Fakty ekstra

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

01.04 | Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Foto: Red Bull Content Pool | Video: Red Bull Content Pool
W takiej roli polski skoczek jeszcze nie występował. Adam Małysz woził w Warszawie klientów taksówką i udawał, że nie jest sobą. Swoim zachowaniem wywoływał konsternację u pasażerów, z których część miała również okazję do przejażdżki autem rajdowym mistrza z Wisły. Akcję, w ramach żartu primaaprilisowego, zorganizował Redbull.

Autor: Fakty Online / Kin Marcin

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Fakty TVN wspierają Fundację TVN „nie jesteś sam”. Dołącz do nas!

  Fakty TVN wspierają Fundację TVN „nie jesteś sam”. Dołącz do nas!

  TVN UWAGA! i Fundacja TVN „nie jesteś sam” jak co roku organizują wspólną akcję charytatywną na rzecz podopiecznych Fundacji. Tradycyjnie do pomocy przyłącza się również redakcja Faktów TVN. – Realna pomoc to jeden SMS. Można pójść dalej: wydrukować szablon i opublikować swoje zdjęcie z nim w internecie – zachęca Marzanna Zielińska, która do akcji poderwała całą łódzką redakcję Faktów TVN i TVN24 oraz… Lupusa.

  czytaj więcej »
 • Większość Polaków negatywnie ocenia ułaskawienie Mariusza Kamińskiego przez prezydenta

  Większość Polaków negatywnie ocenia ułaskawienie Mariusza Kamińskiego przez prezydenta

  Ponad 60 proc. Polaków krytykuje decyzję prezydenta Andrzeja Dudy o ułaskawieniu Mariusza Kamińskiego – tak wynika z sondażu przeprowadzonego przez Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24. Prezydent Duda w środę ułaskawił byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego i byłych funkcjonariuszy biura skazanych za działania w tzw. aferze gruntowej. Zastosowanie aktu łaski przez prezydenta podzieliło polityków, prawników i konstytucjonalistów.

  czytaj więcej »
 • Zmarł 18-letni Marek chory na białaczkę. Był już zbyt słaby na przyjęcie leku zakupionego m.in. dzięki wsparciu widzów Faktów TVN

  Zmarł 18-letni Marek chory na białaczkę. Był już zbyt słaby na przyjęcie leku zakupionego m.in. dzięki wsparciu widzów Faktów TVN

  Marek chorował na białaczkę od sześciu lat. Miał trzy nawroty choroby i był coraz słabszy. Samotnie wychowujący go tata poruszył niebo i ziemię, by dla walczącego o życie syna zdobyć lek ostatniej szansy. Lek, który kosztował prawie pół miliona złotych. Udało się to m.in. dzięki wsparciu widzów Faktów TVN. Po tym, jak Jarosław Kostkowski opowiedział historię chorego 18-latka, w ciągu jednej nocy udało się zebrać potrzebne pieniądze. Marek nie zdążył jednak przyjąć sprowadzonego ze Stanów Zjednoczonych lekarstwa – był zbyt słaby. Zmarł we wtorek wieczorem. Lek z przeciwciałami ciągle może uratować życie komuś innemu.

  czytaj więcej »
 • Szef CIA: USA po zamachach w Paryżu powinny zachować podwyższoną czujność

  Szef CIA: USA po zamachach w Paryżu powinny zachować podwyższoną czujność

  Poważne ostrzeżenie czy pogróżki szaleńców? Tak zwane Państwo Islamskie ostrzega Stany Zjednoczone i zapowiada, że teraz krew poleje się za Oceanem. To miałaby być zemsta dżihadystów za naloty na Syrię. Co w USA mówi się o zapowiedziach kolejnych ataków? Szef CIA John Brennan twierdzi, że ataki przeprowadzone w Paryżu na pewno nie są jedynymi przygotowywanymi przez ISIS. W komentarze służb i polityków wsłuchiwał się Marcin Wrona, reporter Faktów TVN.

  czytaj więcej »
 • Moskwa wyciąga rękę do Zachodu. Proponuje współdziałanie w walce z terroryzmem

  Moskwa wyciąga rękę do Zachodu. Proponuje współdziałanie w walce z terroryzmem

  O barbarzyńskim ataku na cywilizację pisze do Paryża prezydent Rosji Władimir Putin. I proponuje większe współdziałanie, chociaż Rosja od czasu aneksji Krymu jest z Zachodem w konflikcie. Wcześniej Moskwa sama podjęła decyzję o nalotach w Syrii, niedawno też dotknął ją własny dramat – na Synaju straciła samolot pasażerski, prawdopodobnie także w wyniku zamachu dżihadystów.

  czytaj więcej »
 • Adwokat Polańskiego: dopóki polityka nie zacznie ingerować w wymiar sprawiedliwości, nic nam nie grozi

  Adwokat Polańskiego: dopóki polityka nie zacznie ingerować w wymiar sprawiedliwości, nic nam nie grozi

  – Z przyczyn osobistych nie byliśmy obecni przy nim, kiedy wysłuchiwał uzasadnienia sądu, ale z relacji wiem, że płakał – mówi o Romanie Polańskim jego adwokat Jan Olszewski. W rozmowie z Mateuszem Kudłą prawnik opowiada o wzruszeniu, jakie towarzyszyło reżyserowi w dniu, w którym ważyła się jego przyszłość. Olszewski ocenia też pracę polskich sądów i przekonuje, że dopóki polityka nie zacznie ingerować w niezależny świat wymiaru sprawiedliwości, jego klient może czuć się bezpieczny. Prawnik wspomina też, że udało mu się nawiązać bliższą relację z reżyserem – zwiedzał z nim Kraków i był przy nim, kiedy Polański, odwiedzając Auschwitz, odnalazł nazwisko swojej matki.

  czytaj więcej »
 • PKW podała oficjalne wyniki wyborów. PiS zdecydowanie wygrywa, Zjednoczona Lewica i partia KORWiN poza Sejmem

  PKW podała oficjalne wyniki wyborów. PiS zdecydowanie wygrywa, Zjednoczona Lewica i partia KORWiN poza Sejmem

  Państwowa Komisja Wyborcza podała oficjalne wyniki wyborów. Zaskoczenia odnośnie największego wygranego wyborów parlamentarnych nie ma – najwięcej głosów zdobyła partia Jarosława Kaczyńskiego. Na Prawo i Sprawiedliwość głosowało 37,58 proc. wyborców. Platforma Obywatelska otrzymała 24,09 proc. głosów, ruch Kukiz’15 – 8,81 proc., .Nowoczesna Ryszarda Petru – 7,60 proc. W Sejmie będą zasiadać posłowie Polskiego Stronnictwa Ludowego, które otrzymało 5,13 proc. głosów, nie będzie za to w Zjednoczonej Lewicy, która uzyskała tylko 7,55 proc. Do Sejmu nie weszła także partia KORWiN, która uzyskała 4,76 proc. głosów. Podobnie Partia Razem nie będzie mieć swojej reprezentacji w niższej izbie parlamentu – ugrupowanie zdobyło 3,62 proc. głosów.

  czytaj więcej »
 • PiS miażdży konkurencję, Sejm bez lewicy. Powyborczy sondaż IPSOS

  PiS miażdży konkurencję, Sejm bez lewicy. Powyborczy sondaż IPSOS

  PiS na czele, ale z mniejszą przewagą – to rezultaty częściowego (90 procent komisji) badania late poll, przeprowadzonego przez Ipsos dla TVN24. Według tych danych, Prawo i Sprawiedliwość nadal znajduje się na pozycji lidera z poparciem w wysokości 37,7 proc. To mniej w porównaniu do badania exit poll poll, które dawało PiS-owi 39,1 proc. i 242 mandaty w Sejmie. Według nowych wyliczeń PiS mógłby liczyć na 232 mandaty, co nadal zapewniałoby tej partii samodzielne rządy. Jednak gdyby do Sejmu weszła partia KORWiN, PiS nie miałby większości (228 głosów). Według badania late poll Platforma Obywatelska uzyskała 23,6 proc. głosów i może liczyć na 137 mandatów. Pozostałe ugrupowania uzyskały następujące poparcie: Kukiz’15 – 8,7 proc., Nowoczesna – 7,7 proc., Zjednoczona Lewica – 7,5 proc., PSL – 5,2 proc., KORWiN – 4,9 proc., Partia Razem – 3,9 proc.

  czytaj więcej »
 • Minął rok od tragicznej śmierci Dariusza Kmiecika, jego żony Brygidy i ich synka Remika

  Minął rok od tragicznej śmierci Dariusza Kmiecika, jego żony Brygidy i ich synka Remika

  Rok temu, 23 października 2014 r. przed godziną 5 rano w kamienicy u zbiegu ulic Chopina i Sokolskiej w Katowicach nastąpiła eksplozja gazu, która niemal doszczętnie zniszczyła budynek. Po katastrofie poszukiwane były trzy osoby: reporter Faktów TVN Dariusz Kmiecik, jego żona – dziennikarka TVP Katowice Brygida Frosztęga-Kmiecik oraz ich syn Remigiusz. Po kilkunastu godzinach pracy ratownicy dotarli do ciał ofiar.

  czytaj więcej »
 • „Gwiezdne Wojny. Przebudzenie mocy” ma nowy zwiastun. Trailer zachwyca, ruszyła przedsprzedaż biletów

  „Gwiezdne Wojny. Przebudzenie mocy” ma nowy zwiastun. Trailer zachwyca, ruszyła przedsprzedaż biletów

  „The Force. It’s calling to you. Just let it in” – te trzy zdania, które pojawiły się na oficjalnym koncie filmu na Twitterze, zelektryzowały wiernych fanów sagi „Gwiezdne Wojny”. Właśnie ujawniono najnowszy trailer kolejnej części jednego z najsłynniejszych filmów wszech czasów i internet oszalał. Fani są zachwyceni najnowszą zapowiedzią i nie mogą się doczekać, aż sam film „Gwiezdne Wojny. Przebudzenie mocy” będzie miał premierę. W wielu krajach ruszyła właśnie przedsprzedaż biletów na premierowe pokazy filmów. Jak przyznaje Maciej Woroch, mieszkańcy Londynu mieli problem z nabyciem biletów, ponieważ ich sprzedaż internetowa musiała zostać wstrzymana – gigantycznego zainteresowania nie wytrzymały serwery. „Jedna z sieci multipleksów w 90 minut wyprzedała 10 tysięcy biletów na miejsca w 80 kinach na Wyspach Brytyjskich. Szefowie kin zastanawiają się także, czy nie zwiększyć liczby seansów, aby udostępnić wszystkim możliwość obejrzenia najnowszej części sagi” – mówi Maciej Woroch.

  czytaj więcej »
 • Sondaż poparcia dla partii: powiększa się przewaga PiS nad PO

  Sondaż poparcia dla partii: powiększa się przewaga PiS nad PO

  Wzmożone wysiłki Platformy Obywatelskiej w kampanii wyborczej wydają się nie przynosić zamierzonych skutków, ponieważ w sondażach wzrasta przewaga PiS nad PO – obecnie wynosi ona aż 16 punktów procentowych. To bodajże największa przewaga PiS nad PO w trakcie kampanii wyborczej. Według najnowszego sondażu poparcia przygotowanego przez Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24 partia Jarosława Kaczyńskiego może liczyć na 35 proc. poparcia, zaś Platforma Obywatelska – 19 proc. W Sejmie znalazłyby się również Zjednoczona Lewica (z poparciem 11 proc.), Nowoczesna Ryszarda Petru (8 proc.), ruch Kukiz’15 (5 proc.) oraz Polskie Stronnictwo Ludowe (5 proc.).

  czytaj więcej »
tvnpix