Fakty ekstra

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

01.04 | Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Foto: Red Bull Content Pool | Video: Red Bull Content Pool
W takiej roli polski skoczek jeszcze nie występował. Adam Małysz woził w Warszawie klientów taksówką i udawał, że nie jest sobą. Swoim zachowaniem wywoływał konsternację u pasażerów, z których część miała również okazję do przejażdżki autem rajdowym mistrza z Wisły. Akcję, w ramach żartu primaaprilisowego, zorganizował Redbull.

Autor: Fakty Online / Kin Marcin

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Bronisław Komorowski ogłosił datę wyborów parlamentarnych

  Bronisław Komorowski ogłosił datę wyborów parlamentarnych

  „Wybory parlamentarne odbędą się 25 października” – ogłosił w piątek prezydent Bronisław Komorowski. Polacy wybiorą na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów. „Absolutnie nie biorę pod uwagę możliwości kandydowania w tych wyborach, ani do Sejmu, ani do Senatu, co oznacza, że będę pełnił bardzo ważną funkcję byłego prezydenta” – dodał Bronisław Komorowski.

  czytaj więcej »
 • Kopacz lepsza niż Szydło. Sondaż Millward Brown

  Kopacz lepsza niż Szydło. Sondaż Millward Brown

  Ewa Kopacz czy Beata Szydło – która z pań byłaby lepszym premierem? Odpowiadając na to pytanie, 39 proc. badanych przez Millward Brown SA wskazało obecną szefową rządu (o pięć punktów procentowych więcej niż ostatnio). Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera sprawdziłaby się w tej roli zdaniem 36 proc. ankietowanych (spadek o siedem punktów procentowych). Sondaż przeprowadzono na zlecenie Faktów TVN i TVN24.

  czytaj więcej »
 • PiS wciąż przed PO, Zjednoczona Lewica silniejsza. Najnowszy sondaż Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24

  PiS wciąż przed PO, Zjednoczona Lewica silniejsza. Najnowszy sondaż Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24

  Prawo i Sprawiedliwość – 33 proc., Platforma Obywatelska – 23 proc. – deklarowane poparcie w przypadku największych partii nie zmieniło się od poprzedniego sondażu Millward Brown SA dla Faktów TVN i TVN24. Nieznacznie, bo o jeden punkt procentowy do poziomu 18 proc., osłabło poparcie dla siły politycznej Pawła Kukiza, a notowana po raz pierwszy Zjednoczona Lewica zajęła czwarte miejsce z poparciem na poziomie 7 proc.

  czytaj więcej »
 • Dawne więzienie na sprzedaż. „Mogłaby tu powstać restauracja albo hotel”

  Dawne więzienie na sprzedaż. „Mogłaby tu powstać restauracja albo hotel”

  Władze powiatu liczą, że – mimo kilku nieudanych przetargów – tym razem się uda. Chodzi o dawne więzienie w Łęczycy, które po raz kolejny zostało wystawione na sprzedaż. Zabytkowy obiekt formalnie należy do Skarbu Państwa, ale administrację sprawują władze powiatu. „Budowla może mieć bardzo różne przeznaczenie – od obiektu handlowego, przez restaurację, hotel, a nawet zakład usługowy” – tłumaczy Wojciech Zdziarski, starosta Łęczycy. W wiekowym budynku, który powstał ponad 700 lat temu, wcześniej mieścił się klasztor dominikanów. Ostatecznie jednak – w 1799 roku – przekształcono obiekt w zakład karny. „W tym więzieniu przebywali słynni kryminaliści z długimi wyrokami, więźniowie polityczni, ale także Żydzi, którzy zostali zesłani tutaj podczas II wojny światowej i zabici. To więzienie prezentuje w dramatyczny sposób 200 lat polskiej historii” – mówi Andrzej Borucki, dyrektor Muzeum w Łęczycy.

  czytaj więcej »
 • Gdańsk: popis wandali przed kamerami monitoringu

  Gdańsk: popis wandali przed kamerami monitoringu

  Ledwo szli ulicami Gdańska, ale starczyło im sił, żeby przewrócić śmietnik, skopać samochody i wyrwać znak drogowy. Wandale w kilka minut spowodowali szkody, które miasto wyceniło na co najmniej kilkaset złotych. Ich rajd przerwali policjanci zaalarmowani przez operatora miejskiego monitoringu. Mężczyźni trafili prosto do izby wytrzeźwień, a później usłyszeli zarzuty.

  czytaj więcej »
 • Niecodzienne spotkanie z reporterem Faktów TVN

  Niecodzienne spotkanie z reporterem Faktów TVN

  Często zdarza się, że kiedy reporter telewizyjny łączy się na żywo ze studiem, albo kiedy nagrywa stand-up do przygotowywanego właśnie materiału, za jego plecami pojawiają się ludzie, którzy machają do kamery. Takie jednak spotkania, jakie nagrał ostatnio reporter medyczny Faktów TVN Marek Nowicki, są znacznie rzadsze i ciekawsze. Poznajcie panią Bożenkę!

  czytaj więcej »
 • Finał akcji #FaktyKoty. Oto najlepsze zdjęcia Widzów

  Finał akcji #FaktyKoty. Oto najlepsze zdjęcia Widzów

  Oto finał naszej akcji #FaktyKoty! Przez ponad dwa tygodnie na naszym profilu na Instagramie mogliście oznaczać @faktytvn na zdjęciach Waszych kotów. Publikowaliśmy także zdjęcia reporterów Faktów TVN z tymi sympatycznymi zwierzakami. Teraz prezentujemy wybrane zdjęcia – sprawdźcie, czy Wasz pupil trafił do galerii.

  czytaj więcej »
 • Zabójca dziennikarza z Mławy poszukiwany przez Interpol

  Zabójca dziennikarza z Mławy poszukiwany przez Interpol

  Domniemany zabójca dziennikarza z Mławy jest już ścigany nie tylko w kraju. Wydano europejski nakaz aresztowania. W sprawę włączył się Interpol. Mężczyzna prawdopodobnie uciekł za granicę. Policjanci z prawie dwustu krajów dostali jego zdjęcia. Gdy tylko go zobaczą – zatrzymają.

  czytaj więcej »
 • Najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznych. PiS wciąż wyprzedza PO, w Sejmie znów PSL

  Najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznych. PiS wciąż wyprzedza PO, w Sejmie znów PSL

  Aż 33 proc. poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości, 23 proc. dla Platformy Obywatelskiej i 19 proc. dla siły politycznej Pawła Kukiza – to wyniki najnowszego sondażu Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24. Na czwartym miejscu – z 8 proc. – znalazło się stowarzyszenie NowoczesnaPL, czyli inicjatywa Ryszarda Petru. Piątą siłą polityczną, która znalazłaby się w Sejmie, jest PSL.

  czytaj więcej »
 • Dzień Ojca – politycznie i z przymrużeniem oka

  Dzień Ojca – politycznie i z przymrużeniem oka

  23 czerwca na zabawę z dzieckiem ojciec musi znaleźć czas. To jedyny taki moment, kiedy to właśnie ojcowie są w świetle jupiterów. Wszyscy składają życzenia, a dzieciom zadawane jest pytanie: „czy w przyszłości chcesz być jak tata?”. Z okazji Dnia Ojca można również pokusić się o przedstawienie wizerunku ojca… w polityce. Jaki powinien być prawdziwy ojciec narodu?

  czytaj więcej »
 • Ścinali włosy dla chorych na raka. „Dla mnie to nic, a liczy się cel”

  Ścinali włosy dla chorych na raka. „Dla mnie to nic, a liczy się cel”

  Kilkudziesięciu fryzjerów uzbrojonych w nożyczki czekało na chętnych na darmowe strzyżenie w samym centrum Wrocławia. Tak właśnie wyglądała kolejna już edycja akcji „Daję Głowę”, czyli wyjątkowego wydarzenia, które wspiera osoby chore na raka. Każdy uczestnik przyczynił się do wpłaty pieniędzy przez sponsorów na rzecz Stowarzyszenia Zawsze Kobieta. Co ciekawe fryzjerzy oferowali skrócenie, podcięcie lub zgolenie włosów, ale także przystrzyżenie brody, a nawet ścięcie owłosienia na klatce piersiowej. Wszystko w szczytnym celu. Ten zaś udało się osiągnąć – w ręce fryzjerów oddało się ponad 900 osób, a organizatorzy przyznają, że udało się pobić kolejny rekord. Jaki? O tym w materiale Adrianny Otręby.

  czytaj więcej »
 • Sondaż Millward Brown po lawinie dymisji. Która partia z największym poparciem?

  Sondaż Millward Brown po lawinie dymisji. Która partia z największym poparciem?

  Wybory parlamentarne, gdyby odbywały się w najbliższą niedzielę, wygrałoby Prawo i Sprawiedliwość, na które zagłosowałoby 30 proc. ankietowanych przez Millward Brown. Według najnowszego sondażu przeprowadzonego na zlecenie Faktów TVN i TVN24 ugrupowanie Pawła Kukiza poparłoby 24 proc. badanych, a Platforma Obywatelska mogłaby liczyć na 19 proc. głosów. Do Sejmu weszłyby także NowoczesnaPL i Sojusz Lewicy Demokratycznej.

  czytaj więcej »
 • Jaworzno: urząd miasta do „koszenia” trawy zatrudnił... stado owiec

  Jaworzno: urząd miasta do „koszenia” trawy zatrudnił... stado owiec

  Liczące 40 sztuk stado „kosi” połacie traw na terenie dawnego kamieniołomu. Zwierzęta zostały „zatrudnione” przez Urząd Miasta w Jaworznie. Rozwiązanie to jest nie tylko ekonomiczne, ale też ekologiczne. Ma uchronić wyjątkową dla tego miejsca roślinność, oczyszczając jednocześnie to miejsce z chwastów. – To murawy kserotermiczne, czyli bogate siedliska roślinne związane z terenami, które są bardzo ciepłe. Zwierzęta są niezbędne dla funkcjonowania tego siedliska. Należy pamiętać, że tworzyły się one tu przez setki lat, właśnie w związku z wypasem owiec – komentował Marcin Tosza z Urzędu Miasta w Jaworznie.

  czytaj więcej »
tvnpix