”

  Kamil Durczok o Radosławie Sikorskim: „Będzie mu bardzo trudno pełnić tę funkcję”

  „Będzie bardzo trudno Radosławowi Sikorskiemu, jeśli nie wykona w tej chwili jakiegoś spektakularnego gestu, który pomoże mu przywrócić łączność z klubem i zapleczem partyjnym, które jest po prostu na niego wściekłe” – mówił Kamil Durczok w środę we Wstajesz i Wiesz w TVN24 o zamieszaniu, które wywołał Radosław Sikorski swoją wypowiedzią o rzekomej propozycji Władimira Putina dotyczącej rozbioru Ukrainy. Takie rozwiązanie rosyjski prezydent miał zaproponować Donaldowi Tuskowi w lutym 2008 roku. Były minister spraw zagranicznych potem wycofał się z tych słów. Redaktor naczelny Faktów podkreślił, że marszałkowi Sejmu „będzie bardzo trudno pełnić tę funkcję”, mimo to „nie jest zupełnie na straconej pozycji”.

  czytaj więcej »
 • USA: kostium służb medycznych walczących z ebolą będzie przebojem Halloween?

  USA: kostium służb medycznych walczących z ebolą będzie przebojem Halloween?

  Amerykańska firma przygotowała dość kontrowersyjną propozycję na zbliżające się imprezy z okazji święta Halloween. To skafander przypominający kombinezon służb medycznych, które walczą z ebolą. Kostium ten wywołał falę krytyki w USA. Przedstawiciele firmy nie widzą w swojej propozycji niczego złego. „Niczym nie różni się on od przebrania strażaka, policjanta czy lekarza. To kostium idealnie dopasowany do tego, co dzieje się na świecie i co Amerykanie widzą w mediach”.

  czytaj więcej »
 • Czekają na wyrok za znęcanie się nad psem. Będzie precedens?

  Czekają na wyrok za znęcanie się nad psem. Będzie precedens?

  W czwartek w łódzkim sądzie zapadnie pierwszy wyrok w sprawie, która powinna działać jak przestroga dla wszystkich ludzi, którzy krzywdzą swoje zwierzęta. 39-letnia Monika W. odpowiada za znęcanie się nad psem – wyżłem Azafem. Kobiecie grozi do dwóch lat więzienia. Jeśli usłyszy taki wyrok – będzie to precedens. Za okrucieństwo wobec zwierząt wymierzane są zwykle wyroki w zawieszeniu. Między listopadem 2013 roku a marcem 2014 roku wyżeł był regularnie bity i głodzony przez właścicieli. Jak utrzymuje kobieta, nie dawała psu jeść, bo zabraniał jej tego partner. Sprawa szokuje tym bardziej, że Azaf był wcześniej wystawowym championem. Uratowany przez patrol interwencyjny wyżeł ma się już lepiej. Konkubent 39-latki pod koniec listopada stanie przed sądem za znęcanie się nad zwierzęciem ze szczególnym okrucieństwem. Grozi mu do trzech lat więzienia. O szczegółach Patryk Rabiega.

  czytaj więcej »
tvnpix