Aktualności

Ruszył proces konwojenta, który ukradł 8 milionów złotych

Ruszył proces konwojenta, który ukradł 8 milionów złotych

Ruszył proces konwojenta, który ukradł 8 milionów złotych

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty
W łódzkim sądzie okręgowym ruszył proces w sprawie kradzieży niemal doskonałej. W 2015 roku człowiek ze stworzoną tożsamością przez kilka miesięcy pracował jako konwojent, a potem uciekł z ośmioma milionami złotych. Więcej w „Faktach” TVN o 19:00.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Skandaliczne warunki w hodowli psów na Dolnym Śląsku

  Skandaliczne warunki w hodowli psów na Dolnym Śląsku

  "Jak daleko może posunąć się człowiek dla zysku?" - zastanawiają się przedstawiciele grupy Oleśnickie Bidy. Wolontariusze w piątek odebrali niemal 50 psów i kilkanaście owiec z dolnośląskiej hodowli. Zwierzęta trzymane były w skandalicznych warunkach. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Szyszko do dymisji?

  Szyszko do dymisji?

  Prezes krytykuje, a wycinka idzie pełną parą. Jarosław Kaczyński zapowiada, że prawo, które pozwala na wycinkę drzew, musi być poprawione. Ale zanim cokolwiek się zmieni, to w błyskawicznym tempie zmienia się krajobraz wielu miast. Więcej w "Faktach" TVN o 19.00.

  czytaj więcej »
 • Przełom ws. zabójstwa Ewy Tylman

  Przełom ws. zabójstwa Ewy Tylman

  Sensacyjny zwrot w sprawie zabójstwa Ewy Tylman. Sąd zdecydował, że główny oskarżony odzyskuje wolność. Adam Z. może nawet zostać uniewinniony. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Jarosława Kostkowskiego.

  czytaj więcej »
 • "Całe miasto będzie ścierniskiem"

  "Całe miasto będzie ścierniskiem"

  Jest nowe prawo, jest masowa wycinka. Na Kontakt 24 dostajemy zdjęcia z całej Polski, gdzie ze skwerów, osiedli czy terenów szkół znikają drzewa i krzewy. Minister Szyszko mówi, że jak ktoś posadził drzewo na swojej działce to może je też wyciąć. Innego zdania są mieszkańcy. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Adam Z. wychodzi na wolność

  Adam Z. wychodzi na wolność

  Poznański sąd uchylił oskarżonemu o zabójstwo Ewy Tylman Adamowi Z. tymczasowy areszt. Zmienił środek zapobiegawczy na dozór policji, a także zakaz opuszczania kraju. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Co dalej ze śmigłowcami dla wojska?

  Co dalej ze śmigłowcami dla wojska?

  16 śmigłowców dla sił specjalnych i marynarki wojennej. Dziś ma być ogłoszony przetarg na śmigłowce dla polskiej armii. Opozycja mówi, że po kolejnych zapowiedziach ministra obrony narodowej, uwierzy jak zobaczy konkrety. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Polacy podnieśli z kolan niemiecki klub. Bez nich by nie istniał

  Polacy podnieśli z kolan niemiecki klub. Bez nich by nie istniał

  Polska potęga na niemieckim boisku. Drużyna piłkarska SV Grün-Weiß Nadrensee ledwo żyła, gdy zasiliła ją świeża sportowa krew - i to prosto z Polski. Bo to nasi rodacy, głównie ze Szczecina, podnieśli z kolan 60-letni niemiecki klub. W Nadrężu - jak brzmi polska nazwa niemieckiej miejscowości - są prawdziwymi bogami. Szacunek zdobyli wynikami, strzelając podczas jednego meczu nawet 12 bramek. Więcej na temat Polaków, dzięki którym niemiecki klub przeżywa drugą młodość, opowie Jarosław Kostkowski w swoim materiale w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zieleń znika z miast. Minister Szyszko problemu nie widzi

  Zieleń znika z miast. Minister Szyszko problemu nie widzi

  Były drzewa - nie ma drzew. Dowody są na zdjęciach, które zasypały skrzynkę Kontakt24. Bo wielu z państwa w głowie nie mieści się to, co zmieściło się w ustawie. Minister Szyszko dał bowiem zielone światło na wycinanie - bez zezwolenia. W odpowiedzi prezydenci miast chcą zapalić światło czerwone. - To jest dziedzictwo, które żeśmy otrzymali, a teraz, przez głupie przepisy, możemy zniszczyć - zauważa Jacek Karnowski, prezydent Sopotu. Więcej na ten temat powie w swoim materiale Katarzyna Górniak w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Świat zauważył "Smoleńsk". Maciej Mazur zaprasza na swój osobliwy i subiektywny "Ranking"

  Świat zauważył "Smoleńsk". Maciej Mazur zaprasza na swój osobliwy i subiektywny "Ranking"

  Świat zauważył film "Smoleńsk" - obraz znalazł się na liście 100 wyróżnionych dzieł pewnego dużego portalu filmowego. A konkretnie - na liście 100 Najgorzej Ocenionych Filmów Świata. Zwiastun był bardzo dobry i budował napięcie, potem - uroczysta premiera oraz doskonała promocja medialna i wreszcie wynik: film obejrzało 450 tys. osób. Miejsce 33. w polskim Box office. - Udźwignął wybitny artysta Antoni Krauze ten film, jeśli chodzi o poziom aktorstwa, o dramaturgię; te wszystkie rzeczy, które w polskim filmie być powinny - powiedział Jacek Sellin, wiceminister kultury na antenie radia RMF FM. To zaledwie jedna z kilkunastu historii, które wybrał i przedstawia Maciej Mazur. Program "Ranking Mazura" to subiektywny przegląd najważniejszych, bądź najbardziej osobliwych, wydarzeń minionego tygodnia, emitowany na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 oraz w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Mała wieś odcięta od świata

  Mała wieś odcięta od świata

  Jeśli tylko poziom rzeki się podniesie, mieszkańcy Morochowa (woj. podkarpackie) mogą zapomnieć o tym, że do domu dojadą samochodem. Zakupy wiozą w taczkach, po chorych wzywają śmigłowiec. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Historia kryminalna z lanosem i "Smoleńsk" na liście 100 najgorszych filmów. Maciej Mazur zaprasza na swój "Ranking"

  Historia kryminalna z lanosem i "Smoleńsk" na liście 100 najgorszych filmów. Maciej Mazur zaprasza na swój "Ranking"

  Świat zauważył film "Smoleńsk". Znalazł się na liście 100 najgorzej ocenianych filmów na popularnej stronie IMDb.com. W programie też o krótkiej historii kryminalnej z daewoo lanos w roli głównej. To tylko dwie z kilkunastu historii, które wybrał i przedstawia Maciej Mazur. Program "Ranking Mazura" to subiektywny przegląd najważniejszych, bądź najbardziej osobliwych, wydarzeń minionego tygodnia, emitowany na antenie TVN24 w sobotę o 15:15 oraz w niedzielę o 18:15.

  czytaj więcej »
 • Ponad 1,5 tys. wypadków na stokach

  Ponad 1,5 tys. wypadków na stokach

  Ponad 1,5 tys. wypadków na stokach i to tylko w Beskidach. Takiej zimy dawno nie było - przyznają ratownicy GOPR. O narciarskim kodeksie i tych, którzy o nim zapominają w "Faktach" TVN o 19:00 opowie Robert Jałocha.

  czytaj więcej »
 • Wyższe OC przez punkty karne?

  Wyższe OC przez punkty karne?

  Wyższe OC przez punkty karne? Od kwietnia tego roku każdy kierowca będzie miał możliwość sprawdzić przez internet ile ma punktów karnych. Dostęp do tych informacji mogłaby mieć też firma ubezpieczeniowa kierowcy. Szczegóły w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Po słowach Macierewicza. "Myli kurtuazję z rzeczywistością"

  Po słowach Macierewicza. "Myli kurtuazję z rzeczywistością"

  Najwyższy czas by NATO włączyło się w wyjaśnianie sprawy katastrofy smoleńskiej - mówi szef MON Antoni Macierewicz i dodaje, że uzyskał zapewnienie członków Sojuszu, że tak się stanie. - Oni mylą to, co można nazwać czymś w rodzaju kurtuazji, która obowiązuje zawsze, z rzeczywistością - ocenia jednak były ambasador Polski przy NATO Jerzy Maria Nowak. Więcej o słowach Macierewicza w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix