Fakty ekstra

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

01.04 | Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Foto: Red Bull Content Pool | Video: Red Bull Content Pool
W takiej roli polski skoczek jeszcze nie występował. Adam Małysz woził w Warszawie klientów taksówką i udawał, że nie jest sobą. Swoim zachowaniem wywoływał konsternację u pasażerów, z których część miała również okazję do przejażdżki autem rajdowym mistrza z Wisły. Akcję, w ramach żartu primaaprilisowego, zorganizował Redbull.

Autor: Fakty Online / Kin Marcin

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • UEFA wybrała 13 miast-gospodarzy mistrzostw Europy w 2020 roku

  UEFA wybrała 13 miast-gospodarzy mistrzostw Europy w 2020 roku

  Mistrzostwa Europy w piłce nożnej w 2020 roku odbędą się łącznie w 13 miastach. UEFA zadecydowała, że półfinały i finał rozegrane zostaną na londyńskim Wembley, mecze ćwierćfinałowe odbędą się w Monachium, Baku, St. Petersburgu i Rzymie, natomiast gospodarzami spotkań fazy grupowej i 1/8 finału będą: Kopenhaga, Bukareszt, Amsterdam, Dublin, Bilbao, Budapeszt, Bruksela i Glasgow. Rozegranie ME w kilkunastu krajach całej Europy to inicjatywa szefa UEFA Michela Platiniego. Zaproponował, aby w ten sposób podkreślić 60. rocznicę pierwszego turnieju o mistrzostwo Starego Kontynentu.

  czytaj więcej »
 • Drony patrolujące pola – przyszłość rolnictwa?

  Drony patrolujące pola – przyszłość rolnictwa?

  Szpiegowskie gadżety na polach uprawnych? Czemu nie! W Stanach Zjednoczonych rolnicy coraz chętniej patrolują swoje pola za pomocą dronów. Takie urządzenia, wyposażone w sensory i działające na podczerwień kamery, prześwietlają rośliny i są w stanie wskazać m.in. niedostateczne nawodnienie czy zagrożenie ze strony szkodników. O szczegółach w materiale Patryka Rabiegi.

  czytaj więcej »
 • Pogodynka przez 33 godziny mówiła o pogodzie. Pobiła rekord świata

  Pogodynka przez 33 godziny mówiła o pogodzie. Pobiła rekord świata

  „Chyba teraz pójdę na piwo” – powiedziała prezenterka pogody Eli Kari Gjengedal tuż po tym, jak zeszła z anteny programu norweskiej stacji TV2. Pogodynka zdecydowała się pobić wcześniejszy rekord świata, który wynosił 24 godziny nieustannej relacji na żywo. Norweżka mogła mieć pięciominutową przerwę po każdej godzinie spędzonej na antenie. Eli Kari Gjengedal po pobiciu rekordu postanowiła kontynuować pracę i ostatecznie udało jej prowadzić program na antenie przez ponad 33 godziny.

  czytaj więcej »
 • Masz samochód z napędem na cztery koła? Może „iść do wojska”

  Masz samochód z napędem na cztery koła? Może „iść do wojska”

  Polskie wojsko sprawdza właśnie Centralny Rejestr Pojazdów i aktualizuje swoje bazy danych, by w razie potrzeby – czyli na przykład wojny – wiedzieć, jaki sprzęt mogłoby wykorzystać. I nie chodzi tu wyłącznie o pojazdy zakupione przez armię. Zgodnie z ustawą o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej wojsko może wynająć każdy samochód z napędem na cztery koła – również prywatnego SUV-a czy terenówkę. O szczegółach Patryk Rabiega.

  czytaj więcej »
 • Będzie zakaz używania e-papierosów w miejscach publicznych

  Będzie zakaz używania e-papierosów w miejscach publicznych

  Ministerstwo Zdrowia planuje zmianę przepisów dotyczącą papierosów elektronicznych. Chodzi o wprowadzenie zakazu ich używania w miejscach publicznych oraz sprzedaży e-papierosów nieletnim. Obecnie osoby, które nie ukończyły jeszcze 18 lat, mogą kupić e-papierosy bez większych przeszkód. Projekt resortu zdrowia ma trafić do konsultacji społecznych jeszcze jesienią. O szczegółach Patryk Rabiega.

  czytaj więcej »
 • Jeden z najbogatszych Rosjan w areszcie domowym. Prał brudne pieniądze?

  Jeden z najbogatszych Rosjan w areszcie domowym. Prał brudne pieniądze?

  Władimir Jewtuszenkow, którego majątek Forbes wycenia na dziewięć miliardów dolarów, podpadł tak zwanemu klanowi siłowików. To jedna z najbardziej wpływowych grup na Kremlu. Oligarcha nie chciał sprzedać koncernu naftowego, którym zarządza, więc teraz w areszcie domowym ma czas, by się zastanowić, czy cena złożona przez władze faktycznie była za niska.

  czytaj więcej »
 • Serce Chopina w dobrym stanie. Naukowcy otworzyli kryptę i zbadali eksponat

  Serce Chopina w dobrym stanie. Naukowcy otworzyli kryptę i zbadali eksponat

  Serce Fryderyka Chopina przebadane. Naukowcy sprawdzili, w jakim stanie jest słój, w którym przetrzymywane jest zakonserwowane serce wielkiego kompozytora. Inspekcja potwierdziła też autentyczność eksponatu. Po uszczelnieniu słój wrócił na swoje miejsce w kościele Świętego Krzyża w Warszawie. Czyli tam, gdzie przebywa od 165 lat. Materiał Mateusza Kudły.

  czytaj więcej »
 • Dwa węże na wolności. Hodowla przerosła hodowców?

  Dwa węże na wolności. Hodowla przerosła hodowców?

  Pyton w centrum Poznania, anakonda na podkarpackim polu. Najprawdopodobniej porzucone przez właścicieli, których przerosła opieka nad coraz większym gadem. Wiele gatunków węży można w Polsce hodować legalnie, ale jak się okazuje, nie każdy jest do tego odpowiednio przygotowany. – Nie jest to coś, czym można szpanować i straszyć. To jest zwierzę, które czuje – przypominają hodowcy. Materiał Renaty Kijowskiej.

  czytaj więcej »
 • Słynny radziecki radar z czasów zimnej wojny znów działa?

  Słynny radziecki radar z czasów zimnej wojny znów działa?

  Pracownicy Podziemnego Miasta na wyspie Wolin twierdzą, że słynny radziecki radar z czasów zimnej wojny znów nadaje. Ich urządzenia zarejestrowały charakterystyczny sygnał przypominający stukanie dzięcioła. Chodzi o znajdującą się w okolicach Czarnobyla ogromną instalację o nazwie Duga. Nieaktywna od ponad 20 lat, w czasach sowieckich była elementem systemu wczesnego ostrzegania i miała informować o nadlatujących pociskach balistycznych. Czy to możliwe? Zapytaliśmy ekspertów.

  czytaj więcej »
 • Biedronka zastąpi słynne warszawskie kino Femina

  Biedronka zastąpi słynne warszawskie kino Femina

  „Kino, które przetrwało dwa powstania, całą II wojnę światową, przetrwało cały PRL, teraz w czasach pokoju musi zniknąć z powodów komercyjnych” – mówi ekipie Faktów Edward Durys, dyrektor Feminy – najstarszego kina w stolicy. Po 76 latach funkcjonowania kino wkrótce zostanie zamknięte. Właściciel lokalu, w którym mieści się kino, wypowiedział umowę najmu. Miejsce Feminy zajmie sklep sieci Biedronka. Czy jest jeszcze szansa na zmianę tej decyzji? Co o sprawie sądzą Warszawiacy i stali bywalcy kina? Sprawdzał to Patryk Rabiega.

  czytaj więcej »
 • USA: Aktorka aresztowana na ulicy. Gwiazda „Django” uprawiała seks w aucie?

  USA: Aktorka aresztowana na ulicy. Gwiazda „Django” uprawiała seks w aucie?

  Daniele Watts została w Los Angeles zatrzymana i skuta przez policjanta na ulicy. Aktorka znana m.in. z roli w filmie „Django” Quentina Tarantino twierdzi, że funkcjonariusze chcieli ją wylegitymować ze względu na kolor jej skóry. Teraz zaś pojawiają się nowe doniesienia – według świadków Daniele Watts miała w samochodzie uprawiać seks ze swoim chłopakiem. Dlatego właśnie interweniowała policja. Materiał Katarzyny Czupryńskiej-Chabros.

  czytaj więcej »
 • Powódź w Chorwacji. Władze ogłosiły stan wyjątkowy

  Powódź w Chorwacji. Władze ogłosiły stan wyjątkowy

  Podniesiony stan wód w Chorwacji to wynik gwałtownych ulew. W niektórych miejscach kraju spadły nawet 62 litry wody na metr kwadratowy w ciągu zaledwie doby. Z zagrożonych zalaniem terenów ewakuowano ponad dwa tysiące osób. Ci, którzy zostali, walczą z żywiołem. To już druga w ostatnich miesiącach powódź, która dotknęła Chorwację. W maju woda pozbawiła dachu nad głową ponad tysiąc mieszkańców wschodniej części kraju. Materiał Ewy Kolady.

  czytaj więcej »
 • Samochód z drukarki już po jazdach próbnych

  Samochód z drukarki już po jazdach próbnych

  Nie wyprodukowane, a wydrukowane. Pierwsze auto stworzone dzięki technice drukowania w 3D z sukcesem zakończyło jazdy próbne. W sumie składa się pięćdziesięciu elementów, ale najważniejszy z nich to kadłub – wydrukowany ze specjalnego granulatu na gigantycznej drukarce. – Byłem sfrustrowany faktem, ze po ponad 100 latach historii motoryzacji nie potrafimy produkować samochodów szybciej – mówi konstruktor auta Jay Rogers, który chce, by wydrukowany samochód był dostępny niemal od ręki.

  czytaj więcej »
tvnpix