Fakty ekstra

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

01.04 | Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Foto: Red Bull Content Pool | Video: Red Bull Content Pool
W takiej roli polski skoczek jeszcze nie występował. Adam Małysz woził w Warszawie klientów taksówką i udawał, że nie jest sobą. Swoim zachowaniem wywoływał konsternację u pasażerów, z których część miała również okazję do przejażdżki autem rajdowym mistrza z Wisły. Akcję, w ramach żartu primaaprilisowego, zorganizował Redbull.

Autor: Fakty Online / Kin Marcin

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • PiS utrzymuje przewagę nad PO, spadek Kukiza, PSL poza Sejmem. Najnowszy sondaż Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24

  PiS utrzymuje przewagę nad PO, spadek Kukiza, PSL poza Sejmem. Najnowszy sondaż Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24

  Prawo i Sprawiedliwość – 37 proc., Platforma Obywatelska – 27 proc. – dwóm głównym siłom politycznym wzrasta poparcie. Powody do radości ma również Zjednoczona Lewica (koalicja SLD, TR, Unii Pracy i Zielonych), która cieszy się poparciem 11 proc. ankietowanych. Spadek zanotował ruch Pawła Kukiza, którego poparcie stopniało do 6 proc., zaś Nowoczesna Ryszarda Petru – z 5 proc. poparcia – jako ostatnia siła znalazłaby się w Sejmie. Swoich reprezentantów w parlamencie nie miałoby za to Polskie Stronnictwo Ludowe, na które swój głos chce oddać 4 proc. ankietowanych. Tak wygląda najnowszy sondaż poparcia dla partii politycznych przygotowany przez Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24.

  czytaj więcej »
 • Czy referendum będzie wiążące? Mamy najnowszy sondaż dla Faktów TVN i TVN24

  Czy referendum będzie wiążące? Mamy najnowszy sondaż dla Faktów TVN i TVN24

  Z sondażu dla Faktów TVN i TVN24 wynika, że 6 września do urn na pewno wybiera się 33 procent obywateli, a 21 procent deklaruje, że raczej pójdzie. Aż 62 proc. Polaków, którzy zamierzają iść do referendum chce wprowadzenia jednomandatowych okręgów wyborczych, a 75 proc. chce zmiany dotychczasowego systemu finansowania partii politycznych z budżetu państwa. Tak wynika z najnowszego sondażu referendalnego przygotowanego przez Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24.

  czytaj więcej »
 • Prezydent Duda przekonuje do siebie Polaków, ale nie wierzą oni w jego współpracę z rządem. Sondaż dla Faktów i TVN24

  Prezydent Duda przekonuje do siebie Polaków, ale nie wierzą oni w jego współpracę z rządem. Sondaż dla Faktów i TVN24

  Pierwsze dni prezydentury Andrzeja Dudy pozytywnie postrzega 45 procent Polaków, ale tylko 10 procent mniej nie potrafi odpowiedzieć na pytanie, jak ocenia dotychczasowe działania prezydenta. Według sondażu Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24 Polacy także stanowczo nie wierzą w możliwość współpracy Andrzeja Dudy i premier Ewy Kopacz. Aż 59 procent respondentów uważa, że ta kooperacja będzie przebiegała źle.

  czytaj więcej »
 • Matka leczonego medyczną marihuaną Maxa błaga prezydenta o pomoc

  Matka leczonego medyczną marihuaną Maxa błaga prezydenta o pomoc

  Dorota Gudaniec, matka Maxa chorego na lekooporną padaczkę, zaapaleowała do prezydenta Andrzeja Dudy o pomoc. Chłopiec był leczony medyczną marihuaną, która przynosiła rewelacyjne efekty, ale decyzją Centrum Zdrowia Dziecka terapia została wstrzymana. Szpital zgadza się na jej kontynuację, ale pod warunkami, których rodzice Maxa nie chcą zaakceptować. Państwo Gudaniec szukają wsparcia w wielu instytucjach, teraz postanowili zaapelować do głowy państwa. – Zwracam się do pana jako matka i proszę o pomoc. Ufam, że jako prezydent wszystkich Polaków jest pan również prezydentem małych, bezbronnych i cierpiących dzieci – mówi Dorota Gudaniec w wideo przesłanym na Kontakt24. Politycy PiS na temat legalizacji marihuany wypowiadają się raczej sceptycznie. Szef sztabu wyborczego partii Stanisław Karczewski twierdzi, że dostępność tego rodzaju leków jest wystarczająca, wszelkie apele są więc bezcelowe.

  czytaj więcej »
 • 71. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Archiwalne zdjęcia powstańców

  71. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Archiwalne zdjęcia powstańców

  Powstanie Warszawskie wybuchło 1 sierpnia 1944 i trwało 63 dni. Po pierwszych sukcesach powstańcy musieli ustąpić wojskom niemieckim okupującym stolicę. Walki trwały do nocy z 2 na 3 października 1944, kiedy w kwaterze SS w Ożarowie Mazowieckim podpisano akt kapitulacji powstania. W działaniach wojennych toczących się na terenie stolicy poległo blisko 200 tys. osób – żołnierzy i cywilnych mieszkańców miasta. W 71. rocznicę warszawskiego zrywu odbywają się liczne uroczystości upamiętniające uczestników walk. Zobaczcie archiwalne zdjęcia z powstania.

  czytaj więcej »
 • Bronisław Komorowski ogłosił datę wyborów parlamentarnych

  Bronisław Komorowski ogłosił datę wyborów parlamentarnych

  „Wybory parlamentarne odbędą się 25 października” – ogłosił w piątek prezydent Bronisław Komorowski. Polacy wybiorą na czteroletnią kadencję 460 posłów i 100 senatorów. „Absolutnie nie biorę pod uwagę możliwości kandydowania w tych wyborach, ani do Sejmu, ani do Senatu, co oznacza, że będę pełnił bardzo ważną funkcję byłego prezydenta” – dodał Bronisław Komorowski.

  czytaj więcej »
 • Kopacz lepsza niż Szydło. Sondaż Millward Brown

  Kopacz lepsza niż Szydło. Sondaż Millward Brown

  Ewa Kopacz czy Beata Szydło – która z pań byłaby lepszym premierem? Odpowiadając na to pytanie, 39 proc. badanych przez Millward Brown SA wskazało obecną szefową rządu (o pięć punktów procentowych więcej niż ostatnio). Kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera sprawdziłaby się w tej roli zdaniem 36 proc. ankietowanych (spadek o siedem punktów procentowych). Sondaż przeprowadzono na zlecenie Faktów TVN i TVN24.

  czytaj więcej »
 • PiS wciąż przed PO, Zjednoczona Lewica silniejsza. Najnowszy sondaż Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24

  PiS wciąż przed PO, Zjednoczona Lewica silniejsza. Najnowszy sondaż Millward Brown dla Faktów TVN i TVN24

  Prawo i Sprawiedliwość – 33 proc., Platforma Obywatelska – 23 proc. – deklarowane poparcie w przypadku największych partii nie zmieniło się od poprzedniego sondażu Millward Brown SA dla Faktów TVN i TVN24. Nieznacznie, bo o jeden punkt procentowy do poziomu 18 proc., osłabło poparcie dla siły politycznej Pawła Kukiza, a notowana po raz pierwszy Zjednoczona Lewica zajęła czwarte miejsce z poparciem na poziomie 7 proc.

  czytaj więcej »
 • Gdańsk: popis wandali przed kamerami monitoringu

  Gdańsk: popis wandali przed kamerami monitoringu

  Ledwo szli ulicami Gdańska, ale starczyło im sił, żeby przewrócić śmietnik, skopać samochody i wyrwać znak drogowy. Wandale w kilka minut spowodowali szkody, które miasto wyceniło na co najmniej kilkaset złotych. Ich rajd przerwali policjanci zaalarmowani przez operatora miejskiego monitoringu. Mężczyźni trafili prosto do izby wytrzeźwień, a później usłyszeli zarzuty.

  czytaj więcej »
 • Niecodzienne spotkanie z reporterem Faktów TVN

  Niecodzienne spotkanie z reporterem Faktów TVN

  Często zdarza się, że kiedy reporter telewizyjny łączy się na żywo ze studiem, albo kiedy nagrywa stand-up do przygotowywanego właśnie materiału, za jego plecami pojawiają się ludzie, którzy machają do kamery. Takie jednak spotkania, jakie nagrał ostatnio reporter medyczny Faktów TVN Marek Nowicki, są znacznie rzadsze i ciekawsze. Poznajcie panią Bożenkę!

  czytaj więcej »
 • Finał akcji #FaktyKoty. Oto najlepsze zdjęcia Widzów

  Finał akcji #FaktyKoty. Oto najlepsze zdjęcia Widzów

  Oto finał naszej akcji #FaktyKoty! Przez ponad dwa tygodnie na naszym profilu na Instagramie mogliście oznaczać @faktytvn na zdjęciach Waszych kotów. Publikowaliśmy także zdjęcia reporterów Faktów TVN z tymi sympatycznymi zwierzakami. Teraz prezentujemy wybrane zdjęcia – sprawdźcie, czy Wasz pupil trafił do galerii.

  czytaj więcej »
tvnpix