Fakty ekstra

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

01.04 | Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Foto: Red Bull Content Pool | Video: Red Bull Content Pool
W takiej roli polski skoczek jeszcze nie występował. Adam Małysz woził w Warszawie klientów taksówką i udawał, że nie jest sobą. Swoim zachowaniem wywoływał konsternację u pasażerów, z których część miała również okazję do przejażdżki autem rajdowym mistrza z Wisły. Akcję, w ramach żartu primaaprilisowego, zorganizował Redbull.

Autor: Fakty Online / Kin Marcin

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Kamil Durczok i Piotr Kraśko w Ice Bucket Challenge

  Kamil Durczok i Piotr Kraśko w Ice Bucket Challenge

  Wielki Mecz TVP kontra TVN obfitował w wiele sportowych emocji. Po zakończeniu niedzielnego spotkania na kapitanów drużyn – Kamila Durczoka i Piotra Kraśkę – czekało jeszcze jedno zadanie. Zostali oni nominowani przez dyrektora Instytutu Kliniki Rehabilitacji Centrum Zdrowia Matki Polski w Łodzi do akcji Ice Bucket Challenge. I zostali oblani lodowatą wodą.

  czytaj więcej »
 • Programuje, chociaż nie ma rąk. Liczy na wsparcie internautów

  Programuje, chociaż nie ma rąk. Liczy na wsparcie internautów

  Maksymilian Strzelecki urodził się bez rąk. Nie przeszkodziło mu to jednak w tym, by zostać cenionym w swoim środowisku programistą. Jak sam tłumaczy, „przystosował się”. Koduje, posługując się stopami – pisze z prędkością ok. 400 znaków na minutę. Razem z przyjacielem, Duszanem Damianem Chaciejem, tworzy gry komputerowe. Mają już na swoim koncie takie tytuły jak „Rune Masters” czy „Glorious”, które zostały bardzo dobrze przyjęte przez społeczność graczy w Polsce i na całym świecie. Teraz przygotowują grę „Warlocks”. Jej wczesna wersja cieszyła się sporym zainteresowaniem podczas targów Digital Dragons 2014. Aby Maksymilian i Duszan mogli rozwijać swój projekt, potrzebują wsparcia finansowego. Liczą na pomoc internautów. Zobaczcie materiał Pawła Laskosza.

  czytaj więcej »
 • Wielki mecz w szczytnym celu. TVN vs TVP 1:2

  Wielki mecz w szczytnym celu. TVN vs TVP 1:2

  Po raz pierwszy w historii TVP i TVN zmierzyły się ze sobą na piłkarskim boisku. W niedzielę po południu na warszawskim stadionie Legii obie drużyny – prowadzone przez kapitanów Kamila Durczoka i Piotra Kraśkę – rywalizując ze sobą, grały w jednym celu. Zawodnicy TVP okazali się lepsi od TVN i wygrali mecz 2:1. Dochód ze sprzedaży biletów i z SMS-ów w całości przeznaczony jest na pomoc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi. Relację z meczu przy Łazienkowskiej przygotował Łukasz Krajewski.

  czytaj więcej »
 • Wielki Mecz TVN-TVP już dziś. Transmisja o 17:00

  Wielki Mecz TVN-TVP już dziś. Transmisja o 17:00

  – To będzie bardzo mocny, twardy, wyrównany mecz – mówił w porannym programie Wstajesz i Wiesz Kamil Durczok, kapitan drużyny piłkarskiej TVN, oceniając kondycję zawodników TVN i TVP przed „Wielkim Meczem”. Zarówno redaktor naczelny Faktów TVN, jak i Piotr Kraśko – kapitan TVP – są mocno przekonani o zwycięstwie swoich drużyn, ale zgodnie podkreślają, że jedynymi pewnymi wygranymi będą dzieci – podopieczni Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi.

  czytaj więcej »
 • Wałęsa znów przed Stocznią. W Gdańsku otwarto Europejskie Centrum Solidarności

  Wałęsa znów przed Stocznią. W Gdańsku otwarto Europejskie Centrum Solidarności

  W niedzielę 31 sierpnia – w 34. rocznicę podpisania Porozumień Sierpniowych – odbędzie się oficjalne otwarcie Europejskiego Centrum Solidarności w Gdańsku. Uroczystości inauguracyjne zaczęły się jednak już dzień wcześniej. Obecny był na nich Lech Wałęsa i – podobnie jak 34 lata temu – przemawiał, stojąc na wózku akumulatorowym przed bramą Stoczni Gdańskiej. O szczegółach Jan Błaszkowski.

  czytaj więcej »
 • Donald Tusk przewodniczącym Rady Europejskiej, Federica Mogherini szefową unijnej dyplomacji

  Donald Tusk przewodniczącym Rady Europejskiej, Federica Mogherini szefową unijnej dyplomacji

  W sobotę tuż przed godziną 19:30 obecny przewodniczący Rady Europejskiej Herman Van Rompuy ogłosił na Twitterze, że stanowisko w Unii Europejskiej obejmie po nim Donald Tusk. Chwilę później tym samym kanałem poinformował, że wysokim przedstawicielem Unii do spraw zagranicznych i polityki bezpieczeństwa będzie włoska minister spraw zagranicznych Federica Mogherini. – Dostaliście pełne poparcie unijnych przywódców, co było dla mnie niezwykle ważne – podkreślił Van Rompuy, przedstawiając decyzje personalne Unii. Kadencja przewodniczącego RE trwa dwa i pół roku. Szefa unijnej dyplomacji zaś pięć lat.

  czytaj więcej »
 • Imponująca kolekcja Brazylijczyka: pięć milionów winylowych płyt

  Imponująca kolekcja Brazylijczyka: pięć milionów winylowych płyt

  Zero Freitas to milioner z Brazylii. Posiada dobrze prosperująca firmę autobusową, ale jego największym skarbem jest gigantyczna kolekcja płyt winylowych. Przez kilkadziesiąt lat zgromadził ich aż pięć milionów. Teraz Freitas postanowił upublicznić swoją kolekcję i ocalić od zapomnienia muzykę zapisaną na czarnych krążkach. Twierdzi, że w erze cyfrowej część utworów może przepaść bezpowrotnie, więc rozpoczął pracę nad utworzeniem publicznego archiwum. Eksperci oceniają, że samo katalogowanie może zająć nawet 20 lat.

  czytaj więcej »
 • Obowiązkowe odblaski dla pieszych. Wchodzi nowe prawo

  Obowiązkowe odblaski dla pieszych. Wchodzi nowe prawo

  Widoczne zmiany na drodze – od września czas na odblaski. Musi mieć je każdy pieszy, który wyruszy po zmroku na spacer po drodze poza obszarem zabudowanym. Warto o tym pamiętać, bo za brak pamięci i brak odblasku, będzie surowy mandat. Za złamanie nowych przepisów można zapłacić nawet 500 zł. O szczegółach Grzegorz Tkaczyk.

  czytaj więcej »
 • Polacy powalczą o Puchar Gordona Bennetta

  Polacy powalczą o Puchar Gordona Bennetta

  800 kilogramów balastu, ponad dwie doby w powietrzu i plan pokonania ponad dwóch tysięcy kilometrów – Polacy wracają na najbardziej prestiżowe zawody w lotach balonem, by powalczyć o Puchar Gordona Bennetta. Ostatni raz Polak zdobył go 31 lat temu. Teraz Team Poland Gordon Bennett 2014 zapowiada, że do Francji, skąd dziś startuje wyścig, pojechał po zwycięstwo.

  czytaj więcej »
 • Niebanalne pożegnanie z urzędem. Burmistrz zatańczył w rytm reggae

  Niebanalne pożegnanie z urzędem. Burmistrz zatańczył w rytm reggae

  Rob Ford – słynący z nietypowych jak na urzędnika zachowań burmistrz Toronto – podczas czwartkowych obrad Rady Miasta urządził małe przedstawienie. Wspierany przez muzyków reggae, zatańczył i zaśpiewał w rytm utworów „Hallelujah” Leonarda Cohena, a potem „One Love” Boba Marleya. Występ miał być wyrazem podziękowań i przeprosin dla radnych za jego „zawstydzającą” – jak sam przyznał – kadencję, której końcówkę spędził w klinice, lecząc się z uzależnienia od narkotyków i alkoholu. Nowego burmistrza mieszkańcy Toronto wybiorą w październiku. Co ciekawe – jak pisze „The Washington Post” – Rob Ford cieszy się obecnie najwyższym w tym roku poparciem w sondażach i będzie się starał o reelekcję.

  czytaj więcej »
 • Szokujące nagranie z Australii – pod wpływem narkotyków wjechał autobusem w domy

  Szokujące nagranie z Australii – pod wpływem narkotyków wjechał autobusem w domy

  Na filmie doskonale widać, jak 57-letni Shaun Murphy w trakcie jazdy odurza się narkotykami. Po chwili zasypia, a jego autobus wjeżdża w dwa domy. Właściwie to cud, że nikomu nic się nie stało. W Polsce za jazdę pod wpływem narkotyków można trafić do więzienia na dwa lata i stracić prawo jazdy nawet na 10 lat. Problem w tym, że naszym funkcjonariuszom nie zawsze starcza pieniędzy na narkotesty. O szczegółach Patryk Rabiega.

  czytaj więcej »
 • Taka fala jest raz na kilkadziesiąt lat. Tłumy surferów w Kalifornii

  Taka fala jest raz na kilkadziesiąt lat. Tłumy surferów w Kalifornii

  Plaże nad oceanem w okolicach Los Angeles zapełniły się w środę surferami i grupami uzbrojonych w aparaty fotograficzne gapiów. Wszystko za sprawą huraganu tropikalnego Marie, który podniósł fale w tym rejonie do niecodziennych rozmiarów – mają one ok. sześciu metrów wysokości. Nawet doświadczeni surferzy podkreślają, że chociaż czekają na podobne warunki latami i żyją dla takich dni, łatwo się przeliczyć z własnymi możliwościami. Przed ogromną siłą żywiołu ostrzegają również ratownicy. – Jesteśmy bardzo ostrożni i nie każdego wpuszczamy do wody – mówi jeden z nich.

  czytaj więcej »
 • USA: Tragiczny wypadek na strzelnicy. Dziewięciolatka zastrzeliła instruktora

  USA: Tragiczny wypadek na strzelnicy. Dziewięciolatka zastrzeliła instruktora

  W czasie lekcji na jednej ze strzelnic w Arizonie dziewięcioletnia dziewczynka dostała do rąk pistolet maszynowy Uzi. W pewnym momencie straciła kontrolę nad bronią i przypadkowo postrzeliła w głowę instruktora. Mężczyzna zmarł w szpitalu. – Instruujemy dzieci mające nawet pięć lat – twierdzi właściciel strzelnicy. Dziewczynka na strzelnicy była razem z rodzicami.

  czytaj więcej »
 • Wielki Mecz 2014: gwiazdy TVP kontra gwiazdy TVN

  Wielki Mecz 2014: gwiazdy TVP kontra gwiazdy TVN

  Takiego wydarzenia jeszcze nie było! Na stadionie przy Łazienkowskiej po raz pierwszy w historii zmierzą się drużyny piłkarskie Telewizji Polskiej i TVN. W roli kapitanów wystąpią Piotr Kraśko i Kamil Durczok. Gospodarzami spotkania będą: Agata Młynarska oraz Marcin Prokop. Zapraszamy na transmisję meczu do TVN w niedzielę o 17:00. Dochód ze sprzedaży biletów i z SMS-ów zostanie przekazany na pomoc w odbudowie Kliniki Rehabilitacji Instytutu Matki Polki w Łodzi.

  czytaj więcej »
tvnpix