Fakty ekstra

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

01.04 | Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Foto: Red Bull Content Pool | Video: Red Bull Content Pool
W takiej roli polski skoczek jeszcze nie występował. Adam Małysz woził w Warszawie klientów taksówką i udawał, że nie jest sobą. Swoim zachowaniem wywoływał konsternację u pasażerów, z których część miała również okazję do przejażdżki autem rajdowym mistrza z Wisły. Akcję, w ramach żartu primaaprilisowego, zorganizował Redbull.

Autor: Fakty Online / Kin Marcin

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Szwecja kontynuuje poszukiwania rosyjskiego okrętu podwodnego

  Szwecja kontynuuje poszukiwania rosyjskiego okrętu podwodnego

  Szwecja kontynuuje poszukiwania tajemniczego obiektu, który został zauważony i usłyszany dwa dni temu w pobliżu archipelagu sztokholmskiego. „To może być okręt podwodny albo niewielka łódź podwodna. Nie wykluczamy także obecności płetwonurków” – mówił na konferencji prasowej przedstawiciel szwedzkich sił zbrojnych. Podejrzenia padły na Rosję. Jednostka nadawała na częstotliwości wykorzystywanej przez rosyjskie statki i kontaktowała się z Obwodem Kaliningradzkim. Obecność obcego okrętu kilkadziesiąt kilometrów od Sztokholmu może być związana ze znajdującą się w pobliżu bazą szwedzkiej floty lub manewrami NATO, które niedawno odbywały się na Bałtyku.

  czytaj więcej »
 • Członkowie komisji wyborczych zarobią w tym roku więcej

  Członkowie komisji wyborczych zarobią w tym roku więcej

  To pierwsza od ośmiu lat podwyżka diet członków obwodowych komisji wyborczych. Większe o 120-175 proc. zarobki mają sprawić, że do pracy w komisjach zgłosi się znacznie więcej niż dotychczas osób. Dotychczasowe stawki były tak mało kuszące, że nawet w tych gminach, w których jest spore bezrobocie, przed tegorocznymi wyborami do Parlamentu Europejskiego trudno było o chętnych do zasiadania w komisjach. O szczegółach Krzysztof Siuda.

  czytaj więcej »
 • Ocieplanie wizerunku „kanara”, czyli zaskakująca akcja ZTM

  Ocieplanie wizerunku „kanara”, czyli zaskakująca akcja ZTM

  Na co dzień nie wzbudzają pozytywnych emocji. Przeciwnie – jak sami twierdzą, kontrolerzy biletów narażeni są na więcej niż tylko słowne utarczki. Niektórzy agresywni gapowicze potrafią ich ugryźć, popchnąć, uderzyć. Dlatego Zarząd Transportu Miejskiego próbuje wpłynąć na postrzeganie swoich pracowników potocznie zwanych „kanarami” i w kampanii plakatowej pokazuje ich od bardziej „ludzkiej” strony. Jeden jest miłośnikiem kotów, inny lubi podróże, wędkowanie lub jest po prostu mamą. Czy warszawiacy dadzą się przekonać, że „kanar też człowiek” – sprawdzała Kinga Lewandowska.

  czytaj więcej »
 • Słynne oceanarium ma nowego mieszkańca

  Słynne oceanarium ma nowego mieszkańca

  W sobotę po południu w morskim ogrodzie zoologicznym SeaWorld w San Diego w Kalifornii 13-letnia samica delfina butlonosego o imieniu Sadie urodziła swojego drugiego potomka. Nie wiadomo jeszcze, jakiej płci jest młode. Wiadomo natomiast, że zarówno matka, jak i ważące ok. 18 kg młode są zdrowi i szybko zaczęli nawiązywać więź. To już 80. udane narodziny delfina w słynnym oceanarium w San Diego.

  czytaj więcej »
 • Kolorowe bransoletki z gumek są rakotwórcze? UOKiK kontroluje

  Kolorowe bransoletki z gumek są rakotwórcze? UOKiK kontroluje

  Splatanie bransoletek z różnokolorowych gumek to aktualnie jedno z ulubionych zajęć dzieci i młodzieży. Dlatego też niepokój wśród ich rodziców wzbudziła informacja, że zabawki mogą powodować poważne problemy ze zdrowiem. Chodzi o wysokie stężenie ftalanów – substancji chemicznych niekorzystnie wpływających na układ rozrodczy i hormonalny. Sprawą zajął się Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Kontrola ma potrwać do końca tego roku, ale wstępne wyniki już są. O szczegółach w materiale Justyny Bocheńskiej.

  czytaj więcej »
 • Eksperci o synodzie: „trzy kroki do przodu, dwa do tyłu”

  Eksperci o synodzie: „trzy kroki do przodu, dwa do tyłu”

  Poświęcony tematowi rodziny synod biskupów w Watykanie zakończy się dopiero w niedzielę 19 października, ale już w sobotę hierarchowie ogłosili orędzie. „Chrystus pragnie, aby jego Kościół był domem z drzwiami otwartymi zawsze z gościnnością, bez wykluczania kogokolwiek” – to jedno z najważniejszych jego przesłań. Orędzie nie odzwierciedla żadnych sporów i głębokich podziałów, do jakich doszło na synodzie, gdzie starli się zwolennicy linii otwarcia Kościoła na rozwodników i homoseksualistów z konserwatywnym skrzydłem hierarchii, przeciwnym wszelkim zmianom. – Trzy kroki do przodu, dwa do tyłu. Ale zawsze to już jest postęp – podsumowuje ustalenia synodu Artur Sporniak z „Tygodnika Powszechnego”. W podobnym tonie wypowiadają się inni eksperci.

  czytaj więcej »
 • Tak wygląda Wasza jesień

  Tak wygląda Wasza jesień

  Kilka dni temu poprosiliśmy internautów o przesyłanie wykonanych przez nich fotografii jesieni. Dostaliśmy mnóstwo zdjęć, za które serdecznie dziękujemy. O tym, które są najlepsze, zdecydowaliście sami na naszym profilu na Facebooku. Zebraliśmy je specjalnie dla Was w jedną galerię. Gratulujemy zwycięzcom akcji, których zdjęcia dostały najwięcej polubień. W nagrodę do końca weekendu ich fotografie będą naszymi zdjęciami profilowymi i zdjęciami w tle na Facebooku.

  czytaj więcej »
 • Policja doprowadziła do szpitala psychiatrycznego Izabellę C.

  Policja doprowadziła do szpitala psychiatrycznego Izabellę C.

  Cała Polska usłyszała o Izabelli C. w grudniu 2013 roku. Kobieta prowadziła wtedy luksusowy samochód pod wpływem alkoholu i spowodowała wypadek, w wyniku którego jej samochód wpadł do przejścia podziemnego pod warszawską Rotundą. Kilkadziesiąt godzin później przekonywała sąd, że zakaz opuszczania kraju i odebranie jej paszportu „mocno koliduje z jej planami na święta”. Na tym problemy kobiety się jednak nie skończyły. Izabella C. nie meldowała się na posterunku policji i nie pojawiła na obserwacji psychiatrycznej, chociaż takie obowiązki nałożył na nią sąd. Jakie spotkały ją konsekwencje tym razem? O tym w materiale Patryka Rabiegi.

  czytaj więcej »
 • Korea Południowa: tragiczny wypadek w czasie koncertu

  Korea Południowa: tragiczny wypadek w czasie koncertu

  Co najmniej 14 osób zginęło w piątek w Korei Południowej wskutek załamania się kraty szybu wentylacyjnego, na którą weszli słuchacze odbywającego się pod gołym niebem koncertu muzyki pop, by mieć lepszy widok na wykonawców - poinformowały władze. Koreańskie media informują, że zginęło 16 osób.

  czytaj więcej »
 • David Beckham pomaga walczyć z ebolą w Sierra Leone

  David Beckham pomaga walczyć z ebolą w Sierra Leone

  „Sześć lat temu byłem w Sierra Leone. Podziwiałem, jak doskonale ludzie dają sobie radę w kraju, który był wtedy zdewastowany przez wojnę domową. Dzisiaj ci ludzie walczą z niewidzialnym wrogiem. Właśnie teraz w zachodniej Afryce wirus ebola zagraża życiu milionów ludzi. Razem możemy jednak pokonać ebolę. Zacznijmy już teraz” – mówi David Beckham w filmie, który wkrótce będzie emitowany w Sierra Leone. Były kapitan piłkarskiej drużyny Anglii jest Ambasadorem Dobrej Woli UNICEF i od wielu lat angażuje się w pomoc dzieciom. Teraz zaś został twarzą kampanii, która ma pomóc w walce z ebolą.

  czytaj więcej »
 • Rzecznik Praw Dziecka, reżyser Jan Komasa oraz aktor Jerzy Radziwiłowicz w koalicji przeciw przemocy wobec dzieci

  Rzecznik Praw Dziecka, reżyser Jan Komasa oraz aktor Jerzy Radziwiłowicz w koalicji przeciw przemocy wobec dzieci

  W 2010 roku wprowadzono w Polsce całkowity zakaz bicia dzieci. Najnowszy raport TNS OBOP pokazuje, że w Polsce nadal 61% obywateli akceptuje klapsy jako metodę wychowawczą. Stąd pomysł na spot przygotowany na zlecenie Rzecznika Praw Dziecka przez Jana Komasę. W roli głównej – diabła – występuje tu Jerzy Radziwiłowicz. Akcja „Bicie uczy, ale tylko złych rzeczy”, jak mówi Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak, adresowana jest „do dorosłych, do osób, które stosują przemoc, do rodziców, do opiekunów”, a chodzi w niej o „uświadamianie, że nawet najmniejszy klaps może mieć złe oddziaływanie na psychikę dziecka”. Materiał Ewy Kolady.

  czytaj więcej »
 • Nasza reporterka szła trasą, na którą zeszła tragiczna lawina

  Nasza reporterka szła trasą, na którą zeszła tragiczna lawina

  Ponad 30 osób, w tym dwoje Polaków, nie żyje po zejściu lawiny w okolicy szczytu Annapurna w Himalajach. Wielu turystów wciąż uważa się za zaginionych. Trasa, którą szli, jest dość popularną atrakcją dla wielbicieli trekkingu. Jedną z osób, które przeszły cały szlak, jest Katarzyna Czupryńska-Chabros, nasza reporterka. Opowiada o swoich przeżyciach i niefrasobliwości wielu osób, które widziała podczas wycieczki.

  czytaj więcej »
 • W Bieszczadach żyją polscy kowboje

  W Bieszczadach żyją polscy kowboje

  Hodują konie, ujeżdżają je, leczą i są z nimi bardzo zżyci. Czterech bieszczadzkich kowbojów-przyjaciół żyje tak, jak ich odpowiednicy na Dzikim Zachodzie. Nawet tak samo się ubierają. O tym jak polska ziemia wygląda z końskiego grzbietu – Mateusz Kudła.

  czytaj więcej »
tvnpix