Fakty ekstra

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

01.04 | Adam Małysz taksówkarzem. Żart na prima aprilis

Foto: Red Bull Content Pool | Video: Red Bull Content Pool
W takiej roli polski skoczek jeszcze nie występował. Adam Małysz woził w Warszawie klientów taksówką i udawał, że nie jest sobą. Swoim zachowaniem wywoływał konsternację u pasażerów, z których część miała również okazję do przejażdżki autem rajdowym mistrza z Wisły. Akcję, w ramach żartu primaaprilisowego, zorganizował Redbull.

Autor: Fakty Online / Kin Marcin

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Obama: Nie możemy pozwolić, by jakiś dyktator narzucał cenzurę w USA

  Obama: Nie możemy pozwolić, by jakiś dyktator narzucał cenzurę w USA

  „Nie możemy pozwolić sobie na życie w społeczeństwie, w którym jacyś dyktatorzy, zaczną wprowadzać cenzurę, gdzieś na świecie. Szczególnie tutaj – w Stanach Zjednoczonych” – powiedział Barack Obama na konferencji prasowej. Prezydent USA odniósł się w ten sposób do wycofania z kin filmu „Wywiad ze Słońcem Narodu”, w którym wyśmiewano Kim Dzong Una. „To smutny dzień dla Ameryki. Okazuje się bowiem, że malutka Korea Północna jest w stanie rzucić na kolana Hollywood, czyli jedną z największych sił, jaka istnieje w Stanach Zjednoczonych” – ocenia Kamil Śmiałkowski, krytyk filmowy.

  czytaj więcej »
 • Nietypowy zabieg w SPA – chmielowa kąpiel

  Nietypowy zabieg w SPA – chmielowa kąpiel

  Podobno jest dobra na bezsenność, świetnie działa też na skórę i włosy. Tym niezwykłym remedium jest… Kąpiel w piwie. Taką kurację proponuje jedno ze SPA na Florydzie. Relaks w złotym trunku kosztuje 80 dolarów. Efekty są podobno natychmiastowe.

  czytaj więcej »
 • Coraz więcej przestępców to psychicznie chorzy? Rozmowa z prof. Markiem Jaremą

  Coraz więcej przestępców to psychicznie chorzy? Rozmowa z prof. Markiem Jaremą

  Śledząc informacje prasowe, można odnieść wrażenie, że coraz częściej dochodzi do brutalnych zbrodni i że znacznie częściej stoją za nimi osoby z problemami psychicznymi. Specjalista z Instytutu Psychiatrii i Neurologii – prof. Marek Jarema – zapewnia jednak, że przestępczość wśród osób cierpiących na zaburzenia psychiczne jest zbliżona do przestępczości wśród tzw. populacji zdrowej. Zdaniem uczonego nie ma natomiast wątpliwości, że dzięki mediom, szczególnie internetowi, informacje o przestępstwach są skuteczniej niż kiedyś nagłaśniane i docierają do większej grupy odbiorców. Prof. Jarema przyznaje jednak, że liczba osób cierpiących na zaburzenia psychiczne wzrasta. O szczegółach opowiedział Markowi Nowickiemu.

  czytaj więcej »
 • Przeżył zderzenie z pociągiem. Ma tylko kilka zadrapań

  Przeżył zderzenie z pociągiem. Ma tylko kilka zadrapań

  Zaniepokojony maszynista pociągu z Częstochowy do Skarżyska-Kamiennej był pewien, że uderzył człowieka. W środę przez cały poranek strażacy szukali poszkodowanego, przygotowani na najgorsze. Akcja poszukiwawcza nie przyniosła jednak żadnych skutków. Dopiero w czwartek, po przejrzeniu nagrań monitoringu, potwierdziło się, że maszynista miał rację. Odnaleziono także mężczyznę, który zderzył się z pociągiem i okazało się, że miał tylko kilka zadrapań. Że miał szczęście – to chyba za mało powiedziane.

  czytaj więcej »
 • Od siedmiu lat jest sparaliżowany. Przed Świętami spełnił marzenie i poprowadził samochód

  Od siedmiu lat jest sparaliżowany. Przed Świętami spełnił marzenie i poprowadził samochód

  Móc prowadzić samochód – takie marzenie większości z nas może wydać się banalne. Dla Mateusza Puszkarskiego, który od siedmiu lat jest sparaliżowany, było to jednak niewykonalne. Do teraz. Dzięki akcji społecznej „Bez barier” udało się spełnić marzenie mężczyzny – jeden z producentów samochodów dostosował swój pojazd tak, by pan Mateusz mógł nim kierować. O spełnionym marzeniu, które daje nadzieję innym sparaliżowanym na normalniejsze życie – Przemysław Kaleta.

  czytaj więcej »
 • Nowa Sól: w tym mieście ulic pilnują superpolicjantki

  Nowa Sól: w tym mieście ulic pilnują superpolicjantki

  Bandyta, który dokonał napadu i pobił na ulicy 53-letniego mężczyznę, musiał się bardzo zdziwić, gdy dwie niepozorne policjantki bez trudu powaliły go na ziemię i zakuły w kajdanki. Okazało się, że obie panie od dawna ćwiczą – jedna lekkoatletykę, druga sztuki walki. Choć mężczyzna jest dwukrotnie cięższy od obu pań, nie miał szans. O odważnych i bardzo sprawnych funkcjonariuszkach – Tomasz Ostach.

  czytaj więcej »
 • Niebezpieczne przejazdy na trasie „superpociągu”. Pendolino pod specjalnym nadzorem

  Niebezpieczne przejazdy na trasie „superpociągu”. Pendolino pod specjalnym nadzorem

  Przejazdów kolejowych na trasie Koniecpol – Opole pilnują pracownicy Straży Ochrony Kolei, ponieważ szlabanów brak, a torami pędzi Pendolino. Ale i tak nie wszystkie niestrzeżone rogatki mają swoich SOK-istów. Mieszkańcy boją się o swoje bezpieczeństwo, bo dotychczas ruch pociągów był zdecydowanie mniejszy i pociągi jeździły wolniej, a nawet wtedy zdarzały się wypadki. Według PKP niestrzeżone przejazdy tylko ze świetlnymi sygnalizatorami na trasie Pendolino są wystarczającą ochroną, a winni są nieuważni kierowcy i piesi. Materiał Kingi Lewandowskiej.

  czytaj więcej »
 • Rosja: Władimir Putin odpowiadał na pytania dziennikarzy. „Pokonamy kryzys w ciągu dwóch lat”

  Rosja: Władimir Putin odpowiadał na pytania dziennikarzy. „Pokonamy kryzys w ciągu dwóch lat”

  Doroczna, już dziesiąta, grudniowa konferencja Władimira Putina trwała trzy godziny. Prezydent Rosji tryskał optymizmem i zapewniał, że problemy ekonomiczne Rosji i spadek wartości rubla są tylko chwilowe – potrwają zaledwie dwa lata. Prezydent Rosji mówił także m.in. o sytuacji na Ukrainie. Zapewniał, że nie ma tam rosyjskich żołnierzy, a jedynie „osoby, które uczestniczą w tych wydarzeniach na ochotnika, kierując się głosem serca”. Putin stwierdził również, że NATO jest zagrożeniem, które chciałoby widzieć Rosję jako niedźwiedzia w kajdanach lub wypchanego. O konferencji Andrzej Zaucha.

  czytaj więcej »
 • Szwajcaria wprowadza ujemne stopy procentowe. Czy to osłabi franka?

  Szwajcaria wprowadza ujemne stopy procentowe. Czy to osłabi franka?

  Szwajcaria wprowadza ujemne stopy procentowe – poinformował Szwajcarski Bank Narodowy. Zmiany wejdą w życie 22 stycznia. „Co to dla nas oznacza? To prawdopodobnie będzie się przekładać na niższe raty kredytów hipotecznych, kiedy bank już zaktualizuje nam oprocentowanie” – mówi Jan Niedziałek z TVN24 Biznes i Świat. SNB konsekwentnie realizuje politykę osłabiania szwajcarskiej waluty. Jego celem jest zmniejszenie atrakcyjności franka jako waluty bezpiecznej i obrona minimalnego kursu franka szwajcarskiego do euro (1,20 franka za 1 euro), co ma wzmocnić eksport. Szwajcarzy zapowiadają, że są „gotowi, w razie potrzeby, kupować dewizy bez ograniczeń i sięgać po dalsze środki”.

  czytaj więcej »
 • Burza w Sejmie o brudne naczynia posłanki Pawłowicz

  Burza w Sejmie o brudne naczynia posłanki Pawłowicz

  Podczas środowego głosowania nad projektem nowelizacji konstytucji poseł Twojego Ruchu Andrzej Rozenek zaapelował o pięć minut przerwy. Przyczyną była posłanka Pawłowicz, która jadła na sali posiłek. Poseł TR powiedział, że nie godzi się na zamianę Wysokiej Izby w bar mleczny i zażądał, żeby wyniosła brudne naczynia. W obronie posłanki wystąpił Jarosław Kaczyński. Prezes PiS zaapelował do marszałka Sejmu, „aby tę grubiańską część sali też przywoływał do porządku”. I zaproponował zwołanie Konwentu Seniorów. W odpowiedzi usłyszał z sali „siadaj kurduplu!”. Wniosek formalny w tej sprawie, „aby wykluczyć posłankę Pawłowicz z obrad Sejmu”, złożył Janusz Palikot. Wnioski – o przerwę i zwołanie Konwentu Seniorów – zostały odrzucone.

  czytaj więcej »
 • Moskwa: Rosjanie szturmują sklepy z elektroniką i produktami luksusowymi. Przez krach

  Moskwa: Rosjanie szturmują sklepy z elektroniką i produktami luksusowymi. Przez krach

  Rosjanie ruszyli do sklepów. Masowo wykupują nie tylko sprzęt RTV i AGD, ale też produkty luksusowe, drogie auta czy biżuterie. Wszystko przez to, że wartość rubla spada każdego dnia, a ceny stoją w miejscu. Ekskluzywne przedmioty są teraz w Rosji jednymi z najtańszych na świecie. Do czasu, bo ekonomiści ostrzegają, że już niedługo tendencja się odwróci. Szałowi zakupów przyglądał się w Moskwie reporter Faktów TVN Andrzej Zaucha.

  czytaj więcej »
 • Trasa S14 do remontu po zaledwie dwóch latach od budowy

  Trasa S14 do remontu po zaledwie dwóch latach od budowy

  Dwa lata po oddaniu do użytku droga ekspresowa S14 pod Łodzią potrzebuje remontu. Nie wytrzymały ekrany dźwiękochłonne, których założenie kosztowało ponad 23 miliony złotych. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uspokaja, że dodatkowych kosztów nie będzie, bo bariery są jeszcze na gwarancji. Jednak utrudnienia i niesmak pozostanie. Szczególnie, że ekrany, jak tłumaczą „drogowcy”, zostały uszkodzone przez… promienie słoneczne. Materiał Przemysława Kalety.

  czytaj więcej »
 • Mars: misja NASA potwierdza przypuszczenia, że na planecie rozwinęło się życie

  Mars: misja NASA potwierdza przypuszczenia, że na planecie rozwinęło się życie

  Misja na Marsie łazika Curiosity potwierdza najbardziej optymistyczne przypuszczenia astrofizyków i pisarzy science-fiction – na Czerwonej Planecie jest lub było życie. Po pierwsze znaleziono ślady potwierdzające, że Mars pokryty był kiedyś oceanami, a po drugie odnaleziono ślady metanu – gazu, który na Ziemi jest produkowany praktycznie wyłącznie przez żywe organizmy. Łazik wykrył także inne organiczne molekuły w marsjańskich skałach. Odpowiedzi na pytanie o życie na naszym planetarnym sąsiedzie szukał Patryk Rabiega.

  czytaj więcej »
 • USA: w kolejnych wyborach prezydenckich znów mogą rywalizować Bush i Clinton

  USA: w kolejnych wyborach prezydenckich znów mogą rywalizować Bush i Clinton

  Do amerykańskich wyborów prezydenckich zostały jeszcze dwa lata, ale wyścig do Białego Domu już wystartował. Jeb Bush, syn i brat byłych prezydentów Stanów Zjednoczonych ogłosił, że „rozważa możliwość walki o prezydenturę”. Po stronie demokratów jako kandydatkę wymienia się Hilary Clinton, byłą pierwszą damę i byłą sekretarz stanu. Już jeden pojedynek Bush-Clinton o najważniejszą funkcję w USA elektryzował opinię publiczną w Stanach Zjednoczonych – w 1992 roku. Z Waszyngtonu Marcin Wrona.

  czytaj więcej »
 • USA: Aktor Bill Cosby na razie bez zarzutów

  USA: Aktor Bill Cosby na razie bez zarzutów

  Większość spraw Billa Cosby jest prawdopodobnie przedawniona. Dlatego też prokurator okręgowy w Los Angeles odmówił wszczęcia postępowania w pierwszej z nich – Judy Huth oskarżyła Cosby’ego, że w roku 1974, gdy miała 15 lat, aktor zmusił ją do odbycia stosunku seksualnego. W sumie znanego komika o podobne wykorzystywanie seksualne obwinia już kilkanaście kobiet. Cosby’ego broni rodzina – żona i córka, sam aktor wypowiedział się tylko raz, obwiniając „białych” dziennikarzy. Czy decyzja prokuratora oznacza koniec całej sprawy? Wyjaśnia korespondent Faktów – Marcin Wrona.

  czytaj więcej »
tvnpix