Fakty ekstra

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

01.04 | Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Foto: Red Bull Content Pool | Video: Red Bull Content Pool
W takiej roli polski skoczek jeszcze nie występował. Adam Małysz woził w Warszawie klientów taksówką i udawał, że nie jest sobą. Swoim zachowaniem wywoływał konsternację u pasażerów, z których część miała również okazję do przejażdżki autem rajdowym mistrza z Wisły. Akcję, w ramach żartu primaaprilisowego, zorganizował Redbull.

Autor: Fakty Online / Kin Marcin

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Epilog wyprawy na Nanga Parbat. „Były dni, kiedy nie chciałem wyjść ze śpiwora”

  Epilog wyprawy na Nanga Parbat. „Były dni, kiedy nie chciałem wyjść ze śpiwora”

  Polskim himalaistom nie udało się dokonać historycznego, zimowego wejścia na szczyt Nanga Parbat. 17 stycznia uczestnicy wyprawy „Nanga Stegu Revolution 2015/2016” podjęli decyzję o jej zakończeniu. „Pierwsze dni były bardzo trudne. Były takie dni, w których nie chciałem w ogóle wyjść ze śpiwora. Wiele normalnych czynności sprawiało ogromne trudności” – mówił na antenie TVN24 Robert Jałocha.

  czytaj więcej »
 • Robert Jałocha z ekipą himalaistów w wyprawie na Nanga Parbat

  Robert Jałocha z ekipą himalaistów w wyprawie na Nanga Parbat

  To już koniec wyprawy himalaistów ze Śląska na Nanga Parbat. W niedzielę 17 stycznia Adam Bielecki i Jacek Czech podjęli decyzję o zakończeniu ekspedycji „Nanga Stegu Revolution 2015/2016”. – Nie jest wstyd się wycofać, głupotą jest dążyć w niewłaściwym kierunku i w niewłaściwym czasie – podkreślał Jacek Czech. Polacy ruszyli w Himalaje 24 grudnia 2015 roku i przez kilka tygodni mierzyli się z górą, pogodą i własnymi siłami. Przez cały czas trwania wyprawy himalaistom towarzyszyli reporter Faktów TVN Robert Jałocha i operator Maciej Cepin. O swoich doświadczeniach i problemach podczas wyprawy opowiedzieli na antenie TVN24.

  czytaj więcej »
 • Wyprawa na Nanga Parbat. Polacy czekają na obstawę policjantów pakistańskich, aby wyruszyć w góry

  Wyprawa na Nanga Parbat. Polacy czekają na obstawę policjantów pakistańskich, aby wyruszyć w góry

  Polscy himalaiści, którzy chcą dokonać historycznego zdobycia szczytu Nanga Parbat zimą, mają jeden dzień opóźnienia. Lokalne władze, chcąc zapewnić śmiałkom bezpieczeństwo przed ewentualnymi atakami terrorystów, przydzieliły Polakom ochronę. Policjanci niestety się spóźniają. "Czekamy na dwóch uzbrojonych policjantów. Będą oni nam towarzyszyć na każdym kroku i na każdym etapie wyprawy. Będą z nami aż do powrotu do bazy w Chilas” – mówi Robert Jałocha, który towarzyszy polskim himalaistom w wyprawie na Naga Parbat.

  czytaj więcej »
 • Oto najpiękniejsze zdjęcia choinek Widzów Faktów TVN

  Oto najpiękniejsze zdjęcia choinek Widzów Faktów TVN

  Kilka dni temu prosiliśmy Was, Widzów Faktów TVN i Internautów o przesyłanie zdjęć przystrojonych na Święta choinek. Nasza skrzynka z wiadomościami błyskawicznie się zapełniła! Otrzymaliśmy mnóstwo pięknych fotografii. Prezentujemy te, które zrobiły na nas największe wrażenie.

  czytaj więcej »
 • Najlepsze świąteczne życzenia od redakcji Faktów TVN!

  Najlepsze świąteczne życzenia od redakcji Faktów TVN!

  W te wyjątkowe Święta cała Faktowa rodzina pragnie złożyć wszystkim naszym Widzom i Internautom najlepsze życzenia zdrowia, spokoju i miłości, czasu dla siebie i najbliższych – także tych bliskich na czterech łapach – oraz wszelkiej pomyślności w nadchodzącym roku. Wesołych Świąt!

  czytaj więcej »
 • Wizyta prezydenta Dudy w Chinach „bardzo udana”. Podsumowanie

  Wizyta prezydenta Dudy w Chinach „bardzo udana”. Podsumowanie

  W piątek przed południem prezydent Andrzej Duda wrócił z kilkudniowej wizyty w Chinach. W Pekinie spotkał się z przywódcą Chin Xi Jinpingiem, a z premierem Li Keqiangiem – w Suzhou, gdzie wziął także udział w szczycie gospodarczym państw Europy Środkowo-Wschodniej i Chin – „16+1”. Prezydent Duda otworzył również Polsko-Chińskie Forum Gospodarcze i spotkał się z Polakami mieszkającymi w Państwie Środka. Wizytę prezydenta w Chinach relacjonowała dla TVN24 i Faktów z zagranicy Agata Adamek. Chociaż – jak mówi reporterka – było wiele sytuacji, których nie można było pokazać, delegacja była bardzo udana zarówno pod względem merytorycznym, jak i gospodarczym. W sobotę na antenie TVN24 Adamek podsumowała wyjazd polskiego prezydenta do Chin.

  czytaj więcej »
 • Zrujnowaną piekarnię artyści przemienili w swoje pracownie i domy. „Jest przestrzeń, jest spokój”

  Zrujnowaną piekarnię artyści przemienili w swoje pracownie i domy. „Jest przestrzeń, jest spokój”

  Gdy przed dwoma laty budynek po dawnej piekarni nieopodal centrum Gdańska opustoszał, mający w nim swoją pracownię Czesław Podleśny i Adrianna Majdzińska wraz z Fundacją Wspólnota Gdańska zwrócili się do właścicieli z propozycją przekazania go artystom. A ci bez problemu się zgodzili. W sobotę odbyło się oficjalne otwarcie Przestrzeni Sztuki WL4. To tutaj kilkudziesięciu artystów znalazło miejsce na swoje pracownie autorskie. „Nie wyobrażam sobie spawać w mieszkaniu na parkiecie – tutaj mogę” – mówi Jakub Stojałowski student wzornictwa. Ogromną zaletą nowej artystycznej przestrzeni jest również to, że ma charakter otwarty. „Bardzo trudno jest młodemu artyście wejść do galerii miejskiej mając dwie, trzy prace. U nas w tych konfiguracjach oni są w stanie funkcjonować, są w stanie przyciągnąć kuratora, przyciągnąć mecenasa” – tłumaczy rzeźbiarz Czesław Podleśny, pomysłodawca WL4.

  czytaj więcej »
 • Polacy w 62 dni pokonali jachtem trasę z jednego krańca Ameryki na drugi

  Polacy w 62 dni pokonali jachtem trasę z jednego krańca Ameryki na drugi

  Załoga „Selma Expeditions” ustanowiła rekord Polski, przepływając z Alaski do Patagonii w Ameryce Południowej bez zawijania do portu przez ponad dwa miesiące. Polacy przez 62 dni pokonali 8769 mil morskich, czyli ponad 16 tysięcy kilometrów. „Selma Expeditions” to jacht, który w lutym tego roku pobił żeglarski rekord świata, dopływając do Zatoki Wielorybów na Antarktydzie. To miejsce, do którego nigdy wcześniej nie dotarł jacht żaglowy. Polakom się to udało, a teraz ekipa osiągnęła kolejny sukces.

  czytaj więcej »
 • Fakty TVN wspierają Fundację TVN „nie jesteś sam”. Dołącz do nas!

  Fakty TVN wspierają Fundację TVN „nie jesteś sam”. Dołącz do nas!

  TVN UWAGA! i Fundacja TVN „nie jesteś sam” jak co roku organizują wspólną akcję charytatywną na rzecz podopiecznych Fundacji. Tradycyjnie do pomocy przyłącza się również redakcja Faktów TVN. – Realna pomoc to jeden SMS. Można pójść dalej: wydrukować szablon i opublikować swoje zdjęcie z nim w internecie – zachęca Marzanna Zielińska, która do akcji poderwała całą łódzką redakcję Faktów TVN i TVN24 oraz… Lupusa.

  czytaj więcej »
 • Większość Polaków negatywnie ocenia ułaskawienie Mariusza Kamińskiego przez prezydenta

  Większość Polaków negatywnie ocenia ułaskawienie Mariusza Kamińskiego przez prezydenta

  Ponad 60 proc. Polaków krytykuje decyzję prezydenta Andrzeja Dudy o ułaskawieniu Mariusza Kamińskiego – tak wynika z sondażu przeprowadzonego przez Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24. Prezydent Duda w środę ułaskawił byłego szefa CBA Mariusza Kamińskiego i byłych funkcjonariuszy biura skazanych za działania w tzw. aferze gruntowej. Zastosowanie aktu łaski przez prezydenta podzieliło polityków, prawników i konstytucjonalistów.

  czytaj więcej »
tvnpix