Aktualności

Jak zakończy się kryzys sejmowy?

Jak zakończy się kryzys sejmowy?

Jak zakończy się kryzys sejmowy?

Foto: Fakty TVN | Video: Fakty TVN
Trwający protest i opozycja blokująca salę sejmową – to obraz, który zastali posłowie po dwutygodniowej przerwie. Dziś odbyła się seria spotkań szefów klubów parlamentarnych z marszałkiem Sejmu. Czy protest będzie dalej trwał? Więcej w „Faktach” TVN w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

Źródło: Fakty TVN

Komentarze (0)

Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
Zaloguj się, aby dodać komentarz
Dodaj komentarz do artykułu
domyślny avatar
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły sie nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
Zasady forum
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Fakty TVN nie ponoszą odpowiedzialności za treść opinii.

Pozostałe informacje

 • Ich córka również tonęła na basenie. Od siedmiu lat walczą o sprawiedliwość

  Ich córka również tonęła na basenie. Od siedmiu lat walczą o sprawiedliwość

  Po tragedii w Wiśle do redakcji "Faktów" TVN odezwali się rodzice Pauliny. Od siedmiu lat walczą o sprawiedliwość - dla córki, która także miała wypadek na basenie. Dziewczyna prawie utonęła - choć przeżyła, już nigdy nie będzie żyć tak, jak przed wypadkiem. Do końca swoich dni pozostanie przykuta do wózka. Sąd do dziś nie znalazł winnych. Więcej na ten temat powie Katarzyna Górniak w swoim materiale w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wisła: w dniu tragedii zamiast ratownika był pracownik techniczny

  Wisła: w dniu tragedii zamiast ratownika był pracownik techniczny

  - Śledczy potwierdzili już, że 29-letni mężczyzna, który tego dnia był na obiekcie sportowym, nie miał uprawnień ratownika wodnego. Jest zatrudniony jako pracownik techniczny - podał w czwartek rzecznik cieszyńskiej policji podkom. Rafał Domagała. W dniu tragedii ratownika zastępował zatrudniony jako pracownik techniczny 29-latek. We wtorek po południu na basenie w Wiśle (Śląskie) utonął 12-letni chłopiec, a jego rówieśnik w ciężkim, choć stabilnym stanie, przebywa w szpitalu w Bielsku-Białej. Więcej na temat tragedii w Wiśle - w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Włochy: po serii wstrząsów na hotel zeszła lawina. "Kopiemy i szukamy ludzi"

  Włochy: po serii wstrząsów na hotel zeszła lawina. "Kopiemy i szukamy ludzi"

  Po serii trzęsień ziemi, do których doszło w środę w środkowej części kraju, na hotel w Abruzji (Włochy) zeszła lawina. Zdjęcia pokazała w czwartek telewizja SkyTG24. Wewnątrz przebywało wówczas około 20 turystów oraz personel. Stojący na czele prowincji Pescara Luciano D'Alfonso poinformował, że budynek "przesunął się o 10 metrów". - Akcja ratunkowa jest prowadzona w skrajnie trudnych warunkach - mówią ekipy. Podkreślają, że lawina, jaka tam zeszła, była olbrzymia, a część kilkupiętrowego budynku zawaliła się. - Nie byliśmy w stanie wiele zdziałać - powiedział w rozmowie z agencją Reutera Antonio Crocetta, szef ratowników. - Kopiemy i szukamy ludzi - przyznał. Więcej o tragedii we Włoszech - w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Tragedia na koloniach w Wiśle

  Tragedia na koloniach w Wiśle

  Nie żyje 12-letni chłopiec, a jego rówieśnik walczy o życie w szpitalu. Na basenie nie było ratownika. O dramacie z udziałem i na oczach dzieci więcej w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Roberta Jałochy.

  czytaj więcej »
 • Zamiast aktu własności mieszkania - nakaz eksmisji i zapłaty 40 tys. złotych

  Zamiast aktu własności mieszkania - nakaz eksmisji i zapłaty 40 tys. złotych

  Pan Stefan za oszczędności swojego życia kupił mieszkanie - zanim jednak dostał akt własności, deweloper ogłosił upadłość. Mężczyzna, który opiekuje się dorosłym niepełnosprawnym synem, znalazł się w fatalnym położeniu. Wyznaczony do przeprowadzenia upadłości syndyk wniósł o nakaz eksmisji i nakaz zapłaty - 40 tys. złotych, za bezumowne korzystanie z mieszkania. Sąd do wniosku się przychylił. Więcej szczegółów tej historii w materiale Katarzyny Górniak w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • "Walka ze smogiem jest polską racją stanu"

  "Walka ze smogiem jest polską racją stanu"

  - PiS pokazało, że ambitny program, który przygotowaliśmy, skutecznie wprowadzamy w realizację (...). I dokładnie tak będzie z programem smogowym: przyjmiemy harmonogram działań, przyjmiemy program działania i konsekwentnie krok po kroku będziemy go wcielać w życie - powiedziała premier Beata Szydło we wtorek, nawiązując do rekomendacji Komitetu Ekonomicznego Rady Ministrów ws. programu antysmogowego. Problemem smogu zajął się gabinet cieni PO, który przygotował projekt ustawy "o czystym powietrzu". Głównym jego założeniem jest przeznaczanie na walkę ze smogiem co roku 0,5 proc. PKB. Dzień wcześniej szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz, prezentując przygotowany przez ludowców Narodowy Program Antysmogowy podkreślał, że "walka ze smogiem jest polską racją stanu". Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Zmarł Tomasz Kalita. Walczył o dostęp do medycznej marihuany

  Zmarł Tomasz Kalita. Walczył o dostęp do medycznej marihuany

  W poniedziałek późnym wieczorem Sojusz Lewicy Demokratycznej poinformował, że w wieku 37 lat zmarł Tomasz Kalita. Były rzecznik tej partii od wielu miesięcy zmagał się z jednym z rzadszych nowotworów - glejakiem mózgu. Walczył o dostęp pacjentów do medycznej marihuany. - Uchwalenie ustawy dopuszczającej marihuanę leczniczą byłoby z pewnością spełnieniem testamentu Tomasza Kality - zauważył Leszek Miller. Więcej na ten temat w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Rekordowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Rekordowy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  Zakończył się rekordowy 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Rekord tym razem mierzony jest nie tylko w złotówkach uzbieranych na leczenie dzieci i osób starszych, ale również zaangażowaniem wolontariusz i osób na całym świecie. O Światełku do Nieba, które jest również światełkiem nadziei dla potrzebujących dziś w "Faktach" TVN o 19:00 w materiale Krzysztofa Skórzyńskiego.

  czytaj więcej »
 • Samolot runął na ludzi, dziesiątki zniszczonych domów

  Samolot runął na ludzi, dziesiątki zniszczonych domów

  Do 37 wzrosła liczba ofiar śmiertelnych katastrofy samolotu transportowego tureckich linii lotniczych, który rozbił się w poniedziałek w pobliżu lotniska Manas pod Biszkekiem - podało kirgiskie ministerstwo ds. sytuacji nadzwyczajnych. Samolot spadł na domy w pobliżu lotniska. Agencja RIA Nowosti podaje, że ekipy ratownicze odnalazły już jedną z czarnych skrzynek. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • Wybory samorządowe po nowemu? Prezes PiS chce zmian

  Wybory samorządowe po nowemu? Prezes PiS chce zmian

  Prezes PiS Jarosław Kaczyński powiedział w niedzielę wieczorem w Gdańsku, że bardzo by chciał, aby najbliższe wybory samorządowe w 2018 r. odbyły się według nowych zasad. Chodzi m.in. o wprowadzenie kadencyjności wójtów, burmistrzów, prezydentów oraz przezroczyste urny w lokalach wyborczych. Część zmian krytykuje opozycja i samorządowcy. Więcej w "Faktach" TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
 • 25. Finał WOŚP. Jak cała Polska gra z Owsiakiem

  25. Finał WOŚP. Jak cała Polska gra z Owsiakiem

  Wielkie granie w wielu zakątkach świata i w całej Polsce słychać od szóstej rano, a to dopiero początek jubileuszowego, 25. finału Orkiestry – i pierwszego z TVN. W setkach sztabów – tysiące wolontariuszy, którzy organizują, kwestują i liczą zebrane pieniądze. Jak to wygląda na południu, a jak w centrum i na północy Polski? O tym więcej w „Faktach” TVN o 19:00.

  czytaj więcej »
tvnpix