Fakty ekstra

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

01.04 | Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Foto: Red Bull Content Pool | Video: Red Bull Content Pool
W takiej roli polski skoczek jeszcze nie występował. Adam Małysz woził w Warszawie klientów taksówką i udawał, że nie jest sobą. Swoim zachowaniem wywoływał konsternację u pasażerów, z których część miała również okazję do przejażdżki autem rajdowym mistrza z Wisły. Akcję, w ramach żartu primaaprilisowego, zorganizował Redbull.

Autor: Fakty Online / Kin Marcin

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • USA: wyjątkowa kolacja… dla chomików

  USA: wyjątkowa kolacja… dla chomików

  Takie rzeczy tylko w Stanach Zjednoczonych? W internecie furorę robi śmieszny film, na którym widać przygotowania do tradycyjnej kolacji z okazji Święta Dziękczynienia. Nie jest to jednak zwyczajna wieczerza – mężczyzna skrupulatnie przygotowuje bardzo małe porcje jedzenia, a potem podaje je swoim małym czworonożnym podopiecznym: chomikom, szczurowi i królikowi.

  czytaj więcej »
 • Los Angeles: kaskaderskie popisy motocyklistów i drwiny z policyjnego pościgu

  Los Angeles: kaskaderskie popisy motocyklistów i drwiny z policyjnego pościgu

  Kuriozalne wideo z policyjnego pościgu w Mieście Aniołów właśnie trafiło do sieci. Policjanci z Los Angeles próbowali zatrzymać grupę motocyklistów, którzy urządzili sobie niebezpieczny rajd ulicami miasta. Ci na wezwanie policjantów odpowiedzieli jazdą na jednym kole, popisami, brawurą i drwinami. W pewnym momencie nawet otoczyli radiowóz. Nie pomogła nawet asysta helikoptera. Motocykliści pozbyli się kurtek, żeby utrudnić policji rozpoznanie, wyłączyli światła i schowali się w tunelu oraz między budynkami.

  czytaj więcej »
 • Opozycja od tygodnia przekonuje, że wybory były sfałszowane

  Opozycja od tygodnia przekonuje, że wybory były sfałszowane

  Awantura o „sfałszowane wybory”, która dotarła nawet do Parlamentu Europejskiego, koalicyjny samobój Leszka Millera i twarde stanowisko prezydenta Bronisława Komorowskiego – czyli nasze podwórko polityczne przez ostatni tydzień oczami naszej reporterki Katarzyny Skalskiej. Zapraszamy na pierwsze tygodniowe podsumowanie najważniejszych wydarzeń politycznych w Polsce.

  czytaj więcej »
 • Przez błąd zespołu prasowego PiS dziennikarze dostali wewnętrzną korespondencję

  Przez błąd zespołu prasowego PiS dziennikarze dostali wewnętrzną korespondencję

  Co mówić w sprawie wyborów, jak oceniać wypowiedzi polityków innych partii czy komentatorów – słowem: jaka rzeczywistość jest obowiązująca dla polityków Prawa i Sprawiedliwości. Tego przez przypadek dowiedzieli się dziennikarze znajdujący się na e-mailowej liście biura prasowego PiS. Ktoś niechcący wysłał wiadomość do redakcji i wylała się fala komentarzy. Materiał Katarzyny Czupryńskiej-Chabros.

  czytaj więcej »
 • „Odszedł aktor wielkiego formatu”. Widzowie żegnają Stanisława Mikulskiego

  „Odszedł aktor wielkiego formatu”. Widzowie żegnają Stanisława Mikulskiego

  Śmierć Stanisława Mikulskiego poruszyła wielu internautów. Wspominają oni aktora, który swoją grą dostarczył im wielu emocji. „Jego «Stawka większa niż życie» będzie nieśmiertelna i zawsze z przyjemnością będę oglądać” – pisze Rafał B. „Kolejny smutny dzień dla polskiego kina. Umiera bohater mojego dzieciństwa” – wspomina Paweł Pablito K. „J-23 przestał nadawać... Szkoda” – pisze Mariusz Max N. Tak widzowie żegnają legendarnego aktora.

  czytaj więcej »
 • Stanisław Mikulski nie żyje

  Stanisław Mikulski nie żyje

  Aktor teatralny i filmowy znany m.in. z roli Hansa Klossa w serialu „Stawka większa niż życie”, zmarł w czwartek rano w szpitalu w Warszawie. Stanisław Mikulski miał 85 lat.

  czytaj więcej »
 • Niewolnicy pracują w placówkach dyplomatycznych. Nowy wymiar wyzysku?

  Niewolnicy pracują w placówkach dyplomatycznych. Nowy wymiar wyzysku?

  „Musiałam pracować od 5 czy 6 rano do 8 wieczorem. Nigdy mi nie zapłacili” – mówi jedna z kobiet, która pracowała u dyplomatów w Wielkiej Brytanii jako pomoc domowa. Jak twierdzi, była poniżana, nie pozwalano jej wychodzić z domu. Podobnych przypadków może być więcej – także w Polsce. Fundacja La Strada, zajmująca się walką z niewolnictwem i handlem ludźmi, pomaga już dwóm kobietom, które w Polsce przez zagranicznych attaché były traktowane jak niewolnice. Dyplomaci są bezkarni, bo chroni ich immunitet. O nowym wymiarze niewolnictwa – Patryk Rabiega.

  czytaj więcej »
 • Wielka Brytania: miejski autobus napędzany… ściekami i odpadkami organicznymi

  Wielka Brytania: miejski autobus napędzany… ściekami i odpadkami organicznymi

  Transport publiczny wciąż może kojarzyć się ze zdezelowanymi autobusami, które ledwo jeżdżą i emitują tyle spalin, co mała elektrociepłownia. Na szczęście zmiany w dziedzinie miejskich środków komunikacji nadchodzą szybko. Jedną z najciekawszych nowości jest autobus, który od niedawna jeździ w Wielkiej Brytanii. Między Bristolem a zabytkowym Bath kursuje autobus napędzany biogazem, który wytwarzany jest z odpadów organicznych i… ścieków. Materiał Łukasza Kisłowa.

  czytaj więcej »
 • „Mamy nadzieję, że dojdzie do siebie”

  „Mamy nadzieję, że dojdzie do siebie”

  Młody łoś, który prawdopodobnie potrącony przez samochód, przez cztery dni leżał przy drodze, trafił do ośrodka rehabilitacji zwierząt w Mikołajówce obok Suwałk. Zwierzę cztery dni czekało na ratunek, bo służby weterynaryjne i koło łowieckie odmówiły pomocy, przerzucając się odpowiedzialnością. Transport rannego łosia do ośrodka rehabilitacyjnego sfinansowała osoba prywatna z okolic Warszawy. „Dzisiaj już chętniej przyjmuje pożywienie, niż wczoraj” – mówi pracownik ośrodka. Zwierzę czeka teraz na rentgen, dzięki któremu lekarze będą mogli określić jego dokładny stan i sprawdzić, czy ma obrażenia wewnętrzne.

  czytaj więcej »
 • Większość z nas ułatwia pracę hakerom. Nie dbamy o własne bezpieczeństwo w sieci

  Większość z nas ułatwia pracę hakerom. Nie dbamy o własne bezpieczeństwo w sieci

  Korzystanie z sieci WiFi jest już czymś normalnym dla większości z nas. Często jednak zapominamy, że podłączanie się do publicznego – i nierzadko darmowego – internetu, może skończyć się kradzieżą naszych danych, a nawet pieniędzy. Reporterzy CNN udowodnili, że hakerzy – wykorzystując nasze błędy i nieostrożność – bez problemu potrafią włamywać się do naszych prywatnych komputerów i wykradać hasła oraz tajne informacje.

  czytaj więcej »
 • Stany Zjednoczone: po informacji, że policjant nie zostanie oskarżony o śmierć 18-latka, wybuchły gwałtowne protesty

  Stany Zjednoczone: po informacji, że policjant nie zostanie oskarżony o śmierć 18-latka, wybuchły gwałtowne protesty

  Ława przysięgłych hrabstwa St. Louis w stanie Missouri ogłosiła, że policjant Darren Wilson nie zostanie oskarżony w sprawie śmierci Michaela Browna. Podczas zajścia, do którego doszło w sierpniu, policjant zastrzelił czarnoskórego 18-latka. Twierdzi, że zrobił to w samoobronie. Po ogłoszeniu decyzji w mieście wybuchły zamieszki. Protestujący twierdzą, że sprawa ma podtekst rasistowski. W mieście płoną samochody i budynki. Kilkadziesiąt osób zostało zatrzymanych. Policja przeciw protestującym użyła gazu łzawiącego, granatów hukowych i armatek wodnych. Burmistrz Ferguson poprosił o pomoc Gwardię Narodową. Zamieszki rozprzestrzeniają się na okoliczne miasta. W całym kraju organizowane są marsze poparcia dla rodziny Browna i protestujących w Ferguson.

  czytaj więcej »
 • Wielka Brytania: islamscy terroryści mają atakować przechodniów na ulicach miast

  Wielka Brytania: islamscy terroryści mają atakować przechodniów na ulicach miast

  Wielka Brytania ostrzega przed wzrostem aktywności islamskich terrorystów i szykuje się do wprowadzenia nowej kontrowersyjnej ustawy, która ma pomóc w inwigilacji mieszkańców Wysp. Jak relacjonuje nasz londyński korespondent Maciej Woroch, według informacji brytyjskich służb specjalnych islamscy radykałowie mają teraz atakować przypadkowych przechodniów na zatłoczonych miejskich ulicach. Do takich form aktów terrorystycznych namawiają członkowie Państwa Islamskiego.

  czytaj więcej »
 • USA: czarnoskóry 12-latek zastrzelony przez policję. Miał w ręku atrapę pistoletu

  USA: czarnoskóry 12-latek zastrzelony przez policję. Miał w ręku atrapę pistoletu

  W sobotę wieczorem policjanci zostali wezwani przed centrum rekreacyjne w Cleveland, gdzie, według nagrań na numer 911, nastolatek miał celować z repliki pistoletu do przechodniów. Interwencja zakończyła się zastrzeleniem 12-letniego czarnoskórego chłopca. Jak tłumaczyli funkcjonariusze, podejrzany sięgnął po pistolet, a oni nie byli pewni, czy rzeczywiście jest to tylko zabawka. Niestety do sytuacji doszło, gdy Amerykanie czekają na decyzję w sprawie postawienia przed wymiarem sprawiedliwości białego policjanta, który w sierpniu w mieście Ferguson zastrzelił nastolatka pochodzenia afroamerykańskiego.

  czytaj więcej »
tvnpix